Democrats in Olympia made sure that this plant remains illegal for yet another year.

دموکرات ها در المپیا ساخته شده است که این گیاه غیر قانونی باقی مانده است هنوز یک سال دیگر. لستر سیاه

واشنگتن قانونگذاران شکست خورده اند—دوباره—به قانونی وطنی گلدان در دولت ما. این بدان معناست که ما ادامه خواهد داد به یکی از تنها مکان در جهان که در آن شما از نظر قانونی می تواند راه رفتن به یک فروشگاه و خرید $1 مشترک و در عین حال آن را غیر قانونی است برای شما را به یک شاهدانه گیاه خانه.

HB 1131 که داده شده هر فرد بالغ در آمریکا از حق قانونی خود برای رشد شش گلدان گیاهان موفق به آن را خارج از خانه از نماینده کمیته تخصیص بودجه قبل از اینکه این کمیته مهلت. این بدان معناست که این لایحه شانس عبور در طول این سال سریع قانونی در جلسه ضروری است مرده است.

این لایحه دو حزبی بود که به دنبال خوبی در این سال با اکثریت سیاتل نمایندگان مجلس با حمایت از آن است. قانون پیشنهادی رو بیشتر از همیشه قبل از زمانی که از آن ساخته شده آن را از تجارت و بازی های کمیته کردم و یک جلسه در تخصیص بودجه. اما هنوز نتوانسته با وجود این کوه از حس مشترک دلایل برای عبور از آن است.

در واقع این لایحه ممکن است بدلیل وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلایل خوبی برای عبور از آن است.

تشکر. برایان بلیک یک دموکرات از آبردین که این لایحه حمایت گفت: مردم شهادت در حمایت از این لایحه در جلسه این ماه گرفته اند ممکن است بیش از حد از این کمیته است.

“این بسیار ممکن است برای کشتن این لایحه شما می خواهید با بیش شهادت,” بلیک گفت. “بیست نفر امضا در به شهادت و کمیته صرف یک ساعت تمام در این لایحه که من فکر می کنم نوع آرام کمیته به خواب.”

تشکر. تیم Ormsby یک دموکرات از اسپوکن که ریاست کمیته تخصیص گفت: غریبه که او مواخذه بلیک پس از فوریه 5 جلسه.

“من خسته از نخست اسپانسر گفت:” برایان ما تا به حال همه از این شهادت در پایان من می شه اعضای'” Ormsby گفت. “این به طور گسترده ای شناخته شده اصلی است که لایحه شانس موفقیت معکوس متناسب با مقدار زمان یک کمیته صرف بر روی آن است.”

(توجه داشته باشید جانبی: این باعث می شود من حسرت گفتن خوانندگان در فوریه 3 که این امر می تواند یک ایده خوب را به نشان می دهد تا در فرد برای نشان دادن حمایت از این لایحه ، من نمی دانستم قانونگذاران خیلی ناراحت کننده خود را از دیدن ترکیبات در فرد است.)

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Ormsby گفت: “موعظه” بود و تنها نسبت بلیک و تمدید شهادت نیست در واقع عامل به این کمیته تصمیم به حتی اجازه این لایحه رأی. Ormsby گفت: اعضای این کمیته نگران بودند در مورد دولت فدرال احتمالا دیوانه در واشنگتن قانونی برای وطنی علف های هرز و تهدید واشنگتن “nascent” علف های هرز میباشد.

این است که—البته—تکمیل مزخرف. کلرادو تا به حال قانونی خانه رشد می کند از سال 2012 و آنها هنوز به طور کامل عملکرد علف های هرز بازار است. این هم عجیب و غریب به تماس با واشنگتن را علف های هرز صنعت “nascent” زمانی که علف های هرز شده است قانونی در واشنگتن به مدت هشت سال. مردم به خرید آیفون جدید 5s زمانی که علف های هرز اول به فروش رفت در واشنگتن است.

امیدوارم سال آینده در واشنگتن قانونگذاران را از خواب بیدار و قانونی وطنی علف های هرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de