Coronavirus و ما هنوز هم بسیار رایگان جامعه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به زندگی روزمره است. در سراسر آمریکا مردم طبعا اضطراب در هر دو مورد بهداشت عمومی از پیامدهای شیوع و کوتاه مدت و دراز مدت اقتصادی اثرات تعطیلی کسب و کار و بازار سهام کاهش می یابد.

در زمان بحران از آن آسان است برای به تسلیم ترس و عقده روحی چه چیزی اشتباه رفتن و تعلیق منطقی قضاوت به نفع مناسب پاسخ. اما این مهم است که به نگه داشتن هوشیار چشم انداز تشخیص چه خبر است راست, در علاوه بر این به چه چیزی اشتباه رفتن و باقی می ماند بحرانی در درون دلیل از مناجات حرکت سریع پاسخ به شیوع بیماری.

وجود دارد بدون شک که COVID-19 هر دو بسیار عفونی و خطرناک به ویژه برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

اما از آن است که آخرالزمانی خطر مرگ سیاه و به ناچار از آن خواهد آمد و با اکثریت قریب به اتفاق کسانی که قرارداد آن از جمله کسانی که در گروه های آسیب پذیر آن باقی مانده است. اکثر کسانی که می آیند با COVID-19 جایی در ballpark از 80 درصد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی را تجربه فقط علائم خفیف. بسیاری می تواند بدون علامت باشد.

در این زمان مهم است که توجه به بهداشت عمومی هشدارها و اقدامات احتیاطی معقول برای محدود کردن گسترش ویروس تسریع پایان شیوع و جلوگیری از ضربه به ما سیستم پزشکی.

به عنوان بخشی از سهام در چه خبر است در جهان اطراف ما مهم است که به نظر و درک آنچه در جریان است حق است.

زنجیره تامین باقی مانده اند قابل اعتماد است. بسیاری از کسب و کار به سرعت نقل مکان کرد و به راه دور ترتیبات و برخی از آنها حتی افزایش پرداخت برای کارگران است. سازمان های خصوصی و موسسات از جمله کلیساها و دانشگاهها نیز نشان داد مسئولیت محدود کردن و تغییر عملیات عادی.

به این دلیل است که کشور ما تعهد به بازار آزاد است که قفسه های خالی در فروشگاه های مواد غذایی به سرعت پر که مواد غذایی و کالاهای دیگر قادر به سرعت در حال وارد بر درب خانه ما و بسیاری از کسب و کار تنظیم شده قبل از دولت سفارشات مورد نیاز است.

آن را نیز یک اعتبار به ملت ما جریان آزاد اطلاعات است که مردم نیازی به تکیه بر روی کلمه یا منظور خاص هر سیاستمدار و یا دولت بدن قبل از مصرف لازم است اقدامات احتیاطی.

البته برای کسانی که ارزش آزادی و دولت محدود این می تواند بار تلاش. ما آموخته اند که بوروکراسی دولتی خفه اجرای از coronavirus تست توانایی های این منجر به این واقعیت است که آزمایش در ایالات متحده باقی مانده است در تاریخ همتراز با ویتنام بر اساس سرانه به هفته گذشته است.

در ضمن موارد وجود دارد در سراسر کشور از مقامات دولتی عجله از طریق هزینه های بزرگ پیشنهادات و سفارشات برای کسب و کار بسته شدن و حکومت. آیا این حرکت درست و فقط تماس را مجبور به در نظر گرفته شود بعد.

در سطح فدرال وجود دارد قوی هل گسترده مبتنی بر “محرک” بسته — با پول دولت فدرال ندارد — که قطعا کمک خواهد کرد برخی از مردم با اما است که بعید به نظر تاثیر تقویت اقتصاد تا زمانی که مردم نگران ویروس.

و وجود صنایع لابی برای کمک مالی — دوباره با پول دولت فدرال نیست در واقع.

در حالی که اکثر تصمیمات در نهایت خواهد شد ساخته شده و فراتر از نفوذ آمریکایی معمولی یا روزنامه تحریریه ما آمریکایی ها را تشویق به باقی می ماند ناظر از جارو دولت پاسخ.

اساسا این زمان برای هر یک از ما برای نشان دادن مسئولیت شخصی با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب در حالی که مطمئن شوید که ترس رانندگی نیست ملت ما از یک صخره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>