بزرگترین زنان تاریخ ماه سال 2020 حوادث

Category: سیاتل No comments

ماه مارس توجه ویژه ای به موفقیت ها و داستان womxn در طول تاریخ—به ویژه آنهایی که رفته اند برای حساب نشده در جریان اصلی برنامه های درسی. در حالی که شما می توانید (و باید) جشن womxn تمام وقت ماه تاریخ زنان (ساخته شده فوق العاده ویژه در این سال با صدمین سالگرد 19 متمم) به ارمغان می آورد برخی از اضافی-فرصت های زیادی برای انجام این کار در سراسر ژانرهای از جمله Womxn مارس در سیاتل ایستاده تا نشان دهد با Broad City‘s Ilana Glazer و سالانه پررنگ باشد سیاتل پنل و جشن. برای گزینه های حتی بیشتر مشاهده کامل ما زنان تاریخ تقویم ماه از جمله این زیر بخش به صورت بین المللی زنان روز شنبه, آوریل 8).

مارس 3

خوانش & مذاکرات

جوآن Bagshaw: چگونه به مقاومت در برابر تبعیض و از بین بردن مردسالاری
اگر شما خسته از روزانه بار از زن ستیزی و حاشيه رفتن به این بحث توسط استاد روانشناسی و درمانگر Bagshaw که کتاب جدید فمینیستی Handbook: ابزار عملی برای مقاومت در برابر تبعیض و از بین بردن مردسالاری وعده طیف وسیعی از استراتژی برای مقاومت در برابر اثرات روانی از تبعیض و نژاد پرستی. به علاوه او ارائه راه هایی برای “ایجاد تغییر پایدار از طریق فعالیت و جامعه است.” برای یک نمونه از آنچه انتظار نگاه کردن وبلاگ خود, موج سوم برای روانشناسی امروز.
تالار شهر (اولین هیل)

سیرا جرثقیل مرداک: پرنده زرد
سیرا جرثقیل مرداک کار ادبی روزنامه نگاری تواریخ داستان واقعی از یک زن قتل در هند رزرو و Arikara که شد با وسواس حل آن است. پیوستن به نویسنده برای خواندن و مکالمه با سیاتل نویسنده بروک Jarvis.
الیوت خلیج شرکت کتاب (کاپیتول هیل)

مارس 5

جامعه

جسورانه سیاتل روز بین المللی زنان
مجمع اقتصاد جهانی را در سال 2017 جهانی جنسيت گزارش برآورد تاریخ به صورت کامل برابری جنسیتی در سراسر جهان به عنوان 217 سال در آینده است. در این جشن از روز بین المللی زنان سخنرانان برگزار خواهد شد جلو در چگونه برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای عدالت جنسیتی و برابری. در این سال سیاتل مدارس دولتی سرپرست دنیس جونو و فیلیپین شاعر آمریکایی لویی قهوهای مایل به زرد حیاتی در میان مهمانان ویژه و همچنین مرلین ژان اسمیت و افسانه هاو روایات قومی Ameloot (آزار زنان ناشنوا خدمات وکالت) نیکی Gane (عزت برای Divas), Scilla Andreen (IndieFlix), Chantel جکسون (CJs Phillys) و خشخاش مک دونالد (USAFacts).
Benaroya سالن (مرکز شهر)

7 مارس

موسیقی

ملکه از سر و صدا پانک جشنواره
آلیس کیسه قابل توجه است نام پانک راک بود و او بود که خواننده و مؤسسین اول-موج گروه پانک کیسه که از لا در 1970s و خوی توسط دو زن در یک صحنه بود که به شدت مردسالار. او همچنین قابل توجه آیکون فمینیستی که یک صدای گوش خراش در برابر بی عدالتی است. در علاوه بر این به عنوان یک مربی نویسنده (او دو کتاب خشونت دختر: East L. A. خشم به هالیوود مرحله: Chicana پانک داستان و بمب لوله برای روح) و فعال او هنوز تان شدیدا از موسیقی صحبت به مسائل جاری (نگاه کنید سال گذشته “هیچ هدیه برای نازی ها”). او مناسب headlining ملکه از سر و صدا “زن افسونگر nonbinary” پانک جشنواره که همچنین ویژگی های مجموعه نه دیگر پانک فکر lady-repped واشنگتن-منطقه گروههای گسترش بیش از دو مرحله: خارش دار زن سبک و جلف Klondike کیت مادام لعنتی, Nox, Novacula داشتن مسائل پست خلسه, پارتی, پاشنه, مالوری و مادر. درآمد حاصل از سود پیوریا صفحه اصلی فراهم می کند که پناهگاه و حمایت از بازماندگان از قاچاق جنسی و فحشا. LEILANI پولک
Highline (کاپیتول هیل)

مارس 7-8

موسیقی

نباید انکار کرد
در این بیانیه همبستگی خود را با زنان فعالیت موسیقی از زنان آمریکایی در گذشته و حال خواهد بود انجام شده توسط گروه کرال سیاتل Pro Musica به مناسبت 100 سالگرد تصویب از 21 متمم قانون اساسی ایالات متحده تضمین زنان حق رای. این برنامه شامل قطعات آهنگسازان کارولین شاو Reena اسماعیل, Rosephayne پاول مردیت مانک ،
Trinity Lutheran Church (لین وود); سیاتل اولین کلیسای باپتیست (کاپیتول هیل)

8 مارس

فیلم

مرحله روسیه HD: Anna Karenina روز Encore
آلینا Chevik هدایت این مسکو اپرای کوچک تولید آنا کارنینا که ارتباط داستان کلاسیک نا امید کننده عشق و اجتماعی محدودیت از طریق موسیقی و رقص و دیدنی طراحی و تولید. آن را در اینجا نشان داده شده نشان داده شده روی صفحه را به عنوان یک encore برای روز بین المللی زنان.
شمال, فیلم, فروم (کاپیتول هیل)

مواد غذایی و نوشیدنی

نوشیدنی مانند یک دختر بچه! جشن روز جهانی 2020
ویسکی علاقه مندان جولیا ریتز Toffoli و دوستان او بودند خسته از شنیدن مردان روی تعجب فریاد زدن: “ایست که یک نوشیدنی قوی برای یک بانوی کوچک! مطمئن شوید که شما می توانید آن را اداره کند ؟ ” هر بار که آنها دستور مورد علاقه خود را به مشروب. به طوری که آنها تاسیس زنانی که ویسکی یک “تجربی ویسکی باشگاه برای زنان است.” در این سیاتل کوکتل رویداد هفته به میزبانی جامعه سیاتل فصل به افتخار روز جهانی زن Wanderback ویسکی Co. مالک ساشا Muir منجر خواهد شد ویسکی, مزه limited-edition آمریکایی تک مالت whiskeys و ارائه در “آمریکا تنها-مالت انقلاب” و شرکت او روند. بلیط شامل یک کوکتل تنقلات و ویسکی مزه پرواز.
کاخ آشپزخانه (کاپیتول هیل)

مقاومت & همبستگی

Womxn مارس در سیاتل 2020: بعد از انقلابیون
پس از جاده ها بودند یخی در سالگرد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح این سازمان از Womxn مارس به تعویق افتاد نقطه عطفی تهمت دوران مقاومت رویداد به fatefully چین با روز بین المللی زنان. و حتی اگر سناتورها باید رای به تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح, حقوق و ایمنی womxn مردم از رنگ تجاوز+ جامعه مهاجران و هر کس دیگری است که یک ثروتمند مرد سفید هنوز هم در معرض خطر است. برای چهارمین سال متوالی پیوستن به صفوف از چراغ تپه ساحه به شهرستان سالن پارک. همزمان در دکتر خوزه ریزال پارک جنوب آسیا – آسیا و جزایر اقیانوس آرام متمرکز بر ضد خشونت سازمان API-Chaya منجر خواهد شد اضافی راهپیمایی و تجمع دفاع از کار womxn و جوامع مهاجر.
چراغ تپه زمین بازی

مارس 11

مست Herstory
زنان مشغول به کار در هنر و صنعت آبجو صنعت را پایین بسیاری از پیمانه نیم لیتری از مربوطه خود را در کارخانه های لبنی و مهمانی مخاطبان با تلو تلو خور قصه های از قهرمانان تاریخی. درآمد حاصل از آبجو فروش بهره مند خواهند شد Planned Parenthood (رویدادهای گذشته مطرح کرده اند تا آنجا که $10,000).
Brouwer کافه (Fremont)

مارس 14

خوانش & مذاکرات

نبرد برای رای گیری: زنان و رای
گوش دادن به جنبش حق رای زنان—که پرش-شروع 19 متمم اما که اکثریت سفید تا حد زیادی حذف زنان از رنگ با یک زندگی, صدای, عملکرد.
موزه تاریخ و صنعت (جنوب دریاچه اتحادیه)

لوری هالس اندرسون
لوری هالس اندرسون (صحبت) در تور در حمایت از شومیز نسخه از پرفروشترین خاطرات فریادخواهد پیوست در گفتگو با محلی YA نویسنده شادی مک کالو.
مقام سوم کتاب (دریاچه پارک جنگلی)

از طریق مارس 15

عملکرد

Femmes از بنیادی: یک Burlesque سود برای سیاتل 500 زنان دانشمندان
علم است و در اینجا برای اثبات این Femmes از بنیادی گروه یک دسته از برلسک رقص که هم حرفه ای دانشمندان است.
قرار ملاقات گذاشتن (Belltown)

مارس 17

خوانش & مذاکرات

ربکا Solnit: خاطراتی از دفاع از اسلام
شش سال پس از ربکا Solnit اضافه شدن چند کلمه جدید به واژگان از جنسیتی تجربه در smash hit مقاله مجموعه مردان توضیح چیزهایی که به مناین دیرین نویسنده و فعال است و با یک جدید در مورد خاطرات او از سال های شکل گیری در سان فرانسیسکو. در خاطراتی از دفاع از اسلام, Solnit می دهد ضربان drubbing او احساس می کرد نمی تواند به آنها در این روز می گوید داستان از مردم و مکان هایی که الهام گرفته از نوشته های او و مقایسه خشونت زنان مواجه شده و سپس به خشونت آنها هنوز امروز است. Sleater Kinney را Carrie Brownstein خواهد مصاحبه Solnit روی صحنه تا من انگشتان من عبور برای خودی را در همپوشانی بین Riot grrrl صحنه و SF ادبی فعالان صحنه در 1990s. بدون در نظر گرفتن این جایزه در شورای زندگی فمینیستی افسانه ای که نباید از دست رفته به ویژه هنگامی که چیزهای زیادی وجود دارد که در ادامه به مشکل قلمرو. غنی اسمیت
معبد ده هرش سینا (کاپیتول هیل)

مارس 18

جامعه

آکسفام امریکا ارائه: عدالت جنسیتی = عدالت برای همه
در صدمین سالگرد تصویب 19th اصلاح و سالگرد 50 از زمین روز, Oxfam America, اکشن, صندوق منجر گفتگو در رهبری زنان و شهروندی فعال به علاوه اجرای, از جوانان به قصه گوهای.
تالار شهر (اولین هیل)

مواد غذایی و نوشیدنی

تاریخچه کافه: زنان در واشنگتن شراب
آنچه در نظر گرفته شده است یک مردسالار صنعت است در نهایت تبدیل شدن بیشتر و متنوع اما زنان سازان هنوز هم با چالش های. پیوستن به کی سیمون بنیانگذار Yakima دره Chinook شراب (و یکی از اولین زن سازان در ایالت واشنگتن) برای بحث در تجارب خود را در کسب و کار.
موزه تاریخ و صنعت (جنوب دریاچه اتحادیه)

خوانش & مذاکرات

Mikaela Kiner: زن آتشپاره ایی
در این “راه حل گرا” راهنمای از Mikaela Kiner, 13 حرفه ای زنان در صنایع و زمینه های به اشتراک گذاری تجارب خود را با آزار و اذیت جنسی ناعادلانه پرداخت و در غیر این صورت درمان نابرابر در محل کار. پیوستن به نویسنده برای خواندن و بحث و گفتگو.
الیوت خلیج شرکت کتاب (کاپیتول هیل)

آوریل 20

کمدی

هفتاد و نه سنت: همه Womxn نمایش کمدی
Stéphanie نم و همکار womxn کمدین وعده خود را به بلند مردسالاری وزن ارواح با کمدی.
قرار ملاقات گذاشتن (Belltown)

موسیقی

Pussy Riot
روسی فمینیستی پانک جمعی Pussy Riot که خود نیز تفننی در psych-سنگ موزیکال, نمایش خواهد عملکرد خود را-هنر-مطابق-سیاست-دیدار-پاپ-و-پانک-استعداد موسیقی در این رویداد است.
Neumos (کاپیتول هیل)

مارس 21

جامعه

ویرایشهای برای زنان ویکی-thoning حق رأی Centennial
مانند همه گروه های به حاشیه رانده شده زنان تاریخ تحریف شده است و در بسیاری از موارد در دسترس نباشد پاک شده از جریان اصلی تاریخی منابع است. این ماه تاریخ زنان سنت شما را دعوت به کمک به تنظیم همه چیز راست با ویرایش های مورد علاقه هر کس آنلاین حقیقت یاب: ویکیپدیا. دست اول مواد مرجع را در دست داشته باشد و همچنین به عنوان چاشنی “نوپدیا.” بلیط شامل موزه و میان وعده دسترسی داشته باشید.
واشنگتن تاریخچه موزه (تاکوما)

خوانش & مذاکرات

واشنگتن کشف نشده فمینیست
به مناسبت سالگرد 100 از تامین امنیت زنان حق رای در این کشور هنر نویسنده Mayumi Tsutakawa تواریخ زندگی و دستاوردهای پنج محلی نابغه شما ممکن است شنیده ام زیادی در مورد مدرسه. شما باید یاد بگیرند که از ایمجین کانینگهام یک شیمیدان و تحسین عکاس که در زمان عکس از فیلم ستاره های بدون آرایش و قبل از آن سرد بود; یاقوت اسقف a jazz legend که با تور Cab Calloway و دوک الینگتون و به پایان رسید تا مینشست عاج در ویتو را به خوبی به او 90s; چینی هنرمند آمریکایی پریسیلا چونگ Jue که زد محلی مغازه های متخصص در منسوجات; روزنامه نگار و سوسیالیستی سیاتل عضو هیئت مدیره مدرسه آنا لوئیس قوی که منجر پیاده روی احزاب به راینر اجلاس در اوقات فراغت; و مادری زبان شناس آمریکایی ششم هیلبرت بود که به معنای واقعی کلمه به نام گنج زندگی در سال 1989 در بخشی برای حفظ یکی از اصلی ساحل Salish زبان. غنی اسمیت
Cascadia موزه هنر (ادموندز)

آوریل 22

موسیقی

جاز فریاد
پیوستن به سیاتل زنان در موسیقی جاز به عنوان آنها خود را در حال حاضر سالانه سوم جاز فریاد!, یک شب اختصاص داده شده به سال گذشته موسیقی و هنر عملکرد توسط و برای زنان به طور کامل با چند رشته برنامه به افتخار ماه تاریخ زنان و درآمد حاصل از درب بلیط رفتن به نفع سیاتل زنان در موسیقی جاز یک برنامه اسپانسر شده از طرف Shunpike. لذت بردن از اجرای برنامه توسط خوانندگان دلیله معشوقه سامسون Beaucoup Ashanti Proctor, واندا گاردنر-Cockerham, و بسیاری دیگر.
جت شهرستان تریک (دانشگاه منطقه)

آوریل 23

خوانش & مذاکرات

Bernardine Evaristo: دختر زن دیگر
دوازده نفر عمدتا زنان سن 19 تا 93 دنبال شادی خود را در بریتانیا در این مرد بوکر برنده جایزه رمان توسط نویسنده امپراتور کودک. شنیدن این نویسنده بخوانید.
Langston Hughes, هنرهای نمایشی, موسسه (منطقه مرکزی)

آوریل 24

خوانش & مذاکرات

کتی Roiphe: قدرت نوت بوک
او را دوست دارم یا (شاید به احتمال زیاد) نفرت او کتی Roiphe شده است شجاعانه و منحصر به فرد و مهم صدا برای چند دهه. او استدلال در برابر فمینیسم قربانی این ادعا که زنان در واقع مجبور آژانس و کنترل بر اعمال خود بود و معروف متهم به برنامه ریزی برای خارج خالق #ShittyMediaMen لیست. این برنده چند طرفداران در سمت چپ اما Roiphe بی باک همچنان به صحبت می کنند ذهن خود را که آیا آن را خوب یا بد برای شهرت خود را. اگر آن را ballsy, unapologetic زنان شما مانند کتی Roiphe است. کتی هرتزوگ
تالار شهر (اولین هیل)

مارس 25

فیلم

یک زن کار: NFL را پریمیر مشکل
این مستند از ونکوور قبل از میلاد متولد مدیر یو Gu نباید از دست رفته. در اینجا ما باید سرمایه داری در ذات آن است که با بهره برداری از کسانی که به عنوان ناتوان توسط صاحبان سرمایه است. اگر شما یک کمی قدرت سرمایه داری خواهد شد که به شما پاداش. اگر شما نمی آن را پاره خواهد کرد شما را به قطعات. در یک زن کار: NFL را پریمیر مشکلرا ناتوان احزاب cheerleaders برای NFL. آنها در وسط یک میلیارد دلار در صنعت اما در حال پرداخت کمتر از بادام زمینی است. آنچه که ما یاد بگیرند که در این فیلم کارگردان تهیه کننده است که دستمزد کثافت و امتیاز کارگران اغلب بالاتر از cheerleaders. این است که می گویند که کثافت و یا امتیازی کارگران باید پرداخت شود که کمتر مقدس گه چه cheerleaders بودن پرداخت می شود ؟ قرارداد مورد بررسی در این مستند به ما می دهد برخی از ایده: $12,050! و cheerleaders فقط پرداخت یک بار در سال! سرمایه داری! Damn! چارلز MUDEDE
شمال, فیلم, فروم (کاپیتول هیل)

مارس 26

کمدی

Ilana Glazer: شیدا 4 تن سنجی
به شدت دوست داشتم برای نقش خود را به عنوان چابک افسار گسیخته فمینیستی در Comedy Central طنزهای گسترده شهرکه تا به حال تحسین پنج سال اجرا Ilana Glazer همچنین تسمه جوک در مراحل. خاص این سیاره در حال سوختن است نبود یک دور diatribe در مورد تغییر آب و هوا; بلکه او با استفاده از بحران زیست محیطی فعلی به عنوان یک منشور است که از طریق آن به کرک عاقلانه در مورد موضوعات مختلف از جمله مردان ریش تراش در مقابل زنان ریش تراش. جدید هیجان زده 4 Tha, نظر سنجی تور وعده به بررسی سیاسی shitshow در حال حاضر فاکتورها باعث ایجاد پلاک امریکا—و شاید ارائه برخی از ایده های هوشمندانه در مورد چگونگی بهبود این وضعیت است. گلیزر قصد اقامت یک روز اضافی در هر شهرستان در این تور به منظور پرتاب یک “رای دهندگان توانمندسازی رقص” (Wed, 25 مارس در Barboza) از طریق سیاسی سازمان ژنراتور جمعی با سیاستمداران محلی درگیر است. دیو سگال
برترین تئاتر (مرکز شهر)

موسیقی

جشن زنان! با گل رز قرمز, دسته کوچک موسیقی جاز
جشن ماه تاریخ زنان با گل رز قرمز, دسته کوچک موسیقی جاز به عنوان آنها در حال حاضر یک ادای احترام به زنان آهنگسازان و lyricists از 100 سال گذشته از جمله دوروتی زمینه ان Ronell ماریا Grever جونی میچل ماریان McPartland پگی لی, دالی پارتن, Siedah Garrett, کارول پادشاه ابی لینکلن و بسیاری دیگر.
اتاق سلطنتی (کلمبیا)

مارس 28

جامعه

صورتی, پارتی
پیوستن به والدین آرا در شمال غرب و هاوایی برای یک شب جشن آزادی باروری. فعال حقوق مدنی و #MeToo پیشگام ماهور Burke خواهد بود که مهمان ویژه بلندگو.
اتاق سلطنتی (کلمبیا)

مارس 29

خوانش & مذاکرات

کلودیا کاسترو لونا, Corinne چانه اریکا شولتز: ‘قتل ماریاس” و زنان از سیوداد خوارز
غنی اسمیت نوشته شده از WA دولت شاعر برجسته کلودیا کاسترو لونا حماسه مجموعه شعر که در آدرس قتل زنان در سیوداد خوارس به نام ماریا: “لونا متن ترانه قهرمان زنانه قدرت چالش مردانه خشونت و ارائه برخی از کمک در یک بیابان است.” در این سال کاسترو لونا را بخوانید از کتاب و سیاتل تایمز روزنامه نگاران Corinne چانه و اریکا شولتز بحث خواهد شد کار خود را گزارش در مورد خشونت علیه زنان در مرز آمریکا و مکزیک.

مارس 30

حقیقی با داستان سرایی های عجیب و غریب زنان
کیت Berwanger میزبان این دنج خواندن سری اختصاص داده شده به زنان شاعران و نثر نویسندگان. آوردن پول نقد برای خرید zines و دیگر محصولات به طور مستقیم از خوانندگان.
Belltown قایق بادبانی باشگاه

مداوم

هنرهای تجسمی

نگران کننده زنانگی: انتخاب از موزه هنر فرای مجموعه
نشان می دهد که سرپرستی از ریچارد فرای دائمی مجموعه با گرد هم آوردن عمدتا آلمانی و اتریشی در اواخر قرن 19 و اوایل 20 قرن نقاشی از زنان است. قطعات سرپرستی با هدف بازجویی از عمل از نگاه کردن به این تصاویر از زنان و چگونه آن را به ایده های اطراف, قدرت, جنس, جنسی, اخلاق و خلوص معاصر در فرهنگ غرب است. در حالی که برخی از این شامل قطعه به نظر می رسد واضح انتخاب برای این نشان می دهد که به جای یاد مار پیچیده در Franz von گیر را مرگ Sünde (گناه)—هنوز هم وجود دارد که درس بیشتر ماهرانه کشیده شده از جمله گابریل فون مکس Seifenblasen (حباب صابون)طبقه بندی شده تحت عنوان “استادی” در گالری این نمایشگاه است. نقاشی به تصویر می کشد یک زن زل زده به آینه در حالی که کوپید است نشسته بر روی یک دیوار در پس زمینه. او باد حباب و تماس چشمی مستقیم با بیننده. در قرار دادن حباب بین زن و آینه Max مجبور است که بیننده را به فکر می کنم او را درک غرور به عنوان کوپید حضور نشان می دهد اشتیاق برای عشق. JASMYNE KEIMIG
فرای موزه هنر (اول هیل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>