بهترین فیلم تلویزیون را نشان می دهد پادکست ها و بازی ها برای چک کردن آنلاین این آخر هفته

این آخر هفته پس از شما انجام می شود سفارش بایگانی اطلاعات چیدن مشروب الکلی برای رفتن و چک کردن یکی از این محلی livestreamed حوادث… شما احتمالا هنوز هم مقدار زیادی از وقت آزاد وجود ندارد بسیار دیگری برای انجام این کار در سیاتل در حال حاضر. اما که در آن ما می آیند! بابی رابرتز پورتلند جیوه‘s تقویم ویرایشگر است سرپرستی این پیشنهادات برای نشان می دهد تلویزیون و فیلم برای تماشای آنلاین این آخر هفته پادکست برای گوش دادن به موسیقی جریان از هنرمندانی که در سیاتل نشان می دهد در این هفته لغو شد. آمار لینک های زیر کلیک کنید و خودتان را سرگرم درآمده (و با خیال راحت)!

فیلم/تلویزیون

تشویق
آن را یک “docuseries?” آن را یک “واقعیت نشان می دهد؟” هر چه جهنم آن است که آن را قانع کننده—بسیار قانع کننده است که خواهر ما مقاله پورتلند جیوه‘s Wm. استیون هامفری از بعد از آن برای اولین بار تا… او هنوز هم آن را انجام می دهند بنابراین تا زمانی که شما خواندن این—آغاز خواهد شد تمام مکالمات با سوال “آیا شما دیده می شود تشویق نشده است؟” اگر شما در میانهی شب به زمین است که اساسا “جمعه شب چراغ, اما برای پشتیبانی” است و ظاهرا نه تنها احساسات انسانی این نشان می دهد نمی خواهد به زور گرفتن از شما در طول دوره اجرای آن است.
(Netflix)

فارگو
نوح هالی حال ادای احترام به خود را فیلم بود و قرار است برای ادامه این مه با اواسط قرن گانگستر درام با بازی کریس راک به عنوان رئیس یک شهر کانزاس سازمان جرم و جنایت. اما از آنجا که تحت فشار قرار دادند با توجه به COVID این یک بهانه خوبی است برای دوباره سه فصل قبل هر مجموعه در دوره های زمانی مختلف و گفتن مختلف “true” داستان متاسفانه کمدی جنایی سوء استفاده. آن را بسیار نیست (اگر هر) از اغراق بگویم فارگو مسئول بهترین-همیشه اجرای برنامه توسط Billy Bob Thornton, Martin Freeman and Kirsten Dunst و امکانات Coens دامپزشکان مانند Thornton, David Thewlis and Michael Stuhlbarg قرار دادن در کار فقط به عنوان خوب (اگر نه بهتر) از کار آنها برای تحویل به Coens خود را. فصل سه بود که در آن زمان در نظر گرفته شده از دو مورد قبلی است اما این سن بسیار خوب بسیار سریع است.
(Hulu)

آزادراه
ریس ویترسپون گرفتن برخی از عشق در حال حاضر برای بازی در اقتباس از آسمان Ng را کمی آتش در همه جا (بیشتر در زیر). اما همین حالا این تیره flipside به خانم ویترسپون در ’90s خروجی. ویترسپون شوکه زندگی گه از افرادی که فقط می دانستند که او از مرد در ماه توسط بازیگران در این راست-به-HBO, Oliver Stone-تولید زباله حماسه. این اقتباس از کوچک قرمز سواری هودکه در آن قرمز است “trickbaby” در راه خود را به gramma خانه من کاین توسط یک قاتل زنجیره ای shitbag به نام باب (Kiefer Sutherland) به عنوان “گرگ بزرگ بد.” همکاری بازیگران Bokeem Woodbine, بروک شیلدز و بریتنی مورفی که دزد کل فیلم در مورد دو دقیقه. او که بسیاری در ’90s.
(Tubi)

Ilana Glazer
شرکت ستاره co-writer, and co-نابغه پشت Broad City آوردن می خندد و فعالیت سیاسی در سراسر کشور با کمدی “Horny 4 Tha نظرسنجی” تور. اما حتی اگر ‘رونا متوقف شد او را از طریق آمدن سیاتل برای او نشان می دهد این هفته در حال حاضر شما می توانید آویزان در اتاق نشیمن خود را با این ملکه: او آمازون اصلی ویژه این سیاره در حال سوختن است این است که جریان راست در حال حاضر. و اگر شما می خواهید به آن را فوق العاده معتبر Ilana تجربه: بسته گوشی و قرار دادن اونا در یک کیسه لذت بردن از خوشمزه چسبنده یا دودی درمان و واقعا وجود داشته باشد به خانم گلیزر می رود همه در.
(آمازون نخست تصویری)

لذت نقاشی
گاهی اوقات انتخاب قطعی و بدیهی است که انتخاب قطعی و بدیهی به دلیل آن را یکی از سمت راست. آن را احتمالا درست نیست که می گویند ما “حل و فصل” و یا “گرفتن” استفاده می شود هر چه این چیز تمام استاما ما قطعا با شروع به احساس آن است. و باب راس است مانند لوسیون کالامین برای اعصاب خود را. (یادداشت سردبیر: لوسیون کالامین است و لوسیون کالامین برای اعصاب خود را چشم روشن.) مرد مطلق است افسانه و الهام و آن را تقریبا غیر ممکن است به سازمان دیده بان و نه احساس می کنید برخی از سطح از آسایش او به عنوان یک چشم انداز از هوا نازک با یک قلم مو و یک چاقو که عجیب و غریب آبی او همیشه با استفاده از (Pthalamo? Prusha-خیط و پیت کردن? هر چه). است که در آن کلیشه به پیشنهاد این مرهم برای اضطراب روح ؟ شاید. که گهی می دهد. از آن لذت نقاشی.
(Netflix و Hulu و آمازون نخست با اشتراک; یوتیوب و Tubi رایگان با تبلیغات)

Hannibal
..aaaaand در دیگر پایان از طیف این هیپنوتیزم شوم تب-رویای یک تلویزیون نشان می دهد که من هنوز هم نمی توانم باور کنم که تا کنون وجود داشته بسیار کمتر به طول انجامید سه فصل نخست-زمان شبکه های تلویزیونی. NBC پخش این گه دیوانه برای سه سال متوالی! جالب اینجاست که در آن بود در شبکه تلویزیونی احتمالا منجر به آن که اغلب نادیده گرفته شده در حالی که آن را در و عمدتا فراموش شده هنگامی که آن را به سمت چپ—اگر آن را به حال شده است در AMC یا HBO, جهنم, حتی Starzمردم هنوز توان نوشتن 10,000-کلمه thumbsuckers در مورد آن. اما به جای آن فقط این آرام و بی تکلف به طور کامل bugfuck آجیل کار mad هنر از showrunner Bryan Fuller به طور موثر بازنویسی تقریبا تمام Hannibal Lecter کانن و ساخت آن همه خود را: خود را Hannibal بهترین هانیبال (Mads میکلسن) او خواهد گراهام بهترین خواهد گراهام (Hugh Dancy) خود را جک کرافورد, بهترین جک کرافورد (Laurence Fishburne), وجود دارد و شاید هیچ نشان می دهد تلویزیون است که همیشه نگاه کرد که از تخت کودک به عنوان این نشان می دهد همیشه می کند.
(آمازون نخست)

لترکننی
خبر بد: این لترکننی زندگی می کنند نشان می دهد در پارامونت در ماه آوریل لغو شد با توجه به کوروناویروس. خبر بزرگ: نمایش streamable در Hulu. آن بود که همیشه streamable آن را نمی توان در هر نقطه اما در کل این خبر که لترکننی است streamable? خبر بزرگ. لترکننی ظاهرا طنزهای مورد escapades از شهر های کوچک کانادا دسته bumping به هر یک از دیگر, اما آن را واقعا فقط live-action Looney Tunes برای زبان شناسی پیشرفته, یک عشق-نامه ای به راه احمقانه احمقانه مردم ارتباط خود را جدی احساسات. مطمئن شوید که وجود دارد چند duds در آن اجرا—شما لازم نیست آمار هشت فصل بدون stubbing پا خود را یک یا دو بار—اما هنگامی که آن را خوب است ؟ این جوانان بزرگ.
(Hulu)

کمی آتش همه جا
Hulu آخرین بزرگ buzzy اصلی درام است که این اقتباس از آسمان Ng بهترین-فروش کتاب. بررسی زدم اقتباس اساسا برای از بین بردن تمام نکات دقیق وظریف از Ng رمان, و آن را سخت به مخالفت که داستان بسیار بلندتر از آن را در صفحه Ng رمان در اواسط-90s اما هرگز کاملا کانال آن است. این نشان می دهد را احساس نمی کند مانند کتاب… اما ترش با عنوان زیبا-در-خارج-اما-معنی-به-برو-به-هیچ-خوب-دلیل پرنیان آن کاملا ناخن از اول آن 15 دقیقه است ؟ که برخی واقعا معتبر ’90s, nastiness, نوع آفتاب-تحت پوشش تلخی این شخصیت خواهد snidely razz به عنوان آنها را تماشا می کردند خود را بی حد و حصر ساعت Ricki Lake از آسایش خود را از نیمکت.
(Hulu)

اوزارک
غوطه ور شدن در سرد سرد و تیره-آبی نگاه از اوزارک واقعا احساس لغزش به یک دریاچه سرد در یک روز گرم. بیل دوبوک را Netflix بکشد نشان می دهد مجموعه ای در اطراف دریاچه از رشتهکوه اوزارک در مرکزی میسوری بازده آن در فصل سوم این آخر هفته. نشان می دهد نه بدون نقص بزرگترین که بسیار آشنا زمین از آن عبور. اما وجود دارد مقدار زیادی از لذت حاصل از آن خانواده-crime/جنگلی-noir کلیشه. Jason Bateman, که همچنین کارگردانی چند قسمت پخش شیکاگو برنامه ریز مالی می شود که در فعالیت های جنایی و Laura Linney نقش همسر تقلب خود. طرح دستگاه می شود که خانواده خود را به Ozarks بسیار مزخرف—Bateman به شدت نیاز به شستن $8 میلیون آمار—اما هنگامی که وجود دارد نشان می دهد luxuriates در آن جهان از redneck جرم و جنایت است. مطمئن شوید که آن را اجرا برخی از red-دولت کلیشه و Bateman است که هر دو فوق العاده سرگرم کننده برای تماشا و همه اشتباه برای این بخش اما جولیا گارنر (آمریکایی ها) به عنوان یک جوان 19 ساله عضو یک اوزارک خانواده جرم و جنایت است standout. آن را مانند یک نسخه آرشیو تیره ضدقهرمان/خانواده جرم و جنایت نشان می دهد مثل Breaking Bad و نسبعبور با کمی توجیه به صورت فوق العاده سرگرم کننده است. ند LANNAMANN
(Netflix)

این قابل قبول غیر ممکن است
تقریبا هر کسی که تا به حال دیزنی+ برای بیش از چند هفته به ضربه بالا در برابر “در حال حاضر آنچه که” سوال می آید که هنگامی که شما اجرا از نوزاد جدید Yoda قسمت. نیز وجود دارد یک تن از سنگهای پنهان در دیزنی+ شما فقط باید برای کار به زیرخاک در اوردن اونا. مثل این 1956 قسمت از دیزنی لند/دنیای جادویی دیزنی است که در طبقه بندی به عنوان خود را مستقل فیلم که تصویر بند انگشتی باعث می شود آن را مانند یک فیلم انیمیشن است اما در واقع یک فیلم مستند توسط والت دیزنی خود شکستن مفاهیم و اصول است که حتی انیمیشن کار می کنند. این قابل توجه برای چگونه پاک می شود در سراسر برخی از ایده های بسیار پیچیده و حتی بیشتر قابل توجه زمانی که شما به یاد داشته باشید این نسبتا پیچیده پشت صحنه مستند بود اتفاقی ساعت یکبار مصرف اواسط قرن تلویزیون. خوشبختانه آن بوده است احیا در دیزنی+ و یکی از بهترین ساعت شما صرف وجود دارد.
(دیزنی+)

راکفرد فایل
مردم قطعا در lookout برای تلویزیونی راحتی مواد غذایی در این بار تلاش و چیزهای خوب می آید در بسیاری از طعم. یکی از بهترین بسیار شطرنجی, بسیار, به عقب گذاشته, و بسیار, بسیار خوب در رانندگی. همچنین تمام زمان بالا-پنج TV theme song. وجود دارد بسیاری از برجسته چیزهایی راکفرد فایل را در آن شش فصل اجرا اما بیشتر تاثیرگذار است که چگونه به طور کامل آن را تعریف آنچه یک کارآگاه نشان می دهد می تواند. جیمز گارنر نبود hardboiled gumshoe یا مرگبار-جدی صافی کف پا. او schlub. هوشمند, اب زیر کاه, smartassed schlub اما schlub همه, همان, یک, که زندگی در یک, تریلر, آویزان کردن با او بازنشسته بابا رو ضرب و شتم تمام وقت و هرگز جواب تلفن خود را. اما مهمتر از همه او بسیار rewatchable schlub و بیشتر شما دیده بان بیشتر شما ممکن است خودتان را رسم یک خط از جیم راکفورد را shambling روش حل رمز و راز به…
(آمازون)

سلطنتی اقیانوس Film Society
این عجیب و غریب است که یک روز یوتیوب بود که در آن شما رفت و به bootleg شنبه شب زنده اسکچ و روز بعد از آن واقع شد که اقتصادآن چگونه بسیاری از مردم حفظ پرداخت بدهی از طریق خود اشتغالی در قرن 21 است. این می تواند بد باشد (نگاه کنید: هر grifting نفرت بازرگان شما تا کنون شنیده ام در زندگی خود را ساخت تحت اللفظی میلیون ها نفر وجود دارد مانند بدترین تکامل از روپرت Pupkin می پیوندند), اما آن را نیز می تواند واقعا سرد است. به عنوان مثال: به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از جوانان در حال حاضر عشق, مقالات. این بود که همیشه یک چیز طبیعی جوانان داوطلبانه تماشای فیلم برداری, مقالاتو تمرین در وقت آزاد خود را برای تبدیل شدن به بهتر مقاله سازندگان. اما در حال حاضر وجود دارد یک ثروت بسیار روشنگری خوبی تولید خوب-و-خوب-برای-شما کانال اختصاص داده شده به فیلم مقاله و یکی از بهترین این کانال سلطنتی Ocean فیلم جامعه است. مقالات خود را بسیار روشنگری هنری تولید انتقادی منصفانه و به طور معمول کمتر از 10 دقیقه, 20 در اکثر; a far cry از دو ساعته تف بهمراه رگه آیفون می خواهم صفرا-افسردگی که پرش کردن صفحه نمایش مانند facehuggers دوم شما نوع کلمات “آخرین جدی” به هر نوار جستجو در هر نقطه. سعی کنید از سلطنتی اقیانوس ده سال بعد به صورت گذشته نگر بر روی Fantastic Mr. Fox اینجا و اگر/وقتی که شما آن را دوست دارم – آمار عضویت و سپس شروع به رفتن را از طریق که جمع شدن. (نگاه خود را در Tartakovsky را اولیه بسیار خوب بیش از حد).
(یوتیوب)

انفرادی: جنگ ستارگان داستان
یکی از جالب آنلاین پدیده در طول زندگی اجتماعی خود قرنطینه رخ داده است در اوایل این هفته بود که مردم آمدند و با هم به مبارزه با شور و حرارت بیش از… مارول فیلم. به طور خاص آیا Iron Man 3 بود بدتر از Thor: The Dark World. این گفتگو مفید بود در یک زن و شوهر راه; آن را در معرض معنای واقعی کلمه هزاران نفر از خود اعلام کرد مارول به عنوان طرفداران بی مزه nippleheads (مرد آهن 3 است که به راحتی یکی از بهترین فیلم Marvel Studios تولید شده شما gormless dorks), اما آن را نیز معرفی مفهوم دادن اینترنت-شرور و اهریمن فیلم منصفانه ارزیابی مجدد پس ما همه cooped و تن از زمان برای کشتن. و در آن روح من می خواهم به نشان می دهد که در حالی که شما در دیزنی+ اسلاید بیش از آن جنگ ستارگان برچسب و صرف تنبل یکشنبه با , انفرادی: جنگ ستارگان داستاندوم-پایین ترین پرفروش Star War تا کنون یک فیلم که نیست به خصوص بزرگ در هر چیزی اما خیلی بهتر از آن جعبه دفتر و بطور غیر عادی و مرموز weaponized کلمه از دهان نشان می دهد. اگر شما عشق به Mandalorian, انفرادی, ستاره جنگ که احساس می کند بیشتر شبیه به آن است. به عنوان بررسی ما اظهار داشت: “انفرادییک فیلم در مورد یک جذاب dipshit که موفق با وجود dumbassery است بسیار سرگرم کننده فیلم! بسیار شبیه به آن طرح Solo نباید کار کند. آن کار نمی کند. برنده آن به هر حال.”
(دیزنی+)

Star Trek: پیکارد
چند هفته پیش اریک هنریکسن توصیه می شود جهنم از این گفت:”Star Trek: پیکارد است بزرگ—لنگر توسط یک عملکرد فوق العاده از پاتریک استوارت, نشان می دهد, نظارت Michael Chabon ساس و کنه تمام sci-fi جعبه (سفینه های فضایی! اسلحه لیزری! اسید گردند و بیگانگان!) در حالی که همچنین وزن در زمان حوادث و تأمل در شخصی سستی و اجتماعی الزامی است. (به عبارت دیگر… خیلی خیلی دوست دارم بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن پس از آن.)” پس چرا ما توصیه جهنم از آن دوباره? چون پیکارد خود گفت: مردم در روز سه شنبه است که شما می توانید یک ماه از فردا همه دسترسی رایگان و پیکارد را آخر فصل شب گذشته بود. بنابراین اگر شما می خواستم برای شراب خواری آن را در یک آخر هفته—می گویند این آخر هفته برای مثال—همه شما باید انجام دهید این است که آن را تا.
(CBS همه دسترسی)

شما در پخت و پز
پخت و پز نشان می دهد بسیار محبوب هستند در اینجا در مستند. شما در پخت و پز است که یکی از محبوب ترین پخت و پز نشان می دهد در یوتیوب, و دلیل خوب: آن را قرار داده نمی شود و در پخش. آن را می داند شما احتمالا نه که خوب در هر یک از این, اما آن را نیز می داند که مهم نیست تا زمانی که آنچه شما را به پایان می رسد تا مزه خوب و با در نظر گرفتن “شما در پخت و پز” بسته به مقدار زیادی از ایده های سرد به هوشمندانه تولید lo-fi بسته است. برای مثال نگاهی به این سفر از طریق راه های بی شمار می تواند یکی از فانک کردن یک بسته از رامش!
(یوتیوب)

پادکست

این دسته علف و غیره
هنگامی که جهان در آشفتگی آن می تواند تسکین دهنده به عقب نگاه در به همان اندازه wackadoodle لحظات در تاریخ اگر تنها به یادآوری است که این وحشت نشان می دهد جدید نیست. اما تاریخ واقعی متون می توانید مانند خشک مشق شب. این دسته علف و غیره پادکست هرگز می کند. هر هفته جذاب میزبان دیو آنتونی و گرت رینولدز کشف عجیب discomfiting لحظات از ما عمیقا ناقص تاریخچه. آنها قرار بود برای انجام یک نمایش زنده در اینجا این آخر هفته اما از آن شده است موکول به ماه دسامبر بنابراین به جای بازدید از سایت خود را و فقط هر رویداد تاریخی آنها در دسترس به طور تصادفی و حل و فصل در برای سوار شدن: این فقط آنچه ما نیاز داریم.

این Rewatchables
یکی از مهمترین و قابل اعتماد سرگرم کننده پادکست محبوب رینگر شبکه است که Rewatchablesیک شل-ساختار میزگرد بحث و گفتگو در فیلم است که با هدف به ترکیب Siskel & ایبرت با اول را. به عنوان تحریک کننده به عنوان این ممکن است صدای انتزاعی در عمل اغلب لذت شیرجه رفتن به برخی از سینما قابل توجه ترین موفقیت و در حالی که آن غواصی هرگز بیش از حد عمیق (این یک بیل سیمونز مشترک بعد از همه) هر 90 دقیقه گوش دادن واقعا مدیریت هنرمندانه ترکیب بهترین جنبه های ورزشی-صحبت های مزخرف با فیلم-توییتر-esque کمدی طول می کشد. خوب هاپ در نقطه خود را در هیچ کشوری برای پیرمردها قسمت با مهمان ویژه ستاره, Bill Hader, که نشان می دهد که بخش بزرگی از دلیل خود را نشان می بری موفق است چرا که عشق خود را از این لحظه Coens کلاسیک.

بازی

فلورانس
این inarguable: بازی های ویدئویی طولانی پیش تکامل یافته را به مشروع و غالبا تحت تاثیر داستان سرایی متوسط. اما متاسفانه “داستان سرایی” در بازی است بیش از حد اغلب فقط یک ورزش آزادانه در تطبیق با یک توسعه دهنده فیلم های مورد علاقه به عنوان یک گرم بیش فکس از برخی دیگر چیز آنها عشق چیزی نیست که واقعا این بازی شما در حال بازی است. اما در حال حاضر وجود دارد هستند بسیاری از نمونه های برجسته چقدر منحصر به فرد جاذب و احساسی پاداش بازی می شود و تا سال 2018 به فلورانس یکی از بزرگ: آن در اصل آمد برای iOS/اندیشه و بلافاصله بثورات از گاو اشک در حمل و نقل عمومی به مردم باز این پازل-بازی در رفت و آمد خود را بسته و آن را نیم ساعت بعد رفته 6-قانون سفر از طریق فلورانس عشق-زندگی. آن را هنوز هم در دسترس بر روی سیستم عامل های تلفن همراه, اما آن را به تازگی منتقل شده به بخار و نینتندو سوئیچ. آن را بسیار گران قیمت است آن را بسیار طولانی اما آن را 100 درصد ارزش هر دقیقه از زمان خود را صرف بازی می کند.

بازی سریع انجام می شود
بازی به عنوان تماشاگر ورزش همواره بخشی از پدیده—هر کس یک حافظه علاقه از روی نیمکت به عنوان یک خواهر و برادر یا پدر و مادر خرابکاری از طریق یک بازی اما Twitch.tv اولین پلت فرم را که تجربه, چاق, پول در آوردن چیزی. همانطور که با هر چیزی محبوب آنلاین برخی از بزرگترین ستاره ها در برخی از آن بدترین مردم اما Twitch را غیر قابل بحث منجی است بازی های انجام سریع یک دو سالانه telethon ساخته شده در اطراف تماشای مردم کاملا تخریب بازی های مورد علاقه خود را به عنوان سریع که ممکن است در حالی که جمع آوری پول برای موسسات خیریه. این مجموعه آغاز شده به عنوان یک پخش از روی یک نیمکت در حال حاضر به سختی موجود توسط مراکز کنوانسیون آنها را اشغال می کنند به طور معمول افزایش چند میلیون ها نفر با هر قسط. اما همه که در کنار; آن را فقط ساده سرگرم کننده برای دیدن آنچه که این افراد می توانید انجام دهید به یک بازی است. شروع در اینجا محلی سرعت-run all-star Grand PooBear hilariously و آموزش صحبت کردن راه خود را از طریق برخی از احمقانه ترین سوپر ماریو جهان سطوح تا کنون ابداع در حالی که به طور همزمان جمع آوری ده ها هزار نفر برای پیشگیری از سرطان ،

بازی ravens cry
بازی مطلق عاقلی-بهینه ساز ما پناه-در محل-واقعیت—اما آنها نیز از نوع گران است ؟ حداقل آنهایی که جدید هستند. برخی از خرده فروشان هوشمند بودن در این مورد و ارائه تخفیف های بزرگ در بازی های قدیمی تر و برخی از علاقهمندان به بازی در حال حفر به کارهای عقب افتاده خود را به جای خرید چیزی جدید. اما اگر شما به دنبال ارزان-و در عین حال عمیق شیرجه رفتن به بازی خوبی شما نمی توانید به اشتباه با بازی ravens cryیک breathtakingly زیبا platforming و بازی که یکی از بهترین در نوع خود تا کنون ساخته شده است. می توانید آن را سخت به جهنم اما این که چه مشکل لغزنده هستند و وجود ندارد لعنت چیزی اشتباه است با تنظیمات آن مکنده به عنوان کم به عنوان آنها می توانید بروید و فقط ساق بلند, وب کم با, زرق و برق دار و دقیق فضای این بازی فراهم می کند. و اگر شما را تا پایان در حال سقوط در عشق با Ori (شما احتمالا آن را بسیار سخت به) شما ممکن است تصمیم می گیرید آن را به ارزش حفاری در کیف پول به دانلود آن با نام تجاری جدید عاقبت Ori و اراده یافتیم.
(Ori and the Blind Forest بر روی Xbox One بخار و نینتندو سوئیچ $19.99; Ori از دسته هایی بر روی Xbox One و بخار $29.99)

جهان وارکرفت
بلیزارد از شما دعوت به در حالی که دور ساعت در قرنطینه توسط سقوط واگن با خوشحالی از بازگشت به عرصه Azeroth و شلیک تا بازی World of Warcraft یک بار دیگر و به شیرین معامله هر کسی که راه خود را در بازگشت به آن جادویی موبایل سرزمین را دو برابر XP از هم اکنون تا آوریل 20th. همچنین من نمی فهمم چه هر یک از موارد زیر در واقع به معنی, اما آن را برای تلفن های موبایل مهم پس از آن چه می خواهد: “بازیکنان همچنین قادر خواهد بود به استفاده از این تجربه افزایش در حالی که هنوز هم با استفاده از مورد علاقه خود را ترکه. آن را نمی خواهد طولانی قبل از شما بود رو با خدا ازت’Zoth و عوامل خود را در نیویورک’alotha این بیداری شهرستان.” کردم که ؟ خوب. موفق باشید به شما رزمندگان از Azeroth.

موسیقی

آلن سنگ
روح می داند هیچ مرزهای و بسیار قانع کننده اثبات است که کسی که به عنوان لعنت به خوبی به عنوان آلن سنگ آمد از Chewelah, واشنگتن. او مجموعه ای برای ارائه یک نمایش در اوایل این هفته خواهد بود که قطعا باید Showbox طبقه تندرست قبل از COVID-19 گفت: در غیر این صورت اما در حال حاضر زمان خوبی برای بالاتنه از هدفون (یا به نوبه خود بلندگو اگر همسایه ها از ذهن نیست) و به برخی از اجرا به سنگ آخرین LP, ساختمان تعادل.

Lightning Bolt
این بچه ها نمی آمد توسط خود گروه نام حادثه—بررسي فايلهاي صوتی ارگ, آخرین LP از این مشیت-نقطه سر و صدا سنگ موسسه بازیگران درامر/خواننده برایان چیپندیل و نوازنده بیس برایان گیبسون. قرار بود که در شهر, آخر این هفته, اما شما هنوز هم می تواند به نوبه خود آنها را خوب و با صدای بلند در اتاق نشیمن خود را در حال حاضر.

Wilco
برای برخی از, Wilco تبدیل شده است punchline یک لنگ شوخی در مورد موسیقی ساخته شده برای استقرار در قرن 21 پدری. این درست است که کهنه شیکاگو گروه راک چند خاكي-کامیون آلبوم در آن آلبومها اما 2015 Star Wars یافت جف فاستونی و شرکت در آغوش یک “کمتر بیشتر است” زیبایی: این احساس buzzy و squirmy و گریز از مرکز و پرتاب کردن در یک راه خوب. و فاستونی را استادانه دو-شب ایستاده در Pickathon 2016 شد یک یادآوری خوب است که چند (اگر هر) انسان نوشته اند بزرگ تر آهنگ ها در سه دهه گذشته. هر چند Wilco را سیاتل نشان می دهد در اوایل این ماه لغو شد, شما باید به سازمان دیده بان او را به انجام “یک بال” از Pickathon در اینجا و سپس به دنبال آن است که با مشاهده من در تلاش برای شکستن قلب خود را در: فیلم در مورد Wilcoباید دیدن فیلم مستند در مورد گروه است که, عجیب, تنها در دسترس برای اجاره و یا خرید در Vimeo.بن ماهی قزل آلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de