خرید رپورتاژ

The 1988 Seoul Olympics featured an inflatable torch with a magic surprise. It might be my favorite torch from any opening ceremony.

1988 سئول بازی های المپیک ویژه تورم شعله با سحر و جادو و شگفتی است. این ممکن است مورد علاقه من مشعل روشنایی از هر مراسم افتتاحیه. تصویر از فراتر از همه موانع


در تقدیرنامه از بازی های المپیک 2020 که لگد کردن در توکیو در این هفته ملاک مجموعه جریان تاریخی آن مجموعه 100 سال از المپیک فیلم های خود را در جریان پلت فرم معیار کانال. این مجموعه شامل 53 فیلم را پوشش می دهد و 41 نسخه از بازی های المپیک از استکهلم در سال 1912 به لندن در سال 2012. هر روز هفته برای چند هفته آینده من برجسته لحظه های مختلف فیلم و از قرن گذشته از المپیک فیلم.


حمایت

روشنایی المپیک دیگ ترین نمادین بخشی از تمام المپیک مراسم. اعلام شروع جشنواره مشعل روشن است پس از المپیک رله شروع می شود که در یونان به پایان می رسد و در میزبانی شهرستان. امروز من می خواهم به ویژگی های مورد علاقه من روشنایی از المپیک دیگ که اتفاق افتاده در سال 1988 المپیک سئول. وجود دارد بسیاری از اواخر 80s رنگ ورو رفته لمس در این بازی های المپیک—آن احمق طلسم, یک ببر به نام Hodori که می پوشد Sangmo باید ذکر شود—اما بهترین بخش این است که تورم شعله.

در ابتدا, من عاشق بادکنک را به اندازه و شکل. اما پس از کمی رقص و تشویق و ضربت زنی این اتفاق می افتد…

Aaaand...

Aaaand… تصویر از فراتر از همه موانع

...there it goes!

…وجود دارد و از آن می رود! تصویر از فراتر از همه موانع

!!!

!!! تصویر از فراتر از همه موانع

گاییدن مشعل شناور به آسمان! یک غریب ترفند ساده. در زیر آن یک گودال آتش که در آن واقعی مشعل به پایان می رسد تا روشن بودن.

پشتیبانی غریبه

المپیک جهانی رقابت های ورزشی در سطح آن اما در هسته خود این ورزش در ایجاد یک مدینه فاضله است. و به عنوان یک ماده inflatables دارای سابقه طولانی بودن ارتباط با utopic هنر است. هنرمندان از اواخر 60s و 70s اوایل بودند به طور خاص علاقه مند در inflatables و چگونه آنها می تواند نماد و ایجاد محیط های جدید. من فکر کردن در مورد تورم “فوری شهر” ایجاد شده در ایبیزا توسط طراحان جوان از سراسر جهان در سال 1971. برخی از تصاویر که:

این مشعل همچنین باعث می شود من فکر می کنم کار گسترده از جمعی Haus-Rucker شرکت که غالبا کار با inflatables.

Lee Ji-won را از ویژگی های طول فیلم فراتر از همه موانع را نشان می دهد—در رنگ پر جنب و جوش!—1988 سئول مراسم افتتاحیه. من نمی توانم پیدا کردن یک تریلر برای فیلم, بنابراین من قراردادن رسمی المپیک فیلم هایی از این مراسم در زیر اما توصیه من به شما فقط جست و خیز آن و تماشای فراتر از همه موانع در حالی که آن را در دسترس در معیار کانال.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de