موسیقی ما منتقدان در حال حاضر انتخاب 46 بهترین موسیقی را نشان می دهد در این هفته اما در حال حاضر آن را ما هنر و فرهنگ منتقدان به نوبه خود به توصیه بهترین حوادث در مناطق خود از تجربه و تخصص. در اینجا خود را بر میدارد در هر نوع—از خواندن با Garth Greenwell به گراند بازگشایی آسیایی, موزه هنر, و از دیزنی منجمد به Trixie ماتل: رشد تا سال 2020 است. دیدن همه آنها را زیر و پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


دوشنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

کوکتل و گفتگو با رهبران رنگ
جیمز ریش برنده جایزه آشپز Edouardo اردن ماه تاریخ سیاه رویدادهای سری لگد کردن با یک گفتگو با رهبران رنگ از جمله آشپز نینا کامپتون, رئیس پلیس کارمن بهترین, آتش, رئیس هارولد Scoggins که بوش مدرسه سر پرسی ابرام و اردن خود را. شهری لیگ جمهور میشل Merriweather میزبان این رویداد است.

عملکرد

Bon Appétit ها: جولیا کودک نشان می دهد
قدم زدن از طریق اسمیتسونین موزه یک بعد از ظهر من تصادفا کامل ماکت جولیا کودک ، من در رفت چون من تا به حال به تازگی به پایان رسید تماشای برخی از کلاسیک قسمت از این آشپز فرانسویاز جمله او را بدنام خرچنگ نشان می دهد. “شما باید به او قطع حق در اینجا” فرزند می گوید او به عنوان میله های او چاقو به خرچنگ گردن “که در آن همه خود را در مغز و قلب و احساسات هستند.” نابغه است. به هر حال در اسمیتسونیان نمایشگاه دیدم یک عکس از کودک خم بیش از یک شمارنده در فرانسه ، در پلاکاردی در کنار عکس یک نقل قول از معروف قد بلند آشپز: “وقتی که من به آشپزخانه خود من من قصد دارم برای ساخت شمارنده تا به دور کمر من. من از طریق با این کوتوله مزخرف!” اگر شما آن را نمیفهمد و در عین حال فرزند یکی از بزرگترین و جالب ترین مردم همیشه به خوب بکار بردن یک هشت اینچی چاقو. در این نور اپرا سایه ای از آشپز را ترک خواهد کرد شما را در حالی که همچنین ساخت یک کیک شکلاتی. یک خدمت از کیک است که در قیمت بلیط گنجانده. غنی اسمیت

رقص ملت
واشنگتن گروه تئاتر مطبوعات مواد قول “شدید انرژی زنانه” از رقص ملتیک جایزه پولیتزر نامزد بازی توسط کلر بارون در مورد preteen گروه رقص گانینگ برای اتباع تحت هدایت خود را frazzled مربی. در مصاحبه ای بارون یک ییل گراد که شد از Wenatchee (!), می گوید: این نمایشگاه با الهام از این مجموعه پرتره از جاه طلبی های ارائه شده در طول عمر واقعیت تلویزیون سری Dance Momsکه بدان معنی است که هیچ راهی وجود دارد این است که نمی تواند خوب باشد. بیمه اضافی برای این پیش بینی را می آید از این واقعیت است که قرقره رمزی که هدیه ای برای سازماندهی هرج و مرج روی صحنه است codirecting عملکرد با Alyza DelPan-Monley. غنی اسمیت

دوشنبه-چهارشنبه

هنرهای تجسمی

ناتالی Dupille هنر نمایش و کتاب حزب آزادی: در وجود خودمان
در یک نقطه در وجود خودمانسیاتل کاریکاتوریست و تصویرگر ناتالی Dupille شخصیت تلاش برای مانور در اطراف roadkill در حالی که سوار دوچرخه خود را بر روی یک مشغول اورگان بزرگراه تماشای او شریک Allie دریافت دورتر و دورتر جلوتر است. از طریق عرق و مبارزه Dupille داخلی berates خودش را برای قادر بودن به نگه دارید تا عصبانی در مورد سفر دوچرخه او را در. این همه در نهایت منفجر کردن زمانی که او میکشد تا با شریک زندگی خود را. آنها هش کردن جنگ عذر خواهی و رسیدن به یک تفاهم با یکدیگر—قوی تر در هر دو جسمی و روحی راه رو به بقیه سفر خود را با هم. آن را بلند و باریک و صمیمی نگاه اجمالی در پویایی یک رابطه, اما همچنین بر روی نویسنده را بازتاب درونی در بدن او طبیعت ، این یک ruminative, خنده دار و لمس به عنوان خوانده شده. JASMYNE KEIMIG
بسته شدن شنبه

دوشنبه-جمعه

هنرهای تجسمی

بانوی طلایی: گذشته نگر به زندگی و عشق از کاترین هریس-سفید به تاریخ
بهترین شناخته شده در زمینه ساخت موسیقی نام مورد SassyBlack کاترین هریس-سفید بسیاری از هویت های سراسر رشته. در رابطه با انتشار آخرین آلبوم باستان چوب ماهون طلاهنرمند را در حال حاضر یک نمایشگاه چند رسانه ای است که به بررسی او پیچیدگی و پیچیدگی های انسان به طور کلی در نوشتن “در حال حاضر از آن زمان برای من به شما اجازه در یک گام نزدیک تر به من بودن و به فاش کردن یکی دیگر از لایه.”
بستن جمعه

دوشنبه و پنج شنبه-پنج شنبه

عملکرد

کشور ما خوب
تیمبرلیک Wertenbaker بازی صحنه در اینجا با توت فرنگی کارگاه نمایش به تصویر می کشد یک گروه از محکومین در قرن 18 نیو ساوت ولز است که در حال تشویق توسط افسران نیروی دریایی برای قرار دادن در جورج Farquhar را ترمیم کمدی استخدام افسر. در کلمات از کارگاه این بازی است به خصوص مربوط به روز جاری به دلیل “ایالات متحده incarcerates مردم بیش از هر کشور در جهان; ما به منزله 4 درصد از جمعیت جهان است اما نگه می دارد و 22 درصد از زندانیان دنیا را در آمریکا پشت میله های زندان. بسیاری از زندانیان زندان شده اند محکوم از هر چیز—آنها در زندان در انتظار محاکمه یا شنوایی خود به وضعیت مهاجرت.”

شنبه

خوانش & مذاکرات

Diane Ravitch: مبارزه برای نجات امریکا در مدارس دولتی
این در سراسر کشور مورد احترام NYU استاد از آموزش و پرورش خود را در حال حاضر کتاب قتل جالوت: پرشور مقاومت به خصوصی سازی و مبارزه برای نجات امریکا در مدارس دولتی. دریافت اطلاع در مورد مبارزه برای حفظ منافع شرکت های بزرگ در خارج از مدارس برای جلوگیری از ایجاد “یک فرفره اقتصاد است که در آن دانش آموزان تحت درمان مانند مشتریان یا محصولات و معلمان انگیزه با تهدید و پاداش است.”

سارا Abrevaya استین: خانواده, مقالات
سارا Abrevaya استین نهم کتاب آهنگ های چندین نسل از یک خانواده یهودی سفاردی از طریق مکاتبات شخصی. این شروع می شود در امپراتوری عثمانی و حرکت را از طریق هولوکاست که eviscerated تمام شاخه های درخت خانواده. پیوستن به نویسنده برای بحث با Devin E. Naar, سفاردی مطالعات صندلی در UW.

کانون شعر: Unsun : f/11 توسط اندرو Zawacki
تاریخ اندرو Zawacki به عنوان او در ادامه به بررسی “جهانی معنوی” با خواندن پنجم خود را مجموعه ای از شعر است.

سه شنبه و پنج شنبه

عملکرد

NT زنده: ‘Fleabag’
این مرحله نشان می دهد قمر والر-پل حدود یک دیوانه و جنسی گرسنه زن جوان در تلاش برای ایجاد حس زندگی الهام امی نامزد دریافت جایزه تلویزیونی به همین نام است. آن را ببینید, پخش زنده از لندن است.

سه شنبه-پنج شنبه

هنرهای تجسمی

‘گستره
کاملا حلال تکنو-هنر جمعی پیوست توسط برخی از دوستان با استفاده از مجازی و آنالوگ هنر به بازی با رنگ و حجم مخصوص واقعیت مجازی نقاشی نصب و راه اندازی توسط ناتان DiPietro به نام دسته گل تقارن. سحر و جادو و زیست شناسی ورق را رو کردن برای تبدیل اشیاء عادی به درخشان objets d’art.
بسته شدن شنبه

سه شنبه-پنج شنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

Li المللی وودی برگر ماه
به عنوان بخشی از خود را سالانه برگر ماه, همکاری, Li المللی وودی را مونتاژ شده است یک نرم افزار ترکیب چهار سرآشپزها محلی برای ایجاد هر هفته خود را برگر ویژه برای ماه فوریه. در این سال شروع می شود از قوی با “خوب قدیمی برگر” با سرخ, سس پنیر آمریکایی و yubeshi پیاز از آشپز بردی ویلیامز از Canlis.

عملکرد

بهترین از همه چیز
2014, غریبه, تئاتر نابغه والری Curtis-نیوتن هدایت UW فارغ التحصیل بازیگران در Julie Kramer اقتباس از Rona Jaffe رمان در مورد بلند پروازانه در 1950s, تایپ, استخر, که مصمم به ایجاد راه خود را به بالا.

جمعه

عملکرد

Trixie ماتل: رشد تا سال 2020
Trixie ماتل یک بار گفت که تمام جوک ها گریه می کند برای کمک به. اگر درست است که دختر فقیر نیاز به مداخله است. کشیدن ملکه و برنده rupaul’s Drag Race: همه ستاره ساخته شده است یک امپراتوری در مرض و عجیب و غریب کشیدن طنز, racking تا قابل تمجید در داخل و خارج از فرقه RuPaul, مانند تلویزیون نشان می دهد در Viceland بالا-فروش کشور, آلبوم و فروش تور با موسیقی از کشور گفت: آلبوم. ماتل یک شهر کوچک دلقک از ویسکانسین, تبدیل شده است, گی, جهان, محبوب ترین ها دختر. دریافت بلیط خود را در حال حاضر اگر آنها هنوز هم در دسترس است. تعقیب می سوزد

خوانش & مذاکرات

دانا ریفکین: خورشید و ستاره
شما ممکن است بدانید که افسانه ای فیلمنامه پایه Viertel برای او کار بر روی چنین فیلم های کلاسیک به عنوان سال 1933 را ملکه کریستینا, اما او نیز ارائه شده مسکن شغل و حمایت مالی به هنرمندان یهودی فرار از اروپا در هولوکاست. فیلم پژوهشگر دانا Rifkin بازدید سیاتل با تکمیل زندگینامه این نویسنده است.

لیدیا Yuknavitch: آستانه
لیدیا Yuknavitch شد مورد تحسین قرار گرفته برای او کتاب را Misfit را مانیفستنویسنده “عشق نامه” به هر کسی که تا به حال تلاش برای پیدا کردن محل خود را در جهان. او را از بازگشت به سیاتل با کتاب جدید خود از داستان که مواد مطبوعات را “بشدت همدلانه گروه پرتره از به حاشیه رانده شده و مطرود در لحظات بحران از یکی از مهمترین و گالوانیزه صدای آمریکا داستان است.”

نیکلاس کریستف و شریل WuDunn
روزنامه نگاران نیکلاس کریستف و شریل WuDunn نیست فقط به اشتراک گذاشتن یک صفحه اصلی (آنها شده است برای بیش از 30 سال); آنها همچنین به اشتراک گذاری پولیتزر. این زن و شوهر که برنده پرطرفدار ترین جایزه خبرنگاری برای پوشش خود را از تظاهرات میدان تیان آن من در سال 1990 با یک کتاب جدید, Tightrope, در مورد ویرانی اقتصادی ravaging جوامع آمریکایی. در Yamhill, اورگان, جایی که کریستف بزرگ شده, یک چهارم از بچه ها که سوار اتوبوس مدرسه خود را در نهایت درگذشت از مواد مخدر و الکل و خودکشی و یا برخی از نوع حوادث است. این کتاب در مورد آنچه اتفاق افتاده در Yamhill و دیگر بارها نادیده گرفته شده از مکان ها در این کشور است. کتی هرتزوگ

سکوت خواندن حزب
سکوت خواندن حزب یکی از عجیب ترین, ترین احزاب فوق العاده شما همیشه رفتن به, چرا که هیچ کس به شما و شما می توانید برخی از خواندن انجام شود. شما حلقه بر روی یک نیمکت و یا در یک wingback chair با یک کتاب یا مجله یا هر آنچه که شما احساس می کنید مانند خواندن در حالی که پل مور نقش پیانو و پیشخدمت به شما چیز. هر زمان که پل شروع می شود بازی Erik Satie, من خودم خیره به شومینه و یا بسته شدن چشم من و ذوب به نیمکت. خواندن این در حالی است که در حال حاضر 10 سال است چنان محبوب است که اغلب وجود دارد یک خط از درب فقط برای گرفتن یک صندلی. مردم می دانند که آنچه آنها انجام می دهند وجود دارد یک ساعت قبل از آن شروع می شود. کریستوفر FRIZZELLE

چهار شنبه-پنج شنبه

عملکرد

طاووس
بلند پروازانه مرد جوان در دهه 1920 در پاریس کار می کند راه خود را در یک شیک پوش کلوپ شبانه در می توانید آخرین kitschy-گلم گوشت-baring طرح محور revue.

او مرا دوست دارد
شما می دانید داستان: دو نفر که نفرت از یکدیگر در زندگی واقعی هستند ناخواسته در عشق با یکدیگر در عرصه های مختلف. آن را بر اساس همان 1937 بازی Parfumerieکه Nora Ephron را you’ve Got Mail شد بر اساس. در او عاشق مناست که در 1930s عاشقانه آگهی Amalia Balash (Allison Standley) و گئورگ Nowack (Eric Ankrim). آنها مشاجره در فروشگاه عطر جایی که آنها هر دو کار می کنند و در حالی که مربوطه به صورت ناشناس به عنوان قلم بگیرید و یاد دهید متصل از طریق یک Lonely Hearts Club. هیچ کس به عنوان شاد به عنوان آنها به نظر می رسد در او مرا دوست دارد و هر کس به نظر می رسد پنهان کردن چیزی. شاید عشق می تواند در رفع این همه. از طریق ثابت همهمه از موسیقی است که در خدمت به عنوان ضربان قلب به او مرا دوست داردهر یک از شخصیت می شود یک نفس از فردیت. وجود دارد هیچ darren gould اینجا. برخی از شخصیت های درخشش و دیگران محو در پس زمینه در حالی که همه گفتن ما آنچه را که آنها در آرزوی و یا آنچه که آنها فکر می کنم آنها در آرزوی. بیشتر آن را دوست دارم. NATHALIE گراهام

درست غرب
مورد علاقه آمریکا masc4masc نمایشنامه نویس سام شپرد مرده است. او سرانجام در سال 2017, اما swaggering کابوی به نام “بزرگترین آهنگساز آمریکایی از نسل او” توسط نیویورک , مجله است که در ادامه به صورت گذشته نگر و بر روی مرحله در سراسر کشور است. در حال حاضر جشن می آید به سیاتل هرزه با تئاتر قرار دادن درست غربیک ریگ و خنده دار بازی در مورد دو برادر و برخی از سرقت هویت. انتظار brawls و حلقه می خندد. تعقیب می سوزد

هنرهای تجسمی

Marisa ویلیامسون: ‘فرشته تاریخچه’ و ‘فراری’
یعقوب لارنس گالری و خاک هستند و در آینده دوباره با هم به افتخار و نمایشگاه کار ساکن هنرمند. در این سال ساکن است Marisa Williamson, یک هنرمند مستقر در نیویورک است که به بررسی تاریخچه نژاد, فمینیسم و فناوری از طریق ویدئو عملکرد و مجسمه سازی. برخی از جذاب ترین قطعات شامل سالی Hemings یک برده و معشوقه متعلق به توماس جفرسون و ارتباطات او باعث می شود بین Heming را تجربه و در حال حاضر-day مکالمات در اطراف نژاد. ویلیامسون را دو های مختلف نشان می دهد که کاوش در گذشته و نه به عنوان آن بود اما به قول والتر بنیامین “به عنوان آن چشمک می زند تا در یک لحظه از خطر” به JLG و خاک بود. JASMYNE KEIMIG
باز جمعه

پنج شنبه

کمدی

Norm Macdonald
مک دونالد به طور همزمان تا حدودی curmudgeonly و همچنین عجیب یک آوانگارد استاد anti-طنز. تحویل او چیزی به ناگهان—سازمان دیده بان بید شوخی کانن برای یک آستر.

فیلم

غربالگری رایگان: ‘دکتر بپرسید اموزش”
این مستند نیست در مورد دکتر اموزش مشاوره آن را در مورد دکتر اموزش. و لعنت او داستان طولانی سر رسیده است به خوبی مستند. او یک پیشگام و بسیار خنده دار است. تعقیب می سوزد

مواد غذایی و نوشیدنی

تیلور صدف صدف و حباب شب
خود را پنج شنبه ها فقط finale با تشکر از تازه Shigoku صدف از تیلور صدف مزارع و شامپانی محصول فوق العاده نوشیدنی.

عملکرد

بزرگترین عشق از همه: تعهد به ویتنی هوستون
از اواخر سال خواننده ستاره ویتنی هوستون خواهد بود افتخار محلی کشیدن هنرمندان Skarlet دیور و Londyn بنوا اضافی با اجرای برنامه از Ladie Chabli, Gaysha Star, Alessandra شکار و عیسی ،

خوانش & مذاکرات

KUOW ‘در دیدار با خبرسازان’
مقابله با افراد از بی خانمانی به هنر به آموزش و پرورش KUOW را به خبرنگاران ارائه خواهد شد رایگان مذاکرات در مناطق خود از تجربه و تخصص. این هفته لایحه Radke, میزبان KUOW را ضبط و در هفته بررسیخواهد شد بحث در مورد روند کنار هم قرار دادن اخبار روزانه نشان می دهد.

پیزلی Rekdal
در سال 2017, غنی اسمیت نوشت: “بهترین مقاله را خوانده من در این سال بود به نام” بلبل: براق ” و در آن نوشته شده توسط Seattle نویسنده (اما زمان دانشگاه یوتا prof) پیزلی Rekdal و منتشر شده در آمریکا بررسی شعر. در ساده بدون مزخرف تن و با شخصیتی چشم تیز برای علمی انجمن Rekdal بافت داستان یک تجاوز جنسی او تجربه کرده در حالی که پیاده روی به تنهایی در Loch Ness با اشاره به داستان Philomela دیگر تجاوز از دوران باستان و همچنین با داستان او را به نوشتن یک شعر به نام ” Philomela.’ او حساب از حمله و او را از حساب خود به حساب نشان می دهد خشونت های جنسی برای آنچه در آن است: یک ستون, نه یک انحراف از تمدن غرب است. او دو کتاب جدید میاد بیرون: کتاب اشعار از مس دره عمیق و باریک به نام خیالی عروق و یک کتاب در طول مقاله به نام شکسته کشور: در تروما جرم و ادامه میراث ویتنام است. بنابراین اگر او نمی به عنوان خوانده شده ‘بلبل’ در این رویداد به دنبال آن است.”

هنرهای تجسمی

Kijiji شب
موزه هنر سیاتل و یکی پرنیان آفریقا (محلی غیر انتفاعی است که با هدف آموزش عموم مردم در مورد فرهنگ آفریقایی و ترویج رفاه اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی) در حال حاضر, این رایگان هنر, موسیقی, شعر و عملکرد جشنواره نام آن به معنی “دهکده” در سواحلی. این جشنواره شامل یک مد نشان می دهد سرپرستی آفریقایی شرکت KOELES رقص توسط اتین Cakpo و موسیقی توسط Jemere مورگان Alana بل پادشاه Khazm, کامه, Nje, باستان Robotz و DJ Topspin با نام مستعار Blendiana جونز.

پیشگام میدان هنر راه رفتن
یک بار در ماه Seattleites گله به خیابان ها در پیشگام مربع برای یک شانس برای قدم زدن sip در مشروب الکلی و حضور به عنوان بسیاری از هنر دهانه که ممکن است در اولین پنج شنبه. این شهر مرکزی و قدیمی ترین هنر راه رفتن و طول می کشد محل در محله تاریخی آن شناخته شده فراوانی از گالری. شراب و hobnobbing سرقت صحنه برای برخی از, اما در آن هسته آن را چشمگیر جمعی رونمایی از آثار هنری جدید. چک لیست ما را از پیشنهاد هنر دهانه اینجا.

پنج شنبه-جمعه

عملکرد

پل پروژه
محلی طراحان الهام, Boone, Lucille Jun و پیتر Kohrin باید هر ایجاد یک نام تجاری جدید کار که تکل جمعی رهایی از انحصاری انتظارات اجتماعی.

سیندرلا
ناب افسانه انجام شده در اینجا توسط رقصندگان از شمال غربی اقیانوس آرام باله می شود کنت Stowell choreography درمان با موسیقی توسط سرگئی پروکوفیف انجام شده توسط great Pacific Northwest Ballet, ارکستر, مجموعه ای با تونی Straiges و لباس های فانتزی توسط مارتین Pakledinaz.

به انقلابيون
پرکار مدیر کلی آشپزخانه را مرحله لورن Gunderson کمدی در مورد چهار قوی زنان در خطر ناک انقلاب فرانسه: فمینیستی نمایشنامه نویس Olympe de Gouges قاتل شارلوت کوردی این زندانی ماری آنتوانت و هائیتی آزادی جنگنده ماریان Angelle.

سفید برفی
دو بازیگر را به تصویر بکشد برفی ملکه شر و هفت کوتوله ها صحبت کردن در آینه و هانتسمن در این بلند پروازانه کودکان تولید تئاتر نوشته شده توسط گرگ بانک ها و کارگردان Desdemona چینگ.

انفرادی متحرک 2020
غنی اسمیت نوشته شده است که اجرای انفرادی “نگه دارید توجه یک اتاق مانند هیچ چیز دیگری در جهان از عملکرد” و این درست است در تئاتر و همچنین در رقص است. این چهار نمایشنامه—بیش از 140 پوند است. سوزان جای, جرات ادعا آسمان توسط شارون Nyree ویلیامز در سمت چپ جاده آجر زرد توسط Sherif امین و خرده نان توسط یاس جاشوا—اجازه می دهد تا یک بازیگر/نامه نویس به کاوش عمیق تجربیات شخصی. از مرگبار استانداردهای زیبایی به غیر دودویی هویت از اونس-ایان فانتزی به سیاه و سفید آمریکایی محاکمه و شادی انفرادی متحرک را از شما دعوت به دیگران واقعیت.

در مقطع کارشناسی تئاتر, جامعه ارائه: ‘Vietgone’
بنابراین اغلب ما به شنیدن داستان در مورد پایان جنگ آمریکا در ویتنام است که تمرکز بر تجارب پوسته-شوکه بازگشت سربازان آمریکایی به یک کشور آنها را کاملا درک کنه. اما این ain’t معمولی خود را در مورد بازی میراث جنگ بود. Qui Nguyen نخبه رسما پرماجرا و پر انرژی love story مراکز در زندگی دو ویتنامی مهاجران به عنوان آنها سفر در اطراف ما یادگیری زبان و مرور پیچیدگی از اردوگاه های پناهندگان. غنی اسمیت

جمعه

فیلم

معنی: فیلم ‘Raise Hell: The Life and Times of Molly Ivins’
پیوستن به معنی فیلم برای خود 17th سالگرد با نمایش فیلم Raise Hell: The Life and Times of Molly Ivins. در اینجا چیزی است که غریبه Nathalie گراهام برای گفتن در مورد این فیلم: “آیا شما می دانید یکی از جورج دبلیو بوش را سرسخت ترین منتقدان شد یک روزنامه نگار از خود دولت ؟ مولی Ivins شد بلندترین صدای لیبرال پوشش مقننه تگزاس. او در نهایت به دنبال بوش قبیله از این کاخ به کاخ سفید است. اما به سختی اوج زندگی حرفه ای او. Ivins به حال ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک روزنامه نگار. او گاهی اوقات ساینده سبک منحصر به فرد بود و خشن و بی ادب. در بالا بردن جهنم, Ivins داستان کلیپ همراه breezily مربوط توسط او خشک و شوخ طبعی است. آن را آسان تماشای آن شما را بدانم: چه دیر Ivins فکر کاخ سفید در حال حاضر مستاجر؟”

مواد غذایی و نوشیدنی

روح سیاتل
در حال حاضر شما احتمالا شنیده ام از آشپز Edouardo اردن جیمز ریش برنده جایزه ذهن پشت تحسین راونا رستوران Salare و JuneBaby و جدیدتر سرمایه گذاری Lucinda دانه نوار. برای این کار فرهنگی و آشپزی, رویداد, او خواهید بود teaming تا با شهری لیگ سیاتل به نمایش گذاشتن خوشمزه استعدادهای 10 سیاتل-منطقه سرآشپزها از رنگ است که “تجسم متنوع پارچه سیاتل غذایی صحنه است.” در میان آنها Makini هاول آلو اغذیه فروشی و مشروب فروشی Trey لمانت از, حرکت تند و سریع زیستن و کریستی براون که قهوه ای دختر آشپز. همچنین در شیر: یک multicourse VIP شام و اردن خواندن توسط جیمز ریش برنده جایزه تونی Tipton-مارتین از کتاب جدید او جشن: دستور از دو قرن آمریکایی آفریقایی تبار پخت و پزو حراج خاموش. تمام درآمد حاصل از رفتن به سازمان است که در حمایت جوانان از رنگ. LEILANI پولک

Vietti شام
تاریخی Vietti کارخانه شراب سازی واقع در ناحیهای در شمال غربی ایتالیا در گوشه شمال غربی ایتالیا و قدمت آن به اواخر 1800s و Vietti خانواده شده است ساخت شراب وجود دارد برای چهار نسل دستیابی به چنین دستاوردهای قابل توجه به عنوان تولید یکی از اولین Barolo ساق پا در سال 1965. امروز کارخانه شراب سازی است اجرا شده توسط زن و شوهر لوکا و النا Currado Vietti. النا پرداخت مراجعه به Cuoco برای یک شام نمایشگاه برخی از کارخانه شراب سازی را برجسته ترین شراب و Cuoco آشپز رون اندرسون خواهد درست کردن یک غش کردن شام برای مطابقت با الهام از طعم شمال ایتالیا. جولین بل

خوانش & مذاکرات

Eoin Colfer: Highfire
دیدار با پدر از بچه فوق العاده-جنایی Artemis Fowl به او ارائه کتاب جدید خود Highfireاولین فانتزی برای بزرگسالان است.

جمعه-شنبه

عملکرد

آینده غرب
میان رشته ای هنر عملکرد شرکت, باشگاه, مجله فناوری اطلاعات (C-LS) بررسی چگونگی غرایز ما تحت تاثیر غرب تم “قدرت عشق و رستگاری و خوب در مقابل شر است.”

دوشنبه-یکشنبه

عملکرد

کودکان
در این تونی نامزد دریافت جایزه بازی توسط لوسی کیرکوود دو بازنشسته دانشمندان هسته ای ایران در سواحل سازگار با محیط زیست ویران انگلستان دریافت مخل بازدید از یک دوست قدیمی.

دیزنی “یخ زده”
من نوشته ام در گذشته که من یک نقطه گرم در قلب من یخ زدهدیزنی دوم-highest-grossing فیلم انیمیشن درباره یک شاهزاده خانم است که مجموعه را در یک تلاش (با یک گروه از مفید sidekicks البته) برای پیدا کردن او جدا خواهر بزرگتر پس از گفت خواهر یخی قدرت های جادویی به طور تصادفی را در زمستان ابدی به پادشاهی خود را. در حال حاضر تونی-نامزد برادوی نشان می دهد از دیزنی تولیدات تئاتری به کارگردانی مایکل Grandage در حال آمدن است به سیاتل برای نامزدی که وعده های “پر شور جلوه های ویژه خیره کننده مجموعه و لباس و اجرای نیروگاه.” انتظار می رود همه کسانی که earwormy آهنگ ها (از جمله خستگی ناپذیر پیروزی سخت-نه-به-آواز-همراه-و-را-دراماتیک-حرکات دست-به “Let It Go”) به علاوه گسترش نمره است که ویژگی های یک دوجین شماره های جدید فیلم, ترانه سرایان, کریستن اندرسون-لوپز و EGOT برنده رابرت لوپز. LEILANI پولک

هنرهای تجسمی

طوبا دزد
پنج فیلم توالی کارگردان در چشم ساده هنرمند آلیسون O’Daniel در رابطه با طوبی دزد عملکرد.

وارن پاپ: خطوط قرمز خون خطوط
این هنرمند در ادامه به کاوش میراث آفریقایی و سیستمیک بی عدالتی در غرب از طریق مینیمالیستی خطوط و اشکال و رنگ.
باز جمعه

شنبه

کمدی

Gary Gulman: صلح از ذهن
محلی افزایش کمیک نیکیتا اوستر به تازگی خاص Gary Gulman به عنوان یکی از بزرگترین کمدین به خصوص برای خود 2019 ویژه بزرگ Depresh. نشان می دهد به دست آورده نادر 100 امتیاز در گوجه فرنگی فاسد است. آن را به تصویر می کشد که چگونه Gulman غلبه افسردگی بالینی را دلهره آور اثرات ثابت می کند او می تواند به زور گرفتن تند و تلخ طنز از برخی از زندگی تاریک ترین منابع. در موضوعات دیگر او را شاعر برجسته از جزئیات دنیوی و تنبلی و scintillating قصه گو که پرانتز در افکار و مماس هستند به عنوان خنده دار به عنوان خطوط پانچ. شنیدن او را در گریپ فروت: “تنها دلیل گریپ فروت اختراع شد چون خدا می خواست ما را به چیزی برای مقایسه اندازه تومور به.” دیو سگال

شات Prov
خوب این برای تلفن های موبایل کمی خطرناک: Improvisers نقض راز قوانین (راز از آنها است) به عنوان آنها بازی و باید یک شات در هر زمان آنها انجام دهید. فقیر همه چیز! پس از رسیدن به حد خود آنها در حال بوت کردن مرحله احتمالا برای ایمنی خود را.

جامعه

چینی-بین المللی منطقه سال جدید قمری
حلقه در سال موش در این سال جدید قمری جشن که ویترین تنوع غنا و فرهنگ از جامعه است. دیدن سنتی اژدها و شیر رقص, ژاپنی, Taiko, ضربت زنی, هنرهای رزمی و دیگر اجرای برنامه های فرهنگی در مرحله اصلی به علاوه هنر و صنایع دستی و فعالیت های خانواده و از دست ندهید 3 دلار مواد غذایی به راه رفتن.

فیلم

هنر در وحشت از وحشت و مدیر
“پرستیژ ترسناک” جدید نیست; بزرگ مدیران کار کرده اند در این نوع از وجود حرکت تصویر. محترم محلی منتقد رابرت هورتون را سر این غربالگری سری از وحشت شاهکارهای از F. W. مورنوام را Nosferatu (1922 غربالگری امشب) به جان کارپنتر چیزی (1982). کشف یا دوباره این کلاسیک و بحث در مورد آنها را با همکار خود فیلم پیشرفته.

مواد غذایی و نوشیدنی

کون بزرگ, چاق, شامپاین, مزه
را وارد کنید “شامپاین غار” برای کمک به Fatcork پاپ خاموش 20 سال از شامپانی-ریختن با سه مزه جلسه از رشد شامپاین.

جک کباب اولین سالگرد در SLU
شکوه تگزاس مرکزی–سبک دودی-گوشت مکه است که جک BBQ آغاز شده توسط سابق مایکروسافت کارمند و واجد شرایط کباب nerd جک Timmons, جشن اولین سالگرد جنوب آن دریاچه اتحادیه محل. به مناسبت آنها حول یک کل تمساح به خود فرد سیگاری—واقعا عجیب و غریب چشم به صورت چاپگر—و توزیع نمونه های رایگان در تمام طول روز همراه با خانه ساخته شده سس برای فرو بردن. تمام نوشیدنی ها خواهد بود نیمه خاموش در سراسر از جمله دو کوکتل خاص: به “کولر آبی” و “باتلاق مرداب.” برای تلفن های موبایل طراوت. جولین بل

معبد شیرینی Pop-Up
نمره برخی از شیرینی های خوشمزه از کریستینا بیکر چوب pop-up نانوایی معبد شیرینی که تسمه نفیس خمیر ترش و شیرینی (از جمله croissants, کروسانت, چوب شور و “cruffins”) به صورت محلی ساخته شده با آرد گندم سیاه چاودار و گندم است.

خوانش & مذاکرات

Garth Greenwell: طهارت
شدت این رمان نویس Garth Greenwell این موضوع است. کلمه خود را به نظر می رسد دو بار در صفحه اول خود دوم رمان پاکییک ماهرانه مضحک عنوان کثیف ترین رمان نیویورکر است گزیده ای در سنین. راوی یک معلم انگلیسی از ایالات متحده زندگی در بلغارستان. رمان پر است از نوشتن در مورد مشکلات آموزش خشونت از سیاست و هدف از شعر اما فیلم صحنه های به یاد ماندنی ترین. چند, نویسندگان, نوشتن در مورد رابطه جنسی را به خوبی و با خیلی حساسیت. درخشندگی و حیوانات گرما از Greenwell سبک عمق بینش و طیف وسیعی از همدلی مشورت حتی غم انگیز افراد یک نوع درخشش. “جنسیت هرگز شاد برای من یا تقریبا هرگز آن همواره مملو از شرم و یا اضطراب یا ترس که همه از بین رفته و در نزد او لبخند به سادگی از بین رفت آن را ریخت و یک نوع طهارت بیش از همه چیز ما بود” راوی می گوید. کریستوفر FRIZZELLE

شعر از صبا با هایدی Seaborn جین وونگ میشل Peñaloza & ورونیکا Golos
شاعران هایدی Seaborn جین وونگ میشل Peñaloza و ورونیکا Golos را به خواندن اشعار در مورد صبا.

هنرهای تجسمی

دانیل Clowes
دانیل Clowes نویسنده شبح جهانی و صبر و افسانه ای زندگی در عرصه گرافیک و رمان را امضا جدید Fantagraphics Studio مجموعه ای از کار خود را به نام هنر اصلی: Daniel Clowes. دریافت یک کپی از این خلاصه ای از قطعات از گذشته 30 سال یا بیشتر با یک تازه امضای ناخوانا از خودش!

جورج تاون هنر حمله
یک بار در ماه به صحنه هنر کوچک فرودگاه هملت جورج تاون حملات همه رهگذران. در بیشتر تحت اللفظی شرایط آن روز هنر دهانه و خیابان حیرت. اگر غربی, مکان های بیش از حد وجود دارد یک هنر آزاد سوار! ما منتقدان میدارد برای این ماه در اینجا.

شنبه-یکشنبه

عملکرد

فرشته ای در خانه
در طول دوران ویکتوریا کاونتری Patmore نوشت: شعر در توصیف همسر ایده آل به عنوان یک “فرشته ای در خانه” زندگی می کند که به او لطفا آن را به عنوان بودند. هیچ کس دوست game, این شعر در زمان, اما آن را تبدیل به محبوب در اطراف نوبه خود از قرن و ایدئولوژی آن بود فراگیر به اندازه کافی به خار ویرجینیا وولف به نوشتن یک مقاله کامل در مجموعه نقد آن است. “کشتن فرشته در خانه بود و در بخشی از اشغال یک نویسنده زن,” او نوشت. چهار تهدید سارا Porkalob که ساخته شده حرفه ای خود را در یک زندگینامه سه گانه در مورد او سرد خانواده گفت: عشق او را از ویکتوریا دوران ادبیات و پرشور توافق با وولف را حذف الهام او ریف در این لعنت ، مانند اژدها او چرخه فرشته در خانه خدمت خواهد کرد به عنوان اولین قسط از بازی های جدید در چرخه بر اساس “سحر و جادو نهفته انتقام و خون و ایثار است.” بر خلاف اژدها چرخه نشان می دهد هیجان انگیز است که به نظر می رسد مانند یک رمز و راز قتل در ابتدا اما به پایان می رسد که چیز دیگری به طور کامل. عمده دلیل برای هیجان زده شامل محلی ستاره ری Tagavilla و Ayo Tushinde به علاوه لذت تماشای یک نویسنده/کارگردان کاوش به طور کامل سرزمین های جدید است. غنی اسمیت

هنرهای تجسمی

آسیایی, موزه هنر بازگشایی
سیاتل آسیایی, موزه هنر خواهد شد و در نهایت بازگشایی برای عموم پس از 56 میلیون دلار تقریبا سه سال بازسازی است. این مرمت موزه—که تا به حال نشده است به طور قابل توجهی بازرسی و نگهداری پس از آن ساختمان ساخت و ساز در سال 1933—ویژگی های جدید, گالری, آموزش, استودیو, مرکز حفاظت از محیط زیست و جامعه اتاق; آب و هوا-سیستم کنترل خیلی چیزها را نمی پوسیدگی روی دیوار; جدید شیشه ای محصور پارک لابی و مرمت یک کشور و دو خارجی چشمه. تغییر عمده دیگری: مجموعه دائمی نخواهد بود و سازمان یافته توسط کشور یا مدت زمان, اما توسط تم. متصدی هنر چینی پینگ Foong و متصدی ژاپنی و کره ای هنر Xiaojin وو (هر دو از Seattle Art Museum) همراه با مشاوره متصدی جنوب آسیا هنر Darielle مختلف همکاری در refiguring سام دائمی مجموعه به 13 تم های مختلف. آنها گروه بندی اشیاء با توجه به ارتباط آنها با مفاهیم مانند معنویت مد, الهیات, مواد, متن و داستان سرایی—مخلوط کردن معاصر کار با باستان در سراسر فرهنگ ها و مناطق. JASMYNE KEIMIG
این علائم شنبه دهانه مداوم نمایشگاه بود/اشتیاق: معاصر هنر آسیایی و بی حد و حصر: داستان از هنر آسیایی.

بینگ رایت: Blow-up
هنرمند مستقر در نیویورک بینگ رایت پنجم, انفرادی, نمایشگاه, Blow-Upبا الهام از میکلآنجلو آنتونیونی در سال 1967 دانلود فیلم از همان عنوان نشانه هنرمند بازگشت به عکاسی رنگی.
باز شنبه

یکشنبه

فیلم

‘قدرت سیاه Mixtape’ نمایش فیلم
قدرت سیاه Mixtape 1967-1975 خرس جوانب مثبت و منفی از آن عنوانی فرمت: آن را هرگز ساکن overlong در هر یک موضوع اما آن را نیز فداکاری عمق و انسجام. این معجونی از فیلم سخنرانی, مصاحبه, تظاهرات و شورش های حذف شده از انواع سوئدی سازمان های خبری در روزهای اخیر در مصاحبه با نوازندگان مانند Erykah Badu, طالب بیش از حد ، و Ahmir “Questlove” تامپسون به ترتیب زمانی—و پرستانه—بررسی جنبش و پیروزی شکست و اصول. مدیر/نویسنده گوران Olsson اذعان خود فیلم نیست, جامع اما outsider دیدگاه آشنایی BPM یک شیب تند و با مزه در دسترس نیست به آمریکا دارند. او اختصاص داده است تقریبا به عنوان زمان زیادی برای عادی سیاه شهروندان در برخورد با بی عدالتی و مواد مخدر و فقر به عنوان او می کند به رهبران مانند مارتین لوتر کینگ, Angela Davis, Stokely کارمایکل و Eldridge ساطور. و با توجه به زمان اشغال وال استریت تظاهرات Olsson باعث می شود ما متوجه است که مردم سیاه و سفید را نارضایتی طنین انداز به عنوان فوریت امروز برای همه منکوب آمریکایی که 40 سال پیش. دیو سگال

مواد غذایی و نوشیدنی

Chocofest 2020
سر شیرجه رفتن به chocoholic جشن با 10—تعداد اونا 10—نوشیدن بلیط در دو, در این سالانه قبل از روز ولنتاین باش. افراط در libations از محلی, ماشین منگنه cidermakers از wineries و مشروب و سیر کردن دندان شیرین خود را با شیرینی از Fran را شکلات تئو شکلات, جو, شکلات, شرکت, indi, شکلات, و بیشتر. هنگامی که شما نیاز به کاهش قند خود را با عجله چیزی مورد پسند نیز وجود خواهد داشت گزش از رستوران های محلی مانند صادق بیسکویت و Tankard & Tun. و می دانم که همه شما لذت گرایی پشتیبانی از یک علت خوب—درآمد حاصل از رفتن به مدت طولانی زنده پادشاهان محلی غیر انتفاعی کار برای بازگرداندن ماهی قزل آلا وحشی و حمایت پایدار از شیوه های ماهیگیری در شمال غربی اقیانوس آرام. جولین بل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im