آخرین: همه اما 1 از چین را 55 مورد جدید از خارج از کشور

Category: توین سیتی No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایالات متحده منجر جهان در تایید coronavirus موارد با بیش از 82,000.

— مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور در خروج از بیمارستان کشتی عازم نیویورک است.

— چین گزارش 55 new موارد 54 آن را می گوید در حال از مهاجران اخیر از خارج از کشور.

— هشت کشور درخواست فوری لغو تحریم ها برای مبارزه با ویروس.

___

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش 55 جدید COVID-19 نفر از جمله 54 آن را می گوید در حال وارد عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

یک بار دیگر وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در ووهان مرکزی چینی استان که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر.

به عنوان تعدادی از چین گزارش داخلی COVID-19 موارد کاهش یافته, آن را تا به حال به رقابت با افراد آلوده به داخل کشور از خارج از کشور. این افراد اخیرا با اختصاص اکثریت چین موارد جدید.

کشور وزارت امور خارجه اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که همه اتباع خارجی — از جمله اقامت-دارندگان — خواهد بود محروم از ورود به چین شروع این شنبه. همه بدون روادید ترانزیت سیاست نیز خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

دیپلماتیک کارگران معاف خواهد بود در حالی که اتباع خارجی از آمدن به چین برای “لازم اقتصادی و تجاری و علمی یا تکنولوژیکی و یا فعالیت های خارج از اورژانس نیازهای انسانی” هنوز هم می تواند درخواست برای ویزا این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک مرز ایالت چیهواهوا کرد و گفت: از آن خواهد شد راه اندازی یک پناهگاه به خانه اخراج مهاجران برای دو هفته قرنطینه.

دولت گفت: این پناهگاه می تواند تنظیم شود تا در “چند روز آینده” به خانه مهاجران بازگشته به شهر مرزی سیوداد خوارز در سراسر مرز, از, El Paso, Texas.

دولت می گوید به طور متوسط 65 مهاجران در حال تبعید از طریق سیوداد خوارز هر روز و در مجموع حدود 5,200 تا کنون این سال است.

قرنطینه حرکت بخشی از یک سری از اقدامات پنج شنبه اعلام کرد برای جلوگیری از گسترش coronavirus. ایالات متحده بیش از 82,000 موارد در حالی که مکزیک 475 هر چند تست به مراتب کمتر در مکزیک است.

___

واشنگتن — Washington, DC اعلام کرده است 36 مثبت جدید عفونت از coronavirus آوردن مجموع 267 از جمله سه مرگ و میر.

مقامات در اینجا به مدت طولانی پیش بینی شده است که این عفونت اعداد خواهد سنبله به عنوان تست شد و بیشتر در دسترس است. شهردار موریل Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

___

واشنگتن — کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ می گوید: وظیفه نیروی نگران در مورد برخی از استان ها در این میانه که به نظر می رسد شاهد یک افزایش سریع در موارد.

دکتر دبورا Birx ذکر شده در دو بخش: Wayne County, در میشیگان و کوک کانتی در ایالت ایلینوی است.

او گفت: در روز پنجشنبه کاخ سفید در نشست خبری که این نیروی کار است که نه تنها به دنبال که در آن موارد هستند اما جایی که آنها در آینده خواهد بود بنابراین سازمان مدیریت اضطراری فدرال می تواند هشدار داده می شود که در آن نقاط مهم خواهد بود.

Birx می گوید که این دو کشور هر دو در مناطق شهری و یا در جوامع است که در خدمت یک منطقه شهری. شیکاگو صندلی طبخ شهرستان که یکی از پرجمعیت ترین شهرستانهای استان در ایالات متحده است. Wayne County خارج از دیترویت.

___

قاهره — نخست وزیر سابق لیبی است قرارداد coronavirus با توجه به Facebook صفحه سیاسی خود در حزب.

محمود جبرئیل در خدمت به عنوان نخست وزیر موقت از شمال کشور آفریقایی برای تقریبا یک سال طول جنگ داخلی که سرنگون و بعد کشته دیرین حاکم Moammar Gadhafi در سال 2011.

کهنه سیاستمدار در حال حاضر مستقر در مصر در شرایط با ثبات در انزوا در قاهره بیمارستان. مصر ثبت 39 عفونت های جدید در روز پنج شنبه, آوردن مجموع به 495.

67 ساله جبرئیل آمریکا-تحصیل اقتصاددان رهبری لیبرال طرفدار کسب و کار نیروهای ملی داد که امن یک پیروزی در برابر اخوان المسلمین در لیبی در سال 2012 انتخابات پارلمانی است.

پس از لیبی بوده است سقوط به هرج و مرج به عنوان رقیب شبه نظامیان و حامیان خارجی رقابت برای قدرت در این کشور نفت خیز.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — ایالات متحده آمریکا, قلمرو پورتوریکو یافته coronavirus مقررات منع رفت و آمد به مارس 12 و هشدار داد محدودیت های جدید.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez روز پنجشنبه گفت که غیر ضروری کارگران را به خانه توسط 7 بعد از ظهر شروع مارس 31, دو ساعت زودتر از زمان منع رفت و آمد.

Vázquez گفت: محدودیت های جدید در پاسخ به, نزدیک به 400 نفر از افرادی که بازداشت شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد مداوم.

همه غیر ضروری کسب و کار باقی خواهد ماند توقیف تا اواسط ماه مارس و مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود و یا هتل به رفتن به بانک یا خرید مواد غذایی یا دارو.

پورتوریکو به گزارش دو COVID-19 کشته و بیش از 60 مورد تأیید.

___

BATON ROUGE, La. — در میان شیوع نوردی مسیر در لوئیزیانا دولت دریافت اخبار شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق برای ایجاد دو 250 تخت فدرال بیمارستان در دولت است.

دولت فدرال ارائه خواهد شد 60 فرد “strike team” از کارکنان مراقبت های بهداشتی به کارکنان سایت Gov. جان ادم ادواردز گفت.

کاخ سفید نیز با ارسال یک CDC اپیدمیولوژی تیم برای کمک به دولت در پاسخ به “خوشه” از coronavirus موارد شناسایی شده در شش خانه های سالمندان.

___

نیویورک — ایالات متحده در حال حاضر آگهی دنیا در تعداد تایید coronavirus موارد است.

با توجه به تعداد در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز تعداد افراد آلوده در ایالات متحده در صدر 82,000 در روز پنج شنبه. که فقط جلوتر از 81,000 موارد در چین و 80,000 در ایتالیا.

ایتالیا دارای بیشترین تایید مرگ هر کشور با بیش از 8000. بیش از 1000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به سفر به نورفولک ویرجینیا در روز شنبه به دیدن کردن 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی است که در کاهش فشار در نیویورک بیمارستان ها در برخورد با کروناویروس بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کشتی خواهد رسید در بندر نیویورک در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که او را “آن بوسه خداحافظی” و کشتی “لود کردن به بالا” با تجهیزات پزشکی.

اعلام USNS راحتی را برنامه ریزی شده استقرار می آید به عنوان شهر نیویورک بيمارستان منطقه در حال پاکسازی تخت راه اندازی فضاهای جدید به تریاژ بیماران و اصرار مردم با علائم خفیف به مشورت متخصصان سلامت از طریق تلفن یا چت تصویری به جای overrunning اتاق اورژانس.

تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در نیویورک صعود کرده به 3,800 این هفته از جمله نزدیک به 900 در بخش مراقبت های ویژه با اوج شیوع هفته دور.

بحرانی سوال باقی می ماند که آیا شديد “اجتماعی فاصله” محدودیت به تازگی تصویب شده توسط نیویورک خواهد به دولت کمک کند جلوگیری از بدترین سناریو از غرق بیمارستان.

___

AUSTIN تگزاس — تگزاس است اعمال قرنطینه سفارشات در نیواورلئان مسافران به این شهرستان به سرعت در حال تبدیل به یک نگرانی عمده از coronavirus بحران در ایالات متحده آمریکا

کالیفرنیا ، گرگ ابوت صادر محدودیت پنج شنبه در حالی که همچنین نیاز به هواپیمایی که مسافران از منطقه نیویورک به طور مشابه خود جدا برای دو هفته. فرمانداران در فلوریدا و مریلند در اوایل این هفته نیز مورد نیاز مردم که از نیویورک به قرنطینه اما نه نیواورلئان.

ایالت لوئیزیانا مقامات بهداشتی می گویند تعداد coronavirus موارد شنبه پیشی گرفته 2,300 همراه با 86 مربوط به مرگ و میر. نیواورلئان بود منتطر ممکن است سرریز در بیمارستان منطقه با قصد درمان به عنوان بسیاری از 3000 نفر در این شهرستان در مرکز کنوانسیون.

ابوت گفت: ورود مسافران از نیواورلئان یا منطقه نیویورک مورد نیاز خواهد بود برای ارسال یک فرم لیست که در آن آنها را قرنطینه. او گفت تگزاس سربازان دولت انجام خواهد شد و چک و این که هر کسی گرفتار در نقض خطرات زمان زندان.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل و شورای امنیت ابراز نگرانی در این تاثیر ممکن است از این بیماری همه گیر کوروناویروس در جنگ زده لیبی و دعوت از همه طرف های درگیر برای توقف جنگ “فوری” و اجازه می دهد تا دسترسی بدون مانع برای کمکهای بشردوستانه در سراسر کشور است.

این شورا در بیانیه ای گفت: پس از بسته تصویری بحث و جلسه توجیهی روز شنبه اقدام توسط U. N. نماینده ویژه ای است که آن نگران بود در “قابل توجهی تشدید خصومت بر روی زمین در لیبی است.”

این نام در تمام U. N. کشورهای عضو مطابق با سلاح تحریم و مجددا “اهمیت سازمان ملل متحد نقش مهمی در تسهیل لیبی به رهبری و لیبی متعلق به پروسه سیاسی فراگیر.”

ضعیف ملل به رسمیت شناخته شده دولت است که دارای سرمایه از طرابلس و بخش هایی از غرب کشور است که با حمایت ترکیه و به میزان کمتر قطر و ایتالیا و همچنین شبه نظامیان محلی. یک رقیب دولتی در شرق است که پشتیبانی از خودخوانده ژنرال خلیفه Hifter که نیروهای حمله برای تصرف پایتخت در ماه آوریل گذشته است که با حمایت امارات متحده عربی و مصر و همچنین فرانسه و روسیه است.

ترس از جدید کروناویروس گسترده در لیبی. مقامات تعقیب و تهدید و ده ها تن از افرادی که در تماس با این کشور اولین مورد تایید شده یک زن 73 ساله که وارد شده از کشور همسایه تونس در مارس 5 پس از سفر به عربستان سعودی است. مقامات بهداشت گفت: او در شرایط با ثبات است.

___

ایسلین, N. J. — بیش از 40 میلیون medical-grade دستکش است که برگزار شده است در ایالات متحده گمرک انبارها از پاییز گذشته در حال رفتن برای تحویل به امکانات مراقبت های بهداشتی.

Ansell یک شرکت با یک شرکت hub در ایسلین, New Jersey, گفت: آن را تا به حال حل و فصل اختلاف بر اینکه دستکش, شده بود, تولید شده با استفاده از کار اجباری در مالزی.

“انتشار این عرضه به امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده خواهد بود سود فوری به کارگران در نیاز مبرم به PPE مناسب لوازم” سخنگوی تام Paolella گفت: روز شنبه یک ایمیل به در.

شرکت اعتبار در کنگره ایالات متحده کریس اسمیت از نیوجرسی با کمک به حل و فصل اختلاف. اسمیت یک جمهوری خواه است که فعال در مبارزه با قاچاق انسان و بهره برداری شد که به تازگی.

“Ansell باعث می شود بسیار معتبر در مورد آنها نقل مکان کرد و به سرعت به اطمینان حاصل شود که خود را عرضه زنجیره ای بود و نه همدستی با کار اجباری و مشکلات مطرح شده توسط دولت ایالات متحده باید رفع شده اند” اسمیت سخنگوی جف Sagnip گفت.

___

لندن — در سراسر انگلستان و مردم زمان خود را به ویندوز و مقابل ایوان به تحسین همه در خدمات بهداشت ملی کار خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کف زدن برای سرپرستان ابتکار که در 8 p. m. روز شنبه, تکرار عبارات حمایت از جاهای دیگر به ویژه ایتالیا که دیده است و بیشترین مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری است.

نخست وزیر بوریس جانسون و بعدی همسایه درب خزانه رئیس Rishi Sunak پیوست در.

در یک ویدیو ارسال شده در صفحه توییتر Johnson تشکر بیمه خدمات درمانی کارکنان و گفت: دولت در حمایت از آنها “در هر راه که ما می توانیم.” Sunak سپس گفت: “هر آنچه که شما نیاز به چیزی است که شما در حال رفتن به دریافت کنید.”

در یک Instagram پست کاخ کنزینگتون نشان داد کودکان از دوک و دوشس کمبریج, Prince George, شارلوت شاهزاده و شاهزاده Louis کف. پدر بزرگ خود را, شاهزاده چارلز در انزوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. علائم خود را گفته می شود خفیف.

و “جنگ ستارگان” بازیگر John Boyega, توییتی که شنوایی خود را از همسایگان خود را بیان حمایت بیمه خدمات درمانی بود “زیبا”.

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 غرفه در 578 با توجه به آخرین آمار دولت.

___

لس آنجلس — Los Angeles County دارای 421 جدید موارد مثبت coronavirus و نه جدید, مرگ و میر, ضبط بزرگترین واحد-روز پرش در هر دو شماره.

باربارا فرر مدیر از وزارت بهداشت و درمان گفت: این افزایش در درجه اول نسبت به ramping تا تست countywide.

فرر می گوید تعداد کل ساکنان که آزمایش مثبت پس از وقوع شروع است 1,216. شده اند وجود دارد 559 موارد جدید بیش از 48 ساعت گذشته است.

بیست و یک نفر کشته شده اند.

مقامات می گویند آنها در حال آماده سازی مرکز کنوانسیون لس آنجلس برای دریافت کروناویروس مبتلا به quarantining یا پس از بستری شدن در بیمارستان و درمان — اما نه مراقبت حاد.

آنها را آزاد در یک جدول زمانی برای نیروی انسانی در مرکز همایش یکی از بزرگترین در کشور با 720,000 فوت مربع (67,000 متر مربع) فضای نمایشگاه.

___

سازمان ملل متحد — هشت کشور تحت تحریمهای همه جانبه خواست U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه به درخواست فوری و کامل بلند کردن اجسام از این اقدامات برای فعال کردن سازمان ملل برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک نامه مشترک به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, این سفیران از چین و کوبا و کره شمالی و ایران و نیکاراگوئه و روسیه و سوریه و ونزوئلا خواست U. N. رئیس به “رد سیاسی از جمله یک بیماری همه گیر.”

سفیران که گفت: آنها تحت دستورالعمل از وزرای خارجه نیست نام هر کشور مسئول آنچه که آنها به نام “غیر قانونی اجباری اقدامات از فشار اقتصادی.” اما ایالات متحده تحریم هایی را علیه همه کشورها به جز چین و اتحادیه اروپا تحریم هایی را علیه همه اما کوبا.

در یک سخنرانی به این گروه از 20 عمده کشورهای صنعتی در پنج شنبه, دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر “برای waiving از تحریم است که می تواند تضعیف کشورهای ظرفیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.”

سفرا گفت: دولت خود را “سیاسی و اخلاقی خواهد شد” به دنده تا برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما آنها گفت: “این سخت است — اگر نه غیر ممکن است — عمل” برای کشورهای در مواجهه با تحریم ها ،

هشت کشور گفت: تلاش برای مبارزه با COVID-19 مانع “مخرب تاثیر” تحریم ها در سراسر کشور “به همراه خود برون مرزی مفاهیم همراه با پدیده های بیش از رعایت و ترس برای ‘ثانویه تحریم” است که دولت مانع از به طور منظم از دسترسی به سیستم مالی بین المللی و یا تجارت آزادانه به تهیه تجهیزات پزشکی و لوازم از جمله تست کیت برای ویروس.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی رئیس جمهور به نظر می رسد در کامل نظامی برای اولین بار از زمان پایان آپارتاید و خواست نیروهای نظامی به یک “نیروی محبت” را به عنوان آنها اجرای یک مستند که جمعه آغاز می شود.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa زودتر گفت: پلیس برای نشان دادن محبت به آفریقای جنوبی “وحشت زده در حال حاضر.”

این کشور در حال نزدیک شدن 1,000 coronavirus موارد بیشتر در آفریقا و در سه هفته lockdown یکی از دقیقترین در جهان است. فروش الکل ممنوع و همچنین به عنوان در حال اجرا و سگ پیاده روی.

آفریقای جنوبی نژادپرست سیستم آپارتاید به پایان رسید و در سال 1994 با انتخابات از نلسون ماندلا به عنوان نخستین رئیس جمهور سیاه.

___

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>