بهترین فیلم به جریان این آخر هفته

غریبه منتقد چارلز Mudede سال 2005 فیلم ضرب و شتم پلیس توسط بخش داستان بخش مستند و بخش نوای سیاتل پارک زیبا. آن را در حال حاضر جریان بر روی تقاضا.

در نظر گرفتن این آخر هفته را نیمه بارانی پیش بینی صمیمی دعوت به موسیقی پاپ برخی از ذرت و سکوت دستگاه تلفن همراه خود را و نشانه یک فیلم فوق العاده و یا دو (یا سه) در حال نمایش توسط کسب و کارهای محلی از شمال غربی فیلم های فروم به SIFF به ارک تسلیم (و فراتر از آن!). خوانده شده در برای آخر این هفته تراکم بالا مثل وحشت کلاسیک پروژه جادوگر بلرستاره نکردم ذخیره رکورد doc موسیقی دیگرو اگر شما به دنبال برای تحت تاثیر قرار دادن خود را cinephile دوستان پست قرنطینه هفت و نیم ساعته مجارستانی حماسه Sátántangó. برای اطلاعات بیشتر اجتماعی فاصله پسند گزینه های سرگرمی را بررسی کنید 42 بهترین مجازی, همه چیز برای انجام این آخر هفته.

Americana خلبان ازجان گذشته ژاپنی
نیویورک میان رشته ای عملکرد گروه موقت اعوجاج می آمیزد و تئاتر و فیلم و نصب و راه اندازی به freakily خودتون ژاپنی داستان های ارواح و وحشت (aka J-Horror) از طریق یک آمریکایی موسیقی سنت است. در سال 2009 نیویورک تایمز نقد و بررسی از این بازی جان وایس نوشت: “سخت هسته ای ترسناک طرفداران باید توجه کنید چرا که با هالیوود به ندرت خطر چیزی است که واقعا ناراحت کننده دیگر ترجیح می دهند خنده دار زامبی و by-the-numbers بازسازی, شما ممکن است مجبور به رفتن به تئاتر به دیدن مرگ انجام زندگی می کنند واقعا تست محدودیت های خود را.”
در دسترس از طریق در تخته

Beanpole
دو زن در لنینگراد تلاش برای بازسازی زندگی خود پس از خرابه های جنگ جهانی دوم در این فیلم از 27 ساله روسی کارگردان و نویسنده مشترک Kantemir Balagov. “این یک داستان از مردم برای آنها وحشت از جنگ به پایان رسیده است برای آنها صلح وحشت از جنگ به معنای دیگر” می نویسد نگهبان‘s پیتر برادشاو.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

بهترین CatVideoFest: موجودی تسلی Edition
محلی گربه سانان علاقه مندان و هانری گربه خالق خواهد برادن برکت قلب کنده 40 دقیقه از محتوای با کیفیت از SIFF را CatVideoFest—جشن سالانه الهی رابطه گربه ها و اینترنت—برای لذت تماشای شما.
در دسترس از طریق SIFF

پروژه جادوگر بلر
فقط در مورد شما احساس خارش به ترک خانه و رفتن به خارج از, حتی اگر آن را فقط به پیاده روی در اطراف برخی از خلوت جنگل, اجازه دهید این livestream سازمان دیده بان حزب—بازی co-مدیر ادواردو سانچز و تولید کنندگان گرگ هیل و مایکل Monello—شما یادآوری می کنند که شاید بهتر است به ماندن در داخل. کمتر فرصت را مورد آزار و اذیت توسط نامرئی کودکان و یا برای پیدا کردن دست پیچیده کیسه های unidentifiable گوشت-مسائل خارج از چادر خود را به باد رها شده کابین خیره به گوشه ای در حالی که یک شیطان-چیزی که جان خود را, سراخ کون, مستندساز دوستان است. شده است وجود دارد عجیب و غریب (و رک و پوست کنده نیمه ناخالص اگر شما فشار با نوک انگشت در آن) واکنش در مورد این فیلم پس از آن تبدیل شد به یک پدیده در سال 1999 به عنوان اگر آن است که واقعا فوقالعاده مردن فیلم برگزار می شود باید در برابر آن. اما پروژه جادوگر بلر است که هنوز هم به عنوان نزدیک که هر فیلم را تا کنون بدست به عنصری ترس استخراج از کاملا گفت: آتش داستان فقط در سن مناسب و سزاوار جایگاه خود را در وحشت پانتئون و اجازه ندهید که cynics به شما بگویم در غیر این صورت. بابی رابرتز
در دسترس از طریق MoPOP

Bull
آنی سیلوراستاین هدایت این آمدن از سن داستان در مورد یک فقیر نوجوان که در می یابد او بالقوه در rodeos در روستایی در تگزاس که در آن او دوست سابق-گاو سوار (بازی های گذشته در سان فرانسیسکو‘s راب مورگان). با توجه به Hbo فیلم “مواد معمولی مواد تشکیل دهنده را به یک شگرف چشم انداز از زندگی بر روی لبه است.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

سرهنگ Redl
این قبل از جنگ جهانی اول-مجموعه مجارستانی فیلم که برنده جشنواره کن جایزه هیات داوران جایزه در سال 1985 تواریخ آلفرد Redl معراج به رئیس ضد اطلاعات ارتش اتریش مجارستان تمام راه را به او (اسپویلر با عرض پوزش) آشکار خودکشی.
در دسترس از طریق SIFF

اعتماد به نفس
در این سال 1980 جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلم دو نفر از اعضای گروه در دوران جنگ جهانی دوم مجارستان وانمود می شود زن و شوهر در تلاش برای پنهان کردن در چشم ساده از اشغالگران نازی. زن کاتا است که ازدواج در زندگی واقعی است که باعث آشفتگی زمانی که او و جعلی شوهر شروع به ایجاد احساسات برای هر یک از دیگر.
در دسترس از طریق SIFF

نمایشگاه بر روی صفحه نمایش – لئوناردو: آثار
لئوناردو داوینچی شده است مرده برای قرن ها اما افسانه ای خود را زندگی می کند. این مستند منتشر شده در 500 سالگرد مرگ او به بررسی هنرمند رنسانس زندگی و کار می کنند.
در دسترس از طریق SIFF

لوسین فروید – یک پرتره از خود
لندن آکادمی سلطنتی هنر و بوستون موزه هنرهای زیبا خواهد شد در حال حاضر بر روی صفحه نمایش, نمایشگاه, 50, نقاشی, چاپ و نقاشی های اواخر انگلیسی, نقاش, Lucian Freud.
در دسترس از طریق SIFF

Mephisto
در سال 1981 جایزه اسکار برای برنده بهترین فیلم زبان خارجی رفت و به مجارستانی مدیر István Szabó را Mephistoکه به شرح زیر تلاش بازیگر که همکاری با نازی ها در آلمان اشغالی به منظور تبدیل شدن به یک ستاره. اینگمار برگمن تلقی “مهیجی اثر هنری است.”
در دسترس از طریق SIFF

در حال حاضر من خوب هستم
Sean Nelson نوشت: “Ahamefule J. Oluo از غریبه نابغه برنده جایزه گروه صنعتی وحی remounts مربوط بشرح حال خود اودیسه دلخراش, خنده دار, داستان شخصی مربوط توسط astoundingly قوی آهنگ ها, درخشان چیده شده و انجام شده توسط بسیاری از نوازندگان با استعداد در سیاتل.” در اصل صحنه در روی تخته در حال حاضر من خوب دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در طول اخیر خود در نیویورک اجرا خواهد شد و در حال حاضر نمایش آنلاین.
در دسترس از طریق در تخته

هنگامی که برادران برگزار شد: Robbie Robertson and The Band
با یک بار شد برادران, Roher ارائه متعارف بررس سنگ doc با خیمه-نام talking heads—Van Morrison, George Harrison, بروس اسپرینگستین, et al.—و کارآمد نشان می دهد رابرتسون در اوایل زندگی خانوادگی (مادر او بومی پدرش یهودی) و موسیقی تکامل است. رابرتسون بیان پرشور memoirist; این فیلم بر اساس خود 2016 زندگینامه شهادت. با متانت او ثبت باند را افزایش اوج و ویرانگر پایین در حالی که خود را همسر سابق دومینیک می افزاید: مهم مشاهدات در مورد اینتر-پویایی گروه و سوء مصرف مواد که گل نشسته اعضا. ردیابی یک داستان بی امان به سمت بالا تحرک از طریق موسیقی صنعت doc بر رابرتسون درونی قدرت و جاه طلبی بی حد و حصر که کمک به او را به اجتناب از مشروبات الکلی و مواد مخدر مربوط به مشکلات که مبتلا جفت خود را. برای طرفداران این گروه این فیلم را الهام بخش اشک غم و شادی اگر نه خشم. در حال حاضر بیش از همیشه موسیقی خود را برانگیخته احساسات با یک بود که احساس مذهبی اما بدون بوی sanctimony. دیو سگال
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

دیگر موسیقی
این ستاره نکردم موسیقی مستند (شامل نوازندگان مانند ویلیام Basinski ملی مت Berninger, Galaxie 500 دین ورهم و بسیاری دیگر از indie نوابغ) روشن خواهد شد تا اوایل 2000s-loving مدار در مغز خود را با یک نگاه در داخل نیویورک نمادین رکورد فروشگاه موسیقی دیگر. فروشگاه مانند بسیاری از آستین در حال اجرا کسب و کارهای کوچک در شهرهای بزرگ مجبور شد درهای خود را به دلیل افزایش اجاره.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

پلیس ضرب و شتم
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق غریبه

جاده ها گرفته نمی شود
سالی پاتر فیلم جدید جاده ها گرفته نمی شود به شرح زیر لئو (خاویر باردم) یک مرد شکنجه توسط سند چشم انداز از نسخه های جایگزین از زندگی خود را. او زندگی در مکزیک با اولین عشق دولورس. در دیگر او را پیری لیسانس در یک جزیره یونانی. در واقع او را محدود به یک پراکنده بروکلین آپارتمان نه چندان دور از دخترش (ال فانینگ).
در دسترس از طریق کشتی الج

Sátántangó
اگر شما می خواهید برخی از جدی cinephile cred شما نمی توانید انجام دهید بهتر از این هفت و نیم ساعته حماسه توسط مجاری استاد Béla Tarr, شناخته شده برای ساخت بلند, کثیف, طولانی, تاریک, عجیب, شاعرانه, طولانی, فیلم Werckmeister هارمونی و تورین اسب. Sátántango (1994) ترمیم در 4K مبتنی بر László Krasznahorkai وحشیانه تجربی رمان در مورد یک مزرعه اشتراکی سقوط تحت وزن خود و اعضای حرص و خیانت و ناامیدی.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

عمر مفید
ارائه شده از digital انتقال پل Bartel شخصی 35mm چاپ (!), این 1993 کمدی تاریک در مورد سه منحرف بزرگسالان مطرح شده در یک پناهگاه بمب, که در آن پدر و مادر خود را مخفی می کردند با آنها را پس از ترور کندی. بعد از هر غربالگری سازمان ثبت Q&A with Andrea استین جیم ترنر, O-Lan جونز, فیلم و برنامه نویس و “مرمت قهرمان” الکس Mechanik.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

ذبح کردن اژدها
باراک گودمن و کریس Durrance مستند به بررسی چگونه gerrymandering آسیب دیده است ما دموکراسی و چگونه شهروند-led فعال گروه شده اند بسیار مهم عوامل تغییر زمانی که بزرگتر سیستم های شکست است.
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

SPLIFF 2019
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 جشنواره آنلاین! برخی از علف های هرز در دست دارند ؟ اتمام آن را از راحتی از خانه خود را. تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
در دسترس از طریق غریبه

مرحله روسیه HD سه خواهر
آنتون چخوف سه خواهر را کاج برای زندگی سابق خود در مسکو به عنوان آنها در رنج کشیده استان در Timofey Kulyabin تولید در قرمز مشعل تئاتر در نووسیبیرسک. Kulyabin نوآوری: همه بازیگران اما یکی از برقراری ارتباط از طریق زبان اشاره. گرفتن پخش آنلاین از این تولید در HD.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

هزار قطعه از طلا
بر اساس این رمان توسط Ruthanne Lum McCunn (با یک فیلمنامه توسط رمان نویس و فیلمساز آن Makepeace) این 1990 فیلمی از یک زن جوان چینی (روزالیند چائو) که خانواده کشتی خود را به یک, آیداهو, شهر معدن به فروش می رسد به عنوان یک عروس. به مسائل بدتر او را خریداری ناخالص barkeeper در آیداهو شهر معدن که نیروهای او را به فحشا.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

این اثر Vasulka
نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که پیشگامان تصویری هنر شده اند در اطراف بیش از اینترنت. این Vasulka اثر می درخشد نور را در بارها فراموش شده دو Steina و وودی Vasulka از طریق اوایل کلیپ ها و مصاحبه.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
تنها جمعه

مجازی در حال حرکت تاریخچه V – کمدی امداد
اگر شما فقط در مورد هر کس دیگری در این سیاره نیاز به کمی سبک سری لحن به حرکت تصویر حفظ Puget صدا را از محلی بایگانی گنجینه های از ’90s نوستالژی به فیلم bloopers, عجیب و غریب, آگهی های بازرگانی از سال گذشته است.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
یکشنبه تنها

این Whistlers
جشنواره های مورد علاقه Corneliu Porumboiu (گنج پلیس صفت) کنکاش در ژانر نوآر کامل با کج کردن کج بازرس و…یک راز سوت زبان ؟
در دسترس از طریق SIFF

سفید سفید روز
در Hlynur Pálmason را دنبال کنید تا به زمستان برادرانخارج وظیفه رئیس پلیس در یک کنترل از راه دور ایسلندی شهر شروع به مشکوک یک مرد محلی از داشتن یک رابطه با همسر اواخر خود را. در هیجان انگیز-دیدار-اروپا-هنر-خانه, مد, مرد وسواس می شود با پیدا کردن حقیقت در هزینه های خود را (زندگی) عزیزان.
در دسترس از طریق SIFF

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im