Tacoma Mayor Victoria Woodard called Bloomberg the most down-to-earth person shed ever met.

تاکوما شهردار ویکتوریا دارد به نام بلومبرگ “ترین down-to-earth شخص” او همیشه می خواهم به ملاقات. تومان

پنجشنبه شب حدود 50 داوطلبان و کارکنان و کنجکاو رای دهندگان ambled به مایک بلومبرگ جدید سیاتل دفتر مبارزات انتخاباتی یکی از ده دفاتر تاجر میلیاردر قصد دارد برای باز کردن در سراسر کشور به عنوان بخشی از یک استراتژی برای خرید شنبه و سپس اگر همه چیز به خوبی بقیه نامزدی حزب دموکرات.

بزرگ نمای پیشگام مربع تزئین شده با رنگ قرمز سفید و آبی streamers. سست دیک همبرگر و کیسه های چیپس انباشته شدند در ردیف در یک میان وعده در جدول بازگشت. Bright-eyed کارکنان که به نظر می رسید هیجان زده به مزایای بهداشت و درمان و تضمین کمپین شغل از طریق ماه نوامبر راه می رفت در سراسر سفید “I Like Mike Bloomberg” تی شرت.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

در حالی که من با داشتن برخی از مشکلات جدا پرداخت بلومبرگ طرفداران از عدم پرداخت بلومبرگ طرفداران است که تا زمانی که آرتور جوئل آیزنبرگ حوصلگی به اتاق با پوشیدن یک کت بلند و کفش های تنیس با یکی از laces پذیری. اگر وجود دارد یک جان سخت بلومبرگ فن در اتاق این مرد تا به حال به آن است.

یک مرد که مرتکب فرار از پرداخت مالیات

آرتور جوئل آیزنبرگ به من گفت که او در “ارتباطات” قبل از بازنشسته شد, درست است که اگر “ارتباطات” به معنی داشتن یک در حال حاضر از بین رفته هواپیمایی و چند تلفن, شرکت های. در اوایل 1990s او حل و فصل یک تلفن, کلاهبرداری مورد در دادگاه برای $20,000 پس از گفته “به طور غیر قانونی pressur[ing] تعداد زیادی از مردم به تلفن پرداخت هزینه شماره 900 و 976 اعداد است.” اخیرا در سال 2011 او مجرم برای عدم گزارش درآمد حاصل از پول او می خواهم stashed در جزایر کیمن. او با $2.1 میلیون جریمه و سه سال آزادی مشروط. او نیز ظاهرا مورد استفاده خود را به یک محل سکونت با 9 استریپر قطب و موفق به دعوت من حتی یک بار پس از, افشای کامل من تلخ است.

می گویند آنچه شما در مورد مالی گذشته اما مرد و تحلیل های رسانه های اجتماعی است در نقطه.

به هر حال او به من آموخت کلمه “diaeresis” هنگامی که توصیف diacritical marks بالاتر از “e” به نام او و گفت: او نشان داد تا برای حمایت از بلومبرگ “از آنجا که او می تواند برنده.”

آیزنبرگ می خواهد به بوت مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر”او یک کلاه بردار!”—و گفت که بلومبرگ خواهد شد مادام العمر جمهوری خواهان مانند او به رای دادن. او همچنین با تمجید از سابق شهر نیویورک شهردار مواضع در گرم شدن کره زمین و تفنگ ایمنی به عنوان “شجاع.”

ارتباطات حرفه ای

کتی Rodihan است بلومبرگ است comms فرد برای واشنگتن است. او به من گفت که بلومبرگ باز خواهد شد دفاتر در اسپوکن و تاکوما یکشنبه و که آنها به دنبال به اجاره دیگران در یاکیما, ونکوور و اورت پس از آن. این کمپین در حال حاضر استخدام 45 دهندگان که برنامه ریزی برای حفاظت از میلیاردر عظیم دیجیتال/تلویزیون آگهی خرید با چکمه بر روی زمین است.

برای ذخیره اطلاعات رای دهندگان ایجاد و تجزیه و تحلیل دیجیتال, تبلیغات و اجرای داخلی رای گیری کمپین با استفاده از داده های برنامه به نام Hawkfish یک شرکت بلومبرگ تاسیس در بهار گذشته. Rodihan گفت که همه اطلاعات را “هزینه” به هر کس چهره مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 “صرف نظر از این که چه کسی نامزد شده است.” او حدس زده مبارزات انتخاباتی نمی خواهد به طور مستقیم دست داده به احتمالی دموکرات نامزد بلکه آنها را خانه آن را در درون یک مستقل از هزینه های عملیات.

همه که گفت: Rodihan بود البته نه صعودی مورد بلومبرگ شانس به دست آوردن نامزدی اشاره اخیر خود “موج” در نظر سنجی های ملی (او در 11٪) و خوب سر به سر اعداد برابر تهمت (فعلی خود را به طور متوسط +5%). “هنگامی که مردم از شنیدن مایک پیام چه اهداف خود هستند آنچه که او انجام شده به عنوان شهردار چه او انجام شده در جهان غیر انتفاعی, آنها واقعا هیجان زده در مورد او,” او گفت:.

شهردار تاکوما

در طول سخنرانی او در راه اندازی حزب تاکوما شهردار ویکتوریا Woodards یکی از معدود سیاستمداران واشنگتن که تایید کرده است, بلومبرگ (دیگر این است که دولت سناتور لیزا Wellman) به نام میلیاردر “ترین down-to-earth شخص” او همیشه می خواهم به ملاقات.

دو ملاقات کرد زمانی که او (و اتفاقا سیاتل شهردار جنی Durkan) در شرکت بلومبرگ را در دانشگاه هاروارد شهرستان ابتکار عمل رهبری برنامه در سال 2018 است.

برنامه انتخاب 40 شهرداران از سراسر جهان برای یادگیری نکات و ترفندها در مورد پیشرو در شهرستانها از اعضای هیئت علمی مانند استفان زرگر که “به دست آورده شهرت به عنوان یکی از رهبران این کشور در بخش های خصوصی و دولتی رقابت و خصوصی سازی است.”

من حدس می زنم آنها همچنین یادگیری درس های ارزشمند از بلومبرگ تصدی عنوان شهردار شهر نیویورک مانند چگونه متوجه نیست که پیمانکاران غارت شهر نابینایان در طول تاریخ بزرگ رسوایی فساد. و یا چگونه به استفاده از یک نیروی پلیس به طور سیستماتیک آزار و اذیت سیاه و قهوه ای مردم و تنها عذر خواهی برای آن زمانی که تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور. و یا چگونه به اهرم ترس در طول رکود اقتصادی به گسترش محدودیت مدت و در نتیجه حفظ قدرت خود را. و یا چگونه به turbocharge جابه جایی توسط توزیع بیش از یک شهر کلید برای صنعت املاک و مستغلات و اجازه دادن به آنها در اجرای بیش مسکن عمومی در حالی که همه در حالی که رهبری این کشور را بر نابرابری درآمد. من نمی بینم هر یک از آن در برنامه درسی است, اما من مطمئن هستم که برخی از که می آید.

در هر صورت Woodards گفت که او معتقد است بلومبرگ دارای “تجربه و دانش و همه چیز او نیاز به ایستادن پا به پا با این مرد در کاخ سفید…و او می تواند ضرب و شتم او را” قبل از ستایش او “گرین ابتکار” است که با هدف افزایش, سیاه مالکیت خانه و اعداد سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

یک ماشین لوکس فروشنده از بارین

پاتریک Alldred دیدم هیچ آشکار فرمانداران دموکرات زمینه تا زمانی که بلومبرگ اعلام کرد خود را برای رئيس جمهور اجرا شود. “او لغو احکام صادره ی. او اعتبار,” او گفت:. “و او به خوبی متصل شده است. من فکر می کنم او می داند که بسیاری از رهبران جهان در اول نام و نام خانوادگی پایه و اساس.”

او فکر می کند از سوی دیگر ، برنی ساندرز است که “بیش از حد لیبرال” است که جو بایدن است که “کاهش” و او مانند شهردار تاکوما همچنین معتقد است بلومبرگ می توانید بروید “پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Alldred گفت او رای دادند ریگان در سال 1980 بود اما در غیر این صورت او همیشه رای حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. او واقعا یک انتخاب دوم اما گفت که او را حمایت هر کس به پایان می رسد تا دموکرات نامزد.

یک فرد جوان که با این نسخهها کار در امور مالی

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

شلبی, 27, با این نسخهها کار در امور مالی و زندگی در سیاتل. او تصمیم گرفته نشده که او دوست دارد برای رئیس جمهور در عین حال اما مطلق ظروف سرباز یا مسافر از آیووا قفقاز شوکه او را به یک فاز اکتشافی.

او تمرکز اولیه electability. او گفت که او نگران شهردار پیت Buttigieg توانایی به درخواست تجدید نظر به متنوع رای گیری بلوک و او نگرانی ساندرز ممکن است درخواست تجدید نظر تنها به “مستقل پایه است.” بایدن ناتوانی در به دست آوردن کشش در آیووا و نیوهمپشایر نیز نگران کننده است.

اگر او مخالف با بلومبرگ را مخالفت با مالیات بر ثروت او را دوست دارد خیریه کار او را انجام داده و با گروه هایی مانند Everytown for Gun Safety, و او دوست دارد که او قلم اوایل متحده است. “آنها نه نماینده از بقیه کشور,” او گفت:. “وجود دارد مسیرهای مختلف به نامزدی از مسیری که در حال جدولها در حال حاضر, و من علاقه مند به دیدن چگونه یکی از این آثار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de