بزرگترین روز سنت پاتریک حوادث

Category: سیاتل

لباس سبز یا باریکش در سیاتل مرکز 36th سالانه روز سنت پاتریک داش در 15 مارس. سنت Pats داش از طریق Facebook

اگر شما برنامه ریزی در جشن روز سنت پاتریک (سه شنبه 17 مارس) در شهر شما یک تن از گزینه. برای کمک به شما در برنامه ریزی و سهولت در فرایند تصمیم گیری ما گرد کرده ام تا بزرگترین و بهترین راه برای تجربه تعطیلات از روز سنت پاتریک رژه به بالارد رژه O’ پیمانه نیم لیتری به ایرلندی جشنواره است. پیدا کردن همه آنها را زیر و بررسی کامل ما را روز سنت پاتریک تقویم برای گزینه های حتی بیشتر.

مارس 6-8

موسیقی

ساحلی سلتیک جشنواره موسیقی
تظاهر سواحل طولانی در ساحل شبه جزیره هستند که از ایرلند هوته در این آخر هفته طولانی multi-برگزاری جشنواره های سلتیک موسیقی محلی و بازدید از عمل.
مکان های مختلف (Long Beach)

مارس 7-21

جشنواره

ایرلندی هفته
ایرلندی میراث فرهنگی باشگاه جشن روز سنت پاتریک با یک نان نوشابه ایرلندی مسابقه (شنبه, مارس 7) جرم برای صلح (جمعه 13 مارس) یک شهردار اعلام ناهار (پنج شنبه مارس 13) سنت پاتریک فرود (پنج شنبه مارس 13), نوار سبز تخمگذار (پنج شنبه مارس 13), رژه (شنبه, مارس 14) یک جشنواره در مرکز شهر سیاتل (مارس 14-15) و روز سنت پاتریک داش (یکشنبه 15 مارس).
مکان های مختلف

مارس 13-17

جشنواره

روز سنت پاتریک ایرلند جشنواره 2020
با توجه به محل سکونت خود را در پس کوچه کلز ایرلندی رستوران می تواند یک کمی توریستی, اما آنها پرتاب یکی از heck از یک روز سنت پاتریک حزب در این سال به خود علامت 37 سالانه ایرلندی جشنواره است.
کلز ایرلندی رستوران و میخانه (مرکز شهر)

مارس 13-18

جشنواره

شاون اودانل در روز سنت پاتریک جشنواره 2020
جست و خیز کردن به همراه موسیقی ایرلندی, بازی, چیزهای بی اهمیت و عقب کشیدن نوشیدنی ویژه (مانند $5 پیمانه نیم لیتری از چنگ لاگر و Kilkenny کرم آل) برای یک هفته تمام به افتخار روز سنت پاتریک.
شاون o’donnell آمریکایی جلو پنجره و میخانه ایرلندی (پایونیر مربع)

مارس 14

جامعه

روز سنت پاتریک رژه 2020
Trumpeters منجر صفوف سبز-چادری Seattleites در ایرلندی و ما سرودهای ملی به پا زدن کردن 49th annual St. patrick’s Day Parade تا چهارم Avenue, پایان دادن به در وستلیک پارک. از آنجا که شرکت کنندگان را تشویق به هاپ در مونوریل (به صورت رایگان!) و سر به سیاتل مرکز ایرلندی جشنواره برای بسته شدن مراسم.
خیابان چهارم و جیمز St (مرکز شهر)

مواد غذایی و نوشیدنی

بالارد کارخانه های لبنی حاضر سنت پت رژه O’ پیمانه نیم لیتری
سوار Hale را اله اتوبوس دو طبقه در اطراف بالارد با توقف در تمام یازده از محله های لبنی و سعی تخصص آبجو. شما $5 “کرایه اتوبوس” اهدا خواهد شد به سیاتل آتش نشانان لوله و درام.
مکان های مختلف (بالارد)

خوش شانس را روز سنت پاتریک خزیدن
ماهی های مورد علاقه خود را و لباسهای سبز و prance در اطراف مانند یک داد و بیداد کن leprechaun مختلف سیاتل بارها برای مواد غذایی و نوشیدنی های ویژه و دیگر جشن.
مکان های مختلف (پایونیر مربع)

احزاب

برنج درجه’Party
روز سنت پاتریک جشن باید ارائه بیش از فقط سبز آبجو. جنوب Puget صدا بزرگترین, حزب, ارائه بازی ها, جایزه غذا و موسیقی زنده در علاوه بر این به همه که ایرلندی تشویق.
نمایشگاه ایالت واشنگتن مرکز حوادث (المپیا)

ورزش و تفریح

12th annual جوانه نور St برنج را بعد اجرا تاکوما
تاکوما بزرگترین روز برنج حزب با هدف دریافت عیاشان در حال حرکت با یک مسابقه برای هر نوع از دونده. وجود دارد یک نیمه ماراتن, رله, 10K, 5K اجرا/پیاده روی و یک 1K گردش برای بچه ها.
مرکز شهر تاکوما

کرکلند رنگ سبز شبدری اجرا
اجرا و یا راه رفتن 5K یا 10K البته از طریق مرکز شهر کرکلند به پشتیبانی از محلی غیر انتفاعی. پس از مسابقه را متوقف وایلد Rover برای یک پاینت و برخی از سنت پاتریک روز جشن.
مارینا پارک (کامل)

وودین Leprechaun جهش 5K/10K
شروع در سام مامیش رودخانه دنباله کانال درونی خود را ایرلندی پری و جست و خیز همراه 5K یا 10K ، دوندگان نیز لذت بردن از نوشیدنی های گرم نقاشی چهره و لباس رژه.
Wilmot پارک (وودین)

مارس 14-15

جشنواره

ایرلندی جشنواره
این جشنواره است که مالامال از اجرای زنده موسیقی ایده آل برای تمرین ایرلندی خود را jigs کوتاه, نمایش فیلم, سلسله کارگاه های مواد غذایی و بیشتر.
مرکز شهر سیاتل

مارس 14 و 17

مواد غذایی و نوشیدنی

Kiss Me, i’m Irish سیاتل روز برنج نوار خزیدن
هاپ به همراه پیک Brewing Company, چرخش, Tankard & قدح و دیگر میله های زندان در تعقیب سبز-رنگی فوق العاده نوشیدنی.
مکان های مختلف (مرکز شهر)

روز سنت پاتریک در Fadó میخانه ایرلندی
مرکز شهر میخانه ایرلندی خواهد شد از ویژگی های صبحانه ورزشی در تلویزیون و موسیقی زنده در 14 مارس به همراه موسیقی زنده از صف و منظم آن منو ایرلندی کرایه در 17 مارس است.
Fadó میخانه ایرلندی (پایونیر مربع)

مارس 15

ورزش و تفریح

روز سنت پاتریک داش 2020
برای 36 سال پشتیبانی جامعه-اجرا توسط سازمان های غیر انتفاعی با پوشیدن لباس سبز در سبز در سبز و در حال اجرا در این روز سنت پاتریک داش.
مرکز شهر سیاتل

مارس 17

مواد غذایی و نوشیدنی

Mulleady را میخانه ایرلندی روز سنت پاتریک
میخانه ایرلندی را در خدمت یک جایزه بزرگ-fixe شام منو با کله en croute از بالارد قصاب وحش و ساطور یک “ایرلندی cassoulet” با دنده ضربه محکم و ناگهانی قند نخود, سالاد, سنتی, گوشت گاو corned و ایرلندی را برای دسر تیرامیسو. آن را به احتمال زیاد به فروش و Mulleady را باز خواهد بود و پس از 3 p. m. در غیر این صورت (چرا که آنها “هیچ تمایلی به تاخت و تاز کردن با ‘بیش از حد جشن’ مهمان”) اما آنها باز خواهد شد در ساعت 9 صبح به خدمت محدود منوی غذا در صبح است.
Mulleady را میخانه ایرلندی و رستوران (Magnolia)

موسیقی

روز برنج در اومالی را
برای درست Dubliner-مورد-شهر تجربه را پر کنید تا در روز برنج-الهام ظروف شسته شده را با محصول فوق العاده نوشیدنی در حالی که Neutralboy, Atracity دختر بچه حفاری برای تغییر دوگر و Kira میشل بازی زندگی می کنند.
اومالی را میخانه ایرلندی (تاکوما)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de