پس از تقریبا سه سال از نوسازی یاد کاپیتول هیل برجسته و محبوب نهاد که آسیایی, موزه هنر خواهد شد و در نهایت بازگشایی برای عموم در روز شنبه. لکه های به بازدید از موزه آخر این هفته به طور کامل رزرو شده اما اگر شما در حال حاضر نیست که بلیط های خود را, شما می توانید آنها را در حال حاضر برای چهارشنبه آینده و فراتر از آن. حسن نیت ارائه میدهد از سیاتل آسیایی, موزه هنر

تمام هفته ما شده است ارسال لیست از Seattle events به شما را مشغول نگه دارید (از جمله بهترین فرهنگ و هنر حوادث, دمدمی, همه چیز برای انجام و بهترین موسیقی را نشان می دهد را ببینید) اما ما متوجه بسیاری برای مرتب سازی از طریق. بنابراین اگر شما فقط زمان را به خواندن یک لیست را از این یکی: ما کنده بزرگترین رویدادهای شما نیاز به دانستن در مورد هر نوع از محله چینی ها-بین المللی منطقه سالانه قمری جشن سال نو به chocoholic جشن است که Chocofest و از یک جشنواره موسیقی با نیویورک برنج کوارتت این Westerlies به 92 مراسم اهدای جوایز اسکار. دیدن همه آنها را زیر و پیدا کردن حتی بیشتر از چیزهایی که برای انجام این آخر هفته ما کامل EverOut همه چیز برای انجام سال جدید قمری و ماه تاریخ سیاه تقویم.


پرش به: رویدادهای اجتماعی | کمدی و اجرای | کنسرت های اصلی و موسیقی را نشان می دهد | مواد غذایی و نوشیدنی حوادث | خوانش & مذاکرات | فیلم| ورزش و تفریح | موزه را نشان می دهد و رویدادها


چینی-بین المللی منطقه سال جدید قمری
حلقه در سال موش در این سال جدید قمری جشن که ویترین تنوع غنا و فرهنگ از جامعه است. دیدن سنتی اژدها و شیر رقص, ژاپنی, Taiko, ضربت زنی, هنرهای رزمی و دیگر اجرای برنامه های فرهنگی در مرحله اصلی به علاوه هنر و صنایع دستی و فعالیت های خانواده و از دست ندهید 3 دلار مواد غذایی به راه رفتن.
پنج شنبه, مکان های مختلف (چینی-بین المللی منطقه)

بحث دموکراتیک تماشای احزاب
دوم دموکراتیک بحث ریاست جمهوری از سال 2020 در نظر گرفتن محل در منچستر تنها چند روز قبل از روز سه شنبه را نیوهمشایر, اولیه, برای اولین بار از سه بحث در این ماه. اگر شما نمی توانید ABC در خانه در اینجا که در آن به تماشای بایدن Buttigieg, Klobuchar Sanders, Steyer وارن و یانگ بیش از آبجو و تنقلات.
جمعه مکان های مختلف

سیاتل جشنواره فانوس
جشن سال نو چینی در این جشنواره فانوس با چینی سنتی, موسیقی معماهای یک تای چی, تظاهرات یک Tongyuan (پیراشکی شیرین), تظاهرات, و بیشتر.
شنبه, سیاتل, چینی, باغ (پارک جنوبی)

تاکویلا جشنواره فانوس
را در شیر رقص, کونگ فو تظاهرات و دیگر اجراهای زنده در این سال جدید چینی رویداد.
شنبه, Westfield Southcenter (تاکویلا)

سیاتل نشان می دهد RV
مانند ایده گرفتن از خانه خود را با شما هر کجا که شما بروید ؟ کشف صدها نفر از وسایل نقلیه تفریحی در این نمایشگاه.
یکشنبه-سه شنبه سنچریلینک درست رویداد مرکز (مرکز شهر)

همچنین نگاه کنید به: بالا ماه تاریخ سیاه 2020 حوادث.

کمدی و اجرای

پذیرش
نمایشنامه نویس جاشوا هارمون (بد یهودیان)’s جدید برنده جایزه بازی تکل مرفه “لیبرال سفید امریکا” از طریق داستان یک مدرسه آمادگی پذیرش ارشد به نام Sherri. در زندگی حرفه ای او و او را با موفقیت کمک کرد تنوع بخشیدن به بدن دانش آموز, اما او آرمان در حال به چالش کشیده هنگامی که پسر او نشان می دهد عزم خود را برای حضور در یک دانشگاه آیوی لیگ.
جمعه-جمعه, سیاتل, عمومی تئاتر (Green Lake)

فرشته ای در خانه
در طول دوران ویکتوریا کاونتری Patmore نوشت: شعر در توصیف همسر ایده آل به عنوان یک “فرشته ای در خانه” زندگی می کند که به او لطفا آن را به عنوان بودند. هیچ کس دوست game, این شعر در زمان, اما آن را تبدیل به محبوب در اطراف نوبه خود از قرن و ایدئولوژی آن بود فراگیر به اندازه کافی به خار ویرجینیا وولف به نوشتن یک مقاله کامل در مجموعه نقد آن است. “کشتن فرشته در خانه بود و در بخشی از اشغال یک نویسنده زن,” او نوشت. چهار تهدید سارا Porkalob که ساخته شده حرفه ای خود را در یک زندگینامه سه گانه در مورد او سرد خانواده گفت: عشق او را از ویکتوریا دوران ادبیات و پرشور توافق با وولف را حذف الهام او ریف در این لعنت ، مانند اژدها او چرخه فرشته در خانه خدمت خواهد کرد به عنوان اولین قسط از بازی های جدید در چرخه بر اساس “سحر و جادو نهفته انتقام و خون و ایثار است.” بر خلاف اژدها چرخه نشان می دهد هیجان انگیز است که به نظر می رسد مانند یک رمز و راز قتل در ابتدا اما به پایان می رسد که چیز دیگری به طور کامل. عمده دلیل برای هیجان زده شامل محلی ستاره ری Tagavilla و Ayo Tushinde به علاوه لذت تماشای یک نویسنده/کارگردان کاوش به طور کامل سرزمین های جدید است. غنی اسمیت
دوشنبه-یکشنبه, کافه Nordo (پایونیر مربع)

بهترین از همه چیز
2014, غریبه, تئاتر نابغه والری Curtis-نیوتن هدایت UW فارغ التحصیل بازیگران در Julie Kramer اقتباس از Rona Jaffe رمان در مورد بلند پروازانه در 1950s, تایپ, استخر, که مصمم به ایجاد راه خود را به بالا.
دوشنبه-یکشنبه جونز تاتر (دانشگاه منطقه)

سعادت
سوم 5th Avenue جدید موزیکال در این فصل است که سعادت نوشته شده توسط اما پر جنب و جوش و تایلر بیتی و طراحی توسط جاش شاهزاده (برادوی طراح رقص از شرک و زیبا). این شرح چهار خواهر شاهزاده خانم که دزدکی حرکت کردن از قلعه خود را مصمم به belles از توپ خود را در جهان افسانه ای.
جمعه-جمعه, 5th Avenue Theatre (مرکز شهر)

کودکان
در این تونی نامزد دریافت جایزه بازی توسط لوسی کیرکوود دو بازنشسته دانشمندان هسته ای ایران در سواحل سازگار با محیط زیست ویران انگلستان دریافت مخل بازدید از یک دوست قدیمی.
جمعه-جمعه, سیاتل مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

سیندرلا
ناب افسانه انجام شده در اینجا توسط رقصندگان از شمال غربی اقیانوس آرام باله می شود کنت Stowell choreography درمان با موسیقی توسط سرگئی پروکوفیف انجام شده توسط great Pacific Northwest Ballet, ارکستر, مجموعه ای با تونی Straiges و لباس های فانتزی توسط مارتین Pakledinaz.
جمعه-جمعه, McCaw سالن (سیاتل مرکز)

دیزنی “یخ زده”
من نوشته ام در گذشته که من یک نقطه گرم در قلب من یخ زدهدیزنی دوم-highest-grossing فیلم انیمیشن درباره یک شاهزاده خانم است که مجموعه را در یک تلاش (با یک گروه از مفید sidekicks البته) برای پیدا کردن او جدا خواهر بزرگتر پس از گفت خواهر یخی قدرت های جادویی به طور تصادفی را در زمستان ابدی به پادشاهی خود را. در حال حاضر تونی-نامزد برادوی نشان می دهد از دیزنی تولیدات تئاتری به کارگردانی مایکل Grandage در حال آمدن است به سیاتل برای نامزدی که وعده های “پر شور جلوه های ویژه خیره کننده مجموعه و لباس و اجرای نیروگاه.” انتظار می رود همه کسانی که earwormy آهنگ ها (از جمله خستگی ناپذیر پیروزی سخت-نه-به-آواز-همراه-و-را-دراماتیک-حرکات دست-به “Let It Go”) به علاوه گسترش نمره است که ویژگی های یک دوجین شماره های جدید فیلم, ترانه سرایان, کریستن اندرسون-لوپز و EGOT برنده رابرت لوپز. LEILANI پولک
دوشنبه-یکشنبه پارامونت تئاتر (مرکز شهر)

FIUTS CulturalFest عملکرد ویترین
دانشگاه واشنگتن دانش آموزان از سراسر رقص, آواز خواندن و نشان دادن بیشتر استعدادها در جشن بین المللی تنوع دانشجو بدن. این رویداد بخشی از CulturalFest یک پایه و اساس برای درک بین المللی از طریق دانش آموزان طرح که با هدف تقویت ارتباطات جهانی و فرهنگ است.
پنج شنبه, Meany مرکز هنرهای نمایشی (دانشگاه منطقه)

Gary Gulman: صلح از ذهن
محلی افزایش کمیک نیکیتا اوستر به تازگی خاص Gary Gulman به عنوان یکی از بزرگترین کمدین به خصوص برای خود 2019 ویژه بزرگ Depresh. نشان می دهد به دست آورده نادر 100 امتیاز در گوجه فرنگی فاسد است. آن را به تصویر می کشد که چگونه Gulman غلبه افسردگی بالینی را دلهره آور اثرات ثابت می کند او می تواند به زور گرفتن تند و تلخ طنز از برخی از زندگی تاریک ترین منابع. در موضوعات دیگر او را شاعر برجسته از جزئیات دنیوی و تنبلی و scintillating قصه گو که پرانتز در افکار و مماس هستند به عنوان خنده دار به عنوان خطوط پانچ. شنیدن او را در گریپ فروت: “تنها دلیل گریپ فروت اختراع شد چون خدا می خواست ما را به چیزی برای مقایسه اندازه تومور به.” دیو سگال
پنج شنبه, نپتون تئاتر (دانشگاه منطقه)

یک شب مثل این
شاهد آکروبات و انواع هنرمندان عمل کردن داستان از “عجیب و غریب سفر به هفت دریا” از طریق رقص, هوایی شاهکارهای آهنگ و بیشتر. مایکل Cunio از پست مدرن Jukebox را گام به نقش استاد از خانه در حالی که کریستین Deaver خواهد بود خود را raconteuse. مثل همیشه بلیط خود را شامل چند دوره و شام.
جمعه-جمعه, تئاتر ZinZanni (وودین)

طاووس
بلند پروازانه مرد جوان در دهه 1920 در پاریس کار می کند راه خود را در یک شیک پوش کلوپ شبانه در می توانید آخرین kitschy-گلم گوشت-baring طرح محور revue.
جمعه-جمعه, می می (مرکز شهر)

به انقلابيون
پرکار مدیر کلی آشپزخانه را مرحله لورن Gunderson کمدی در مورد چهار قوی زنان در خطر ناک انقلاب فرانسه: فمینیستی نمایشنامه نویس Olympe de Gouges قاتل شارلوت کوردی این زندانی ماری آنتوانت و هائیتی آزادی جنگنده ماریان Angelle.
یکشنبه-سه شنبه ArtsWest (غرب سیاتل)

او مرا دوست دارد
شما می دانید داستان: دو نفر که نفرت از یکدیگر در زندگی واقعی هستند ناخواسته در عشق با یکدیگر در عرصه های مختلف. آن را بر اساس همان 1937 بازی Parfumerieکه Nora Ephron را you’ve Got Mail شد بر اساس. در او عاشق مناست که در 1930s عاشقانه آگهی Amalia Balash (Allison Standley) و گئورگ Nowack (Eric Ankrim). آنها مشاجره در فروشگاه عطر جایی که آنها هر دو کار می کنند و در حالی که مربوطه به صورت ناشناس به عنوان قلم بگیرید و یاد دهید متصل از طریق یک Lonely Hearts Club. هیچ کس به عنوان شاد به عنوان آنها به نظر می رسد در او مرا دوست دارد و هر کس به نظر می رسد پنهان کردن چیزی. شاید عشق می تواند در رفع این همه. از طریق ثابت همهمه از موسیقی است که در خدمت به عنوان ضربان قلب به او مرا دوست داردهر یک از شخصیت می شود یک نفس از فردیت. وجود دارد هیچ darren gould اینجا. برخی از شخصیت های درخشش و دیگران محو در پس زمینه در حالی که همه گفتن ما آنچه را که آنها در آرزوی و یا آنچه که آنها فکر می کنم آنها در آرزوی. بیشتر آن را دوست دارم. NATHALIE گراهام
دوشنبه-یکشنبه روستا تئاتر (ایساکو)

سفید برفی
دو بازیگر را به تصویر بکشد برفی ملکه شر و هفت کوتوله ها صحبت کردن در آینه و هانتسمن در این بلند پروازانه کودکان تولید تئاتر نوشته شده توسط گرگ بانک ها و کارگردان Desdemona چینگ.
جمعه-جمعه, سیاتل تئاتر کودکان و نوجوانان (مرکز شهر سیاتل)

انفرادی متحرک 2020
غنی اسمیت نوشته شده است که اجرای انفرادی “نگه دارید توجه یک اتاق مانند هیچ چیز دیگری در جهان از عملکرد” و این درست است در تئاتر و همچنین در رقص است. این چهار نمایشنامه—بیش از 140 پوند است. سوزان جای, جرات ادعا آسمان توسط شارون Nyree ویلیامز (تا آخر این هفته), چپ در جاده آجر زرد توسط Sherif امین و خرده نان توسط یاس جاشوا (تا هفته آینده)—اجازه می دهد تا یک بازیگر/نامه نویس به کاوش عمیق تجربیات شخصی. از مرگبار استانداردهای زیبایی به غیر دودویی هویت از اونس-ایان فانتزی به سیاه و سفید آمریکایی محاکمه و شادی انفرادی متحرک را از شما دعوت به دیگران واقعیت.
جمعه-جمعه, عمل, تئاتر (مرکز شهر)

درست غرب
مورد علاقه آمریکا masc4masc نمایشنامه نویس سام شپرد مرده است. او سرانجام در سال 2017, اما swaggering کابوی به نام “بزرگترین آهنگساز آمریکایی از نسل او” توسط نیویورک , مجله است که در ادامه به صورت گذشته نگر و بر روی مرحله در سراسر کشور است. در حال حاضر جشن می آید به سیاتل هرزه با تئاتر قرار دادن درست غربیک ریگ و خنده دار بازی در مورد دو برادر و برخی از سرقت هویت. انتظار brawls و حلقه می خندد. تعقیب می سوزد
جمعه-جمعه, سیاتل مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

پیچ خورده کاباره 2020
خوش آمدید فرانک الیور و “همراهان” اروپا سیرک ستاره—چی ؟ آن را فقط او ؟ درست است: Oliver نقش هر شعبده باز, آکروبات, شعبده باز, نوازنده, تقلید, و هر کس دیگری روی صحنه.
یکشنبه-سه شنبه Hale را پالادیوم (Fremont)

همچنین نگاه کنید به: ما فرهنگ و هنر منتقدان میدارد برای این هفته.

خوانش & مذاکرات

طراحی شده توسط طبیعت (National Geographic Live)
Kakani Katija کاملا یک شخصیت—هنگامی که بخشی از ما پاتیناژ تیم او در حال حاضر یک bioengineer که متخصص در مطالعه موجودات زنده است که زندگی در اقیانوس midwaters. در این چند رسانه ای ارائه یاد بگیرند که چگونه دانشمندان مانند Katija مدل روبات در چتر دریایی و دریایی دیگر denizens.
پنج شنبه, Benaroya سالن (مرکز شهر)

Eoin Colfer: Highfire
دیدار با پدر از بچه فوق العاده-جنایی Artemis Fowl به او ارائه کتاب جدید خود Highfireاولین فانتزی برای بزرگسالان است.
جمعه, دانشگاه, معبد, United Methodist Church (دانشگاه منطقه)

Garth Greenwell: طهارت
شدت این رمان نویس Garth Greenwell این موضوع است. کلمه خود را به نظر می رسد دو بار در صفحه اول خود دوم رمان پاکییک ماهرانه مضحک عنوان کثیف ترین رمان نیویورکر است گزیده ای در سنین. راوی یک معلم انگلیسی از ایالات متحده زندگی در بلغارستان. رمان پر است از نوشتن در مورد مشکلات آموزش خشونت از سیاست و هدف از شعر اما فیلم صحنه های به یاد ماندنی ترین. چند, نویسندگان, نوشتن در مورد رابطه جنسی را به خوبی و با خیلی حساسیت. درخشندگی و حیوانات گرما از Greenwell سبک عمق بینش و طیف وسیعی از همدلی مشورت حتی غم انگیز افراد یک نوع درخشش. “جنسیت هرگز شاد برای من یا تقریبا هرگز آن همواره مملو از شرم و یا اضطراب یا ترس که همه از بین رفته و در نزد او لبخند به سادگی از بین رفت آن را ریخت و یک نوع طهارت بیش از همه چیز ما بود” راوی می گوید. کریستوفر FRIZZELLE
پنج شنبه, Elliott خلیج شرکت کتاب (کاپیتول هیل)

همچنین نگاه کنید به: بهترین خوانش & مذاکرات این زمستان.

فیلم

92 مراسم اهدای جوایز اسکار
حمله القاعده به عنوان آنها را به جوایز اسکار پنل افتخارات آنچه آنها گمان بهترین فیلم های این سال و همه که رفت و به آنها. ما را بررسی کنید: خلاصه ای از مکان ها برای تماشای مراسم در میله های محلی و رستوران ها. به علاوه پیدا کردن تمام فیلم های نامزد هنوز هم بازی در سیاتل در اینجا.
یکشنبه مکان های مختلف

‘پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)’ باز
Harley Quinn (مارگوت رابی) بیشتر بذله گو را آزار handmaiden تیم با برخی از ابرقهرمانان برای محافظت از یک دختر کوچک.
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

نگهبانان از خواب: سیاتل زنان Black Panthers
این مینی متحرک از پنج کوتاه و مستند تولید شده توسط پاتریشیا Boiko و Tajuan LaBee به عنوان مقدمه ای برای شجاع اقدامات زنان پلنگ سیاه فعالان از فرانسیس دیکسون به فیلیس شریف Mobley. محلی موسیقی ستاره SassyBlack فراهم می کند نمرات. ماندن در یک Q&A با فیلمسازان به علاوه فعالان Vanetta Molson-Turner Youlanda مسلمات و وینونا فلوریس Hauge, تسهیل دستیار کارگردان ملکه لی.
جمعه, شمال, فیلم, فروم (کاپیتول هیل)

همچنین نگاه کنید به: بهترین فیلم منتشر شده و این جشنواره زمستان و 44 فیلم های با ارزش از تماشای این آخر هفته.

موزه را نشان می دهد و رویدادها

آسیایی, موزه هنر بازگشایی
سیاتل آسیایی, موزه هنر خواهد شد و در نهایت بازگشایی برای عموم پس از 56 میلیون دلار تقریبا سه سال بازسازی است. این مرمت موزه—که تا به حال نشده است به طور قابل توجهی بازرسی و نگهداری پس از آن ساختمان ساخت و ساز در سال 1933—ویژگی های جدید, گالری, آموزش, استودیو, مرکز حفاظت از محیط زیست و جامعه اتاق; آب و هوا-سیستم کنترل خیلی چیزها را نمی پوسیدگی روی دیوار; جدید شیشه ای محصور پارک لابی و مرمت یک کشور و دو خارجی چشمه. تغییر عمده دیگری: مجموعه دائمی نخواهد بود و سازمان یافته توسط کشور یا مدت زمان, اما توسط تم. متصدی هنر چینی پینگ Foong و متصدی ژاپنی و کره ای هنر Xiaojin وو (هر دو از Seattle Art Museum) همراه با مشاوره متصدی جنوب آسیا هنر Darielle مختلف همکاری در refiguring سام دائمی مجموعه به 13 تم های مختلف. آنها گروه بندی اشیاء با توجه به ارتباط آنها با مفاهیم مانند معنویت مد, الهیات, مواد, متن و داستان سرایی—مخلوط کردن معاصر کار با باستان در سراسر فرهنگ ها و مناطق. JASMYNE KEIMIG
شنبه-یکشنبه, اسیایی, موزه هنر (کاپیتول هیل)

سیاتل موزه ماه
بازدید از سیاتل ؟ برای کل ماه فوریه دریافت تخفیف در پذیرش در تعدادی از موزه های محلی از جمله برک موزه, سیاتل, آسیایی, موزه هنر های ملی اروپا, موزه MoPOP و دیگران. هنگامی که شما بررسی به یک شرکت مرکز شهر سیاتل هتل برای درخواست یک موزه در ماه بسته به صورت یک نقشه از مشارکت موزه ها و مهمان منتقل می کند. اگر شما یک محلی خود کتاب یک staycation هستید و یا حضور در رویدادهای خاص.
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

همچنین نگاه کنید به: بهترین هنر نشان می دهد این زمستان و بالا پیشگام میدان هنر راه رفتن را نشان می دهد برای دیدن این ماه.

عمده کنسرت و موسیقی را نشان می دهد

2020 بین المللی Clash روز: برخورد با پوشش شب
دریافت آماده برای یک دسته از مبهم مراجع و فارسی جناس ها با KEXP را Clash پوشش شب. دختران غول Tres Leches دوک Evers و دیگران انجام خواهد شد آهنگ از سراسر برخورد آلبومها.
جمعه KEXP (سیاتل مرکز)

Dvořák Untuxed
این سمفونی را Untuxed سری بزرگ است. آنها فقط بازی یک قطعه و انتظار این است که شما فقط نشان می دهد تا در شلوار جین, و یا هر آنچه شما می پوشند زمانی که شما فقط راه رفتن در اطراف چیدن مسائل در فروشگاه مواد غذایی. یاد عظمت Antonín Dvořák را در دنیای جدید Symphony—یک قطعه شما تشخیص از هر تعداد از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد (از The Joy Luck Club به Ren & Stimpy)—یک فرد کامل برای این بازی گاه به گاه کنسرت. در شنبه Antonín Dvořák را Dvořák Symphony No. 8″>هشتم سمفونی که با چک معنوی تم ها خواهد شد به زندگی به ارمغان آورد مشهور جهان ویولونیست Gidon Kremer در کنار قطعات توسط Mieczysław واینبرگ و دیمیتری شوستاکوویچ. غنی اسمیت
جمعه-شنبه Benaroya سالن (مرکز شهر)

KEXP ارائه: Caspar Adultpants پادشاه هاوایی
عضو سابق رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا Chris Ballew که این روزها می توان پخش موسیقی برای کودکان زیر نام مورد کاسپر Babypants تغییر خواهد کرد خود را در بازی امشب با یک نمایش برای کودکان است که به معنای به شما کمک کند “عقب بر گردیم در تماس با بچه کوچک نسخه خود بزرگم خود.” او می خواهد پیوست کلام محلی گشت و گذار گروه King of Hawaii.
پنج شنبه, تراکتور میخانه (بالارد)

Violent Femmes
چند گروههای راک پدید آمده در صحنه با بیش خام نشاط نسبت به میلواکی را Violent Femmes با خود با عنوان 1983 آلبوم. پلاتین-فروش Violent Femmes فراوان با فورا جاذب بلافاصله جاذب آهنگ مورد جوان-فرد احساس وحشت و نگرانی همه محروم کردن خود به مهم ترین ملزومات است. در مقابل مرد گوردون Gano کانال Lou Reed and Jonathan Richman آوازی تیک و تغزلی استعارههای با relatable نتایج. سختی عمل به دنبال اما 1984 مسیحیت-خالی از سکنه مقدس زمین ثابت Femmes می تواند به تیره تر است. من متوقف به دنبال آنها پس از سال 1986 را کور منجر برهنه, اما یکی از آهنگ های 2019 را به هتل رفت و آمد مکرر گذشته نشان می دهد که Gano و نوازنده بیس برایان Ritchie استعداد برای یدکی عفونی folk rock نشده کاهش مقدار بیش از 37 سال گذشته. دیو سگال
یکشنبه مور تئاتر (Belltown)

Westerlies متحرک 2020
بروکلین-با-راه-از-سیاتل, جاز, ریشه و مجلسی-تاثیر برنج کوارتت این Westerlies (trumpeters رایلی Mulherkar و چوپان Rowlands و ترومبون بازیکنان اندی Clausen و ویلم د Koch) هرگز خود را فراموش کرده زمرد شهر ریشه. آنها بازگشت این اولین تعطیلات آخر هفته در ماه فوریه به میزبان دوم خود را eponymous موسیقی متحرک است که با توجه به فشار مواد ایجاد شد “را به بازگشت به موسیقی اکوسیستم است که آنها را مطرح و با درگیر شدن دانش آموزان محلی برجسته استعداد های محلی و تسهیل مواد منفجره همکاری بین هنرمندان از سیاتل و فراتر از آن.” در واقع کارگاه های آموزشی در مدارس منطقه در روز و کنسرت است که پیدا کردن Westerlies انجام با یک هنرمند مهمان در شب: خواننده, ترانه سرا و چند نوازنده Celisse در اتاق سلطنتی در روز پنج شنبه; سیاتل بر اساس پیانیست, آهنگساز و خواننده رابین هولکوم در نمازخانه عملکرد فضا در روز جمعه و نیویورک شاعر اواز یا موسیقی دو فیل کی و سارا کی کنار محلی دکلمه هنرمند Troy Osaki در سالن شهر سیاتل در روز شنبه. یکشنبه بسته با Westerlies متحرک خوشی از کارگاه های آموزشی, فعالیت, گوش دادن جلسه و باز تمرین پس از یک بعد از ظهر اواخر Westerlies کنسرت در ورزشگاه نیکرسون Studios. LEILANI پولک
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

همچنین نگاه کنید به: موسیقی ما منتقدان میدارد برای این هفته است.

مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث

Chocofest 2020
سر شیرجه رفتن به chocoholic جشن با 10—تعداد اونا 10—نوشیدن بلیط در دو, در این سالانه قبل از روز ولنتاین باش. افراط در libations از محلی, ماشین منگنه cidermakers از wineries و مشروب و سیر کردن دندان شیرین خود را با شیرینی از Fran را شکلات تئو شکلات, جو, شکلات, شرکت, indi, شکلات, و بیشتر. هنگامی که شما نیاز به کاهش قند خود را با عجله چیزی مورد پسند نیز وجود خواهد داشت گزش از رستوران های محلی مانند صادق بیسکویت و Tankard & Tun. و می دانم که همه شما لذت گرایی پشتیبانی از یک علت خوب—درآمد حاصل از رفتن به مدت طولانی زنده پادشاهان محلی غیر انتفاعی کار برای بازگرداندن ماهی قزل آلا وحشی و حمایت پایدار از شیوه های ماهیگیری در شمال غربی اقیانوس آرام. جولین بل
یکشنبه, Pike دم شرکت (مرکز شهر)

Li المللی وودی برگر ماه
به عنوان بخشی از خود را سالانه برگر ماه, همکاری, Li المللی وودی را مونتاژ شده است یک نرم افزار ترکیب چهار سرآشپزها محلی برای ایجاد هر هفته خود را برگر ویژه برای ماه فوریه. در این سال آغاز و با “خوب قدیمی برگر” با سرخ, سس پنیر آمریکایی و yubeshi پیاز از آشپز بردی ویلیامز از Canlis.
دوشنبه-یکشنبه Li المللی وودی ‘ (کاپیتول هیل)

خوش بینی 4th Anniversary Party!
بالارد taproom را جشن چهار سال از عمر با چهار آبجو (مبهم و مه آلود امپریال, IPA, قوی بلژیک آل درشت سلطنتی آل و یک “قوی جرعه جرعه آل”) در این جشن تولد و جمع آوری کمک برای Plymouth مسکن ، وارد بخت آزمایی نمره برخی از برچسب رایگان و سعی کنید به یکی از اولین 300 نفر در درب برای دریافت رایگان “کارشناسی ارشد هنر و صنعت شیشه.”
شنبه, خوش بینی, دم (کاپیتول هیل)

روح سیاتل
در حال حاضر شما احتمالا شنیده ام از آشپز Edouardo اردن جیمز ریش برنده جایزه ذهن پشت تحسین راونا رستوران Salare و JuneBaby و جدیدتر سرمایه گذاری Lucinda دانه نوار. برای این کار فرهنگی و آشپزی, رویداد, او خواهید بود teaming تا با شهری لیگ سیاتل به نمایش گذاشتن خوشمزه استعدادهای 10 سیاتل-منطقه سرآشپزها از رنگ است که “تجسم متنوع پارچه سیاتل غذایی صحنه است.” در میان آنها Makini هاول آلو اغذیه فروشی و مشروب فروشی Trey لمانت از, حرکت تند و سریع زیستن و کریستی براون که قهوه ای دختر آشپز. همچنین در شیر: یک multicourse VIP شام و اردن خواندن توسط جیمز ریش برنده جایزه تونی Tipton-مارتین از کتاب جدید او جشن: دستور از دو قرن آمریکایی آفریقایی تبار پخت و پزو حراج خاموش. تمام درآمد حاصل از رفتن به سازمان است که در حمایت جوانان از رنگ. LEILANI پولک
جمعه, شمال آفریقایی موزه (اطلس)

همچنین نگاه کنید به: مواد غذایی و نوشیدنی فوق العاده را امتحان کنید در ماه فوریه.

ورزش و تفریح

کوپید ساده اجرا
پس از کیکآف با موسیقی نوشیدنی و mingling, توری تا کفش خود را به صورت یک “مسیر حرکت” اجرا و پس از یک رقص. تمام درآمد حاصل خواهد شد به نفع neurofibromatosis پژوهش از طریق کودکان تومور پایه و اساس است. خود را می پوشند ژله/comfiest لباس زیر.
شنبه سالن (Fremont)

Love ‘Em و یا ترک ‘Em روز ولنتاین داش
شما نمی نیاز به یک تاریخ (اگر چه شما می توانید با ثبت نام به عنوان دو فرد تیم اگر شما می خواهید) برای اجرای سبز در اطراف دریاچه در این روز ولنتاین با مضمون 5K 10K یا نیمه ماراتن مسابقه.
شنبه, سبز, دریاچه, پارک

من بهتر از نیمه ماراتن
این 5K 10K و نیمه ماراتن اجرا می شود وعده “عاشقانه” “kitsch” و “عرق.” در اینجا دسته بندی: “Bromance,” “black bbw,” “عاشقان” و “دل تنها.”
یکشنبه, Seward, پارک (راینر دره)

سیاتل اژدها دیده بان احزاب
سر به بد جیمی سوخت و میله های محلی به دیده بان با نام تجاری جدید XFL تیم سیاتل ذبح کردن اژدها در بازی اول خود تا کنون در برابر DC مدافعان.
پنج شنبه, مکان های مختلف

همچنین نگاه کنید به: بزرگترین مسابقه و در حال اجرا حوادث به دانستن در مورد این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im