مورد علاقه خود را پونی ساکنان برگشت هم (و آنها اجتماعی فاصله فقط مثل ما) به صورت ویژه COVID-مجموعه قسمت این پنج شنبه در NBC. آن را به یک پارک ها و تفریح مراسم نشان می دهد مردم!

در حال حاضر شما ممکن است یک صف از تکرار مجازی حوادث که میزبان کسب درآمد از توجه شما (و کمکهای مالی) هر هفته که عالی است. اما اگر شما به دنبال چیزی جدید ما گرد جدیدترین و هیجان انگیز ترین مسائل در ظاهر در اینترنت در این هفته در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر—از کاپیتول هیل هنر منطقه جریان جشنواره به SPLIFF 2020 (در حال حاضر بر روی تقاضا!), و از یک تاون هال صحبت با کیسی شوارتز به چت با مواد غذایی نویسندگان و خنده دار خانم سامانتا Irby و آلیسون روم. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل جریان رویدادهای تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین محلی livestreamed حوادث این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

فیلم

‘Never Have I Ever’ Netflix برتر
Mindy Kaling را دنبال کنید تا به The Mindy Project و زیر دیده می شود و تحت قدردانی اواخر شب جدید کمدی رمانتیک برای Netflix به نام بعد از یک نوجوانان کلاسیک بازی است که اغلب منجر به بی دست و پا یابم cringy و پیچیده حقایق در حال کشف. این کاملا نشان می دهد زندگی می کند تا به آن وعده (و تا حدی توضیح می دهد که چرا از آن است که کودکان و نوجوانان در حفظ و بازی این mortifying بازی) محور در دبیرستان دوم نام Devi هنوز هم گرفتن بیش از مرگ ناگهانی پدرش او را فلج و کمتر-سنگین-ولی-هیچ-کمتر-مهم معضلات مانند “ضخامت بازو مو” “آیا می توانم Paxton داغ, سوار کار ماهر به مثل من” و “من انجام kegels حق است.” هرگز به من همیشه رفتن نیست برای شوخی در هر نقطه در نزدیکی به عنوان اغلب به عنوان Kaling را در پروژه های قبلی اما آنچه آن را از دست می دهد در کمدی جسارت آن را می سازد تا با یک فراوانی از قلب است. بابی رابرتز

خوانش & مذاکرات

سال ارائه: محلی صدای
عضویت نویسندگان در مدارس (دوار گروه از نویسندگان محلی که کار با دانش آموزان) ساکنان لورا دا’ کاتلین Flenniken, Shelby, کنترل, پیتر Mountford, Corinne منینگ جی تامپسون و جانین واکر به صورت مجازی نسخه محلی صدای جایی که آنها به شما به اشتراک گذاشتن برخی از آخرین آثار خلاق.

شنبه

جامعه

شیرجه عمیق: گفتگو با مدیر موسیقی R. J. Tancioco
R. J. Tancioco موسیقی مدیر برای 5th Avenue Theatre, روستا, تئاتر, سیاتل هرزه ArtsWest و دیگر محلی playhouses ملحق خواهد شد هری Turpin (میزبان قرنطینه مکالمه سری شیرجه عمیق) برای چت در دولت از تئاتر موسیقی, استماع, دبستان, ترانه, تفسیر, پاسخ به تماس آداب و بیشتر. شما حتی می توانید سوال بپرسید و شنیدن Tancioco زنده پاسخ.

افلاک نما مجازی: آسمان امشب
می خواهم به یاد بگیرند سرگرمی جدید شده است که در اطراف برای میلیون ها سال ؟ کارشناسان محلی خواهد شد به شما آموزش چگونه برای شناسایی صور فلکی و سیارات در آسمان شب—و نحوه استفاده از آنها به عنوان ناوبری. این رویداد نمی خواهد شما نیاز به رفتن به خارج از آن طول می کشد محل در بعد از ظهر پس از ستاره ها خواهد بود نامرئی—اما شما می توانید تقلید اقیانوس آرام علم مرکز افلاک طراحی شده توسط خود پرده برای یوتیوب نسخه ی نمایشی.

فیلم

برق گرگ: فیلم نمایش و پرسش و پاسخ با گرگ هیل
طرفدار اسکی باز فیلمساز و فعال محیط زیست گرگ تپه را ارائه جدید خود را کوتاه مستند به تازگی به ویژه در Banff Mountain Film Festival, در مورد مزایای زیست محیطی از اتومبیل های برقی. پس از غربالگری هیل پاسخ سوالات خود را در یک زندگی مجازی Q&A.

مواد غذایی و نوشیدنی

سامانتا Irby & Alison روم
بروکلین قدیمی ترین کتابفروشی میزبان یک Instagram Live گفتگو با مواد غذایی نویسندگان و خنده دار خانم سامانتا Irby (جد از وبلاگ های خنده دار سگ عاشق خوردن و نویسنده وای هیچ با تشکر از شما.) و آلیسون روم (جد از آن Instagram-معروف موسیر ماکارونی شما ساخته شده است حداقل سه بار در طول قرنطینه و نویسنده هیچ چیز فانتزی و ناهار خوری در).

موسیقی

کالین Higgins
محلی راک جاز و فانک گیتاریست کالین Higgins (سیسیل موسی و SG را طلایی جاده) را به شما شب موسیقی زنده آنلاین. او خواهید بود با دادن 50 درصد از کمک های مالی به سیاتل هنرمند اعتماد صندوق امداد.

Phish ارائه: شام و یک فیلم – یک سری از فیلم های آرشیوی
Phish یک psych-گروه راک شناخته شده برای آن infamously طولانی جم جلسات و تای-رنگ فرقه از طرفداران وفادار خواهد air گذشته کنسرت در تمامیت خود را هر سه شنبه در حالی که برای. گروه ارسال خواهد شد یک دستور هر هفته که آنها فکر می کنم جفت خوبی با هر عملکرد و شما را تشویق به طبخ در حالی که شما در رقص همراه است.

خوانش & مذاکرات

کیسی شوارتز: توجه
در او هشدار نیویورک تایمز ویژگی “پیدا کردن آن سخت به تمرکز ؟ شاید این تقصیر شما نیست,” عصب شناسی و روزنامه نگار کیسی شوارتز رنگ یک تصویر تلخ از زندگی روزمره برای بسیاری از ما احمقها زندگی می کنند که در اینترنت: “این ما: چشم لعاب دهان باز و گردن كج به دام افتاده در دوپامین حلقه ها و فیلتر حباب. توجه ما به فروش می رسد به تبلیغ همراه با داده های ما و دست ما را پاره پاره و تکه تکه.” در حالی که آن لطمه می زند به عنوان خوانده شده به حقوق تا به طور کامل در برخی از نقطه, کسی تا به حال به نگاه کردن از گوشی های هوشمند خود را و به ما بگویید که شرکت های غول پیکر که اجرای این بازی اعتیاد آور روبات های کوچک در جیب ما بهره هستند ما مارمولک مغز و دزدی ما کور. شوارتز بیشتر و یا کمتر می کند که در کتاب جدید او توجهاست که ارائه می دهد یک تشخیص دقیق ما جمعی, بیماری, بلکه, مفید, چند پادزهرها. غنی اسمیت

شراب + شعر: Alex Gallo قهوه ای
در یک بررسی از محلی نویسنده Alex Gallo براون تغییرات زايمانچارلز Mudede نوشت: “کلاس تنش موجود در هر سطح از کار در گالو-براون سیاتل. کارگران تمایل به نفرت techies و techies تمایل به سوء استفاده از کارگران است. در گالو-قهوه ای جهانی کارگران نمی توانیم به اعتصاب و یا با صدای بلند تقاضای دستمزد بالاتر است. آنها به جای تعامل در میکرو-مقاومت مانند انجام برخی از کار را به آرامی و یا کمی اشتباه است. اما تقریبا در هر کار در تغییرات کار می خواند مانند گالو-قهوه ای است که صحبت کردن به شما در یک صدای کم. فکر می کنم از کسی که مخفیانه در تلاش برای داشتن اتحادیه و یا کسی که انتقاد رئیس به یک همکار کارگر.” پور خودتان یک لیوان شراب و لحن به زنده شب شعر با نويسنده.

هنرهای تجسمی

سنتی, تا تو, سه شنبه ها تئاتر
بومی شمال غربی اقیانوس آرام, تا تو, هنرمندان Dion Kazsas (Halifax) و Nahaan (سیاتل) خواهد livestream سنتی تو جلسات و پاسخ به پرسش های بینندگان است.

جمعه

جامعه

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

فیلم

SIFF باشگاه فیلم: ‘حقیقت افتضاح’
تلقی “استرلینگ نمایشگاه از افتخارات عصر طلایی” توسط اندرو رایت افتضاح حقیقت ستاره های کری گرانت و ایرنه دونن به عنوان یک زن و شوهر شمارش پایین روز به طلاق. همه چیز تند وقتی که عاشقانه می رسد رقابت در قالب “بی همتا ادم کودن و احمق” (به قرض گرفتن بیشتر کلمات از رایت) رالف بلامی. برای این مجازی نسخه از SIFF فیلم باشگاه تماشای این فیلم در یکی از بسیاری از جریان سیستم عامل (از جمله آمازون, VUDU و یوتیوب) و سپس نشانه تا زوم میزگرد بحث و گفتگو با SIFF سینما برنامه های مدیر نیک Bruno, راز, رمان نویسندگان روزماری و وینس Keenan و SIFF برنامه نویس دن Doody.

عملکرد

Mama z Muezz Live Stream & Q&A با Monique فرانکلین
هنرمند محلی Monique فرانکلین صحبت کلمه بازی Mama z Muezzکه برای اولین بار ارائه شده در منطقه مرکزی انجمن ایجاد پروژه در سال 2014 ارائه خواهد شد زندگی می کنند در Facebook Live و زوم. آن را چک کنید و اقامت برای یک زندگی Q&A با هنرمند.

چهار شنبه-پنج شنبه

جشنواره

کاپیتول هیل هنر منطقه جریان جشنواره 2020
در حالی که قرنطینه است که هنوز هم در اثر کاپیتول هیل هنر سازمان گرد هم می آیند برای یک 12-بلوک برنامه های رایگان و پرداخت آنچه شما می توانید livestreams بهره COVID-19 هنرمند اعتماد صندوق امداد. شرکت کنندگان شامل AMP: ایدز یادبود مسیر BeautyBoiz کاپیتول هیل بلوک های مرکزی منطقه فروم برای هنر و ایده, fuhj ivy winters hd Studios, Hugo خانه-ارکستربانوان Hou$e 206, سرعت, مرکز رقص و بسیاری دیگر. جشنواره آغاز و در روز شنبه با هنرهای تجسمی و طراحی رقص آثار عکاسی مرکز شمال غرب و CD فروم بود. دیدن برنامه کامل در اینجا.

پنج شنبه

جامعه

راز سیاتل ناپدید هیل
سیاتل معروف ترین زمین تغییر پروژه حذف کل مرکز شهر تپه دنی Regrade که در آن شما در حال حاضر پیدا کردن جف بزوس توپ. در این تور مجازی با اطلس تاریک یاد بگیرند که چرا این پروژه تکمیل شده بین سال 1897 و 1930 صورت گرفت.

فیلم

پارک ها و تفریح مراسم نشان می دهد
به یاد داشته باشید کمی پیش زمانی که ما پیشنهاد یکی از بهترین احساس خوب binges شما می توانید در حالی که پناه-در-محل بود و این نشان می دهد ؟ امید است که شراب خواری بود و بیشتر شبیه به یک lightspeed گردش از طریق طنزهای سعادت زیرا امشب در ساعت 8 بعد از ظهر در ان بی سی باند در کانزاس است و برگشت با هم به صورت یک اسکریپت خاص, مراسم, نمایش, بازیگران, Amy Poehler, Adam Scott, Aubrey Plaza, رشیدا جونز, Nick Offerman, Retta, Aziz Ansari, کریس پرات و Rob Lowe (به عنوان به خوبی به عنوان گزارشگر ویژه ستاره مهمان… و جری, بیش از حد, من حدس می زنم احتمالا) در یک داستان نوشته شده توسط سری co-creator Michael Schur مورد لسلی Knope تلاش برای نگه داشتن در تماس با افراد مورد علاقه در طول این coronavirus بحران است. کمک های مالی ساخته شده در طول نمایش به نفع تغذیه امریکا است. بابی رابرتز

مواد غذایی و نوشیدنی

آنجلا Garbacz: کاملا طلایی
پیوستن به کتاب و فریزر و آنجلا Garbacz در Instagram Live برای چت در قنادی صاحب جدیدترین کتاب آشپزی, کاملا طلایی. شما می توانید سوال بپرسید در Q&A.

Salumi و مزه کردن شراب
شراب محلی کارشناس دینی رائو ملحق خواهد شد پایونیر مربع درمان گوشت پناهگاه Salumi به صورت مجازی مزه در Instagram زندگی می کنند.

مجازی Wine and Food Pairing مزه: زندگی با یک Sommelier
می خواهید به پرتاب خود را قرنطینه شراب حزب بدون ساخت یک فروشگاه مواد غذایی اجرا شود ؟ Sommelier سارا تریسی را به صورت زنده از Instagram برای جفت چهار قلعه Ste. میشل شراب با مشترک شربت خانه مواد غذایی شما ممکن است در حال حاضر در دست. اگر شما می خواهید شما می توانید سفارش این شراب جلوتر از زمان و نوشیدنی همراه است.

موسیقی

رژیم غذایی Cig انتشار آلبوم مجازی, گوش دادن حزب
از شمال ایالت نیویورک دو نفره رژیم غذایی Cig که آهنگ ها “یدک کش به آرامی در heartstrings, اضافه کردن اندازه گیری دوز قند به آنها و کنسول خود را سودا با اعتماد بنفس” در دیو سگال میزبان مجازی زندگی می کنند گوش دادن حزب جدید خود را, LP, آیا شما تعجب می کنم که در مورد من ؟ اجرای زنده خواهد بود که به دنبال یک Q&A می آید یک روز قبل از انتشار آلبوم رسمی.

پایه
بزرگ ساختمان را گرم و نرم هفتگی موسیقی سری دعوت هنرمندان به بازی زندگی می کنند در Facebook. در این هفته به ارمغان می آورد مجموعه ای از مایک Giacolino (از Hyways).

بستنی و مغز گردو + آقای Goessl
چالاک-ابراز مغز گردو و نوسانی گیتاریست آقای Goessl را موسیقی معادل براق-لفاف بسته بندی آب نبات پراکنده بر روی یک میز قهوه: نور, شیرین, پر تلالو و خطرناکی دعوت به نمونه قبل از شام. پیوستن به آنها را برای یک livestreamed عملکرد.

عملکرد

تئاتر ملی زنده ‘Frankenstein’
آخرین عنوان در تئاتر ملی زندگی #NationalTheatreAtHome سری کارگردان دنی بویل مرحله اقتباس از مری شلی کلاسیک با بازی بندیکت کامبربچ و جانی لی میلر. ترفند بویل مرحله نشان می دهد این است که هر دو کامبرباچ و میلر می تواند—و می—تعویض نقش ها در هر شب در همراهی با بیل تمایل به مقابله با این داستان در راه است که تقویت این ایده که دکتر و هیولا ایجاد هر یک از دیگر در راه خود را. هر نسخه پخش امشب در تئاتر ملی یوتیوب نسخه های دیگر بازی می کند فردا. شما می خواهید به تماشای هر دو بدون توجه به آنچه. بابی رابرتز

یک اسب شهر
در یک پست آخرالزمانی انزال, خروس دفاع از اسب بر روی زمین—اما زمانی که برخی از گرسنه فراریان نشان می دهد تا دامداران مانند فراری باید “تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه باعث می شود آنها را انسان در یک جهان اصرار آنها را فراموش شفقت و سلامت عقل خود را.” شما می توانید آن را ببینید جریان از طریق Patreon.

خوانش & مذاکرات

Dahr Jamail: پایان یخ
زمانی که خبرنگار و کوهنورد Dahr Jamail بازگشت به آمریکا پس از یک دهه در خارج از کشور نشان داد که دامنه های او استفاده می شود به صعود شده بود به شدت تغییر توسط تغییر آب و هوا. که الهام بخش او را به سفر در جای دیگر از آلاسکا به استرالیا بزرگ مرجانی و جنگل های بارانی آمازون به ببینید که چگونه از جاهای دیگر بوده است نهفته است. پیوستن به او برای livestreamed بحث در مورد یافته های خود را به عنوان وقایع در کتاب خود پایان یخ: تحمل شهادت و پیدا کردن معنا در مسیر آب و هوا اختلال.

علم مایک در شما یک معجزه رزرو تور
مایک McHargue نویسنده شما یک معجزه (و درد در باسن)—که در آن خطاب به این سوال که “چرا ما به چیزهایی که ما انجام دهید؟”—خواهد آمد به اتاق نشیمن خود را بر شما یک معجزه-صفحه اصلی تور, که در آن شما می توانید از او سوال. اگر شما می خواهید شما حتی می توانید یک کپی از این کتاب با bookplate تحمل یک شخصی نوشته.

موج مجازی خواندن
فوق العاده محلی مستقل شعر خبرگزاري موج کتاب که مجموعه توسط امثال مریم Ruefle و Dorothea نگار زیر کمربند خود را میزبان متی Rohrer (آسمان شامل برنامه) لیزا فیشمن (دنیای دیوانه دیوانه پادشاهان Mad ترکیب) و کریس Nealon (ساحل) به صورت مجازی و خواندن آثار جدید.

تمام هفته

جامعه

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

SPLIFF 2020 – در تقاضا
اگر شما نمی توانید یک فرصت به تماشای این سال SPLIFF جشنواره فیلم های کوتاه شاهدانه-مضمون فیلم های ساخته شده توسط stoners درست مثل شما—در آن livestreamed شکوه در 4/20 شما هم اکنون می توانید ببینید 22 علف های هرز-الهام, کوتاه, میزبانی توسط افسانه محلی drag queens بتی وتر و کوکی Couture بر روی تقاضا. لحن در برای خنده دار, psychedelic trip-outs سنگسار پرواز گربه, side-splitting, انیمیشن, تهاجمی, دلفین, پورنو shenanigans سرگردان سیب زمینی و وحشی تر و چیزهای دیوانه.

فیلم

چارلز Mudede را ‘پلیس ضرب و شتم’
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE

هنرهای تجسمی

جیسون و ترور شکار: Bloodlines
برادران ترور و جیسون شکار که “بخشی از مشهور هانت خانواده فورت روپرت در جزیره ونکوور” در ادامه میراث Kwagiulth سبک هنری (همچنین به عنوان شناخته شده Kwakwaka’wakw/Kwakiutl یک فرهنگ در ضلع شمالی جزیره ونکوور) از طریق منبت کاری ، دیدن این نمایشگاه آنلاین.
بسته پنج شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im