هزینه های بالا و مشکوک تجارت آف از ‘دانشگاه آزاد’ و بدهی یونان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

به 1.5 تریلیون دلار بدهی دانشجویی در امریکا افزایش دو سوال.

اولین, آنچه باید انجام شود برای کمک به 45 میلیون آمریکایی که مدیون پول از وام های دانشجویی ؟ دوم ما باید کاهش یا لغو شهریه برای دانشجویان جدید?

در مورد سوال اول هر نامزد ریاست جمهوری پیشنهاد کرده است که نوعی کمک مالی برای آمریکایی ها با بدهی های دانشجویی. این هیچ جای تعجب است.

یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری ارائه می دهد که پول به 45 میلیون رای دهندگان شانس بهتری برای برنده شدن نسبت به کسی نمی کند. پیشنهادات خود را شامل پاک کردن تمام بدهی های دانشجویی (بهداشت ، برنی ساندرز) انجام این کار برای کاهش درآمد مدیون افراد (سن. الیزابت وارن) و اجازه می دهد شتاب بدهی برای دانش آموزانی که کار در خدمات عمومی (دیگر دموکرات ها و رئیس جمهور تهمت).

اقتصاد به ما می آموزد به چشم پوشی از هزینه های غرق شده. پس کسانی که با بدهی در حال حاضر به پرداخت شهریه خود را اقتصاد کمک نمی کند بسیار با سوال اول. ملاحظات انصاف را تسلط به جای. کسی که فقط پرداخت می شود یا او را به وام های دانشجویی را نجات داد چیزی از هر یک از چک های بیش از چندین سال به انجام این کار ممکن است احساس ناعادلانه درمان می شود که یک همکلاسی سابق که هرگز ساخته وام دانشجویی پرداخت ناگهان دریافت کل و یا جزئی بخشش.

یکی دیگر از عنصر انصاف در نظر جایگزین استفاده برای پول پیشنهاد برای بخشش بدهی. اگر جامعه ما به یک دلار اضافی برای خرج کردن در کمک به مردم فارغ التحصیلان دانشگاه نیازمندان در جامعه ما?

کل منطق ارائه وام های دانشجویی است به خلاف: یک مدرک دانشگاهی وعده یک عمر از درآمد بالاتر. چرا پول به آن بخش از جامعه ؟ به جای چرا که صرف $1 برای کسی که هرگز تا به حال شانس خود را برای رفتن به کالج ؟ و یا به صندوق پیش دبستانی برای خانواده هایی است که نمی توانیم آن ؟

سوال دوم چگونه باید به ما رسیدگی شهریه کالج رفتن به جلو برد کاملا متفاوت مجموعه ای از سوالات. قیمت ساز اختصاص کمیاب کالا و خدمات در میان کسانی که آنها را می خواهید. اگر ما از بین بردن مکانیسم قیمت و کالج را به رایگان برای همه ما خواهد شد و بلافاصله در صورت سوال از تصمیم گیری چگونه به اختصاص college admissions.

ساخت کالج, رایگان نمی خواهد از بین بردن مزیت ثروتمند دانش آموزان داشته باشد. نه هر کس می تواند استطاعت به پرداخت برای چهار سال است. کالج موثر خواهد بود گران تر برای کسانی که در حال حاضر در مشاغل پرداخت چرا که آنها را بیشتر به حضور در دانشگاه.

هیچ کس پیشنهاد تساوی که با داشتن دولت پرداخت دانش آموزان در طول سال کالج مقدار آنها در خود را قبل از دانشگاه ، در نتیجه هزینه های واقعی از “دانشگاه آزاد” را متفاوت با توجه به پتانسیل دانشجویی ثروت. کسانی که نیاز به کار خواهد هنوز هم مجبور به پرداخت برای کالج در رفته درآمد به جای شهریه.

نیز وجود دارد یک سهمیه بندی سوال در سمت عرضه است.

کالج ها را مجبور به ساخت جدید کلاس های درس و آزمایشگاه و استخدام معلمان بیشتر اگر آنها به اعتراف بیشتر دانش آموزان است. کالج ها نمی تواند اتهام کسانی که دانش آموزان اگر شهریه شده است را لغو کرد. تنها تعداد بسیار کمی از کالج ها می توانید با پرداخت هزینه های عملیاتی خود را از اوقاف’ درآمد. تا دولت را مجبور به دادن پول مالیات دهندگان را به کالج. مالیات دهندگان برخوردار است بپرسید: “برای چه؟” کاملا منطقی و تقاضا بوجود می آیند به اختصاص این پول به “مفید” افراد به جای دیگران است. که می شود به تصمیم می گیرید ؟

امروز دانشگاه انجام دهد. هنگامی که دولت فدرال طول می کشد بیش از پرداخت برای کالج برای همه دولت را تحت فشار تصمیم گیری در بین افراد به مطالعه شود. فشار به صورت صحیح سیاسی افراد مقاومت خواهد بود. همچنین دولت خواسته خواهد شد که به “درست” آزمون ورودی برای پذیرش دانش آموزانی که نمی نمره بالا به اندازه کافی تحت استانداردهای موجود اما که پدر و مادر رای دادن. هیچ نامزد ریاست جمهوری که به نام و به صورت رایگان یا یارانه کالج است و در عین حال خطاب به این عواقب ناشی از این مفهوم است.

تام کمپبل است یک استاد اقتصاد و استاد حقوق در دانشگاه چپمن. او همچنین مدیر امور مالی کالیفرنیا آمریکا کنگره و سناتور ایالت کالیفرنیا. او چپ حزب جمهوری خواه در سال 2016 و در روند تشکیل یک حزب سیاسی جدید این حس مشترک حزب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im