شکار خونین Pulpy B-Movie با فراست

Screen_Shot_2020-03-12_at_12.01.26_PM.png

Universal Pictures

در حالی که دیگر فیلم دیدن خود را منتشر به تعویق افتاد با تشکر از coronavirus بحث برانگیز ترسناک-کمدی شکار—که در حال حاضر به تعویق افتاد و از آن سپتامبر تاریخ انتشار—هنوز باز امشب. اینکه آیا یا نه شما سرمایه گذاری به یک تئاتر به آن را ببینید ارزش دیدن: Pulpy و خونین آن را یک فیلم با فراست.

بیش از هر چیز دیگری شکار بازی می کند مانند یک گور خوشحال قسمت از منطقه گرگ و میش. فرض—در ابتدا حداقل—ساده است: در یک ریف در سال 1924 داستان کوتاه “خطرناک ترین بازی” غنی شهری “نخبگان” دور تا یک دوجین روستایی “deplorables,” آنها را سست بر اساس یک جنگلی وسیع املاک و شکار آنها را برای ورزش است. اما یک پیچ و تاب و هوشمندانه یا دو بعد, شکار, نوشته شده توسط نیک Cuse و Damon Lindelof—دومی آینده موفقیت خود را با HBO فوق العاده ای نگهبانانبه پایان می رسد تا با ارائه کمی بیشتر از تیره طنز و جمجمه-خرد خشونت است.

نه خیلی بیشتر ذهن شما—فقط به عنوان شکار شد لعنتی, چشم نهان توسط محافظه کاران در پاییز گذشته آن را نیز در معرض خطر overhyped. اما شکار می کند باید چیزی هوشمند می گویند و آن را از همه بیشتر قابل توجه است که آن نقطه در سراسر وجود—یا در واقع به دلیلتمام اندام ها و گلوله است که در حال پرواز در همه جا.

گفت: خیلی بیشتر در مورد به ظاهر ظالمانه قضیه را بیش از حد دور; کافی است بگویم که درخشش‘s Betty Gilpin به عنوان یک شکار است که چیزی کمتر از فوق العاده و هیلاری سوانک به عنوان یکی از شکارچیان (او معرفی یکی از کفش پاشنه بلند خود را به یک کره چشم) است که به وضوح با داشتن یک انفجار.

Ike Barinholtz, اما رابرتز و Sturgill سیمپسون نیز همراه برای سوار شدن (دومی بازی Floridian به نام وانیل خوب) اما این Gilpin فیلم و ناخن در هر صحنه که آیا این تماس برای خنده-و-یا-انقباض غیر ارادی ماهیچه-از-با صدای بلند خشنود لحظات و یا توالی های غیر منتظره از ظرافت.

مانند کابین در جنگل, شکار مایل است به یک ظرف غذا با انتظارات بیننده و آماده است یا نهآن را نیز حاضر به معدن در امریکا, اساسی بخش. آن را نیز شاد برای قرار دادن فقط در مورد هر کس در تیررس, poking سرگرم کننده در به خوبی معنی اما غافل NPR-گوش دادن بازنشستگان به آسانی به عنوان podcasters که بیهوده گویی در مورد “globalist لذت می برد که اجرای عمیق دولت است.”

من مطمئن هستم که این شکار است که به عنوان خوب به عنوان هر یک از این دو, فیلم, اما آن را سرگرم کننده و تعجب آور—و به اعتبار آن, آن را در نهایت کمتر علاقه مند در امریکا, فرهنگی و سیاسی قطب به عنوان آن است که چگونه در آن بخش بازی کردن هر یک از دیگر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما آره. همچنین بسیار علاقه مند در جمجمه-خرد.


پیدا کردن سینماها و سانس اکران برای شکار اینجا. ببینید همه ما بار فیلم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im