بزرگترین تهدید برای نژاد بشر است نه آب و هوای کره زمین اما خوش بینی آب و هوا

Category: سیاتل

The concepts for spaceship where designed by the architects Rutger Sjögrim (of Secretary), Andreas Nordström, and Elsa Kristina Sundin.

مفاهیم برای سفینه فضایی در فیلم Aniara بودند طراحی شده توسط معماران Rutger Sjögrim Andreas Nordström و السا Kristina Sundin.SF Studios/ماگنولیا تصاویر

کسانی که آشنایی با زبان سوئدی فیلم علمی تخیلی Aniara نمی خواهد قادر به اتصال آن به تحولات جاری در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانماست که از منوی view در یک پورت نه چندان دور از پرجمعیت ترین شهر روی زمین توکیو. کشتی کروز تا به حال 3011 مسافران 621 از آنها گرفتار این ویروس مرگبار است. دو تا از الماس شاهزاده‘s مسافران کشته شده اند از coronavirus. آنها بودند. در 80s. و در میان بسیاری از کسانی که بودند به طور نامحدود گیر کرده و بیمار در کشتی.

همه از این برای یک لحظه مطمئن شبیه تلخ درام است که آشکار در sci-fi, سفینه فضایی که طراحی شده و در عمل مانند یک کشتی کروز در Aniara. فیلم داستان: سفینه فضایی است که به نام Aniara و امکانات یک کشتی کروز (مغازه ها, میله, مراکز تفریحی) رهبری به مریخ به دلیل زمین تبدیل شده است و حتی کمتر قابل زندگی تر از آن سیاره مرده (لطفا برخی از زمان به هضم که فکر می کردم). ناگهان همه از یک Aniara آن زدم البته با فضای باقی مانده و شروع به رانش به فضا است که تنها می شود و بیشتر و بیشتر فضا.

آن را به زودی درک است که وجود ندارد و رفتن به خانه. هیچ امیدی برای نجات. اما آنچه انسان در کشتی را با خود در این بی معنی وضعیت این بی پایان تعلیق? آنها فقط زندگی می کنند ؟ آنها سعی کنید به ایجاد معنی و اگر چنین است چرا ؟ همه یکی می بیند در ویندوز از این دوره کمتر سفینه فضایی Aniara یک پوچی که خالی از همه چیز از شما.

این واقعا الماس شاهزاده? نه مستقیم ، اما آن را در حال حاضر یک لینک بین coronavirus بحران و زمان و همیشه در حال بدتر شدن آب و هوا فاجعه است. زمین خود را شروع به نگاه مانند سفینه فضایی Aniara. آن است که رفتن به ناشناخته از تغییر آب و هوا. آیا امیدی برای ما ؟ برای مطمئن تظاهر مانند این می تواند ثابت است آخرین چیزی که ما نیاز داریم. مفید ترین نقطه ما می توانید شروع در حال حاضر این است که ما واقعا ایرانی.

از جمله پذیرش تنها امید ماست. و این است که چرا آب و هوا رئالیسم ویژه گر قارچشناسی Nicholas P. پول از چنین اهمیت زیادی است. او می داند او می گوید: او می داند آب و هوا خوش است به همان اندازه بی معنی به آب و هوای کره زمین ،

من بررسی پول کتاب این آمیب در اتاق: زندگی میکروب ها در سال 2014. او به نظر من درخشان سبک متفکر و زیست شناس. در حالی که خواندن افکار خود را در آمیب یا قارچ یا مخمر یکی احساس می کند یکی این است که در حضور یک دانشمند است که رویکرد به زندگی است جشن.

در اینجا این است که پول در باکتری های روده ای است که مصرف بدن ما پس از آنها مرده:

من گرفتار وحی که من صبحانه تغذیه 100 تریلیون باکتری ها و archaea, در روده بزرگ, و است که آنها را تغذیه من با اسیدهای چرب با زنجیره… من هیجان زده شده توسط این واقعیت است که من هستم پرورشی توسط میکروب ها تا آنجا که من آنها را کشت, که باکتری ها زیر و بم من جسمی و روانی خوب بودن که من میکروب ها در حال برنامه ریزی برای خوردن من از داخل به خارج به عنوان به زودی به عنوان من قلب متوقف می شود ارائه اکسیژن خون به دل و روده من. من باکتری ها می میرند بیش از حد, اما تنها پس از یک بسیار چرب شام آخر.

تخیل نمی تواند کمک کند اما در این کلمات یک نویسنده که دوست دارد زندگی است. و پس از آن ضربه من به عنوان یک شگفتی زمانی که پول فرستاده من چند روز پیش یک مقاله کوتاه حاوی افکار خود را در زمان بحران آب و هوا. وجود دارد هیچ چیز در آن اما تزلزل رئالیسم. ما با توجه به پول در پایان از آنچه شناخته شده بود و در حال ورود به عصر که همه نشانه امتیاز را به ما داد. به فکر می کنم در غیر این صورت به زندگی می کنند نه در واقعیت اما این اتفاقات از رویاهای.

پول می نویسد:

هر کسی که معتقد است که انسانهای هوشمند را تنظیم دوره خود و توقف تجارت است که تاسیس شده است در انتشار گازهای گلخانه ای است که صرفنظر از مهم فکر می کردم. در 2019, جو زمین شد و ریخت توسط بزرگترین سالانه انتشار دی اکسید کربن از سوخت های فسیلی در تاریخ است. این نگران کننده است اما این تعجب آور نیست چرا که جمعیت انسانی افزایش بیش از 80 میلیون دلار در همان دوره و تولید ناخالص داخلی جهانی دارای عقاید توسط 3 درصد است. ذخیره گاه زیست کره در حال گرم شدن است چرا که زندگی بیشتر کشت هستند که با سوزاندن روزافزون مقادیر نفت و گاز و زغال سنگ است. علاوه بر این ما جوی خرابکاری ما همچنان به acidify اقیانوس ها و ثابت کرده اند بی امان در حذف جنگل ها و مراتع است. در مدت زمانی پیش بینی ما بیشتر رویدادهای شدید آب و هوا, محصول ضرر و زیان ناشی از خشکسالی و سیل و سقوط از شیلات. جمعیت بزرگتر حیوانات وحشی را ادامه خواهد داد به سقوط حشرات اعداد را دنبال خواهد کرد خود را بی مهابا کاهش گونه های گیاهی نابود خواهد شد و میکروبی اکثریت زندگی را دچار نهان.

آیا شما خواندن هر خبر خوب در مورد محیط زیست به تازگی ؟ من نمی توانم فکر می کنم از تک شاد در مورد این گزارش ذخیره گاه زیست کره در یک زمان بسیار طولانی است. و انسان چشم انداز برای بقا در واقع bleaker از بسیاری از به نظر می رسد حاضر به اعتراف. بیایید تصور کنید که ما با تدبیر و کربن جذب سیستم که باعث کاهش سطح گازهای گلخانه ای به نقطه ای که ما خنک کردن کمی. چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی ؟ تمدن خواهد استقامت نوزادان را نگه دارید و مصرف منابع طبیعی را سرعت بخشیدن به. یک راه یا دیگری ما را از بین ببرد اجزای اکوسیستم است که حمایت از زندگی است.

مسیر انقراض برای جلوگیری از مشکل است. من تصور کنید که بیگانه دانش آموزان یاد بگیرند که در مورد سرنوشت تمدن هنگامی که آنها شروع به سوزاندن سوخت های فسیلی یا هر چیز مشابه آسیب رساندن اختراعات به درخواست دیگر گلدیلاک سیارات. مراحلی وجود دارد در این فرایند قابل مقایسه با مرحله سرطان از مرحله, یک, که مشکوک سلول ها محدود به چهار مرحله که در آن بیماری گسترش به ارگان های دیگر. به عنوان اواخر کریستوفر هیچنز نوشت: در طول بیماری “چیزی که در مورد چهار مرحله است که وجود دارد هیچ چیز مانند مرحله پنج.” به عنوان یک گونه ما شده است معلق در هوا در اطراف چهار مرحله برای چند دهه. “چگونه انسان ها را به سمت چپ بر روی زمین ؟” می پرسد یک معلم در سیاره زتا و noodly زائده های مطرح شده با شور و شوق در سراسر درس است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

پایان بار خواهد بود وحشتناک اما هیچ حس انکار مجاورت خود را. به عنوان paragons مصرف در ایالات متحده رفتار ما هدیه ما با یک معامله بزرگ از مواد به راحتی. یک هدف نگاه زیست محیطی هزینه-بهره مندی از اتومبیل های برقی و پانل های خورشیدی را نشان می دهد که این چیزی بیش از تشییع جنازه دکوراسیون برای یک سیاره در حال مرگ. هیچ کس مذاکرات در مورد جمعیت, اما آن را خیلی دیر شده برای خنثی کردن آخرالزمان توسط پیشگیری از بارداری به هر حال. تعداد کمی از ما هیچ برنامه فوری برای تغییر شیوه زندگی ما.

یک راه یا دیگری ما باید برای مقابله با پایان زمان. هیچ فن آوری تعمیر. امروز فرصت هایی برای پیشرفت دروغ در روانپزشکی و فلسفه است. چه حس ما را از ما زندگی بدون آینده برای مردم ؟ چه معنا می تواند ما را در یک جهان که در آن آگاهی انسان منقرض خواهد شد? عبارات فضل همیشه ما خدمت کرده است و در مقابله با شخصی ما مرگ و ارزش خود را ممکن است افزایش یابد که برای ما قابل قبول است که تمدن در حال نزدیک شدن به تاریخ انقضا آن. تمرکز بر روی grand کارناوال از طبیعت چیزی است که در حال حاضر متفاوت. ما ممکن است به دست آوردن برخی از حس شخصی deliverance توسط به دنبال مستقیما در چیزی که ما باید خراب و اعتراف به تقصیر ما. اما بهترین است که هر یک از ما می توانید انجام دهید تا زمانی که آسمان می افتد این است که به کودک به هر یک از دیگر و انسانی نسبت به بقیه از زندگی به عنوان آن رنج می برد با ما در این آبکی جهان. و چه کسی می داند اگر ما بهتر, شاید همه چیز را حفظ خواهد کرد در حال اجرا برای بیش از ما انتظار می رود.

Nicholar پول را آخرین کتاب خودخواه میمون: طبیعت انسان و مسیر ما به انقراض. او در مورد این کار جدید و مهم کار و راه تفکر را از طریق بحران آب و هوا در این مصاحبه…
گوش دادن به “قارچ عامل – Nicholas P. Money, استاد دانشگاه میامی” در Spreaker.
آخرین امید ما این است که امید نیست در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im