ال-Salomons معدن طنز در رابطه غیر متعارف

کمدین جس Salomon و Eman ال-حسینی هستند به هر یک از دیگر. مایک Bryk

B, لزبین, چوچول دهه فلسطینی و یهودی درگیری کمدین Eman ال-حسینی و جس سالومون را به دست آورد مسالمت آمیز بر روی صحنه و خاموش. خود درخشان کمدی duo ال-Salomons, حول محور زنان ازدواج و فرهنگی و مذهبی تفاوت که علامت مربوطه اقوام است.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

این واقعیت که آنها در حال و ال-حسینی است مسلمان می افزاید: در عین حال لایه های بیشتری از rebelliousness به خود عمل می کنند. ایشان مانند یک سناریو بعید است, آن را تقریبا به نظر می رسد به عنوان اگر آنها hitched به منظور معدن این اتحادیه بالقوه mother lode از طنز. اما هیچ. Spoiler alert: آنها برای ازدواج دوست دارم.

“ما بسیار خوش شانس است که ما رو به سقوط در عشق با یکدیگر با توجه به هویت ما به طور مداوم در یک زمان رویداد” ال-حسینی می گوید در یک مصاحبه تلفنی. “فقط با زندگی کردن در زندگی ما [ما فکر می کنیم], ‘Oh my god این است; ما باید شامل این ما باید صدای این, ما باید آن را تبدیل به یک کاریکاتور است.’ آن را به طور طبیعی می آید.”

ال-حسینی و Salomon ملاقات در مونترال باشگاه کمدی در سال 2009. ال-حسینی بود بیشتر همراه در کمدی حرفه ای در حالی که سالومون به تازگی ترک شغل خود به عنوان یک جنگ بین المللی جنایات وکیل در لاهه. “من شک دارم که زمانی که من برای اولین بار ملاقات Jess که او ممکن است یک عامل موساد در آینده به خرابکاری در زندگی حرفه ای من,” El-حسینی انگلیسی دوبله. “من بود در شکل بسیار خوبی در آن زمان” Salomon می پذیرد.

در یکی از مجموعه ال-حسینی مربوط به “این یک داستان عشق زیبا. [جس] باعث می شود من از طریق پست های بازرسی در آپارتمان خود را.” در تلویزیون ظاهر ال-حسینی شوخی که فلسطینی ها در حال “تنها اقلیت های قومی می شود که هیجان زده هنگامی که یک نژادپرست به ما می گوید برای بازگشت به کشور خود ما.”

با وجود آشکار محبت خود زندگی خلاق بوده است نه جنگ. ال – حسینی می گوید: شش ماه اول خود را خلاق مشارکت “به یک کابوس. اخلاق کار ما کاملا متفاوت است.”

“من سخت کار می کنند. من یک وکیل بود و من به پایان رسید و همه چیز” Salomon متحده است.

“من تکیه بر استعداد” ال-حسینی retorts. “من کاهش یافته خارج از دانشگاه به دنبال کمدی. او نوع و من حتی یک نامه. اما زمانی که ما تا به حال برای شروع کار من بود… من انجام شده است چیزی که خود من به مثل 12 سال است. حالا من میخوام باید او رئیس من در اطراف در کمدی?”

در حالی که ال-حسینی و سالومون به تدریج صعودی از طریق کمدی استراتوسفر آنها را مواجه می شوند hecklers. برای مثال یک حامی یک بار گفت: Salomon او باید بازگشت به قانون است. “من گفت:” شما نمی دانید که چگونه بد در قانون من بود بانو.'” اما او می افزاید: حداقل هیچ کس خواستار آن شدند که او نشان می دهد مشاعره او روی صحنه. خارج از صحنه نمایش, صاحب یک باشگاه کمدی در نیویورک متهم Salomon بودن یک خائن چرا که او ازدواج کرده و یک فلسطینی. “گاهی اوقات محافظه کارش لذت نمی, من, طنز… یا من رابطه” Salomon می گوید.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ال-حسینی parlayed او بدترین heckle به یکی از به یاد ماندنی ترین خنده از زندگی حرفه ای خود را. این اتفاق افتاد در یک انت فضا در نیویورک است. ال-حسینی بود و در حال حاضر عصبی و پس از او اعلام کرد او قومیت یک مرد اسرائیلی در ردیف جلو pounced روی صحنه و برداشت میکروفن را از او. او پاسخ داد: “چرا شما بچه ها باید همه چیز?!” و ویران اتاق. “این بحث از این شهر است. این بود که چگونه کمدین کردم به دانستن فلسطینی که کردم heckled توسط اسرائیل.”

در حال حاضر هر چند ال-Salomons کمدی دستگاه در حال اجرا هموار با ایستاده تورهای تلویزیون ظاهر یک کمدی خاص به زودی در کانادا خدمات جریان طلب و Instagram کاریکاتور کشیده شده توسط جسی قهوه ای است که نشان می دهد خود را pithily شوخ شرایط داخلی. آنها امید به زمین یک سری انیمیشن و یا طنزهای بر اساس رابطه خود را. “اما ما بزرگتر انگیزه بدیهی است که” Salomon می گوید: “یک فلسطین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر