بهترین های اجتماعی فاصله پسند همه چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: ممکن است 8-10 و 2020

این شنبه 15 سالانه قوز! جشنواره فیلم حال آمدن است به شما! پس از مقدمه ای از Dan Savage شیرجه رفتن به 16 جدید انجمن فیلم کوتاه نمایش طیف شگفت انگیز از اشکال و رنگ های سکسوالیته تاب برداشتن و fetishes.

آن را برای رفتن به یک تعطیلات آخر هفته در سیاتل است که سرد برای خود مسئولیت اجتماعی راه می رود (نمی جمعیت کسانی که در پارک ها!) و روز مادر را در نظر دارد (که در این سال ممکن است شامل پیچش یا حلقه زنی در یک نقطه آفتابی با یک پنجره و خوردن شکلات با مادر خود را بیش از یک زوم تماس بگیرید). به آینده را در داخل یک کمی ساده تر ما گرد کرده ام تا بهترین livestreamed حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته در سیاتل و فراتر از آن—از گوئن استفانی, Grand Ole Opry, اولین به فریمانت دم با چونگ خانه بدوش و از یک کنسرت با سیاه تن و Tres Leches به هرشی Felder به عنوان ایروینگ برلین زندگی می کنند از ایتالیا. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما livestreamed رویدادهای تقویم.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


جمعه

کمدی

جمعه شب کمدی با جزایر Georgio
دیو سگال نوشته شده است: “هنگامی که یک ستاره در سیاتل کمدی مدار جزایر Georgio از نقل مکان به لس آنجلس به عنوان مشتاق ترین کمیک باید انجام دهید برای رفتن ابرنواختر (آن را در صفحه 3 از دستی) و افتخار گی مهاجر از اتیوپی تبدیل به یک مورد علاقه کونن اوبراین و دیگر طنز خبره. چرخش بی شماری از موضوعات از شوق و شعف از خود را غیر معمول هویت و شرایط Georgio تبدیل چه می تواند بوده ام خسته کننده خودشیفتگی به مخازن از خنده.” تاریخ کمیک برای livestreamed مجموعه توسط Na Wa Wari.

من ناشناس و زنده جریان نشان می دهد!
اگر شما عشق به خواندن ناشناس قولنج و راز اعترافات در پورتلند جیوه‘s (و غریبه‘s) من ناشناس و ستون شما یک ضربه از این(جریان) نسخه—دور دو. میزبان خود کیت مورفی, به اشتراک گذاری برخی از وحشی ترین juiciest ارسالی پژوهشگاه تا کنون دریافت خواهد شد که جدا توسط کمدین Amy Miller, Sean اردن و سیمون گیبسون.

عشق در زمان تاج
دو زندگی واقعی غریبه ها توافق کرده اند که برای رفتن بر روی یک نابینا زوم تاریخ راه اندازی توسط جامعه محلی و جمعی راهزن تئاتر. گرفتن این است که improvisers خواهد شد گوش دادن به کل زمان آنها ایجاد صحنه بر اساس آنچه در پایین می رود.

جامعه

گفتگو با تینا Satter/نیم دو منظوره & همکاران

نمایشنامه نویس تینا Satter و Obie برنده جایزه بروکلین بر اساس گروه نیمه دو منظوره و سایر همکاران خواهد شد بحث در مورد مراحل ساخت مرغ دریایی (فکر شما)یک “نگاه شخصی در عملکرد شکست و تلاش عشق” با folk metal-تاثیر نمره.

مواد غذایی و نوشیدنی

درخواست Sista کشاورز
یک چرخش صف سیاه womxn کشاورزان از جمله روح آتش مزرعه لی Aud و خاک نسل Kirtrina باکستر—پاسخ تماس خود را-در سوال در مورد باغبانی دام, جنگل زراعی, گیاه پزشکی و نگهداری مواد غذایی از طریق زوم و Facebook Live.

Bon Appétit Instagram Live مهمانی شام
مورد علاقه خود را با سردبیران و تست آشپزخانه ستاره ها قطع خواهد شد با افراد مشهور و زندگی در Instagram به جمع آوری پول برای آشپز ادوارد لی رستوران کارگران امداد برنامه TheLEEInitiative. پیوستن الکس Delaney برای نوشیدنی با خون آشام آخر هفته را عزرا Koenig, ساعت Christina Chaey خوردن سوپ با SNL را بون یانگ پهلو به چیزی شیرین با کلر Saffitz و عجیب و غریب چشم‘s جاناتان ون نس و بیشتر.

شب در
در حمایت از جهان مرکزی, آشپزخانه خوار ارائه weeklong livestreamed سری با-نام سرآشپزها و مشهور است. برای قرار دادن تا سری امشب آلپ اسکی مسابقه Lindsey Vonn را به سر و صدا برگر لغزنده با کاراملی, پیاز, قارچ, و sriracha سس گوجه فرنگی.

GEEK

مجازی مسابقه زنده: کشیدن Edition
کمیته مبارزه با سانسور سرپرستی یک سیستم الکترونیکی و پانک-راک سنگین وزن ها مانند بچه گربه, گربه, شورش, Pabllo Vitar, Uffie و راز دیگر تعجب مهمانان به نفع ناگهانی صندوق, یک سازمان است که طرفداران برای باروری عدالت برای کم درآمد زنان از رنگ و نما مردم در ایالات متحده آمریکا

موسیقی

Aeth3r: کمیته مبارزه با سانسور سود به صورت ناگهانی صندوق
کمیته مبارزه با سانسور سرپرستی یک سیستم الکترونیکی و پانک-راک سنگین وزن ها مانند بچه گربه, گربه, شورش, Pabllo Vitar, Uffie و راز دیگر تعجب مهمانان به نفع ناگهانی صندوق, یک سازمان است که طرفداران برای باروری عدالت برای کم درآمد زنان از رنگ و نما مردم در ایالات متحده آمریکا

فراتر از بالیوود: جلسات آنلاین توسط ماهواره کارما
DJ Manav به ارمغان بیاورد خانه-تزریق بالیوود رقص به خود را در این مجازی در سایت Facebook Live.

Livestream: همه باخ در Flentrop ارگان
مایکل Kleinschmidt کانن برای موسیقی در کلیسای جامع سنت مارک, خواهد شما را به سه معروف آثار باخ از جمله به یاد ماندنی passacaglia. او را نیز دعوت کانن Kleinschmidt به صفحه به بحث در مورد ارگان کنسول و موسیقی از Flentrop ارگان.

مدرن خیرگی
لذت بردن از یک “سبک ملودیک از محیط funk” از تاکوما گروه مدرن خیرگی حسن نیت ارائه میدهد از بالا شیرجه رفتن.

شهد مجازی سری کنسرت ارائه سیاه تن و Tres Leches
KEXP را Audioasis DJ اوا واکر و برادر Cedric “می دانم که چگونه به punkify بلوز و بلوز-ify پانک” نوشته ژاک Frimmel. تاریخ سیاه تن و قدرت محلی سه نفر Tres Leches در شهد کانال یوتیوب.

شکایت از سر و صدا Livestream جمع آوری کمک ft. Option4
تاریخ محلی دی جی زیر مجموعه Pezzner به زودی(ish), Phoseph صغیر Hherb و Ase تقریبا برای یک Kremwerk نفع حزب است.

محروم
اجازه دهید ’80s, موج جدید و synth-pop ادای احترام گروه Prom تاریخ Mixtape شما را چند دهه برای یک شب پر انرژی رقص و موسیقی و محروم را به صدا در آورده و به کامپیوتر شما.

کار از خانه سیاتل Livestream
قرار دادن در کفش های رقص خود/دمپایی و پیوستن به محلی رویایی پاپ اعمال جسی Gallaway, بدن, در ساحل و کلر کانوی برای یک اتاق نشیمن کنسرت.

Yaeji و دوستان
“اشغال شکوه soundscape بین آرامش و دور تا برای یک شب Yaeji را غنی بافت lo-fi ضربه مناسب برای سرد راه رفتن به خانه بعد از مهمانی شب دور. بروکلین بر اساس کتی Yaeji لی اعتیاد آور ASMR مانند ترکیب خانه, hiphop, و زبان انگلیسی-کره ای متن ترانه همه سرگرم کننده از تبادل نظر و امر و خنک اعتماد به نفس از یک موسیقی احساس چه کسی می داند که او را کشته و آن را در هر مرحله از راه” نوشت سابق غریبه کارمند سوفیا Stephens. هنرمند را به صورت زنده از Instagram با برخی از دوستان.

Yo-Yo Ma و باشگاه گروه
Yo-Yo Ma, معروف ترین در جهان شرق و یک مرد با یک گربه بسیار تسکین دهنده صدای صحبت کردن خواهد پیوست توسط گروه پرشین (Christina پاتو سندیپ داس اریک Jacobsen and Colin Jacobsen) برای یک اجرای زنده با بهره گیری پرشین اضطراری صندوق امداد و بازی برای تغییر پایه و اساس واکنش اضطراری صندوق.

خوانش & مذاکرات

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی ساعت خوشحال خواهد داد دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. این هفته لحن به گوش چگونه Lambda ادبی و Audre Lorde نویسنده برنده جایزه فرانسین J. Harris (مرده بازی) است که پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا.

خرید

داوطلب پارک هنرستان مجازی گیاه Pop-Up فروش!
آیا شما به دنبال برای آخرین لحظه هدیه روز مادر و یا یک جدید قرنطینه دوستان داوطلب پارک هنرستان اولین مجازی گیاه فروش گیاهان آویزان در cacti و دیگر سبز را با توجه به نیازهای شما. شما می توانید انتخاب کنید تا سفارش شما در روز شنبه-یکشنبه.

هنرهای تجسمی

پشت درز: زوم بر روی جزئیات
تاریخ MOHAI مجموعه متصدی کلارا برگ به صورت مجازی نگاه های مورد علاقه خود جزئیات از موزه نساجی مجموعه است.

مهاجر در گالری Pop-Up
اتمام کار توسط هنرمندان از یهودی, افریقایی, پورتوریکو و دیگر diasporas در این گالری مجازی pop-up.

مجازی Artwalk
سازمان دیده بان مصاحبه با برخی از ساکنان هنرمندان دیدن دموی و شاید حتی برخی از هنر خود را در این اولین مجازی گرین هنر جمعی هنر راه رفتن.

جمعه-شنبه

جامعه

خوردن بخوانید هوگو
هوگو خانه جمع آوری کمک سالانه کمک می کند تا حمایت خود کمک هزینه برای دانشجو بورسیه نوشتن کلاس های برنامه های جوانان و حوادث. رویداد امسال را در قالب یک حراج آنلاین با استقبال toasts نویسنده نظرها و گفتگو بین چارلز جانسون (شب شاهین) و نویسنده پرفروشترین Garth استین (هنر مسابقه باران).

موسیقی

شیکاگو جاز رشته اجلاس
طرفداران ویولن و ویولا و ویولن سل می تواند سعادت را به دو شب از زندگی جاز از استعدادهای مانند Marika هیوز, Jacqui Kerrod جسی Zubot کریستوفر هافمن Kaethe Hostetter و Tatsu Aoki در این سالانه جشنواره شیکاگو (در حال حرکت آنلاین در این سال به وضوح).

عملکرد

پادشاه و من
راجرز & هامراشتاین فیلم شب می گرداند با زنده مشاهده برای لینکلن مرکز آمار تولید پادشاه و من, بازیگران Ken Watanabe, Kelli اوهارا و Ruthie ان مایل است. دنبال Rodgers & هامراشتاین توییتر و رسانه های اجتماعی برای چیزهای بی اهمیت و جالب در طول 48 ساعت رویداد.

Rising Star پروژه: رادیواکتیو موزیکال
تماشای 10 دقیقه ای موزیکال ساخته شده توسط نوجوانان برای همه. این دو روز جشنواره همکاری بین 5th Avenue Theatre ستاره در حال افزایش پروژه و KUOW را رادیواکتیو جوانان رسانه ها.

هنرهای تجسمی

مجازی تبادل نظر Craft Fair
هر شنبه و یکشنبه در ارتباط با هنرمندان در سراسر جهان از طریق livestreamed دموی استودیو, تورهای Q&به عنوان “پای بخاری چت” اجرای مجموعه های DJ ،

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

ممکن است سال 2020
این سالانه فکری “تعطیلات از سرمایه داری” (“ترین ستاره نکردم منظم رادیکال چپ رویداد در سیاتل” به عنوان غریبه‘s چارلز Mudede می نویسد) ارائه می دهد جدید در مارکس برابری و اقتصاد در جامعه فضاهای. این monthlong جشنواره آغاز شد و در مارس 1st ادامه خواهد داد و در طول ماه از طریق جلسات مجازی در زوم های مهمانان مانند Jodi دین لئو Panitch, Kathi هفته Micheal Hardt, جاشوا شبدر و داگ Henwood. آخر این هفته به ارمغان می آورد مذاکرات با عنوان “آینده از منفی همبستگی” (Sat) و “ما هرگز یک طبقه متوسط” (خورشید). بابی رابرتز

فیلم

ارسال فیلم به theConfinement (آنلاین) جشنواره فیلم
شما مقادیر و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آپارتمان خود را ؟ دو بار ؟ به پایان رسید Tiger King? یاد گرفتم یک چشم سوم کور آهنگ در خود گرد و خاکی گیتار ؟ پخته 11 قرص نان ؟ آیا شما در منزل فرزندان خود را و بتواند در نی برای “Fine Arts” برنامه درسی چیست ؟ شما شروع هر پروژه برای جلوگیری از در واقع کار از خانه ؟ سپس CoFF است برای شما! پس COVID-19 است همه ما گیر در خانه ما دعوت از هنرمندان و فیلمسازان (و غیر فیلمسازان), پدر و مادر, معلمان, و دیگر سازندگان که در حال تجربه این طبیعی جدید برای ساختن و ارسال فیلم کوتاه—پنج دقیقه حداکثر طول برای اولین سلول متحرک فیلم. ما به دنبال فیلم های که ما کشف واقعیت های فعلی اجتماعی فاصله و خود قرنطینه. خنده دار فیلم های غم انگیز, کوتاه, اولین پاسخ مستند و اضطراب و برجها (فکر می کنم معامله گر جو در دیدار Walking Dead), ذهن, سکس WFH تصویری ناگوار مدرسه در منزل افتخارات گلدان را تحت تاثیر قرار, سفر, فیلم در مورد به دام افتاده با سابق (یا زن)—تمام این خانه در CoFF. ارسال در ارسالی شما ممکن است 15.

ترجمه: سیاتل, Transgender, جشنواره فیلم
در اینجا چیزی است که سیاتل باید غرور را در. ما بزرگترین ترانس جشنواره فیلم. نه برلین نه لندن و نه در شهر نیویورک—اما سیاتل. این جشنواره که به نام ترجمه و آن را ویژگی های یک دسته از فیلم ها از مکان هایی است که بزرگترین ترانس جشنواره فیلم. چارلز MUDEDE

موسیقی

320 جشنواره
این موسیقی مجازی جشنواره های, کریس مارتین از Coldplay, Mike Shinoda از Linkin Park, Kiiara, لیندزی استرلینگ, Art Alexakis از Everclear جاستین فورستنفلد آبی اکتبر و بسیاری از دیگران را بالا بردن سطح آگاهی از حضور ذهن و سلامت روانی. اجرای زنده خواهد بود آمیخته با Q و در همه چیز از “رشد پس از تروما” به “بهداشت روانی زنان و اضطراب در رسانه های اجتماعی سن.”

WWOZ: جاز-Festing در محل
نه به outdone توسط Pickathon پرتاب باز کردن درب خود را باارزش طاق شگفت آور, اجرای زنده, New Orleans,’ شنونده-پشتیبانی از ایستگاه های رادیویی 90.7 WWOZ به حفر به خود آرشیو موسیقی شگفت انگیز و آمد تا با “جاز-Festing در محل” قرار دادن با هم یک برنامه پوشا هشت روز ساخته شده اما هیچ چیز مطلق کلاسیک اجرای برنامه از بیش از 30 سال از جاز نیواورلئان و جشنواره میراث کنسرت, بازیگران افسانه مانند Aaron Neville, روی Ayers اوهایو, بازیکنان, Charlie Musselwhite ترنس Blanchard با Bonnie Raitt, Toots و Maytals, Ella Fitzgerald & Stevie Wonder از 1977, Hugh Masekela دکتر جان ترومبون خپله و بسیاری از بسیاری دیگر. بابی رابرتز

عملکرد

Pacific Northwest Ballet جریان سری
Pacific Northwest Ballet تا به حال به لغو چند پیش بینی عملکرد این فصل با توجه به COVID-19 از جمله Alejandro silhouette luxury را یک هزار قطعه. در حال حاضر این شرکت با انتشار لباس تمرینات نشان می دهد (و به دنبال آن س و) خود را در Facebook و YouTube کانال در یک سری است که در گذشته از طریق پایان ماه ژوئن. امشب از طریق هفته آینده آن را کلاسیک دریاچه سوانثبت شده در نهایی آن لباس تمرین در سال 2018 است.

پت Graney ایمان Triptych
این سه اجرای برنامه از طراح رقص مشهور پت Graney (با عنوان “ایمان” “خواب” و “تو” بود) طول این دوره از یک دهه از 1991-2001. جریان هر سه بخش شامل 12 اصلی اعضای بازیگران (از جمله کاترین Niehoff پگی پیاچنزا و Amii لژاندر).

خوانش & مذاکرات

خواندن پیشنهاد: نیکل پسران
Colson وایتهد در مورد برنده هر جایزه یک نویسنده می تواند احتمالا برنده پس از انتشار زیرزمینی راه آهنهای سازمان ملل متحد قرار داده-downable قطعه تاریخی داستان های علمی تخیلی است که بیش از حتی خود انتظارات بسیار بالا. او کشیده در مک آرتور “نابغه” اعطای ملی کتاب جایزه Whiting جایزه و جایزه پولیتزر یک شاهکار بسیار نادر است ما حتی نمی باید یک EGOT-نوع مخفف آن است. و در حال حاضر او را تبدیل به تنها چهارم نویسنده در پولیتزر تاریخ به برنده جایزه داستان دو برابر, با جدید ترین رمان نیکل پسران, در مورد گروهی از پسران در تلاش برای زنده ماندن وحشتناک, اصلاحات تجربه مدرسه در Jim Crow-عصر فلوریدا. اگر شما بدست یک شانس را به خواندن آن نشده آیا به نفع خودتان و گرفتن! غنی اسمیت

هنرهای تجسمی

کتیبه مشاهده اتاق
اگر شما بوده ام به تماشای بیش از حد صاف-brained تلویزیون واقعیت و نیاز به برخی از هنرهای زیبا در زندگی خود را نگاه هیچ بیشتر از یک تور مجازی از نیویورک نمایشگاه هنر کتیبه هفته که در آن شما می توانید کار های در حال ظهور و تاسیس هنرمندان ارائه شده توسط بیش از 200 گالری. شما همچنین قادر خواهید بود برای مشاهده ویدئو هنر و روايی محتوا و جستجو در آثار هنرمند, قیمت, متوسط, گالری و بخش.
باز جمعه

سوزان کریستنسن: کار جدید
سینک چشم خود را به سوزان کریستنسن و زنده طراحی و نقاشی است که منعکس کننده شرایط انسانی و “تماس با توجه به سحر و جادو و رمز و راز از همه نوع در یک جهان که در آن شادی است که اغلب در تامین کوتاه مدت” در کلمات هنرمند. شما می توانید یک تور زنده از خانه شبح گالری Instagram.
بستن یکشنبه

شنبه

کمدی

Matchelor در قرنطینه
مدیران Kayla Teel و مایکل دراپر و بازیگران improvisers را دوباره ایجاد از کار افتاده/اعتیاد آور تلویزیون نشان می دهد لیسانس با شرکت کنندگان حذف, یکی یکی از رقابت برای عشق واقعی—قرنطینه edition. Teel و دراپر هر دو مغناطیسی محلی عقل خود را بنابراین ما پیش بینی یک افزایش-ارزش اجرای این خود به خود بازی.

جامعه

تاثیر 2020 بخش دوم: جامعه مجازی مکالمه
منطقه مرکزی انجمن برای هنر و ایده, Langston Hughes, هنرهای نمایشی, موسسه, شمال, موزه آمریکایی آفریقایی تبار و دیگر سازمان های محلی میزبان مجازی بحث و گفتگو در اثرات COVID-19 در سیاتل آفریقایی جامعه است. شرکت کنندگان دعوت می شود برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را دارند.

فیلم

سالانه 15th قوز! جشنواره فیلم 2020 – Livestreamed!
همکاران ما سازندگان قوز!, خرد شد به لغو آنها در اصل برنامه ریزی شده بهار دوباره غربالگری. اما پس از دریافت پشتیبانی مشتاق و کسب اجازه از فیلمسازان برای نشان دادن فیلم های خود را آنلاین آنها می دانستند که نشان می دهد باید در! حتی اگر ما نمی توانیم در کنار یکدیگر در سینما ما هنوز هم می توانید به تماشای 16 همه جدید انجمن فیلم کوتاه سرپرستی Dan Savage در حفظ حریم خصوصی و ایمنی از خانه ما. دن را معرفی خواهد کرد نشان می دهد و سپس شما را مستقیما به بزرگ, کثیف, فیلم, که به نمایش گذاشتن طیف شگفت انگیز از اشکال و رنگ های سکسوالیته تاب برداشتن و fetishes! بابی رابرتز

مواد غذایی و نوشیدنی

بزرگ بارین پخت چالش
در حال حاضر که شما به درستی binged بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد در قرنطینه قرار داده و آشپزخانه خود را با مهارت به آزمون در این مسابقه مجازی. ارسالی پایان رسید اما لحن به رویداد نهایی به دیدن شیرینی در سوال و به برنده مسابقه دریافت جایزه خود را (کلاس پخت و پز). آماده, مجموعه, پیدا کردن یک نقطه بسیار راحت بر روی نیمکت خود را!

GEEK

Buffy the Vampire Slayer چیزهای بی اهمیت
درست مثل بسیاری از چیزهای بی اهمیت شب این یک پاداش برای خود سخت کوش دلتنگ تلویزیون binging. ریسک بالا خواهد بود (این سهام های چوبیاست که) در این مجازی Buffy شب به میزبانی نقشه تئاتر.

موسیقی

کودک ون Beezly: قرنطینه Livestreams
DJ Baby Van Beezly را ’80s, رقص, پارتی, شما گم شده است به اتاق نشیمن خود را.

بلیک شلتون و گوئن استفانی در Opry
گوئن استفانی ممکن است یک کشور اواز خوان, اما او را به او Grand Ole Opry اولین با این وجود در کنار دوست پسر, کشور, موسیقی ستاره Blake Shelton. داستین لینچ و ردیابی Adkins را هم انجام دهند و بابی استخوان برگزار خواهد شد.

گوش رس جاز: لایحه Anschell استانداردهای سه گانه
استاد پیانیست لایحه Anschell را دیجیتال با نوازنده بیس کریس Symer و درامر D’Vonne Lewis به صورت گذشته نگر از آثار پیانیست جاز Keith Jarrett.

ECSC روح Nite – ain’t Nothin’ اما یک حزب خانه
انگلستان دی جی مارک مولر مایکل Chrietzberg آنتونی آلوارادو و دارن Sykes خواهد چرخش برخی از نادر روح آهنگ از خود را در خانه های مربوطه.

Erykah Badu و جیل اسکات
Erykah Badu و جیل اسکات دو neo-soul ستاره خواهد بود که برای اولین بار برای رفتن سر به سر در Verzuz تلویزیون Instagram live نبرد سری سرپرستی Swizz Beatz و Timbaland.

فریمانت دم تابستان حزب آزادی با چونگ Nomad
این آخر هفته احساس می کند مانند تابستان که زمان مناسب برای بازگشت فرمونت دم را citrusy و melony تابستان pale ale. انتخاب کنید تا یک بسته از نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی و یا سفارش برخی از آبجوسازی و رقص به مجموعه ای از الکترو-trap/R&B مورد علاقه چونگ Nomad در Instagram زندگی می کنند.

گلن توپ و آسیب انجام می شود
شمال غربی rock guitar-پاره پاره کننده گلن کانن (پنجره) و آخرین پروژه خود آسیب انجام می شود را به صورت زنده از تونی V گاراژ. شما نمی توانید پیوستن به آنها وجود دارد اما شما می توانید از صفحه اصلی.

شیرجه بالا زندگی می کنند جریان های ژولیت + Avestra
Indie dance پروژه ژولیت را به پیوستن به نیروهای با نوع خم الکترو-funk دو Avestra به صورت مجازی بالا شیرجه رفتن کنسرت.

شهد مجازی سری کنسرت ارائه سام Lachow
بلند پروازانه MC/تهیه کننده/تصویری-ساز سام Lachow—در یک زمان این مقاله جوانترین مترجم آزاد است—واقعا او را علامت و نام خود را در اطراف شهر شده است و پس از گارفیلد فارغ التحصیل شد و در زمان خوب bro-rap خدمه Shankbone. پیوستن به او را عملا به صورت یک مجموعه زنده در شهد کانال یوتیوب.

Porter Robinson راز آسمان آنلاین جشنواره
تکمیل تمام وقت شما شده است هزینه های اینترنت cyber-مناسب محیط و alt-موسیقی پاپ از اعمال مانند A. G. Cook, DV-i Kizuna AI, Lil تگزاس و دیگران. این میزبانی محبوب دی جی, EDM, Porter Robinson, به عنوان نه چندان مخفی را دنبال کنید تا به آسمان دوم رویداد برگزار شد در اوکلند سال گذشته است.

یونیسف متوقف نخواهد شد
Cher پرده اولین بار به زبان اسپانیایی آهنگ (یک جلد آبا 1979 آمار “Chiquitita”) زندگی می کنند به عنوان بخشی از یونیسف متوقف نخواهد شد رویداد مجازی. دیگر ستاره گرفتن دیجیتال مرحله عبارتند از: Matthew Morrison, Jordin Sparks, Téa Leoni و Pau Gasol.

عملکرد

Mama z Muezz: جشنواره
اگر شما لذت می برد هنرمند محلی Monique فرانکلین صحبت کلمه بازی Mama z Muezz—که برای اولین بار ارائه شده در منطقه مرکزی انجمن ایجاد پروژه در سال 2014 و livestreamed در هفته گذشته—بررسی جدید گزیده ای پس از یک بحث بین فرانکلین و همکار سیاه و سفید هنرمندان و مادران است.

خرید

12th Annual Pike Place Market جشنواره گل
یک بار در هر بهار Pike Place پر با حتی بیشتر منابع محلی گل از حد معمول (که چیزی گفته) به اطمینان حاصل شود که هر کس برای خرید روز مادر گل کامل دسته از لاله ، irises و peonies. در این سال در نور های اجتماعی فاصله این رویداد را در قالب یک درایو-از طریق در مکان های مختلف که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا خود را preordered تنظیم (سه گزینه وجود دارد, اعم از کوچک به بزرگ). برای مادران ترجیح می دهند که تولید بیش از گل آنها در حال ارائه یک $15 پایک جعبه با مخلوط سبزیجات.

هنرهای تجسمی

AAPI بهار هنر & صنایع دستی
به افتخار آسیایی اقیانوس آرام آمریکا, میراث, ماه, فروشگاه آنلاین برای همه چیز از طلا و جواهر برای لوازم التحریر به سرامیک از AAPI هنرمندان و crafters سرپرستی Hing هی Coworks.

شنبه-یکشنبه

موسیقی

ده Grands
چه چیزی می تواند ذهن باد نبرد رویال بین مشهور جهان پیانیست است که در واقع لذت بخش رویداد به جمع آوری پول برای کودکان, آموزش موسیقی به عنوان 10 نوازندگان بر یک کودک grand هر کدام بازی انتخاب شده از هر نوع. این virtual edition که به عموم مردم باز است اما می پرسد بینندگان به کمک آنها چه می خواهد از ویژگی های محلی سفر گورو (و انجام پیانیست), Rick Steves.

یکشنبه

جامعه

مرز اصلی ورود به سیستم در جشنواره/جمع آوری کمک
لذت بردن از یک روز از کارگاه موسیقی برای چراغ تپه مرز خانه از جمله آواز خواندن درس از Moira لبخند و یک کمانچه درس با گابریل ماکرا از Horsenecks.

مجازی روز مادر در باغ
UW باغ گیاه شناسی معمولا بسته بندی شده برای روز مادر هنگامی که Azalea راه این است که در تمام گل. در این سال شما می توانید آن را در تجربه مجازی پیاده روی شرکت در Azalea راه چیزهای بی اهمیت و حتی استفاده از گل زوم پس زمینه—این همان نیست اما چیزی از آن.

موسیقی

نمی تواند وجود داشته باشد امروز روز مادر کنسرت
انگلیسی عامیانه-راک استار بیلی برگ خواهد پیوست Rosanne نقدی, Mary Chapin Carpenter, استیو Earle, Rufus Wainwright نیلی دختران KT Tunstall اندرو پرنده و دیگران به صورت مجازی روز مادر کنسرت. تمام درآمد حاصل خواهد شد به اهدا بنیاد سازمان ملل متحد صندوق پرداختن جنسی و حقوق باروری در طول بیماری همه گیر.

یکشنبه با کلینتون Fearon
جامائیکا متولد مستقر در سیاتل رگی افسانه کلینتون Fearon (از بوگی Brown Band) انجام خواهد شد آهنگ ها live on Facebook.

عملکرد

برادوی روز مادر برنامه یاجشن بعدازظهر
درمان مادر خود را به برادوی برنامه یاجشن بعدازظهر از خانه با طرح و اجرای برنامه از برادوی را نشان می دهد مانند مولن روژ! موسیقی و دندانه دار کمی قرصانجام شده توسط امثال Bernadette Peters, Harvey Fierstein لی DeLaria, Jennifer Holliday, ونسا ویلیامز و عرقچین Feldstein. کمک های مالی بهره مند خواهد شد برادوی مراقبت Covid-19 صندوق کمک های اضطراری.

هرشی Felder به عنوان ایروینگ برلین: زنده جریان عملکرد
زنده از فلورانس, ایتالیا, این livestreamed عملکرد هرشی Felder به عنوان ایروینگ برلین را به نفع سیاتل مجموعه تئاتر. انتظار آمیزه ای از آمریکایی کلاسیک مانند “هیچ کسب و کار مانند نشان می دهد کسب و کار” “Puttin’ on the Ritz,” “همیشه” و حتی “کریسمس سفید.”

از طریق شیشه به دنبال 2020: سرزمین عجایب در قرنطینه
این “اجداد این عینک از ecdysiastic تب و تاب,” ورلن & McCann هستند و مصرف آنها 12-سال-در حال اجرا مضحک اقتباس از لوئیس کارول کلاسیک آنلاین برای سال 2020 کامل با لیلی ورلن را choreography استفانی سیمور را costuming و زنده جاز نمره از Aces & 8 است. هر نشان می دهد شامل برخی از پشت صحنه زمان در بالا نشان می دهد یک وقفه و مهمانی Q&A. اگر شما بوده ام به همه mimsy و گم شده مرتب کردن بر اساس جسورانه و بی تدبیر سرگرمی خوب مضحک نشان می دهد ارائه می کنند و این oughta درمان چه ails بله. در یک بازی هیجان انگیز به نوبه خود از وقایع نشان می دهد تمدید خواهد شد برای روز مادر.

خوانش & مذاکرات

Rebecca Henderson: Reimagining سرمایه داری در جهان در آتش
استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد Rebecca Henderson باعث می شود یک مورد برای بازسازی اخلاقی و اخلاقی در چارچوب سرمایه داری قبل از اینکه سیستم فعلی “بی ثباتی جامعه ما” (که بسیاری استدلال می کنند آن را در حال حاضر است). تاریخ اقتصاددان و نویسنده Reimagining سرمایه داری در جهان در آتش برای این مجازی تاون هال رویداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de