داغ toddy — آن را نمی خواهد درمان شما, اما شما احساس بهتر است. در اینجا است که چرا برخی از تماس با آن سوپ مرغ از نوار کوکتل.

Category: توین سیتی No comments

در زمستان سال گذشته من تا به حال وحشتناک سرد است. نوع سرد است که به نظر می رسد برای پایان دادن به هرگز. نوع سرد که در آن بدن خود را از درد سر خود را throbs شما همیشه نمی تواند به نظر می رسد برای رهایی خود بینی از مخاط و یک شب آرام از خواب به نظر می رسد غیر ممکن است. نوع سرد که در آن خروج از خانه است آخرین چیزی که شما همیشه می خواهم به انجام است.

با این وجود من کشیده خودم را به داروخانه و خرید فقط در مورد هر over-the-counter درمان من می تواند پیدا کنید. هیچ چیز به نظر می رسید کار به جز گذشت زمان.

زمانی که من بازگشت به کار چند روز بعد یکی از همکاران پرسید که چگونه من احساس شد.

“خوب نیست اما خیلی بهتر از من بود” من پاسخ داد.

“دفعه بعد سعی کنید یک toddy,” او گفت:.

“این نیست که یک زن’ داستان?” از من خواسته.

“سعی کنید آن را,” او گفت:.

داغ toddy — ساده مهمانی متشکل از آب داغ و عسل و لیمو و قهوه ای مشروب مانند سوپ مرغ شده است تبلیغ به عنوان یک درمان برای سرماخوردگی. اما زمانی که من احساس افتضاح الکل آخرین چیزی که من می خواهم به مصرف. به همین دلیل من تا به حال هرگز سعی داغ toddy زمانی که احساس تحت آب و هوا — تا زمانی که من دیگر سرد چند ماه بعد.

قبل از من تا به حال یکی دیگر از بی قراری شب من تصمیم گرفتم به داغ toddy امتحان کنید. من از جیبش یک لیوان ریخت و در 2 اونس از بوربن یک قاشق غذاخوری عسل و 2 قاشق چای خوری آب لیمو و سپس صدر با یک چهارم فنجان آب گرم و هم زده.

شک و تردید من به سرعت پژمرده. به نظر می رسید به کار بهتر از هر یک از بیش از محصولات ضد من تا به حال سعی کردم قبل از. من از طریق خواب شب.

در حالی که آن را ندارد و درمان آن به طور موقت برطرف علائم که ممکن است برخی از حس گوید دونالد Hensrud یک پزشک در پزشکی داخلی که همچنین به عنوان یک دانشیار دانشکده تغذیه و طب پیشگیری در کلینیک مایو دانشکده طب و علم است.

حتی اگر وجود دارد چند “خوب studies” در داغ toddy اگر شما نگاهی به عناصر منحصر به فرد شما می توانید درک کنند که چرا کوکتل ارائه می دهد برخی از کمک.

“گرمای نوشیدنی ممکن است علامتی راحتی,” او می گوید. که توضیح می دهد که اثر سایر داروهای سنتی که همچنین ارائه مایعات مانند سوپ مرغ که همچنین تامین مواد مغذی و چای که همچنین شامل آنتی اکسیدان ها است.

پس از آن وجود گرم آب لیمو با عسل که به مدت طولانی استفاده شده است به تسکین گلو درد و سرفه بازدارنده.

یک مطالعه که به کودکانی که تا به حال دستگاه تنفسی فوقانی عفونت و حداقل 2 سال تا 2 قاشق چای خوری عسل قبل از خواب دریافتند که عسل به نظر می رسید به بهبود خواب و کاهش شب سرفه. در واقع آن را فقط در مورد به عنوان موثر به عنوان شایع سرفه مهار کننده های تشکیل دهنده دکسترومتورفان که در Robitussin.

در حالی که برخی پیشنهاد کرده اند که الکل فواید دارویی — مانند توانایی خود را برای مبارزه با عفونت — Hensrud شک و تردید است و اشاره کرد که آن را در واقع می تواند باعث برخی از ازدحام و ممکن است بر عملکرد سیستم ایمنی بدن.

اما کسانی که اثرات منفی ممکن است ماده در مقادیر محدود. وجود دارد و در واقع ممکن است یکی دیگر از اثر: مانند Nyquil آن می تواند کمک به شما به خواب.

و بقیه همراه با مایعات مواد تشکیل دهنده کلیدی برای سرد تسکین.

داغ TODDY

باعث می شود: 1 نوشیدنی

1 اونس قهوه ای روح (من ترجیح می دهم بوربن)

1 قاشق غذا خوری عسل

2 قاشق چای خوری آب لیمو

1/4 فنجان آب داغ

بریزید و مواد را در یک لیوان و هم بزنید تا عسل حل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>