آخرین: چین می گوید تمام 39 مورد جدید از خارج از کشور

Category: توین سیتی No comments

توسط آسوشیتد پرس

پکن (AP) — آخرین به کروناویروس همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 335,900 نفر کشته و بیش از 14,600. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 98,300 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— چین گزارش 39 موارد جدید COVID-19 می گوید: همه از مهاجران اخیر از خارج از کشور.

— نخست وزیر ژاپن: المپیک به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر اگر نمی تواند برگزار شد ،

— نیوزیلند برای شروع کامل مستند حدود چهار هفته است.

امارات متحده عربی و تعلیق پروازهای مسافری در جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی.

___

ملی چین کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گزارش داد 39 موارد جدید COVID-19 که همه آن را می گوید “وارداتی” عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

برای بیش از یک هفته اکثر سرزمین اصلی چین گزارش موارد یافت شده در افرادی که از کشورهای دیگر در حالی که جامعه انتقال در داخل کشور کاهش یافته با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

به دنبال جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس که اولین ظهور در اواخر سال گذشته در چین مرکزی دولت تحمیل سختگیرانه قرنطینه در افراد از ورود به کشور.

آغاز و تا روز دوشنبه همه پرواز به پکن خواهد بود منحرف به یکی از 12 فرودگاه در شهرهای دیگر. مسافران باید یک بازرسی بهداشت در یکی از این شهرستانها قبل از پرواز به بعد به چینی ها سرمایه است. آنها باید قرنطینه و سپس خود را در یک هتل به مدت 14 روز در هزینه های خود را.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک اجتناب ناپذیر است و اگر آن را نمی تواند برگزار می شود در راه کامل با توجه به کروناویروس تاثیر است.

او اظهار نظر در کمیته بین المللی المپیک برنامه به بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده و تصمیم گیری که می تواند شامل به تعویق افتادن گزینه است.

آبه در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس رد کرد احتمال لغو.

آیا ژاپن می تواند نگه دارید توکیو بازی به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 بوده است که عمده نگرانی های بین المللی به عنوان COVID-19 pandemic گسترش در سطح جهانی و به خصوص هدف قرار دادن سخت اروپا و آمریکا

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند را به کامل مستند حدود چهار هفته نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد در روز دوشنبه.

او گفت: این مستند آغاز خواهد شد در 48 ساعت زمان. مردم باید در خانه بماند و همه غیر ضروری کسب و کار و فعالیت های بس.

این تصمیم به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 36 تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع به 102. بسیاری از کسانی که در موارد پیش بینی شده است به مردم بازگشت از خارج از کشور اما مهمتر از موارد نمی تواند توان و مقامات بر این باورند در حال شواهد محلی شیوع.

Protocol wine studio گفت: وجود خواهد داشت یک سطح بی سابقه ای از اقتصادی و اجتماعی اختلال به عنوان یک نتیجه از این مستند.

“من دست کم نگیرید آنچه من درخواست زلاند نو به انجام,” او گفت:. “آن بزرگ است و من می دانم آن را احساس دلهره آور است.” اما او گفت: این مهم به عمل اولیه برای نجات دهها هزار نفر از زندگی است.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر با توجه به کروناویروس در نیوزیلند است که جمعیت 5 میلیون.

___

DUBAI, United Arab Emirates — امارات متحده عربی اعلام کرده است که تعلیق همه پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در کشور برای دو هفته به مانع گسترش یک ویروس جدید است.

دبی, فرودگاه, جهان, شلوغ ترین فرودگاه بین المللی حیاتی است hub اتصال اروپا و دیگر کشورهای غربی با کشورهای آسیا و استرالیا است. تعلیق حمل و نقل پرواز وجود دارد اثرات مسافران در سراسر جهان است. امارات متحده عربی اعلام کرد اوایل روز دوشنبه.

عربستان سعودی در عین حال اعلام کرد یک شب که شب مقررات منع رفت و آمد را به اثر شروع دوشنبه از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت 21 روز.

تصمیم گیری ها و اقدامات چشمگیر اعلام می شود در چه بوده است تدریجی ولی سریع محکم از زندگی روزانه در سراسر ایران و جهان به عنوان دولت در تلاش برای کاهش میزان عفونت های جدید کروناویروس.

در اطراف وجود دارد 26,800 موارد این ویروس تایید در خاورمیانه که بیش از 21,000 از این موارد در ایران و بسیاری دیگر مرتبط به مسافران از ایران.

___

آفتاب جلب و جذب جمعیت به کالیفرنیا سواحل و پارک ها در روز یکشنبه با وجود یک ایالت اقامت در خانه, منظور, دیدار, مقامات نزدیک به برخی از رشته ها و مسیرهای پیاده روی و موضوع بیشتر هشدار به مردم برای رفتن به داخل خانه است.

سانتا مونیکا بسته ساحلی پارکینگ برای دلسرد کردن مردم از بازدید آن ساحل مشهور و کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. بسیاری از افراد بر روی شن و ماسه در زمان مراقبت توجه به دستورالعمل برای ماندن 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران است. اما فاصله به یک مسئله تبدیل شد در مناطق محبوب مانند مرور.

“امروز نیست روز برای رفتن به ساحل” شهر مدیر ریک کول گفت.

ده ها تن از کالیفرنیای جنوبی پارک مسیرهای پیاده روی و امکانات نظارت کوه تفریح و قدرت حفاظت از بسته بودند به بازدید کنندگان است.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, مقامات, بسته, Drakes, ساحل, عقیق, ساحل و محبوب دیگر نقاط ساحلی از جمله نقطه ریس فانوس دریایی و, شومینه, سنگ Headlands.

___

روسو دومینیکا — کارائیب شرقی جزیره دومینیکا گزارش اول خود را COVID-19 مورد است. وزیر بهداشت Irvin مک اینتایر روز یکشنبه گفت که بیمار است 54 ساله دومینیکن که به تازگی از انگلستان است. او گفت: این مرد بلافاصله قرار داده شده تحت قرنطینه پس از ورود خود را.

همچنین جمهوری دومینیکن, وزیر امور خارجه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

میگوئل وارگاس روز یکشنبه گفت که پسر خود را نیز آزمایش مثبت به تازگی پس از شرکت در یک عروسی در مجلل شهر رفت و آمد مکرر از پونتا کانا. وارگاس نیز رئیس دومینیکن حزب انقلابی.

جمهوری دومینیکن تا 75 مورد تأیید و سه مرگ و میر. کشور سهام جزیره هیسپانیولا با هائیتی.

___

واشنگتن — سنا خودداری کرده است برای پیشبرد coronavirus بسته نجات در رویه رای با دموکرات ها را رد پیش نویس از جمهوری خواهان و هل دادن برای کمک های بیشتر برای کارگران است.

مذاکرات انتظار می رود برای ادامه به شب جمعه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواسته است سناتورها به “سیگنال به این که ما آماده هستیم تا این کار انجام شود.” او می خواهد عبور دوشنبه.

اما دموکرات ها مقاومت کرده اند با این استدلال که نزدیک به 1.4 تریلیون دلار اندازه گیری نیاز به تقویت کمک های اولیه و قرار دادن محدودیت در چگونه کسب و کار می تواند با استفاده از اورژانس دلار است.

رای گیری بیشتر امکان پذیر است.

___

نیویورک — آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در شروع معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران سازمان دیده بان برای دیدن اگر کنگره می تواند توافق بر سر یک بسته نجات به سعی کنید به ساقه تاثیر شیوع کروناویروس.

آتی برای شاخص S&P 500 با کاهش 5% باعث توقف در معاملات آتی.

وال استریت در حال آمدن است خاموش بدترین حالت آن هفته از سال 2008. S&P 500 با کاهش 15% به عنوان بزرگ عصری برای اقتصاد آمریکا تعطیل و سرمایه گذاران منتظر واشنگتن به ارائه حمایت مالی برای کارگران آمریکایی و ضرب و شتم صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل ها. دموکرات ها استدلال کرده اند بسته بود کج شده به سمت شرکت های بزرگ به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از مذاکرات در حال انجام است.

قیمت نفت نیز سقوط به عنوان گسترده و رکود اقتصادی جهانی را تهدید می کند تقاضا برای انرژی است. قیمت نفت ایالات متحده کاهش یافت و به 6 ٪ به $21.26 در هر بشکه رسید در حالی که این معیار بین المللی کاهش یافته و از 7 درصد به $25.10

___

واشنگتن — کاخ سفید اصرار تجاری labs به اولویت بندی تست از بیمارستان بیماران به آنها کار را به روشن شدن نتیجه آزمایشات برای coronavirus.

معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید: وزارت بهداشت و خدمات انسانی را موضوع رسمی ارشاد روز گذشته که دولت فدرال تشویق همه labs به “اولویت بندی بستری تست.”

پنس می گوید: دولت امیدوار است به پرونده های موجود تست — یک نقطه عطف کاخ سفید امیدوار به رسیدن به روز دوشنبه — پاک وسط هفته.

کاخ سفید در حال تشویق کسانی که بدون علائم در مقابل به دنبال تست های هشدار دهنده آن داراي در حال حاضر کمیاب لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به سخت ضربه ایالت های واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک در میان coronavirus بیماری همه گیر. برای نیویورک که یکی دیگر از 1000 تخت بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین آشکار برای اولین بار تعدادی از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی فرستاده شده به سخت ضربه متحده توسط دولت فدرال. این می آید به عنوان دولت و رهبران محلی را به دادگاه تجدید نظر در دولت فدرال برای ارائه به مراتب بیشتر و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برگزار کرده است در استفاده خود را به طور کامل مقامات تحت دفاع تولید عمل به مارشال بخش خصوصی قابلیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را به ایالات سعی کنید برای به دست آوردن مواد ، او می گوید: “ما در حال مرتب کردن بر اساس از یک نسخه ی پشتیبان به صورت متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او همچنین به فرمانداران در آن سه متحده در تماس خود گارد ملی نگه داشتن آن را تحت کنترل محلی اما ارائه بودجه فدرال. @مایکل Tackett

___

قاهره — مصر رئیس جمهور Abdel-Fattah ال Sissi به دادگاه تجدید نظر به مردم خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus از طریق ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله به عنوان تایید موارد ویروس رسیده 327 و 15 مرگ و میر.

او هشدار داد که تعداد آلوده می تواند در هزاران نفر در عرض روز, اگر مردم را این ویروس به طور جدی.

“به ما مصریان!” او به دادگاه تجدید نظر به مردم خود. “ما می خواهیم بیشتر نظم و انضباط و تعهد برای دو هفته آینده به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس در مصر است.”

وی در مصر بیش از 100 میلیون نفر به گسترش ویروس “بسیار جدی است.”

او گفت: دولت خود را گرفته اند “اقدامات ساده” از جمله تعطیلی مدارس و دانشگاه های شبانه منع رفت و آمد در مغازه ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار در تلاش برای به حداقل رساندن تعامل بین مردم است. او همچنین تشکر پزشکان و سلامت کارگران به عنوان “قهرمانان” که در حال مبارزه با “جنگ مانند یک “جنگ است.”

مصر وزارت بهداشت اضافه 33 بیشتر موارد تایید شده از coronavirus و چهار میر آوردن مجموع شماره 327 و 14 مرگ و میر. آن گفت: بیش از 50 نفر ترخيص شده از بخش قرنطینه پس از بهبودی خود را. نظامی در اوایل روز شنبه گزارش داد مرگ یک اصلی کلی در حالی که در نظر گرفتن بخشی در عقیم سازی تلاش.

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر کرده است یک ایالت “ماندن در خانه” بخشنامه سفارش همه 4.6 میلیون نفر در لوئیزیانا به ماندن در خانه با شروع در 5 p. m. روز دوشنبه مگر اینکه آنها در حال انجام وظیفه ضروری مانند مواد غذایی و دارو.

کارگران در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها دفاتر پزشکان و دیگر زیرساخت های حیاتی هستند معاف از فرماندار دستور.

“خط پایین این است که ما در یک مسابقه در برابر زمان وقتی که می آید به این کروناویروس و آن را گسترش سریع در لوئیزیانا” ادواردز گفت: یکشنبه.

نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز و برخی از شهرستانها صادر مشابه پناهگاه در محل و یا در خانه بماند سفارشات در چند روز گذشته. New Orleans شهردار LaToya Cantrell صادر کرده است یک جهت مشابه برای این شهرستان دو روز پیش.

یکشنبه, عفونت کروناویروس در لوئیزیانا صعود به بیش از 830. بیست نفر در کشور فوت کرده اند از COVID-19, دولت, سلامت, مقامات گفت.

___

فراوان یوتا — یوتا توانسته مرگ مرتبط با COVID-19 — یک مرد بیش از سن 60 بود که مشکلات اساسی.

دولت بهداشت و درمان و بیمارستان مقامات روز یکشنبه گفت که مرد ناشناس از Davis County شده بود در Lakeview بیمارستان در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ دو روز قبل از مرگ او.

مرد آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه.

مقامات بهداشتی در حال کار برای شناسایی و تماس با هر کسی که ممکن است در تماس نزدیک با او. خانواده اش مطلع بیمارستان امکان از او COVID-19 قبل از ورود خود را.

بیمارستان مدیر عامل شرکت می گوید کارگران او را در پارکینگ کامل, دنده محافظ, محدود کردن ممکن است قرار گرفتن در معرض.

___

استانبول — نه بیشتر مردمی در ترکیه از coronavirus آوردن این کشور شمار کشته شدگان به 30.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت در توییتر که 289 نفر تست مثبت برای COVID-19 روز شنبه. تعداد موارد تایید شده در کشور است که در حال حاضر حداقل 1,236.

___

پاریس — فرانسه در مجلس به تصویب یک لایحه اجازه می دهد دولت به اعلام “وضعیت اضطراری برای بهداشت” به معنای بهتر مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است.

اندازه گیری رای دادند یکشنبه اجازه می دهد تا دولت به موضوع احکام است که به طور موقت محدود کردن آزادی ها از جمله محدودیت در حرکات تجارت, کارآفرینی و تجمعات. همچنین این امکان را به دولت برای مصادره لازم کالا و خدمات به مبارزه در برابر سلامت فاجعه است.

دولت از هیت اضطراری است که هنوز به طور رسمی اعلام شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت در جلسه هیئت دولت است.

اندازه گیری مورد نیاز بود به ارائه پایه و اساس قانونی برای اطمینان از تداوم جریان اقدامات اضطراری در کشور و عملکرد دموکراتیک از دولت است.

این لایحه همچنین شامل به تعویق انداختن از سراسر کشور انتخابات شهرداری ها در ابتدا با توجه به محل در روز یکشنبه و یک بسته از اقدامات اقتصادی برای حمایت از کارگران و کسب و کار به سختی از بحران رسید.

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 16,018 تایید موارد COVID-19 از جمله 674 افرادی که فوت کرده اند.

___

واشنگتن — جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی اولین سناتور ایالات متحده برای آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت ناشی از کوروناویروس.

که با توجه به یک صدای جیر جیر از این سناتور که بالا متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور است که “احساس خوب” توییت گفت. او “بدون علامت” و در قرنطینه.

او آگاه بود “از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده” این صدای جیر جیر گفت.

این می آید در مدت کوتاهی پس از پایتخت کشور اعلام کرد دوم آن مرگ به کوروناویروس.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان رفته به قرنطینه پس از مطلع شدن از این که یک دکتر که تجویز واکسن برای او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

مرکل گفت: آلمان صدراعظم مطلع شد که دکتر آزمایش در مدت کوتاهی پس از برگزاری یک کنفرانس خبری یکشنبه اعلام تدابیر جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

او سخنگوی Steffen Seibert گفت: مرکل دریافت کرده بود پیشگیرانه واکسن جمعه در برابر عفونت پنوموکوک.

Seibert در بیانیه ای گفت که مرکل را تحت “آزمایشات منظم” در روزهای آینده و ادامه کار خود را از خانه برای هم بودن.

___

رم — تعداد مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در ایتالیا شروع به پریدن کرد 651 به 5,476 در 24 ساعت گذشته, در حالی که عفونت های جدید در حدود 10% افزایش به بیش از 59,000. سر از ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از آنجلو Borrelli اشاره کرد که افزایش بود تنگ از روزهای اخیر اضافه کرد “ما امیدواریم که این روند را می توان تایید کرد در روزهای آینده. ما نباید پایین تر گارد ما.’

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>