Coronavirus این الویس impersonator به ‘بحران اواز خوان’

به عنوان الویس impersonator, کریس Maddox استفاده می شود برای تکان دادن باسن خود را بر روی صحنه با او ادای احترام گروه Graceband.

اما به لطف رمان coronavirus همه گیر و اقامت در خانه سفارش در سراسر کشور این روزها او را انجام و از گنجه خود را و تبدیل شدن به بیشتر شبیه “Weird Al” Yankovic از پادشاه.

“من احساس می کردم که ما واقعا نیاز به خنده. مردم در حال رانندگی خود را دیوانه با میزان اضطراب و ترس گفت:” پیت که در ردندو بیچ و در حال حاضر زندگی در کارلس بد اما هنوز هم نقش محلی در مکان هایی مانند سنت Rocke در Hermosa ساحل با الویس باند ادای احترام.

برای چند هفته Maddox ارسال شده طنز آهنگ فیلم در Facebook و Instagram.

تا کنون برخی از greatest hits شامل “دست اسپری” آواز به لحن از “راه من” توسط فرانک سیناترا.

“و در حال حاضر پایان نزدیک است, من لمس صورت من سرنوشت من است” او آواز می خواند در ابتدای آهنگ.

یکی دیگر از لحن “من راه رفتن سگ” یک تقلید مسخره امیز از Bon Jovi را “You Give Love a Bad Name.” Maddox نسخه همه چیز در مورد گیر بودن داخل در تمام طول روز.

“Cooped داخل است که در آن من شده است. من از تمام خانواده و سپس آنها را ملاقات دوباره” او آواز می خواند “من راه می رفت و سگ پنج بار امروز پنج بار امروز رفتم بیرون به احساس بزرگ” او همچنان ادامه دارد.

و پس از نیل الماس به تازگی نوشته شده و نسخه دیگری از “Sweet Caroline” که در آن او تغییر برخی از اشعار خود آهنگ به یاد مردم برای شستن دست های خود Maddox تصمیم به رفتن خارج و نوشت: “دست پاکسازی” به لحن این آهنگ.

“به من دست نزن من نمی خواهد شما را لمس oh oh oh دست sanitize, 20 ثانیه خواهد بود خیلی خوب” مادوکس آواز می خواند از گنجه خود را.

و به همین دلیل است که او آواز از گنجه که در آن مردم می توانند لباس های خود را و لباس های حلق آویز در پس زمینه ؟

آن را بهترین فضا برای یک عایق صوتی اتاق/ضبط استودیو برای او در حال حاضر.

“این جایی است که من حداقل توهین به خانواده و همسایگان من چون همه خوب من men’s Wearhouse پارچه نشسته وجود دارد جذب بسیاری از جیغ و فریاد و همه چیز من انجام وجود دارد,” او گفت:.

برای دیدن ویدئوها بازدید facebook.com/gracebandlives.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im