بهترین فیلم به جریان آخر این هفته در سیاتل: جولای 2-5, 2020

Lin-مانوئل میراندا برنده جایزه پولیتزر موسیقی همیلتون است که ضربه به صفحه نمایش دیجیتال ، تأمل در تاریخ چهارم جولای در حالی که شما در جریان آن در دیزنی+ شروع جولای 3. دیزنی

همانطور که شما پهلو به سالاد سیب زمینی و ذرت در چوب بلال این چهارم جولای, چرا که نه قلم مو رنگ کردن در کشور ما ، میدارد ما را برای آخر این هفته بهترین فیلم به جریان در خانه عبارتند از: برنده جایزه داستان یکی از پدران بنیانگذار آمریکا (Lin-مانوئل میراندا همیلتونجریان از طریق دیزنی+) و یک فیلم مستند در مورد نفوذ رهبر جنبش حقوق مدنی (سحر پورتر John Lewis: خوب مشکلجریان از طریق کشتی تسلیم SIFF و غرب, فیلم, فروم). ما گرد کردن آن و بیشتر گزینه های بسیار عالی از جمله کریستال, Moselle را اسکیت آشپزخانه—زیر. اشتیاق برای بزرگ(ger) صفحه نمایش ؟ اتمام راهنمای ما به درایو سینما در منطقه سیاتل است.


پرش به: جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار | BIPOC متمرکز فیلم | جدید و قابل توجه: در سراسر کشور | جاری: حمایت از سیاتل کسب و کار


جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار

همه می توانم بگویم
Blind Melon خواننده گروه شانون Hoon ثبت شده خود را در Hi8 دوربین برای بهتر شدن نیمی از ’90s تمام راه را تا ساعت قبل از مرگ او در سن 28. صدها ساعت فیلم نشان می دهد همه چیز را از خود فرایند خلاق به تولد دختر خود را به مبارزه با اعتیاد به افزایش قدرت اینترنت. این فیلم منتشر شده که در 2019, کامپایل لحظات کلیدی که فیلم را به یک دفتر خاطرات تصویری.
در دسترس از طریق مترسک تصویری و فیلم Northwest فروم

John Lewis: خوب مشکل
اواخر فعال حقوق مدنی و گرجستان congressman John Lewis مبارزه برای حق رای, کنترل اسلحه بهداشت و درمان اصلاحات و مهاجرت بیش از این دوره از زندگی حرفه ای طولانی خود را. با استفاده از فیلم آرشیوی و مصاحبه از اواخر سال, سحر پورتر مستند به بررسی لوئیس دوران کودکی خود را در سال 1957 در دیدار با مارتین لوتر کینگ جونیور و خود را میراث ماندگار در عدالت اجتماعی جنبش در حال حاضر.
در دسترس از طریق کشتی تسلیم غرب, فیلم, فروم, و SIFF

قوز! بیشترین بازدید – جلد 1
قوز! تیم بازگرداندن برخی از فن های مورد علاقه, رابطه, کوتاه, از سال گذشته در چندین جلد از streamable تالیفات.
در دسترس از طریق غریبه
پنج شنبه تنها

نامرئی شاهد
ثروتمند ایتالیایی تاجر می شود رئیس مشکوک از او جوان عاشق, قتل, هنگامی که او از خواب بیدار در کنار بدن مرده او. اما او آن را انجام دهد؟! در یک شببه سبک مجموعه, حوادث, در, سوال, Adriano Doria مبارزات به قطعه با هم شب منجر به جنایت (مانند اینکه چگونه او کردم برش بر پیشانی اش چرا کف پوشانده بود پراکنده اسکناس و به همین دلیل او زخم تا با لورا چه کسی به او گفته بود برنامه ریزی برای شکستن تا با در تلاش برای نجات ازدواج خود را). اگر شما یک مکنده برای مودی آبی-خاکستری روشنایی و دشوار دفاع وکیل مدافع که هرگز از دست یک مورد به استفانو Mordini را هیجان انگیز بروید.
در دسترس از طریق Grand Illusion
باز جمعه

مرحله روسیه HD – آنا کارنینا موسیقی
گلپر Cholina هدایت و choreographs این Vakhtangov تئاتر تولید آنا کارنینا که ارتباط این داستان کلاسیک از طریق موسیقی و رقص و دیدنی طراحی و تولید در اینجا نشان داده شده روی صفحه را به عنوان یک encore.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
باز جمعه

اسکیت آشپزخانه
اگر کریستال, Moselle جدید HBO سری بتی است که شما گرسنه برای صحنه های بیشتری از womxn فرود کلاهبرداری در اسکیت خود را و نمایش اعمال دوستی در ناب ترین شکل آن شما باید برای تماشای آن تا سال 2018 از ویژگی های طول سلف اسکیت آشپزخانهاست که همه همان بازیگران بازی شخصیت های همان. این مراکز در کامیل (Rachelle Vinberg), درونگرا, اسکیت باز از لانگ آیلند می افتد که برای مرموز دوون (جیدن اسمیت) فقط به عنوان او را در حال سقوط با مادرش و پیدا کردن دوستان با یک گروه جدید از دخترا به درستی hellbent در بازپس kickflips از پسران که بسیار شلوغ نیویورک اسکیت صحنه.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

BIPOC متمرکز بر فیلم های

من خود را نگرو
شانزده سال پس از لومومبارائول پک است که در هائیتی به کارگردانی I Am Not Your Negro, یک فیلم مستند در مورد یکی از بزرگترین نویسندگان از 20 قرن امریکا جیمز بالدوین. در حال حاضر آن را آسان برای ایجاد یک فیلم در مورد Baldwin, زیرا, مانند, محمد علی وجود دارد تن از سرد فیلم های خود را خصوصی و عمومی لحظات و همچنین مانند علی, او تا به حال یک چهره جذاب: این شکل عجیب و غریب از او سر مثلث مو تعریف شده است که پیشانی خود را froggy چشم. فقط نشان می دهد او را به انجام همه چیز و فیلم خود را فقط خوب است. اما پک حاوی فیلم بالدوین با تاریک و رویایی تصاویر معاصر امریکا است. این تصاویر می گویند: ain’t a damn thing تغییر از روز بالدوین و جنبش حقوق مدنی. اما آنها می گویند این کار را با یک بینش عمیق درباره ماهیت زمان. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق Grand توهم و ارک تسلیم

الا فیتزجرالد: فقط یکی از آن چیزهایی
از سال 1934 عملکرد در تئاتر آپولو در زمانی که او فقط 15 سال به اواخر حرفه ای, Leslie Woodhead مستند جشن زندگی یاد ترانه جاز الا فیتزجرالد نادر از طریق مصاحبه و تصاویر.
در دسترس از طریق SIFF

فقط رحمت
فلوریدا دانیل Cretton هدایت این حقوقی درام بازیگران Michael B. Jordan به عنوان حقوق مدنی وکیل برایان استیونسون او به عنوان سفر به آلاباما به دفاع از والتر McMillian (Jamie Foxx) در برابر محکومیت غیر قانونی.
در دسترس از طریق سیستم عامل های مختلف

نگهبانان از خواب: سیاتل زنان Black Panthers
پس آن اوکلند اجداد, سیاتل یکی از شهرستانها برای اولین بار به شکل یک شاخه از حزب پلنگ سیاه و سفید. به ثمر رساند SassyBlack این سری از پنج کوتاه و مستند تولید شده توسط پاتریشیا Boiko و Tajuan LaBee به عنوان مقدمه ای برای شجاع اقدامات زنان پلنگ سیاه فعالان از فرانسیس دیکسون به فیلیس شریف Mobley.
در دسترس از طریق کانال سیاتل

دست Juneteenth
چنینگ گادفری مردم را برای اولین بار از ویژگی های مراکز در اطراف داستانی از دست Juneteenth مجلل رقابت سالانه است که جایزه برنده یک بورس تحصیلی به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج و یا دانشگاه خود را انتخاب کنید. در یک پیچ و تاب و در استاندارد رقابت که درایو مجلل نوع (فکر می کنم Miss Congeniality و افت مرده زرق و برق دار) و در دراز مدت برنده در این مورد فیروزه جونز می بیند که او بداند بیشتر شایسته برنده در پدر کای. “به جای فقط به تصویر می کشد راه های بی شمار زنان سیاه حمل جوامع خود فیلم می رود بیشتر به کشف این که چگونه این زنان و دختران و حمایت از یکدیگر در جهان است که اغلب نتواند آنها” نوشت: حزب محافظه لین, Gyarkye برای نیویورک تایمز.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

تونی موریسون: قطعات من
افزایش پرکار نوبل برنده جایزه نویسنده Toni Morrison ظروف در زندگی کوس کردن سفید نر ادبی هژمونی در تیموتی سبز-ساندرز مستند با حضور هیلتون Als, اپرا وینفری, راسل بانک ها و آنجلا دیویس در میان دیگران. بابی رابرتز
در دسترس از طریق کشتی تسلیم و PBS

که خیابان ؟
بسیاری از ما به یاد داشته باشید پیمایش از طریق اخبار در مورد فرگوسن تظاهرات در توییتر در سال 2014 اما Sabaah Folayan و دیمون دیویس’ کارگردان اولین بازی که خیابان ؟ پر کردن جاهای خالی داستان ارائه یک انسانی بسیار مورد نیاز پرتره از کسانی که درگیر. اختصاص داده شده به مایکل براون, فیلم قطاری پس از تیراندازی از غیر مسلح 18 ساله توسط یک افسر پلیس در حالی که سیاه و سفید مرد جوان تا به حال دست خود را در هوا با استفاده از متین مصاحبه با هنوز عزادار فرگوسن ساکنان که دیده ام خود را متحد کردن جامعه در برابر خشونت پلیس. JENNI مور
در دسترس از طریق شمال غربی فیلم های فروم و ارک تسلیم

همچنین نگاه کنید به: مقاومت در برابر ما خلاصه برای بیشتر ضد نژادپرستی منابع است.

جدید و قابل توجه: در سراسر کشور

#AnneFrank. موازی داستان
منتشر شده در 75 سالگرد آزادی آشویتس این مستند retells داستان Anne Frank (یهودی diarist که معروف وقایع سال او و خانواده اش صرف شده در طول اشغال هلند) ارائه شده توسط بازیگر بریتانیایی Helen Mirren, که می خواند از دفتر خاطرات یک دختر جوان در فرانک بازسازی اتاق خواب در آمستردام. این فیلم همچنین امکانات شهادت چند از زندگی بازماندگان هولوکاست و خانواده خود را.
در دسترس از طریق Netflix

دیک ون دایک نشان می دهد
اگر شما به دنبال به افتخار میراث اواخر کمدی استاد Carl Reiner توسط جریان کار خود را با شروع خوب تمیز پیچیده و سرگرم کننده از دیک ون دایک نشان می دهدکه ویژگی های پیشرو در نخست خود را انجام آنچه او را در (پوزخند goofily و gesticulating grandly با wildly بلند اندام ها) و انجام آنچه او را در (faking لهجه انگلیسی). سرگرم کننده واقعیت: این نمایش در اصل به نام سر خانوادهو Reiner بازیگران خود را به عنوان منجر شود. که به وضوح کار نمی کند اما او نشانی از بازی Alan بردی, ستاره نشان می دهد-در-این-نمایش در نسخه ای که از آن ساخته شده در تلویزیون.
در دسترس از طریق سیستم عامل های مختلف

همیلتون
فیلم برداری روی صحنه توسط مدیر توماس Kail و فیلمبردار دکلان کوئین در ریچارد راجرز تئاتر در ژوئن 2016 (به زمانی که مخاطبان می تواند بسته سالن شانه به شانه), Lin-مانوئل میراندا برنده جایزه پولیتزر موسیقی برادوی در مورد الکساندر همیلتون در حال آمدن است به دیزنی+. اگر شما هنوز هم دیده می شود که نشان می دهد چرا که شما با احتیاط از موزیکال را نشانه از آن به طور مداوم بررسی درخشان خود, هیپ هاپ, جاز و رپ اعداد ساخته اند که مردم در سراسر کشور تجدید نظر خود را سفت و سخت ضد موسیقی موضع و ارائه آنها را آبدار بحث برانگیز تاریخ در مورد یکی از پدران بنیانگذار.
در دسترس از طریق دیزنی+
اکران جمعه

خانه
پس از حسادت خود را از خانه های زیبا و محله که در آن فیلمسازان مانند کریستن استوارت و پائولو سورنتینو اقامت را در این مجموعه از فیلم های کوتاه ساخته شده در طول چند ماه گذشته در قرنطینه که Hbo بداند “کنجکاو غیر قابل پیش بینی و اغلب زندگی تایید.” مانند هر گونه گسترده مجموعه ای از آن را محدود به یک کیسه مخلوط برای همه. اما از آنجا که شما باید آن را در Netflix بکشد و نه در تئاتر هیچ کس مراقبت خواهد کرد اگر شما جست و خیز پیش رو به Sebastián Lelio داخلی موسیقی و یا Maggie Gyllenhaal نزدیک به استخوان apocalyptic sci-fi.
در دسترس از طریق Netfix

فهرست شیندلر
“فردی نفرت که یک چیز وحشتناک است” استیون اسپیلبرگ گفت: NBC Nightly News وقتی پرسیده شد که در سال 2018 چه او امیدوار بود حال و روز مخاطبان را به دور از به موقع rerelease از سال 1993 فیلم. “اما زمانی که جمعی نفرت سازماندهی و صنعتی و سپس نسل کشی به شرح زیر است.” برنده جایزه اسکار شیندلر لیست, مجموعه ای در تحت اشغال نازی ها کراکوف است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.
در دسترس از طریق Netflix

اسرار حل نشده
آخرین docuseries در آینده در Netflix بکشد است تصور را دوباره از کلاسیک شبح وار-مجموعه داستان های میزبانی شده توسط رابرت پشته. این نسخه کاهش یافته است برای رفتن به تعقیب پس از آن سبک خاص از سحر و جادو (هیچ میزبان در همه اسرار “را برای خود صحبت می کنند” با توجه به تولید کنندگان) اما موضوع آهنگ هنوز اینجا هنوز بالا بردن goosebumps و راز ارائه شده امیدوارم زندگی به پیشینیان خود’ استاندارد. بابی رابرتز
در دسترس از طریق Netflix

به انجمن خوش آمدید چچن
هنگامی که مواجه, مورد آزار و اذیت تجاوز+ مردم در جمهوری چچن طرفدار کرملین رهبر رمضان A. قدیروف گفت: “این ها مزخرف است. ما لازم نیست که چنین افرادی در اینجا.” یک سال 2017 نیویورک تایمز مقاله آمده است: “گی مردان هرگز آسان زندگی در چچن. اما هدف مجازات دسته جمعی همجنسگرایان آغاز شد که در ماه گذشته […] جدید به نوبه خود در این منطقه سابقه طولانی در نقض حقوق.” دیوید فرانسه (How to Survive a Plague) مستند جدید افکن فعالان که قاچاق مردم رو تهدید به خشونت و یا آدم ربایی برای خود جنسی یا هویت جنسیتی به کانادا, اروپا-آسیا و دیگر مناطق امن که در آن آنها را به زندگی در پنهان کاری در حالی که آنها در انتظار پناهندگی برنامه های کاربردی.
در دسترس از طریق HBO

مداوم: حمایت از سیاتل کسب و کار

Americana خلبان ازجان گذشته ژاپنی
نیویورک میان رشته ای عملکرد گروه موقت اعوجاج می آمیزد و تئاتر و فیلم و نصب و راه اندازی به freakily خودتون ژاپنی داستان های ارواح و وحشت (aka J-Horror) از طریق یک آمریکایی موسیقی سنت است. در سال 2009 نیویورک تایمز نقد و بررسی از این بازی جان وایس نوشت: “سخت هسته ای ترسناک طرفداران باید توجه کنید چرا که با هالیوود به ندرت خطر چیزی است که واقعا ناراحت کننده دیگر ترجیح می دهند خنده دار زامبی و by-the-numbers بازسازی, شما ممکن است مجبور به رفتن به تئاتر به دیدن مرگ انجام زندگی می کنند واقعا تست محدودیت های خود را.”
در دسترس از طریق در تخته

و پرندگان بارید پایین
در Louise Archambault را سودا فیلم که برنده اژدها جایزه در سال 2020 گوتنبرگ جشنواره سه hermits زندگی در کابین از راه دور در کبک روستا باید راه خود را از زندگی طرح میتوانست با آتش سوزی جنگل ها.
در دسترس از طریق SIFF

استماع
Nina Hoss پخش محکم زخم دبیرستان ویولن معلم در آستانه یک فروپاشی عصبی در این 2019 ویژگی از کارگردان آلمانی Ina Weisse.
در دسترس از طریق SIFF

Aviva
Boaz Yakin را رسا رقص فیلم به بررسی سیالیت جنسیت از طریق دو شخصیت بهشت و Aviva که ضامن هر دو ذهنی و جسمی (هر یک از شخصیت توسط بازیگران مختلف) بین قوی مردانه و زنانه هویت. “رقص است شجاع نفسانی مهار نشده و کمی بیش از حد کامل خود را. غرور در فرانک خروج از مرکز فشار در زمان به ناخواسته پوچ. آن را هیجان انگیز چگونه این رقص توالی درمان می شوند مانند هر صحنه و ناامید زمانی که اجبار به توجیه آنها طول می کشد نگه دارید” می خواند نیویورک تایمز نقد و بررسی.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

ضربان
مجموعه ای در عدالت کیفری و نظم عمومی مصوب سال 1994 که بدون مجوز ممنوع raves در سراسر انگلستان این فیلم به شرح زیر BFFs Johnno و آچار که دزدکی حرکت کردن به یک حزب غیر قانونی برای یک شب گذشته هم پس از تحقق آنها به مقصد مخالف مسیرهای زندگی.
در دسترس از طریق Grand Illusion

کارمن و لولا
Arantxa Echevarría را مطمئن باشید اولین حول محور دو رم در مادرید. این بی تدبیر کارمن یک دبیرستان ترک تحصیل نمی توانید صبر کنید برای دریافت و تبدیل به یک آرایشگر. انفرادی و لولا, یک هنرمند گرافیتی و مستور, لزبین, مشتاق به عنوان یک معلم. زنان دیدار در حالی که کار در خانواده خود بازار اصطبل lust گل با لمس یک دست. به زودی آنها در حال رخنه کردن به صورت دود می شکند و بوسه پرشور. پتانسیل برای تراژدی می آید از خود مردسالار جامعه را عدم توانایی در قبول هم جنس, داستان عاشقانه, اما این امکان برای پیروزی نهفته است با لجبازی و قدرت است. جایزه: ضد شورش از sequins که با آن فرهنگ خود را جشن می گیرد و حتی دنیوی ترین موارد است. کتی FENNESSY
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

César و Rosalie
در کلود Sautet کلاسیک درام عاشقانه César et Rosalieدو مرد (ثروتمند César و دیوید قدیمی شعله) نبرد برای عواطف زیبا به تازگی طلاق گرفته, خانم (با بازی Isabelle Huppert در اولین نقش در فیلم).
در دسترس از طریق کشتی الج

فوق العاده قارچ
در بدترین حالت فوق العاده قارچ ها می شود بیش از حد وو-وو حواس پرت برای خود خوب (زمانی که این فیلم بحث تبدیل به قارچ سحر و جادو تصاویری نوبه خود به آنچه که تا آنجا که من می توانم بگویم یک روانگردان محافظ صفحه نمایش از ویندوز 95) اما در بهترین حالت آن doc جفت فوق العاده مرور زمان تصاویر با دوز خوبی از واقعی ذهن باد علم است. خوش برخورد پرشور قارچ محقق پل Stamets پیوست سر صحبت Michael Pollan, اندرو ویل و راوی Brie Larson به بررسی همه چیز از عظیم شبکه های قارچی است که حمل سیگنال های بین نامتجانس دور گیاهان به مزایای روانی psilocybin است. آن را ناهموار سفر اما یکی خوب است. اریک هنریکسن
در دسترس از طریق کشتی الج

ماهیگیر دوستان
لندن موسیقی exec وظیفه است با امضای گروهی از shanty-آواز ماهیگیران در یک کنترل از راه دور Cornish ایجاد کرد به یک برچسب در این نشاط کمدی.
در دسترس از طریق Grand Illusion
پنج شنبه تنها

او گردیده درخشندگی: جشن Lynn Shelton از طریق فیلم و موسیقی
تحسین سیاتل مدیر Lynn Shelton درگذشت بیش از حد به زودی و غم و اندوه احساس او طرفداران همکاران و عزیزان از طریق می آید در این مستند توسط شلتون را دوست دیرین Megan Griffiths. آن را رایگان به سازمان دیده بان در یوتیوب و ویژگی های یک ستاره نکردم ترکیب حضور, از جمله, Emily Blunt, Kaitlyn Dever, Rosemarie DeWitt, علامت و جی گذاری به عنوان duplass, Jeff Garlin, Joshua Leonard, Sean Nelson, Michaela Watkins و ریس ویترسپون به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی زنده از شریک زندگی خود را Marc Maron, اندرو پرنده بن Gibbard لورا Veirs و Tomo Nakayama.
در دسترس از طریق یوتیوب

خانه از مرغ مگس خوار
چهارده سال Eunhee کمی آرامش در زندگی, آیا در مدرسه (معلم واقعی نقل قول: “ما هر روز می میرند”) با او و تنش در خانواده یا در میان بی ثبات دوستان و له. او در می یابد غیر منتظره آرامش زمانی که او می شود یک جدید چینی مدرس: Youngji آرام و مستقل که به رسمیت می شناسد Eunhee حاد تنهایی و سردرگمی است. بورا کیم, اولین فیلم مجموعه ای در حومه 1990s سئول به بررسی نوجوان روابط به جای زیر یک روایت است. اگر ما تمرکز بر روی Eunhee بازی فوق العاده طبیعی Ji-هو و پارک و هر شخصیت به نظر می رسد پنهان درونی هستی و ما به زودی سرمایه گذاری در این دوستی را دوست دارد و heartbreaks از این محدود جهان است. ژول ZELMAN
در دسترس از طریق SIFF

نفوذی
در این مستند هیجان انگیز دو جوان مهاجر به عمد خود را پرتاب به یک سایه برای سود بازداشتگاه به از بین بردن فساد سازمان از داخل است. خود را detainers نمی دانم که آنها در حال اعضای مهاجر ملی جوانان داد یک گروه رادیکال خیال که در یک ماموریت برای جلوگیری ناعادلانه اخراج.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

آخرین درخت
یک نیجریه, بریتیش, نوجوانی حرکت از روستایی Lincolnshire به ناآشنا لندن به زندگی با مادر خود در Shola عمو را برای اولین بار از ویژگی های.
در دسترس از طریق SIFF

Marona این داستان فوق العاده
برای سالم و روانی شارژ به نوبه خود به Anca دامیان expressionistic فرانسوی فیلم انیمیشن گفت: از طریق چشم از یک سگ ولگرد که فقط می خواهد با محبت انسان به اویختن با.
در دسترس از طریق SIFF

عزیزم من ویویان
Johnny Cash اول زن ویویان Liberto (برای آنها کشور خواننده خود نوشت: معروف آهنگ I Walk the Line) شده است پنهان در داستان نقد زندگی (نگاه کنید: در سال 2005 راه رفتن روی خطکه در آن او به طور خلاصه توسط Ginnifer Goodwin). مت Riddlehoover مستند شامل مصاحبه با کودکان و فیلم آرشیوی از Liberto, reframes روایت او.
در دسترس از طریق مترسک تصویری

در حال حاضر من خوب هستم
Sean Nelson نوشت: “Ahamefule J. Oluo از غریبه نابغه برنده جایزه گروه صنعتی وحی remounts مربوط بشرح حال خود اودیسه دلخراش, خنده دار, داستان شخصی مربوط توسط astoundingly قوی آهنگ ها, درخشان چیده شده و انجام شده توسط بسیاری از نوازندگان با استعداد در سیاتل.” در اصل صحنه در روی تخته در حال حاضر من خوب دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در طول اخیر خود در نیویورک اجرا خواهد شد و در حال حاضر نمایش آنلاین.
در دسترس از طریق در تخته

یک روز در زندگی نوح Piugattuk
Zacharias Kunuk (سریع دونده جستجوگران) هدایت این کمدی اشتباهات در مورد Inuit مهاجر نوح Piugattuk و باند خود را از شکارچیان عشایری که تحت فشار برای کنار گذاشتن روش های سنتی زندگی خود را در محل حل و فصل مسکن توسط یک دولت فرستاده ملاقات آنها در دریا یخ.
در دسترس از طریق SIFF

پلیس ضرب و شتم
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق غریبه

ملکه لاپا
Luana مونیز در حال حاضر در اواخر 50s, خانه های یک نسل جدید از همکار ترانس کارگران جنسی در, Rio de Janeiro, Brazil. این مستند به بررسی خود را روز به روز زندگی می کند و هدایت آنها از دریافت مونیز که به مدت طولانی در برخورد با ضد تجاوز+ نگرش در شهرستان.
در دسترس از طریق مترسک تصویری و فیلم Northwest فروم

شرلی
مشهور ترسناک نویسنده شرلی جکسون (که معروف ترین آثار عبارتند از فراموش نشدنی از خانه تپه و ما باید همیشه زندگی می کردند و در قلعه) است که در وسط نوشتن شاهکار او که یک جوان تازه داماد زن و شوهر را نشان می دهد و می اندازد او—و او در حال حاضر-rocky رابطه با philandering شوهر کردن آهنگ. به نظر می رسد غیر مستقیم و نیمه آبدار.
در دسترس از طریق شمال غربی فیلم های فروم و هوگو خانه

سفینه فضایی زمین
مت گرگ عجیب, نشاط بخشی, مستند می گوید داستان واقعی از Biosphere 2—خود-مهندسی ماکت زمین اکوسیستم با الهام از یک پروژه آغاز شد که در دهه 1970 و در آن هشت نفر (خود-توصیف “biospherians”) اقدام به قرنطینه خود را برای دو سال در اوایل ’90s. در حالی که این آزمایش برش های کوتاه, این واقعیت است که این فیلم تواریخ وجود روزانه در مواجهه با یک تهدید کننده زندگی فاجعه زیست محیطی باعث می شود این موقع آنلاین آزاد است.
در دسترس از طریق کشتی الج

SPLIFF 2019 & 2020
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 و 2020 جشنواره (دومی که توسط بتی وتر و کوکی Couture) آنلاین! برخی از علف های هرز در دست دارند ؟ اتمام آن را از راحتی از خانه خود را. تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
در دسترس از طریق غریبه

نارنگی
فیلم خوب می تواند گاهی اوقات به یک زمزمه—یک احساس است که انرژی و شیمی بر روی صفحه نمایش را نمی توان محدود به لبه های قاب. نارنگی متناسب با این توضیحات و پس از آن برخی از ایجاد جنبشی با عجله به اندازه کافی سرريز آب به نور تا لا برای یک سال. در حالی که مملو از خلاقیت و نوآوری هر دو خوش آمدید (یک داستان در مورد تغییر جنسیت شخصیت های بازی نما نوازندگان) و به طور بالقوه چشم-strainingly نگران کننده (فیلم به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در فریب-از تثبیت اپل) اصلی غذای آماده است که فقط زنده چگونه به نظر می رسد. اندرو رایت
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

این Whistlers
جشنواره های مورد علاقه Corneliu Porumboiu (گنج پلیس صفت) کنکاش در ژانر نوآر کامل با کج کردن کج بازرس و…یک راز سوت زبان ؟
در دسترس از طریق SIFF

سفید سفید روز
در Hlynur Pálmason را دنبال کنید تا به زمستان برادرانخارج وظیفه رئیس پلیس در یک کنترل از راه دور ایسلندی شهر شروع به مشکوک یک مرد محلی از داشتن یک رابطه با همسر اواخر خود را. در هیجان انگیز-دیدار-اروپا-هنر-خانه, مد, مرد وسواس می شود با پیدا کردن حقیقت در هزینه های خود را (زندگی) عزیزان.
در دسترس از طریق SIFF

خود و مال شما
هنگ Sang-soo را 18th ویژگی ها—همه آنها absurdist اما انسانی درک تغییرات در ماهیت مقاوم عاشقانه بین زن و مرد—می بیند او را dolefully پالایش خود را مطیع غرور به عنوان تا کنون بیش طولانی و بی مهارت مکالمات سوخت soju و آبجو. Youngsoo یک هنرمند که مادر در حال مرگ است مواجه با حسادت و شک و تردید خود جذب دختر Minjung شایع است به فریب دهد در اطراف با مردان دیگر است. هنگ پیش بینی تمایل به فرم خود را از دورویی که از لحاظ ساختاری نقش در فیلم گریزان و گمراه کننده تکرار از Minjung که فوق العاده (یا در مجموع?) رکود اسطوره “واقعا چشمگیر است.” جی KUEHNER
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

شما نمی Nomi
یک سینمایی استدلال برای عظمت Paul Verhoeven را Showgirlsجفری McHale مستند ویژگی های مصاحبه با آدم Nayman (معاون راهنمای فیلم), آوریل Kidwell (I Nomi) و هلو مسیح (شیر) همراه با آرشیوی فیلم مصاحبه با بازیگران و خدمه از Showgirls.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de