فدرال رزرو در حال گرفتن جان: Ron Paul

در نشانه آن است که فدرال رزرو در حال رشد است به طور فزاینده ای از جان گذشته برای پرش شروع اقتصاد فدرال رزرو در بازار ثانویه تسهیلات اعتباری آغاز شده است خرید فردی اوراق قرضه شرکت های بزرگ. بازار ثانویه تسهیلات اعتباری ایجاد شده توسط کنگره به عنوان بخشی از یک coronavirus محرک لایحه برای خرید تا آنجا که $750 میلیارد دلار از کارت اعتباری. تا هفته گذشته بازار ثانویه تسهیلات اعتباری محدود بود خرید خود را به ارز داد و ستد وجوه است که به همراه یک گروه از سهام یا اوراق قرضه.

پیوند خرید طرح هم مثل همه طرح های تغذیه خواهد کرد موفق به تولید بلند مدت رفاه. این خرید تحریف اقتصاد با افزایش عرضه پول و در نتیجه کاهش نرخ بهره که قیمت پول است. در این مورد فدرال ریزرو خرید از فردی اوراق قرضه شرکت های بزرگ را قادر می سازد انتخاب شرکت ها به دنبال پروژه برای آنها که نمی تواند در غیر این صورت به دست آمده از بودجه. این تحریف سیگنال های فرستاده شده توسط بازار ساخت این شرکت به نظر می رسد بهتر سرمایه گذاری از آنها در واقع هستند و در نتیجه اجازه می دهد این شرکت ها برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی. این باعث خواهد شد که این شرکت ها برای تجربه یک تغذیه-ایجاد حباب.

مثل همه تغذیه-ایجاد حباب های شرکت های بزرگ اوراق قرضه حباب در نهایت پشت سر هم باعث کسب و کار به فروپاشی سرمایه گذاران به از دست دادن پول خود را (مگر اینکه آنها دریافت نجات دولت) و کارگران به از دست دادن شغل خود.

تحت قانون ایجاد تسهیلات و امکانات به تغذیه ندارد به فاش کردن خرید های ساخته شده با امکانات جدید. به جای اجازه می دهد فدرال رزرو برای مخفی کردن این اطلاعات کنگره باید فورا تصویب ممیزی تغذیه لایحه به طوری که مردم می توانید بدانید که آیا یک شرکت است که خیط و پیت کردن با پول نقد به دلیل سرمایه گذاران خصوصی تعیین می شود آن است که سرمایه گذاری صدا و یا اینکه فدرال رزرو تصمیم به “سرمایه گذاری” در اوراق قرضه خود را.

فدرال رزرو می تواند و به احتمال زیاد استفاده از این برنامۀ خرید اوراق قرضه برای پیشبرد اهداف سیاسی است. فدرال رزرو می تواند به تحقق رئیس جروم پاول اظهار داشت تمایل به انجام کاری در مورد تغییر آب و هوا با حمایت از “انرژی سبز” شرکت. فدرال رزرو نیز می تواند با استفاده از قدرت خود را به پاداش کسب و کار است که برای مثال پشتیبانی صحیح سیاسی و علل رد به فروش اسلحه نیاز به کارکنان خود و مشتریان به پوشیدن ماسک یا ترویج اطاعت بی چون و چرا به جنگ دولت است.

یکی دیگر از اعطای وام های جدید امکانات شارژ با خرید اوراق قرضه از کمبود پول نقد دولت های ایالتی و محلی. این می تواند اجازه می دهد فدرال رزرو برای نفوذ در سیاست های این دولت است. این عاقلانه به پاداش دست و دل باز سیاستمداران با فدرال نجات — چه از طریق کنگره و یا از طریق تغذیه.

با وام و امکانات ارائه شده به فدرال رزرو این توانایی را به پول به طور مستقیم به کسب و کار و دولت فدرال در حال حاضر فقط یک قدم دور از اجرای بن برنانکه بدنام پیشنهاد که اگر همه چیز با شکست مواجه, فدرال رزرو می تواند رها کردن پول از یک هلیکوپتر.

این مداخلات را نمی خواهد نجات اقتصاد است. در عوض آنها را اجتناب ناپذیر سقوط دردناک تر است. بعدی تصادف می تواند در مورد پایان فیات سیستم پولی. سوال این است که اگر زمان سیستم پولی به پایان می رسد اما زمانی که.

تنها راه کنگره می تواند به جلوگیری از تغذیه باعث رکود بزرگ دیگری است که شروع به انتقال به بازار آزاد پولی سیستم حسابرسی پس از آن پایان دادن به تغذیه.

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de