سرنوشت سیاتل مترقی درآمد مالیاتی خواهد بود تصمیم گرفت امروز

Not to be dramatic, but today is a big deal.

نمی شود دراماتیک اما امروز یک معامله بزرگ است. Nathalie گراهام

Alright, سیاتل, بیایید پیچ نیست این. سیاتل شورای شهر آماده است تا به رای مترقی مالیات بر حقوق و دستمزد پیشنهادی توسط Councilmember ترزا-little images.

رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه به قانون مالیات برگزار خواهد شد امروز در جلسه شورای اسلامی شهرستان که شروع می شود در 2 p. m.

– Little images مالیاتی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان JumpStart سیاتل را افزایش حدود 214 میلیون سالانه شورای تحلیلگران پروژه. گذشت آن را از خارج از شورا بودجه کمیته هفته گذشته در یک 7-2 رای دادن. Debora Juarez و الکس پدرسن شد تنها بدون رای.

JumpStart سیاتل قرار داده خواهد شد مالیات بر جبران بالا بگیر در شرکت های بزرگ که گزارش بیش از 7 میلیون دلار در سال حقوق و دستمزد در نرخ های مختلف بسته به سطح خسارت و چقدر حقوق و دستمزد گزارش شرکت می باشد. تنها غرامت بیش از 150.000 دلار در سال دریافت خواهد شد مشمول مالیات.

نرخ مالیات اصلاح شد به طیف وسیعی از 0.7 درصد به 2.4 درصد در آخرین چهارشنبه جلسه کمیته. صعودی افزایش در نرخ مالیات شد اصلاحیه های ساخته شده توسط-little images و Councilmember Tammy مورالس. آن را عملکرد فوق العاده از 40 میلیون دلار برای مالیات.

شورای رفت و مشابه جاده کمی بیش از دو سال پیش با شرکت بدنام-ساعت کارمند مالیات. شما احتمالا می دانید آن را به عنوان مالیات بر سر یک $275 مالیات بر همه کارکنان برای شرکت های با درآمد ناخالص بیش از 20 میلیون دلار است. 2018 به تصویب شورای سر مالیات به اتفاق آرا. هفته و یک باز در جلسات عمومی عمل نقض بعدها حاکم عوض شد.

پس از دو سال سر مالیات بود به نوبه خود به بالا-حقوق بگیران مالیات شبیه JumpStart سیاتل مالیات. آن هرگز وجود دارد. در حال حاضر شاید ما می توانید جست و خیز پیش رو است.

پشتیبانی غریبه

به نظر می رسد احتمال وجود دارد که JumpStart سیاتل مالیات خواهد شد با توجه به سنگین اکثریت آن گذشت از شورا و با این واقعیت که چهار نفر از اعضای شورای امضا کرده اند به عنوان شرکت حامیان مالی. تنها مانع این است که شهردار جنی Durkan.

پدرسن و Juarez رای دادند و هیچ در این لایحه در طول هفته گذشته جلسه کمیته زیرا آنها بر این باورند که مالیات باید در انتخابات برای رای دهندگان برای تصمیم گیری است. Durkan معتقد است این عنوان است. اگر این لایحه تصویب و Durkan vetos آن شورا تنها شش رای به سرنگونی است که حق وتو.

“احساسات عمومی را به شدت تغییر در چند سال گذشته” رئیس شورای Lorena گونزالس گفت با اشاره به مالیات. او prefacing او هیچ رای در پدرسن را اصلاح را به مالیات های رای گیری است. مالیات پیشنهاد در شورا در حال حاضر گونزالس گفت: کسب و کار و حمایت “بیشتر مقیاس پذیر تر و مترقی تر و به راحتی جذب می شود کوچکتر از اندازه کسب و کار.”

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de