بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به جریان آخر این هفته در سیاتل: ژوئیه 30-Aug 2, 2020

آماده می شود به صورت سیاه و سفید پادشاه, فیلم جدید و آلبوم تصویری نوشته شده و کارگردانی و تولید شده توسط Beyoncé به اینترنت هنگامی که آن را premiers در دیزنی+ در روز جمعه.

در این هفته به ارمغان می آورد با نام تجاری جدید کری واشنگتن-تولید ACLU مستند مبارزه, آخرین فرصت برای جریان Sean Baker درخشان آی فون-ارائه نارنگیو فرصت های بیشتر برای دیدن ادامه فیلم هایی مانند Romola Garai را فمینیستی ترسناک حرز. به علاوه شنبه نشانه آغاز ماه جدید است که به ارمغان خواهد آورد با آن تعداد زیادی از نسخه های جدید در Netflix و Hulu و دیگر ملی جریان سیستم عامل است. در ادامه برای همه ما تراکم بالا برای این آخر هفته جریان از طریق تئاتر های محلی و ملی سیستم عامل است. اشتیاق برای بزرگ(ger) صفحه نمایش ؟ اتمام راهنمای ما به درایو سینما در منطقه سیاتل و یا اتمام راهنمای ما به streamable نشان می دهد که دریافت امی نامزد این هفته است.


پرش به: جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار | BIPOC متمرکز فیلم | جدید و قابل توجه: در سراسر کشور | آخرین فرصت برای جریان: فیلم پایان این هفته | جاری: حمایت از سیاتل کسب و کار


جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار

یک دختر از دست رفته
هنگامی که برادرزاده خانه پرستار مراقبت بازداشت برای ربودن دختر خانواده او به مدت طولانی کار کرده و زن را در ارتباط با کارفرمایان است (طبعا) تهدید شده است.
در دسترس از طریق SIFF
باز جمعه

مبارزه
پنج حقوق مدنی وکلای مبارزه برای عدالت به نمایندگی از یک مهاجر مادر جدا شده از فرزند خود یک نما سرباز در خطر از دست دادن کار خود و اساسی تولید مثل و حق رای است که در صورت تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این کری واشنگتن-تولید مستند را کاملا به شما یک حس جدید از قدردانی برای ACLU.
در دسترس از طریق شمال غربی فیلم های فروم و SIFF
باز جمعه

قوز! بیشترین بازدید – جلد 1
قوز! تیم بازگرداندن برخی از فن های مورد علاقه, رابطه, کوتاه, از سال گذشته در چندین جلد از streamable تالیفات.
در دسترس از طریق غریبه
تنها جمعه

دریاچه میشیگان هیولا
ولع مصرف یک نیش سریع از campy ترسناک ؟ این H. P. Lovecraft – و رمز و راز علم تئاتر 3000-الهام جیغ وداد بازی کردن شرح زیر است کاپیتان Seafield و خدمه خود را به عنوان آنها طرح مبارزه با یک هیولای دریا که prowls آب های بومی خود را در دریاچه میشیگان.
در دسترس از طریق Grand Illusion
باز جمعه

بازسازی بهشت
نوامبر 2018 طوفان که ویران بهشت, کالیفرنیا, کشته شدن 85 نفر آواره 50,000 ساکنان و تخریب 95 درصد از ساختارهای محلی ساخت آن را به بدترین آتش سوزی در تاریخ کالیفرنیا. برنده جایزه آکادمی کارگردان Ron Howard نشان می دهد که اعضای جامعه که مشغول به کار برای بازسازی این شهر پس.
در دسترس از طریق Grand Illusion
باز جمعه

عجیب و غریب داستان سرایی ساعت – Dreamscapes
قصه گوهای بازشماری قصه های عجیب و غریب و عجیب و غریب اتفاقات بر اساس تجارب خود را در این چند قسمت سری co-ارائه شده توسط North Bend جشنواره فیلم. برای این دور محلی طنز و wizardly سابق مورمون امت مونتگمری بگویید قصه با محوریت اتفاقات حقیقی که “خم حواس و باز کردن ذهن است.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
پنج شنبه تنها

BIPOC متمرکز بر فیلم های

من خود را نگرو
شانزده سال پس از لومومبارائول پک است که در هائیتی به کارگردانی I Am Not Your Negro, یک فیلم مستند در مورد یکی از بزرگترین نویسندگان از 20 قرن امریکا جیمز بالدوین. در حال حاضر آن را آسان برای ایجاد یک فیلم در مورد Baldwin, زیرا, مانند, محمد علی وجود دارد تن از سرد فیلم های خود را خصوصی و عمومی لحظات و همچنین مانند علی, او تا به حال یک چهره جذاب: این شکل عجیب و غریب از او سر مثلث مو تعریف شده است که پیشانی خود را froggy چشم. فقط نشان می دهد او را به انجام همه چیز و فیلم خود را فقط خوب است. اما پک حاوی فیلم بالدوین با تاریک و رویایی تصاویر معاصر امریکا است. این تصاویر می گویند: ain’t a damn thing تغییر از روز بالدوین و جنبش حقوق مدنی. اما آنها می گویند این کار را با یک بینش عمیق درباره ماهیت زمان. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق Grand توهم و ارک تسلیم

John Lewis: خوب مشکل
اواخر فعال حقوق مدنی و گرجستان congressman John Lewis مبارزه برای حق رای, کنترل اسلحه بهداشت و درمان اصلاحات و مهاجرت بیش از این دوره از زندگی حرفه ای طولانی خود را. با استفاده از فیلم آرشیوی و مصاحبه از اواخر سال, سحر, پورتر, مستند خوب مشکل بررسی لوئیس دوران کودکی خود را در سال 1957 در دیدار با مارتین لوتر کینگ جونیور و خود را میراث ماندگار بر عدالت اجتماعی جنبش در حال حاضر.
در دسترس از طریق کشتی تسلیم غرب, فیلم, فروم, SIFF و در جای دیگر

نگهبانان از خواب: سیاتل زنان Black Panthers
پس آن اوکلند اجداد, سیاتل یکی از شهرستانها برای اولین بار به شکل یک شاخه از حزب پلنگ سیاه و سفید. به ثمر رساند SassyBlack این سری از پنج کوتاه و مستند تولید شده توسط پاتریشیا Boiko و Tajuan LaBee به عنوان مقدمه ای برای شجاع اقدامات زنان پلنگ سیاه فعالان از فرانسیس دیکسون به فیلیس شریف Mobley.
در دسترس از طریق کانال سیاتل

دست Juneteenth
چنینگ گادفری مردم را برای اولین بار از ویژگی های مراکز در اطراف داستانی از دست Juneteenth مجلل رقابت سالانه است که جایزه برنده یک بورس تحصیلی به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج و یا دانشگاه خود را انتخاب کنید. در یک پیچ و تاب و در استاندارد رقابت که درایو مجلل نوع (فکر می کنم Miss Congeniality و افت مرده زرق و برق دار) و در دراز مدت برنده در این مورد فیروزه جونز می بیند که او بداند بیشتر شایسته برنده در پدر کای. “به جای فقط به تصویر می کشد راه های بی شمار زنان سیاه حمل جوامع خود فیلم می رود بیشتر به کشف این که چگونه این زنان و دختران و حمایت از یکدیگر در جهان است که اغلب نتواند آنها” نوشت: حزب محافظه لین, Gyarkye برای نیویورک تایمز.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

تونی موریسون: قطعات من
افزایش پرکار نوبل برنده جایزه نویسنده Toni Morrison ظروف در زندگی کوس کردن سفید نر ادبی هژمونی در تیموتی سبز-ساندرز مستند با حضور هیلتون Als, اپرا وینفری, راسل بانک ها و آنجلا دیویس در میان دیگران. بابی رابرتز
در دسترس از طریق PBS

که خیابان ؟
بسیاری از ما به یاد داشته باشید پیمایش از طریق اخبار در مورد فرگوسن تظاهرات در توییتر در سال 2014 اما Sabaah Folayan و دیمون دیویس’ کارگردان اولین بازی که خیابان ؟ پر کردن جاهای خالی داستان ارائه یک انسانی بسیار مورد نیاز پرتره از کسانی که درگیر. اختصاص داده شده به مایکل براون, فیلم قطاری پس از تیراندازی از غیر مسلح 18 ساله توسط یک افسر پلیس در حالی که سیاه و سفید مرد جوان تا به حال دست خود را در هوا با استفاده از متین مصاحبه با هنوز عزادار فرگوسن ساکنان که دیده ام خود را متحد کردن جامعه در برابر خشونت پلیس. JENNI مور
در دسترس از طریق شمال غربی فیلم های فروم و ارک تسلیم

همچنین نگاه کنید به: مقاومت در برابر ما خلاصه برای بیشتر ضد نژادپرستی منابع است.

جدید و قابل توجه: در سراسر کشور

Being John Malkovich
در آن زمان نویسنده چارلی کافمن حدود یک دهه به این فیلم در خارج از زمین با توجه به ضرورت داشتن مالکوویچ در نقش مرکزی. Malkovich عاشق اسکریپت. او حتی می خواستم به تولید آن, اما او نمی تواند در آن است. کافمن حاضر به ساخت این فیلم با هر کس دیگری و Malkovich سرانجام در اطراف به این ایده است که یک فیلم در مورد یک بیکار خیمه شب که کشف یک پورتال به John Malkovich مغز نمی تواند پایان کار خود را. همچنین: آن را بسیار دشوار است برای جدا کردن شخصیت کریگ شوارتز (جان کیوساک) از تصویر از دیوید فاستر والاس در پشت ظاهرا سرگرم کننده ترین چیزی که من هرگز دوباره انجام دهید. این فیلم را هرگز نمی مخفیانه بود داستان دیوید فاستر والاس پیدا کردن یک پورتال به John Malkovich مغز. که فقط این وضعیت است.
در دسترس از طریق Netflix
شروع جمعه

سیاه و سفید پادشاه
انجام هر گونه عبارت دیگر فراتر از “یک فیلم Beyoncé” باید نوشته شود به منظور اعلان مردمی را بیشتر از آن دیزنی+ اشتراک این آخر هفته ؟ مسئله این نیست “خواهد شد و این قانون در تمام pop-فرهنگ بحث و گفتگو برای هفته آینده.” سوال این است که احتمالا “به این شکستن هر رکورد که همیلتون تنها فقط مجموعه ای از آخرین ماه؟”
در دسترس از طریق دیزنی+
اکران جمعه

بازی کودک
بسیار شبیه فردی و جیسون قبل از او Chucky جان سالم به در برده مصنوعی گسترش خود celluloid طول عمر نزولی به خود آگاه gloryhallastoopid خود تقلید مسخره امیز به عنوان دنباله انباشته شده است. اما Chucky سهام نیز با آن دو تیتان از وحشت یک (نسبتا) کم تر کلیدی-مقدمه—سال 1988 بازی کودک معرفی این ایده که یک عروسک می تواند در اختیار و کشتن زندگی گه از شما با راه بیشتر جدیت نسبت به این قضیه همیشه سزاوار. با تشکر از وحشت جانباز تام هلند جامد جهت و Brad Dourif محض اجرا خواهد شد Chucky مظهر موفق انحراف از بی گناهی که فقط smirky و از خود راضی, آن را نیز مشروع ترسناک است.
در دسترس از طریق Hulu
شروع شنبه

دریای عمیق آبی 3
در گذشته طولانی, ملی ما کابوس منعقد شده است. دیگر نمی خواهد ما به عنوان یک مردم مجبور به زندگی زیر علم به این که کامل Deep Blue Sea سه گانه کسانی ما درک. این آخر هفته saga نتیجه گیری! و در سبک بزرگ به عنوان یک غرق شده در جزیره شهر بیش از یک زن “برجسته زیست شناس دریایی” (Tania Raymonde از دست رفته) است که بی جهت ترس و وحشت توسط ژنتیکی پیشرفته گاو کوسه ها که به دنبال همسر با سفیده برای تبدیل شدن به نهایی ترین از همه قاتل ماهی. اندیشیدن به این خواننده عزیز: هر گونه دیگر فیلم اکران آخر این هفته رفتن به دیوانه جنس ادمکش ژنتیکی عجایب کوسه wreaking ویران در زیر زهوار در رفته شهر ساخته شده تقریبا به طور کامل خارج از خانه در stilts گیر در آب ؟ هیچ. پاسخ به این سوال است که هیچ.
در دسترس از طریق آمازون نخست تصویری

Idiocracy: نسخه توسعه یافته
در سال 2006 20th Century Fox نگاه مایک قاضی را دنبال کنید تا به فضای اداری و تصمیم گرفت هر چه Idiocracy بود و آن نبود به اندازه کافی خوب برای تئاتر توزیع. آنها را رها و آن را در یک زن و شوهر تئاتر برای یک هفته گیر کرده آن را بر روی دی وی دی و به نام آن خوب است. اما این فیلم نه تنها یک مخاطب در صفحه اصلی تصویری که مخاطب صرف دهه آینده تبلیغی از طرف آن. Idiocracy بود دیگر هیچ درهم و برهم-و در عین حال رضایت بخش طنز از فرهنگ ما ناتوانی در رسیدگی پیشرفت—آن است که یک چشم انداز نبوی از نحوه دسترسی به تمام اطلاعات در جهان مهم نیست اگر مردم دسترسی به آن اهمیتی نمی دهد در مورد خواندن. به جز در حال حاضر در طرف دیگر گه-آغشته, Trumpian به دنبال شیشه Idiocracy به نظر می رسد عجیب و جالب تر از هر چیز. بسیاری از جوک ها هنوز هم زمین آره. اما حلقه-می خندد کمی ترش تر و غمگین تر از شما ممکن است به یاد داشته باشید. به عنوان مثال: Terry Crews بود, در نگاهی به گذشته این بازی نقش یک کمی بیش از حد خوب است. لعنت.
در دسترس از طریق HBO Max
شروع شنبه

من رفته در تاریکی
آخر این هفته می بیند آخر از HBO جدید مجموعه مستند بر اساس اواخر میشل مک نامارا درست-crime کتاب در مورد زندگی او و ثابت خود را بر روی بدانند گلدن استیت قاتل هویت و آوردن او را به عدالت است. کارگردانی شده توسط Liz Garbus و با استفاده از مصاحبه های آرشیوی فیلم و فایل های پلیس همه نقل با استفاده از ضبط اصلی از مک نامارا و بازیگر Amy Ryan خواندن از کتاب سری تناوب بین بررسی اثر این شکار بود بر روی مک نامارا و اثر قاتل خود را تا به حال در کالیفرنیا انجمنها در ’70s و 80s در.
در دسترس از طریق HBO Max
شروع پنج شنبه

آغاز به کار
جشن این فیلم 10 تولد (این یک دهه پس از آن بیرون آمد ؟ لعنت.) با دادن آن یک چرخش در حال حاضر آن است که اضافه شده است به Amazon Prime. آغاز به کار را حقیقی نامطلوب تصاویری چیزی از نفس; هنگامی که زوج با نولان را زرق و برق دار, احشایی صداهای (BRAMMMMM) آنها پرچین به کشف و غیر ممکن است را فراموش کرده ام.
در دسترس از طریق آمازون نخست تصویری
شروع پنج شنبه

در پوست من
در Kayleigh Llewellyn را نیمه اتوبیوگرافیک مختلف سری یک دختر نوجوان چرخش بیشتر اجتماعی قابل قبول homelife به دوستان خود در مدرسه که در واقع او را مجبور به رفتار فراتر از سال خود را در برخورد با یک دو قطبی مادر و یک پدر الکلی.
در دسترس از طریق Hulu

Legends of the Guardians: The Owls of ga’hoole
قبل از زاک اسنایدر اجازه داده شد به نوبه خود در DC جهان به یک عینی کابوس با بازی بن افلک و جسی آیزنبرگ او داده شد کلید برای کودکان سری کتاب در مورد طلبی جغدها با abs و چاقو بسته به پای خود را. شاید کتاب ندارد abs و چاقو-اما فیلم می کند و به همین دلیل است که زاک اسنایدر است “رویایی.” اگر شما در حال فکر کردن در این ga’hoole چیزی که برای تلفن های موبایل مانند فیلم مدیران با پول بیش از حد دیدم اسنایدر اقتباس از 300 و فکر کردم “اگر چه ایناما جغدها?” شما درست است. این چیزی است که این است. اگر شما لازم نیست که هر گونه مواد مخدر در این آخر هفته اما می خواهم به احساس می کنید مانند شما دودی چیزی خطرناک و در حال حاضر کاملا از دست داده و سر در گم در فهم بصری بیابان جریان این است.
در دسترس از طریق Hulu
شروع شنبه

Master and Commander: The Far Side of the World
در سال 1805 و ناپلئون در حال اجرا است نعل بیش از اروپا است. تنها چیزی که توقف فرانسه از آلوده کردن کل این قاره است که این جزیره کوچک انگلستان است که ممکن است فاقد نیروهای زمینی اما ضربات در دریاهای آزاد است. استاد و فرمانده ممکن سکسی, اما آن را بسیار واقع بینانه و پر کردن آن کشتی با شلاق زدن, حشره پر, مواد غذایی, کثیف متعفن ملوانان و گاه به گاه بز است. این هم آخرین فیلم بزرگ استرالیا نویسنده/کارگردان پیتر ویر (شاهد, Dead Poets Society, بی باک).
در دسترس از طریق Hulu
شروع شنبه

Muppets در حال حاضر
کرمیت قورباغه و علاقه خود را به عروسک خیمه شب بازی دوستان از جیم هنسون ’70s-تربیت کمدی نشان می دهد لذت ببرید و در عین حال یکی دیگر از تجسم در دیزنی+ برای اولین بار خود را “unscripted” سری جایی پشت صحنه بی باک روروک مخصوص بچه ها آپلود دیجیتالی بخش های هر قسمت به طوری که آنها در دسترس خواهد بود به جریان. در این فرمت جدید مردمی در تمام سنین “می توانید از آن لذت ببرید و آن را باور متصل به طور مستقیم به خود را sensibility با کیفیت است که بیش از حد بالغ زور زدن-به-می شود-مرزی Muppets فاقد” به عنوان یک کرکس نقد و بررسی قرار می دهد.
در دسترس از طریق دیزنی+
اکران جمعه

سایه خشونت
با یک فیلمنامه بر اساس کالین برت را رمان آرام با اسب و یک نقش برجسته از کشتار مقدس گوزن‘s بری Keoghan نیک رولند ریگ اولین ویژگی زیر یک بوکسور در یک ایرلندی شهر ساحلی می پیوندد که یک خانواده جرم و جنایت پس از کشتن حریف خود را در حلقه.
در دسترس از طریق VOD
اکران جمعه

Summerland
IFC Films همچنان به indie کالا به VOD این هفته اکران Summerland, Olivier برنده جایزه مدیر جسیکا سرزمین گود و مرطوب را, اولین فیلم مجموعه در طول جنگ جهانی دوم مورد درجا انگلیسی نویسنده (جما آرترتون) که به پایان می رسد تا تبدیل شدن به یک مادر خوانده به یک پسر بچه که از فرار به لندن بمب گذاری, در حالی که همچنین پیدا کردن خودش در حال سقوط در عشق با Gugu Mbatha-Raw, مانند, شما می دانید هر کس می کند که آنها در اطراف Gugu Mbatha-Raw.
در دسترس از طریق IFC
اکران جمعه

Top Gun
بسیار در راه همان مرگ‘s وضعیت به عنوان یک فیلم کریسمس آغاز شده به عنوان یک مشاهده است که به آن کل, Top Gun‘s ذاتی بندگی بود یک بار فقط یک شناخت پذیری در-شوخی در میان فیلم dorks اما در حال حاضر تبدیل شده است و این جنبه ای است که تعریف تونی اسکات درخشان دندان-clacking آگهی برای نیروی دریایی ایالات متحده. شما می توانید سعی کنید به تماشای آن را به عنوان آن احتمالا در نظر گرفته شده در آن دیده می شود در سرکوب هنوز فربه قلب ریگان ’80s. اما کسانی که abs! کسانی که ته! (“من می خواهم ته!”) والیبال بازی. 30 سال از زمان reframed Top Gun به طور کامل و بر خلاف Die Hard‘s تعریف این براق, فتیش, پسند چارچوب کمک کرده است این فیلم سرگرم کننده تر است. ما ممکن است گرفتن تام کروز Maverick عاقبت این سال مانند ما امیدوار بودند اما قادر بودن به بزرگراه به منطقه خطر هر زمان که ما می خواهیم خوب تسلی.
در دسترس از طریق آمازون نخست تصویری از Hulu
شروع شنبه

چتر آکادمی فصل 2
Netflix بکشد برای اولین بار فصل دوم دربارهی خود dramedy بر اساس شیک, punchy, طنز نوشته شده توسط My Chemical Romance خواننده جرارد از راه و کشیده شده توسط هنرمند برزیلی گابریل Bá. عاشقان غش کردن زمان-فضا می شود پاره پاره از هم جدا و در بسیاری از تیراندازی و پانچ; چتر آکادمی قطاری همان اوج احساس ارائه شده توسط My Chemical Romance موسیقی: اپرا ملودرام توجه به زندگی خوشدل ریف و جاذب قلاب.
در دسترس از طریق Netflix
اکران جمعه

100 سال از المپیک فیلم: 1912-2012
در تشکر و قدردانی از بازی های المپیک 2020 که لگد کردن در توکیو در این هفته ملاک مجموعه جریان تاریخی آن مجموعه 100 سال از المپیک فیلم های خود را در جریان پلت فرم معیار کانال. این مجموعه شامل 53 فیلم را پوشش می دهد و 41 نسخه از بازی های المپیک از استکهلم در سال 1912 به لندن در سال 2012. نیاز به کمک تصمیم گیری چه به تماشای ؟ هر هفته عجیب و غریبr را تعقیب می سوزد و می نویسد: در مورد کلید و فیلم لحظات از این مجموعه است.
در دسترس از طریق معیار کانال

آخرین فرصت برای جریان: فیلم پایان این هفته

Ai Weiwei: ارادتمند شما
چینی هنرمند معاصر Ai Weiwei که شناخته شده برای خود را پررنگ عمومی, انتقادات از دولت چین را مبنی بر دموکراسی و حقوق بشر بود که نیروی پشت این نمایشگاه پرتره @زیادیکه به تصویر کشیده تصاویر از زندانیان از سراسر جهان—از نلسون ماندلا به چلسی منینگ در خارج از جزیره آلکاتراز و همچنین برجسته یک زندانی نامه نوشتن پروژه. این مستند به بررسی نمایشگاه فرایند از آغاز تا پایان.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
پنج شنبه-جمعه

همه می توانم بگویم
Blind Melon خواننده گروه شانون Hoon ثبت شده خود را در Hi8 دوربین برای بهتر شدن نیمی از ’90s تمام راه را تا ساعت قبل از مرگ او در سن 28. صدها ساعت فیلم نشان می دهد همه چیز را از خود فرایند خلاق به تولد دختر خود را به مبارزه با اعتیاد به افزایش قدرت اینترنت. این فیلم منتشر شده که در 2019, کامپایل لحظات کلیدی که فیلم را به یک دفتر خاطرات تصویری.
در دسترس از طریق مترسک تصویری و فیلم Northwest فروم
پنج شنبه-جمعه

César و Rosalie
در کلود Sautet کلاسیک درام عاشقانه César et Rosalieدو مرد (ثروتمند César و دیوید قدیمی شعله) نبرد برای عواطف زیبا به تازگی طلاق گرفته, خانم (با بازی Isabelle Huppert در اولین نقش در فیلم).
در دسترس از طریق کشتی الج
پنج شنبه-جمعه

الا فیتزجرالد: فقط یکی از آن چیزهایی
از سال 1934 عملکرد در تئاتر آپولو در زمانی که او فقط 15 سال به اواخر حرفه ای, Leslie Woodhead مستند جشن زندگی یاد ترانه جاز الا فیتزجرالد نادر از طریق مصاحبه و تصاویر.
در دسترس از طریق SIFF
پنج شنبه تنها

فوق العاده قارچ
در بدترین حالت فوق العاده قارچ ها می شود بیش از حد وو-وو حواس پرت برای خود خوب (زمانی که این فیلم بحث تبدیل به قارچ سحر و جادو تصاویری نوبه خود به آنچه که تا آنجا که من می توانم بگویم یک روانگردان محافظ صفحه نمایش از ویندوز 95) اما در بهترین حالت آن doc جفت فوق العاده مرور زمان تصاویر با دوز خوبی از واقعی ذهن باد علم است. خوش برخورد پرشور قارچ محقق پل Stamets پیوست سر صحبت Michael Pollan, اندرو ویل و راوی Brie Larson به بررسی همه چیز از عظیم شبکه های قارچی است که حمل سیگنال های بین نامتجانس دور گیاهان به مزایای روانی psilocybin است. آن را ناهموار سفر اما یکی خوب است. اریک هنریکسن
در دسترس از طریق کشتی الج
پنج شنبه-جمعه

مهمان افتخاری
یک پدر (David Thewlis) و دختر (Laysla De Oliveira) باز کردن خود را در هم تنیده اسرار در این 2019 زمان بافی, هیجان انگیز از مدیر Atom Egoyan (شیرین آخرت). Luke Wilson نقش یک کشیش که به نوعی حل همه چیز برای همه. راه رفتن لوقا!
در دسترس از طریق Grand Illusion
پنج شنبه تنها

دونده
زمانی که او فقط هشت سال, Guor Mading ساز (بعدها معروف به Guor Marial) فرار کرد جنگ زده سودان به دنبال ایمنی در ایالات متحده جایی که او رفت و از آهنگ در حال اجرا در دبیرستان به مسابقات مقدماتی المپیک 2012. به عنوان وسیله ای برای گرفتن مالکیت بیش از زندگی جدید خود و محکوم کردن اعمال خشونت در کشور تولد او حاضر به نمایندگی از سودان و به جای فرار به طور مستقل. این مستند به تصویر می کشد ورزشکار سفر از جمله تجدید دیدار با پدر و مادر خود را پس از 20 سال جدایی.
در دسترس از طریق SIFF
پنج شنبه تنها

نارنگی
فیلم خوب می تواند گاهی اوقات به یک زمزمه—یک احساس است که انرژی و شیمی بر روی صفحه نمایش را نمی توان محدود به لبه های قاب. نارنگی متناسب با این توضیحات و پس از آن برخی از ایجاد جنبشی با عجله به اندازه کافی سرريز آب به نور تا لا برای یک سال. در حالی که مملو از خلاقیت و نوآوری هر دو خوش آمدید (یک داستان در مورد تغییر جنسیت شخصیت های بازی نما نوازندگان) و به طور بالقوه چشم-strainingly نگران کننده (فیلم به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در فریب-از تثبیت اپل) اصلی غذای آماده است که فقط زنده چگونه به نظر می رسد. اندرو رایت
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
پنج شنبه-جمعه

مداوم: حمایت از سیاتل کسب و کار

Americana خلبان ازجان گذشته ژاپنی
نیویورک میان رشته ای عملکرد گروه موقت اعوجاج می آمیزد و تئاتر و فیلم و نصب و راه اندازی به freakily خودتون ژاپنی داستان های ارواح و وحشت (aka J-Horror) از طریق یک آمریکایی موسیقی سنت است. در سال 2009 نیویورک تایمز نقد و بررسی از این بازی جان وایس نوشت: “سخت هسته ای ترسناک طرفداران باید توجه کنید چرا که با هالیوود به ندرت خطر چیزی است که واقعا ناراحت کننده دیگر ترجیح می دهند خنده دار زامبی و by-the-numbers بازسازی, شما ممکن است مجبور به رفتن به تئاتر به دیدن مرگ انجام زندگی می کنند واقعا تست محدودیت های خود را.”
در دسترس از طریق در تخته

حرز
به دنبال پناه در لندن از ابهام خارجی درگیری یک سرباز (با بازی الک Secăreanu از کشور خود خدا) می یابد اتاق و هیئت مدیره به عنوان یک ترمیم کننده در ضعیف و ناتوان و مستغلات مرموز زن جوان و مرگ او که باقی می ماند در یک اتاق قفل شده در اتاق زیر شیروانی و ممکن است یا ممکن است دارای یک روح شیطانی. Romola Garai (کفاره) طبقه بندی او کارگردان اولین به عنوان “فمینیست های ترسناک.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم, و Grand Illusion

خونین بینی جیب خالی
وجود دارد تنها 18 ساعت باقی مانده تا خروش ’20s یک شیرجه بار خاموش وگاس, بسته برای خوب—و آن به طور منظم نگه دارید تا زمانی که پایان تلخ. “این کمتر از یک پرتره از یک خداحافظی طولانی به نوشیدن استقرار از آن است که اکتشاف از جامعه که خواستار چنین مکان هایی در خانه و همکار خود barflies خانواده—و چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به دور است که جمعی فضای پس از آخرین تماس” می خواند یک سنگ نورد نقد و بررسی. اگر شما در حال حاضر حسرت به اصلاح نقطه خود را در مورد علاقه خود را سوراخ آبیاری این را تغییر دهد.
در دسترس از طریق SIFF

هلموت نیوتن: بد و زیبا
یک تلنگر سریع از طریق یک مطالعه گذشته نگر از هلموت نیوتن کار را نشان می دهد افسانه ای عکاس هسته موضوع: خرابکارانه و تحریک آمیز تصاویر بیشتر-برهنه خانم ها, بسیاری از آنها (Catherine Deneuve, گریس جونز, شارلوت رمپلینگ, ایزابلا روسلینی) معروف هستند. Gero فون بوهم را مستند به بررسی هنرمند تاثیرات و ویژگی های برخی از خانه خود را ،
در دسترس از طریق SIFF

او گردیده درخشندگی: جشن Lynn Shelton از طریق فیلم و موسیقی
تحسین سیاتل مدیر Lynn Shelton درگذشت بیش از حد به زودی و غم و اندوه احساس او طرفداران همکاران و عزیزان از طریق می آید در این مستند توسط شلتون را دوست دیرین Megan Griffiths. آن را رایگان به سازمان دیده بان در یوتیوب و ویژگی های یک ستاره نکردم ترکیب حضور, از جمله, Emily Blunt, Kaitlyn Dever, Rosemarie DeWitt, علامت و جی گذاری به عنوان duplass, Jeff Garlin, Joshua Leonard, Sean Nelson, Michaela Watkins و ریس ویترسپون به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی زنده از شریک زندگی خود را Marc Maron, اندرو پرنده بن Gibbard لورا Veirs و Tomo Nakayama.
در دسترس از طریق یوتیوب

نفوذی
در این مستند هیجان انگیز دو جوان مهاجر به عمد خود را پرتاب به یک سایه برای سود بازداشتگاه به از بین بردن فساد سازمان از داخل است. خود را detainers نمی دانم که آنها در حال اعضای مهاجر ملی جوانان داد یک گروه رادیکال خیال که در یک ماموریت برای جلوگیری ناعادلانه اخراج.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

عزیزم من ویویان
Johnny Cash اول زن ویویان Liberto (برای آنها کشور خواننده خود نوشت: معروف آهنگ I Walk the Line) شده است پنهان در داستان نقد زندگی (نگاه کنید: در سال 2005 راه رفتن روی خطکه در آن او به طور خلاصه توسط Ginnifer Goodwin). مت Riddlehoover مستند شامل مصاحبه با کودکان و فیلم آرشیوی از Liberto, reframes روایت او.
در دسترس از طریق مترسک تصویری

در حال حاضر من خوب هستم
Sean Nelson نوشت: “Ahamefule J. Oluo از غریبه نابغه برنده جایزه گروه صنعتی وحی remounts مربوط بشرح حال خود اودیسه دلخراش, خنده دار, داستان شخصی مربوط توسط astoundingly قوی آهنگ ها, درخشان چیده شده و انجام شده توسط بسیاری از نوازندگان با استعداد در سیاتل.” در اصل صحنه در روی تخته در حال حاضر من خوب دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در طول اخیر خود در نیویورک اجرا خواهد شد و در حال حاضر نمایش آنلاین.
در دسترس از طریق در تخته

پلیس ضرب و شتم
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق غریبه

اسکیت آشپزخانه
اگر کریستال, Moselle جدید HBO سری بتی است که شما گرسنه برای صحنه های بیشتری از womxn فرود کلاهبرداری در اسکیت خود را و نمایش اعمال دوستی در ناب ترین شکل آن شما باید برای تماشای آن تا سال 2018 از ویژگی های طول سلف اسکیت آشپزخانهاست که همه همان بازیگران بازی شخصیت های همان. این مراکز در کامیل (Rachelle Vinberg), درونگرا, اسکیت باز از لانگ آیلند می افتد که برای مرموز دوون (جیدن اسمیت) فقط به عنوان او را در حال سقوط با مادرش و پیدا کردن دوستان با یک گروه جدید از دخترا به درستی hellbent در بازپس kickflips از پسران که بسیار شلوغ نیویورک اسکیت صحنه.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

SPLIFF 2019 & 2020
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 و 2020 جشنواره (دومی که توسط بتی وتر و کوکی Couture) آنلاین! برخی از علف های هرز در دست دارند ؟ اتمام آن را از راحتی از خانه خود را. تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
در دسترس از طریق غریبه

2020 فیلم ساندنس, جشنواره فیلم کوتاه تور
دیدن شش فیلم کوتاه انتخاب شده از این سال جشنواره فیلم ساندنس از جمله مالزی مدیر Diffan سینا نورمن را “خیرخواه Ba” در مورد یک زن مؤمن را در مسیر قربانی کشتار و اشلی ویلیامز “گوشت” در مورد باردار گیاهخوار را متجدد ولع مصرف برای گوشت است.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

این Tobacconist
مردی به نام فرانتس قدم به وین مغازه توتون و تنباکو آباد توسط زیگموند فروید و همکاران voila: تاریخی الهام گرفته از داستانی دوستی متولد شده است. زمانی که فرانتس می افتد برای موسیقی-سالن رقصنده Anezka او به دنبال مشاوره از روانکاو مشهور که اذعان می کند که او بیش از حد گیج شده است توسط جنس مخالف. این فیلم که در حال گسترده منتشر شده آنلاین است که از رابرت Seethaler پرفروشترین رمان.
در دسترس از طریق مترسک تصویری

تیجوانا جکسون
Regina Hall ستان متحد! Romany Malco را برای اولین بار از ویژگی های ویژگی های پشتیبانی دختران ستاره به عنوان عشق و علاقه از تیجوانا جکسون (نام TJ, بازی های برگزار شده توسط Malco) یک مرد مصمم به حرکت فراتر از خود شطرنجی گذشته و زنده کردن رویای خود را از تبدیل شدن به یک جهان مشهور سخنران انگیزشی.
در دسترس از طریق Grand Illusion

بیوه سکوت
درون پودر keg کشمیر یک محاصره مسلمان “نیمه بیوه” بارها و بارها باعث می شود خطرناک بازحمت حرکت کردن به نزدیکترین مرکز دولت به سعی کنید به ادعای گواهی مرگ او طولانی از دست رفته است. تلاش های او برای حرکت در حال مانع توسط جامعه ای که به قول یکی از wormier بوروکرات آن را “مسئولیت مردم برای حفظ دولت خود خوشحال است.” نویسنده/مدیر Praveen Morchhale فیلم نیست دقیقا ظریف درباره پیام خود را ابتدا با تصویری از یک زن مسن به معنای واقعی کلمه به یک صندلی. خوشبختانه خیلی از موضوعی سنگین-handedness است leavened توسط یک متخصص با استفاده از فریم, Shilpi Marwaha روشن-چشم منجر عملکرد و نهایی لحظه ای از طنز است که به اندازه کافی مشتاق به اصلاح با. اندرو رایت
در دسترس از طریق SIFF

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara