آخرین حرکت برای تعمیر نژادپرستانه و جنگ با مواد مخدر

Category: سیاتل No comments

گلدان صاحب مزرعه شادی Hollingsworth است که “100 درصد” پشت پیشنهادی قانون است. حسن نیت ارائه میدهد از Hollingsworth شاهدانه شرکت

تیوی, ایالات متحده آمریکا یک رابطه بی رحمانه با علف های هرز. زمانی که گلدان غیر قانونی بود همه جا, آمریکایی های آفریقایی تبار دستگیر شدند برای گلدان جنایات در حد نرخ بالاتر از مردم سفید. در حال حاضر افرادی raking در میلیاردها دلار در علف های هرز درآمد در حالی که مردم سیاه و سفید تا حد زیادی بسته حقوقی گلدان سیستم.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

هیچ جا این واقعیت بی رحمانه واقعی تر از در واشنگتن که در آن مردم سیاه شد 280 درصد بیشتر احتمال دارد به بازداشت برای گلدان از یک فرد در طول جنگ با مواد مخدر. مردم سیاه و سفید خود را در حال حاضر تنها 4 درصد از دولت علف های هرز خرده فروشان و 1 درصد از دولت گلدان مزارع با توجه به داده ها از دولت واشنگتن و مشروب و حشیش هیئت مدیره (WSLCB).

دولت ما هرگز از تلاش برای مقابله با این اختلاف. ریک Garza, مدیر WSLCB به تازگی گفته مقننه شنوایی که دولت ما “فرصت از دست رفته را به تمرکز بر عدالت اجتماعی” هنگامی که ما قانونی گلدان.

در حال حاضر Garza می خواهد به تغییر است. این WSLCB پیشنهاد یک قانون است که اجازه می دهد آژانس به آن استفاده نشده خرده فروشی گلدان مجوز به افرادی که قبلا به جرم بزه گلدان جرم یا که از محله که بیش از ای اداره در طول جنگ با مواد مخدر. قانون پیشنهادی نمی تواند تنها تکیه بر نژاد از متقاضیان را به خود اختصاص خرده فروشی مجوز به دلیل اقدام مثبت است غیر قانونی در واشنگتن است.

Garza به صراحت گفت که او می خواهد عدالت اجتماعی برای کمک به تعمیر برخی از آسیب جنگ با مواد مخدر.

“توسط عدالت اجتماعی منظور من دو چیز” Garza گفت. “یکی که جدید شاهدانه صنعت باید منعکس کننده متنوع مردم از دولت ما. دوم را به چالش می کشد ما را به ایجاد فرصت های اقتصادی در شاهدانه صنعت برای مردم در جوامع شده اند که به طور نامتناسبی آسیب شاهدانه منع.”

قانون پیشنهادی همچنین یک صندوق کمک مالی جدید برنامه و ایجاد یک نیروی کار است که می تواند توصیه می شود برنامه. برنامه کمک هزینه تامین مالی با 1 میلیون دلار از قابلمه-مالیات بر درآمد سال را ارائه پول برای عدالت اجتماعی دارندگان مجوز به حرکت اداری کابوس نگهداری گلدان مجوز در انطباق است.

نیروی کار خواهد بود متشکل از 12 عضو کشیده شده از تابلوهای مختلف و کمیسیون از جمله سازمان به نمایندگی از آمریکایی های آفریقایی تبار و Latinx جوامع خواهد بود که به اتهام ساخت بیشتر عدالت اجتماعی توصیه هایی در پایان این سال است. کسانی که توصیه ها می تواند شامل تماس برای اطلاعات بیشتر گلدان مجوز.

شادی Hollingsworth, که سیاه و سفید است و صاحب گلدان مزرعه Hollingsworth شاهدانه شرکت با خانواده اش گفت: نیروی کار یکی از دلایل او “به طور کامل و 100 درصد حمایت از این لایحه است.”

“من اعتماد که آنها را به بهترین نیت برای اقلیت جامعه و تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم از رنگ در صنعت” Hollingsworth گفت. “همین دلیل است که من واقعا دوست دارم این لایحه به دلیل آن را نه تنها باریک آن را به یک چیز.”

اما نه هر کس خوشحال است. هارون Bossett از سیاه شاهدانه کمیسیون گفت که هر گونه تلاش برای رفع آسیب از جنگ با مواد مخدر نیاز به شامل بیش از فقط گلدان مجوز.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“برای من, آن را هنوز هم هیچ. آن را فقط به اندازه کافی گسترده,” Bossett گفت. “باید وجود داشته باشد بیشتر در برنامه های خارج فقط شاهدانه چون حشیش استفاده می شد به عنوان یک سلاح. حداقل اجازه می دهد مقداری از آن پول مالیات به توسعه جامعه و برنامه های دیگر.”

پیشنهاد قانون به تصویب هیئت دولت مجلس نمایندگان در فوریه 16 و در حال حاضر در انتظار یک رای در سنا است. اگر عبور از آن همه به آن نیاز است یک امضا از فرماندار جی Inslee قبل از دولت شروع می شود حداقل تلاش برای استفاده از گلدان قانونی برای تعمیر آسیب از جنگ با مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>