بهترین فیلم به جریان آخر این هفته در سیاتل: جولای 16-19 و 2020

پیوستن به امریکا فررا Julia Stiles, Rachel Boston, Erinn Hayes, و دیوید کراس (و Grand Illusion) این جمعه به صورت مجازی Q&A پس از نمایش فیلم it’s a Disaster2012 قرنطینه کمدی گفتگو و رفتار بد. اسیلوسکوپ تصاویر

با کروناویروس موارد خونتان در واشنگتن و فراتر از آن را بعید است که ما را وادار به فرار به تهویه مطبوع رحم یک سالن سینما برای گرفتن آخرین فیلمهای تابستان در هر زمان به زودی. با این حال! بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در حال هدف قرار دادن جریان این آخر هفته که بسیاری از آنها حسن نیت ارائه میدهد از تئاتر های محلی. دفعات بازدید در تاریخ برای ما تراکم بالا از Praveen Morchhale را بیوه سکوت به سال 1990 ترسناک-کمدی لرزش به Netflix بکشد سری لعنت. اشتیاق برای بزرگ(ger) صفحه نمایش ؟ اتمام راهنمای ما به درایو سینما در منطقه سیاتل است.


پرش به: جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار | BIPOC متمرکز فیلم | جدید و قابل توجه: در سراسر کشور | جاری: حمایت از سیاتل کسب و کار | آخرین فرصت برای جریان: فیلم پایان این هفته


جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار

مهمان افتخاری
یک پدر (David Thewlis) و دختر (Laysla De Oliveira) باز کردن خود را در هم تنیده اسرار در این 2019 زمان بافی, هیجان انگیز از مدیر Atom Egoyan (شیرین آخرت). Luke Wilson نقش یک کشیش که به نوعی حل همه چیز برای همه. راه رفتن لوقا!
در دسترس از طریق Grand Illusion
باز جمعه

این یک فاجعه است
اسیلوسکوپ هدیه ویژه livestream غربالگری 2012 را سیاه و سفید-کمدی گفتگو و رفتار بد این یک فاجعه استکه شروع می شود به عنوان یک بی دست و پا مجموعه ای از بی سر و صدا-خروشد مردم در یک ناراحت کننده مهمانی شام—و این که قبل از آنها کشف آنها گیر کرده در داخل به عنوان جهان در حال پایان یافتن است. نه prescient یا relatable در همهدرسته ؟ قطعا این جنبه از فیلم نمی تواند آورده و مورد بررسی قرار گرفت در این پست فیلم Q&A با تمام بازیگران از جمله امریکا فررا Julia Stiles, Rachel Boston, Erinn Hayes, و David Cross.
در دسترس از طریق Grand Illusion
تنها جمعه

لرزش
تعمیرکاران وال McKee (کوین بیکن) و ارل Bassett (Fred Ward) خسته خود را کسل کننده زندگی در کویر کوچک در شهر کمال نوادا. اما فقط به عنوان دو سعی کنید به جست و خیز شهر آنها اتفاق می افتد پس از یک سری از مرگ مرموز و نگران زلزله شناس با مطالعه خوانش غیر طبیعی در زیر زمین است. با کمک از غیر عادی زن و شوهر, گروهی مبارزه برای بقا در برابر غول های کرم مانند هیولا گرسنه برای گوشت انسان. مت Baume نوشت:”لرزش بسیار مسخره فیلم ترسناک که البته آن قدرت بزرگ. انفجار انتشار دکمه موس, ترسناک, هیولا در شب — آن را به یک ترکیب ایده آل از ’80s, schlock-ترسناک با معوج دانستن ’90s گفت و گو و آن را به عنوان popcorny یک فیلم به عنوان فیلم احتمالا می تواند باشد.” این نمایش به شما به ارمغان آورد MoPOP آن است که از داخل خانه مجازی سری و شامل یک پیش فیلم مقدمه ای از مهمان ویژه کلی سو DeConnick یک کمیک نویسنده که چشم انداز برای کاپیتان مارول شکل پایه ای برای شخصیت ما می دانیم و عشق در مارول فیلم.
در دسترس از طریق Netflix و دیگر VOD سیستم عامل; MoPOP watch-همراه تنها جمعه

مجازی در حال حرکت تاریخ هفدهم – سیاه و سفید واشنگتن: دولت محلی و جامعه فعالیت
برای این نسخه از MiPoP را آرشیوی سری ویدئو, سازمان دیده بان denizens از PNW بحث در مورد حقوق مدنی و نژاد پرستی و فرصت های تاریخی نکردن از BIPOC جوامع در منطقه ما است.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
یکشنبه تنها

بیوه سکوت
درون پودر keg کشمیر یک محاصره مسلمان “نیمه بیوه” بارها و بارها باعث می شود خطرناک بازحمت حرکت کردن به نزدیکترین مرکز دولت به سعی کنید به ادعای گواهی مرگ او طولانی از دست رفته است. تلاش های او برای حرکت در حال مانع توسط جامعه ای که به قول یکی از wormier بوروکرات آن را “مسئولیت مردم برای حفظ دولت خود خوشحال است.” نویسنده/مدیر Praveen Morchhale فیلم نیست دقیقا ظریف درباره پیام خود را ابتدا با تصویری از یک زن مسن به معنای واقعی کلمه به یک صندلی. خوشبختانه خیلی از موضوعی سنگین-handedness است leavened توسط یک متخصص با استفاده از فریم, Shilpi Marwaha روشن-چشم منجر عملکرد و نهایی لحظه ای از طنز است که به اندازه کافی مشتاق به اصلاح با. اندرو رایت
در دسترس از طریق SIFF
باز جمعه

BIPOC متمرکز بر فیلم های

من خود را نگرو
شانزده سال پس از لومومبارائول پک است که در هائیتی به کارگردانی I Am Not Your Negro, یک فیلم مستند در مورد یکی از بزرگترین نویسندگان از 20 قرن امریکا جیمز بالدوین. در حال حاضر آن را آسان برای ایجاد یک فیلم در مورد Baldwin, زیرا, مانند, محمد علی وجود دارد تن از سرد فیلم های خود را خصوصی و عمومی لحظات و همچنین مانند علی, او تا به حال یک چهره جذاب: این شکل عجیب و غریب از او سر مثلث مو تعریف شده است که پیشانی خود را froggy چشم. فقط نشان می دهد او را به انجام همه چیز و فیلم خود را فقط خوب است. اما پک حاوی فیلم بالدوین با تاریک و رویایی تصاویر معاصر امریکا است. این تصاویر می گویند: ain’t a damn thing تغییر از روز بالدوین و جنبش حقوق مدنی. اما آنها می گویند این کار را با یک بینش عمیق درباره ماهیت زمان. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق Grand توهم و ارک تسلیم

الا فیتزجرالد: فقط یکی از آن چیزهایی
از سال 1934 عملکرد در تئاتر آپولو در زمانی که او فقط 15 سال به اواخر حرفه ای, Leslie Woodhead مستند جشن زندگی یاد ترانه جاز الا فیتزجرالد نادر از طریق مصاحبه و تصاویر.
در دسترس از طریق SIFF

نگهبانان از خواب: سیاتل زنان Black Panthers
پس آن اوکلند اجداد, سیاتل یکی از شهرستانها برای اولین بار به شکل یک شاخه از حزب پلنگ سیاه و سفید. به ثمر رساند SassyBlack این سری از پنج کوتاه و مستند تولید شده توسط پاتریشیا Boiko و Tajuan LaBee به عنوان مقدمه ای برای شجاع اقدامات زنان پلنگ سیاه فعالان از فرانسیس دیکسون به فیلیس شریف Mobley.
در دسترس از طریق کانال سیاتل

دست Juneteenth
چنینگ گادفری مردم را برای اولین بار از ویژگی های مراکز در اطراف داستانی از دست Juneteenth مجلل رقابت سالانه است که جایزه برنده یک بورس تحصیلی به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج و یا دانشگاه خود را انتخاب کنید. در یک پیچ و تاب و در استاندارد رقابت که درایو مجلل نوع (فکر می کنم Miss Congeniality و افت مرده زرق و برق دار) و در دراز مدت برنده در این مورد فیروزه جونز می بیند که او بداند بیشتر شایسته برنده در پدر کای. “به جای فقط به تصویر می کشد راه های بی شمار زنان سیاه حمل جوامع خود فیلم می رود بیشتر به کشف این که چگونه این زنان و دختران و حمایت از یکدیگر در جهان است که اغلب نتواند آنها” نوشت: حزب محافظه لین, Gyarkye برای نیویورک تایمز.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

تونی موریسون: قطعات من
افزایش پرکار نوبل برنده جایزه نویسنده Toni Morrison ظروف در زندگی کوس کردن سفید نر ادبی هژمونی در تیموتی سبز-ساندرز مستند با حضور هیلتون Als, اپرا وینفری, راسل بانک ها و آنجلا دیویس در میان دیگران. بابی رابرتز
در دسترس از طریق کشتی تسلیم و PBS

که خیابان ؟
بسیاری از ما به یاد داشته باشید پیمایش از طریق اخبار در مورد فرگوسن تظاهرات در توییتر در سال 2014 اما Sabaah Folayan و دیمون دیویس’ کارگردان اولین بازی که خیابان ؟ پر کردن جاهای خالی داستان ارائه یک انسانی بسیار مورد نیاز پرتره از کسانی که درگیر. اختصاص داده شده به مایکل براون, فیلم قطاری پس از تیراندازی از غیر مسلح 18 ساله توسط یک افسر پلیس در حالی که سیاه و سفید مرد جوان تا به حال دست خود را در هوا با استفاده از متین مصاحبه با هنوز عزادار فرگوسن ساکنان که دیده ام خود را متحد کردن جامعه در برابر خشونت پلیس. JENNI مور
در دسترس از طریق شمال غربی فیلم های فروم و ارک تسلیم

همچنین نگاه کنید به: مقاومت در برابر ما خلاصه برای بیشتر ضد نژادپرستی منابع است.

جدید و قابل توجه: در سراسر کشور

30 Rock چشمگیر ویژه
لیز لیمو و کارکنان خود را از نویسندگان تلویزیون باز خواهد گشت برای 30 سنگ ویژه که دو برابر به عنوان یک پیش نمایش برای NBC سقوط صف و جدید, جریان, خدمات, طاووس. اکثر NBC وابسته به امتناع از به هوا نشان می دهد در پاسخ به فی سازگار blindspots در چندین قسمت از طنزهای تلویزیونی (آن تن-ناشنوا جوک در مورد blackface که مهمترین آنها) اما از آن خواهد شد در NBC.com و دیگر خدمات ذکر شده در زیر و امیدوارم با ارائه برخی از آسیب های کنترل.
در دسترس از طریق NBC طاووس و انواع شبکه های کابلی

شجاع دنیای جدید
آلدوس هاکسلی را 1932 dystopian رمان می شود تلویزیون اقتباس درمان از ستاره Alden Ehrenreich و Jessica Brown Findlay (از انفرادی و Downton Abbeyبود).
در دسترس از طریق طاووس

لعنت
اگر آن را به نظر می رسد یک Arthurian دوران Red Dead Redemption 2 و برای تلفن های موبایل مانند بازی تاج و تختآنچه در آن است? جدید Netflix سری اصلی بر اساس توماس ویلر و فرانک میلر رمان گرافیکی به همین نام با بازی کاترین لانگفورد (13 دلیل).
در دسترس از طریق Netflix
اکران جمعه

مداوم: حمایت از سیاتل کسب و کار

Ai Weiwei: ارادتمند شما
چینی هنرمند معاصر Ai Weiwei که شناخته شده برای خود را پررنگ عمومی, انتقادات از دولت چین را مبنی بر دموکراسی و حقوق بشر بود که نیروی پشت این نمایشگاه پرتره @زیادیکه به تصویر کشیده تصاویر از زندانیان از سراسر جهان—از نلسون ماندلا به چلسی منینگ در خارج از جزیره آلکاتراز و همچنین برجسته یک زندانی نامه نوشتن پروژه. این مستند به بررسی نمایشگاه فرایند از آغاز تا پایان.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

همه می توانم بگویم
Blind Melon خواننده گروه شانون Hoon ثبت شده خود را در Hi8 دوربین برای بهتر شدن نیمی از ’90s تمام راه را تا ساعت قبل از مرگ او در سن 28. صدها ساعت فیلم نشان می دهد همه چیز را از خود فرایند خلاق به تولد دختر خود را به مبارزه با اعتیاد به افزایش قدرت اینترنت. این فیلم منتشر شده که در 2019, کامپایل لحظات کلیدی که فیلم را به یک دفتر خاطرات تصویری.
در دسترس از طریق مترسک تصویری و فیلم Northwest فروم

Americana خلبان ازجان گذشته ژاپنی
نیویورک میان رشته ای عملکرد گروه موقت اعوجاج می آمیزد و تئاتر و فیلم و نصب و راه اندازی به freakily خودتون ژاپنی داستان های ارواح و وحشت (aka J-Horror) از طریق یک آمریکایی موسیقی سنت است. در سال 2009 نیویورک تایمز نقد و بررسی از این بازی جان وایس نوشت: “سخت هسته ای ترسناک طرفداران باید توجه کنید چرا که با هالیوود به ندرت خطر چیزی است که واقعا ناراحت کننده دیگر ترجیح می دهند خنده دار زامبی و by-the-numbers بازسازی, شما ممکن است مجبور به رفتن به تئاتر به دیدن مرگ انجام زندگی می کنند واقعا تست محدودیت های خود را.”
در دسترس از طریق در تخته

و پرندگان بارید پایین
در Louise Archambault را سودا فیلم که برنده اژدها جایزه در سال 2020 گوتنبرگ جشنواره سه hermits زندگی در کابین از راه دور در کبک روستا باید راه خود را از زندگی طرح میتوانست با آتش سوزی جنگل ها.
در دسترس از طریق SIFF

استماع
Nina Hoss پخش محکم زخم دبیرستان ویولن معلم در آستانه یک فروپاشی عصبی در این 2019 ویژگی از کارگردان آلمانی Ina Weisse.
در دسترس از طریق SIFF

César و Rosalie
در کلود Sautet کلاسیک درام عاشقانه César et Rosalieدو مرد (ثروتمند César و دیوید قدیمی شعله) نبرد برای عواطف زیبا به تازگی طلاق گرفته, خانم (با بازی Isabelle Huppert در اولین نقش در فیلم).
در دسترس از طریق کشتی الج

کانینگهام
آلا Kovgan آثار حرفه ای از مرس کانینگهام یک Cornish زاج سفید که به تازگی از یک مبارزه رقصنده در نیویورک به رویایی مدرن طراح رقص. علاوه بر مصاحبه با کسانی که او را می دانستند و زیرچشمی نگاه کردن به او زرق و برق دار عشق-نامه مکاتبات با دیرین خود را عاشق و همکار جان کیج (به عنوان مثال “من چیزی برای گفتن و من می گویم آن است. و این شعر است که من به آن نیاز دارید.”), این مستند به برخی از گزیده ای از کانینگهام کار—از جمله یک قطعه انجام شده در وسط یک جنگل.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

فوق العاده قارچ
در بدترین حالت فوق العاده قارچ ها می شود بیش از حد وو-وو حواس پرت برای خود خوب (زمانی که این فیلم بحث تبدیل به قارچ سحر و جادو تصاویری نوبه خود به آنچه که تا آنجا که من می توانم بگویم یک روانگردان محافظ صفحه نمایش از ویندوز 95) اما در بهترین حالت آن doc جفت فوق العاده مرور زمان تصاویر با دوز خوبی از واقعی ذهن باد علم است. خوش برخورد پرشور قارچ محقق پل Stamets پیوست سر صحبت Michael Pollan, اندرو ویل و راوی Brie Larson به بررسی همه چیز از عظیم شبکه های قارچی است که حمل سیگنال های بین نامتجانس دور گیاهان به مزایای روانی psilocybin است. آن را ناهموار سفر اما یکی خوب است. اریک هنریکسن
در دسترس از طریق کشتی الج

اولین گاو
Kelly Reichardt نام خانواده برای علاقمندان به سینما که عبادت متفکر ریگ فیلم درباره مرز آمریکا. اگر تنها او سال 2010, درام, Meek قطع شد در واقع مجموعه ای در یک دوره ما می خواهم به فکر می کنم به عنوان مرز بار بسیاری از Reichardt را با فیلم های دیگر, مانند وندی و لوسی و برخی از زنانحول لحظات آزادی و فرصت را مخلوط با قرار گرفتن در معرض و خطر است. از طریق Reichardt این لنز کشف نشده بیابان است که به طور همزمان پربار و خائنانه است. اولین گاو, ادامه, این, سینمایی, گفتگو, رها در کوکی (John Magaro) یک بی frontiersman/آشپزی برای استخدام. اولین قسمت از این فیلم ترکیبی از علوفه و مردانه ارعاب به عنوان کوکی (که عذر خواهی به Magaro, هرگز متوقف می شود و به دنبال مانند یک ریشو Shia LaBeouf) نزدیک شدن به پایان قرارداد با برخی از تهدید بیش از حد trappers. او صرف امتداد طولانی از آنها دور, قارچ, شکار در جنگل که در آن Reichart و فیلمبردار کریستوفر Blauvelt کرافت صحنه که به طور همزمان بدون حادثه و به طرز عجیبی پاداش—هر قیفی می شکند با رضایت بحران. SUZETTE اسمیت
در دسترس از طریق SIFF
توجه داشته باشید از SIFF: “A24 است ساخت اولین گاو در دسترس ما یک روز زودتر و قبل از آن VOD انتشار. این اجاره (موجود شروع 7 بعد از ظهر در جولای 9) شامل قبل از ضبط Q&A با مدیر Kelly Reichardt. به عنوان یک تشکر از شما به ما SIFF جامعه با استفاده از کد FC2020 برای $5 تخفیف!”

او گردیده درخشندگی: جشن Lynn Shelton از طریق فیلم و موسیقی
تحسین سیاتل مدیر Lynn Shelton درگذشت بیش از حد به زودی و غم و اندوه احساس او طرفداران همکاران و عزیزان از طریق می آید در این مستند توسط شلتون را دوست دیرین Megan Griffiths. آن را رایگان به سازمان دیده بان در یوتیوب و ویژگی های یک ستاره نکردم ترکیب حضور, از جمله, Emily Blunt, Kaitlyn Dever, Rosemarie DeWitt, علامت و جی گذاری به عنوان duplass, Jeff Garlin, Joshua Leonard, Sean Nelson, Michaela Watkins و ریس ویترسپون به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی زنده از شریک زندگی خود را Marc Maron, اندرو پرنده بن Gibbard لورا Veirs و Tomo Nakayama.
در دسترس از طریق یوتیوب

خانه از مرغ مگس خوار
چهارده سال Eunhee کمی آرامش در زندگی, آیا در مدرسه (معلم واقعی نقل قول: “ما هر روز می میرند”) با او و تنش در خانواده یا در میان بی ثبات دوستان و له. او در می یابد غیر منتظره آرامش زمانی که او می شود یک جدید چینی مدرس: Youngji آرام و مستقل که به رسمیت می شناسد Eunhee حاد تنهایی و سردرگمی است. بورا کیم, اولین فیلم مجموعه ای در حومه 1990s سئول به بررسی نوجوان روابط به جای زیر یک روایت است. اگر ما تمرکز بر روی Eunhee بازی فوق العاده طبیعی Ji-هو و پارک و هر شخصیت به نظر می رسد پنهان درونی هستی و ما به زودی سرمایه گذاری در این دوستی را دوست دارد و heartbreaks از این محدود جهان است. ژول ZELMAN
در دسترس از طریق SIFF

نفوذی
در این مستند هیجان انگیز دو جوان مهاجر به عمد خود را پرتاب به یک سایه برای سود بازداشتگاه به از بین بردن فساد سازمان از داخل است. خود را detainers نمی دانم که آنها در حال اعضای مهاجر ملی جوانان داد یک گروه رادیکال خیال که در یک ماموریت برای جلوگیری ناعادلانه اخراج.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

John Lewis: خوب مشکل
اواخر فعال حقوق مدنی و گرجستان congressman John Lewis مبارزه برای حق رای, کنترل اسلحه بهداشت و درمان اصلاحات و مهاجرت بیش از این دوره از زندگی حرفه ای طولانی خود را. با استفاده از فیلم آرشیوی و مصاحبه از اواخر سال, سحر پورتر مستند به بررسی لوئیس دوران کودکی خود را در سال 1957 در دیدار با مارتین لوتر کینگ جونیور و خود را میراث ماندگار در عدالت اجتماعی جنبش در حال حاضر.
در دسترس از طریق کشتی تسلیم و شمال غرب فیلم فروم

عزیزم من ویویان
Johnny Cash اول زن ویویان Liberto (برای آنها کشور خواننده خود نوشت: معروف آهنگ I Walk the Line) شده است پنهان در داستان نقد زندگی (نگاه کنید: در سال 2005 راه رفتن روی خطکه در آن او به طور خلاصه توسط Ginnifer Goodwin). مت Riddlehoover مستند شامل مصاحبه با کودکان و فیلم آرشیوی از Liberto, reframes روایت او.
در دسترس از طریق مترسک تصویری

در حال حاضر من خوب هستم
Sean Nelson نوشت: “Ahamefule J. Oluo از غریبه نابغه برنده جایزه گروه صنعتی وحی remounts مربوط بشرح حال خود اودیسه دلخراش, خنده دار, داستان شخصی مربوط توسط astoundingly قوی آهنگ ها, درخشان چیده شده و انجام شده توسط بسیاری از نوازندگان با استعداد در سیاتل.” در اصل صحنه در روی تخته در حال حاضر من خوب دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در طول اخیر خود در نیویورک اجرا خواهد شد و در حال حاضر نمایش آنلاین.
در دسترس از طریق در تخته

یک روز در زندگی نوح Piugattuk
Zacharias Kunuk (سریع دونده جستجوگران) هدایت این کمدی اشتباهات در مورد Inuit مهاجر نوح Piugattuk و باند خود را از شکارچیان عشایری که تحت فشار برای کنار گذاشتن روش های سنتی زندگی خود را در محل حل و فصل مسکن توسط یک دولت فرستاده ملاقات آنها در دریا یخ.
در دسترس از طریق SIFF

پلیس ضرب و شتم
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق غریبه

ملکه لاپا
Luana مونیز در حال حاضر در اواخر 50s, خانه های یک نسل جدید از همکار ترانس کارگران جنسی در, Rio de Janeiro, Brazil. این مستند به بررسی خود را روز به روز زندگی می کند و هدایت آنها از دریافت مونیز که به مدت طولانی در برخورد با ضد تجاوز+ نگرش در شهرستان.
در دسترس از طریق مترسک تصویری و فیلم Northwest فروم

دونده
زمانی که او فقط هشت سال, Guor Mading ساز (بعدها معروف به Guor Marial) فرار کرد جنگ زده سودان به دنبال ایمنی در ایالات متحده جایی که او رفت و از آهنگ در حال اجرا در دبیرستان به مسابقات مقدماتی المپیک 2012. به عنوان وسیله ای برای گرفتن مالکیت بیش از زندگی جدید خود و محکوم کردن اعمال خشونت در کشور تولد او حاضر به نمایندگی از سودان و به جای فرار به طور مستقل. این مستند به تصویر می کشد ورزشکار سفر از جمله تجدید دیدار با پدر و مادر خود را پس از 20 سال جدایی.
در دسترس از طریق SIFF

اسکیت آشپزخانه
اگر کریستال, Moselle جدید HBO سری بتی است که شما گرسنه برای صحنه های بیشتری از womxn فرود کلاهبرداری در اسکیت خود را و نمایش اعمال دوستی در ناب ترین شکل آن شما باید برای تماشای آن تا سال 2018 از ویژگی های طول سلف اسکیت آشپزخانهاست که همه همان بازیگران بازی شخصیت های همان. این مراکز در کامیل (Rachelle Vinberg), درونگرا, اسکیت باز از لانگ آیلند می افتد که برای مرموز دوون (جیدن اسمیت) فقط به عنوان او را در حال سقوط با مادرش و پیدا کردن دوستان با یک گروه جدید از دخترا به درستی hellbent در بازپس kickflips از پسران که بسیار شلوغ نیویورک اسکیت صحنه.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

SPLIFF 2019 & 2020
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 و 2020 جشنواره (دومی که توسط بتی وتر و کوکی Couture) آنلاین! برخی از علف های هرز در دست دارند ؟ اتمام آن را از راحتی از خانه خود را. تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
در دسترس از طریق غریبه

نارنگی
فیلم خوب می تواند گاهی اوقات به یک زمزمه—یک احساس است که انرژی و شیمی بر روی صفحه نمایش را نمی توان محدود به لبه های قاب. نارنگی متناسب با این توضیحات و پس از آن برخی از ایجاد جنبشی با عجله به اندازه کافی سرريز آب به نور تا لا برای یک سال. در حالی که مملو از خلاقیت و نوآوری هر دو خوش آمدید (یک داستان در مورد تغییر جنسیت شخصیت های بازی نما نوازندگان) و به طور بالقوه چشم-strainingly نگران کننده (فیلم به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در فریب-از تثبیت اپل) اصلی غذای آماده است که فقط زنده چگونه به نظر می رسد. اندرو رایت
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

Tito
چیزی وجود دارد به طوری منحصر به فرد در مورد قدم زدن و اقدام به سبک کانادایی بازیگر فضل Glowick را کارگردان اولین Tito. شخصیت مانند بیشتر پارانوئید ادوارد قیچی و بدون قیچی دست. او می سازد دوستان با شاد شخص که مهم نیست که تیتو ترس به ترک خانه برای ترس از شکار توسط گریزان شکارچیان که او ادعا می کند پرسه زدن در خیابان. ما نمی توانیم بگویم اگر آن را دلگرم کننده دوستی فیلم و یا یک بازتاب ترور در حال حرکت را از طریق جهان, اما شما باید آن را ببینید در هر صورت.
در دسترس از طریق Grand توهم و مترسک تصویری

ما کمی زامبی
شرح داده شده توسط کرکس های امیلی یوشیدا به عنوان “رنگین کمان رنگ RPG الهام جیغ به ورطه” ماکوتو Nagahisa را ما کمی زامبی ها به شرح زیر چهار نوجوان یتیم که پس از تماشای پدر و مادر خود را’ بدن تبدیل به گرد و غبار (“مانند خوب پارمسان بالای یک بشقاب اسپاگتی بلونز” به عنوان Grand Illusion درستی قرار داده و آن را) تصمیم گیری آنها باید شروع سایبر-گروه پانک و تسخیر جهان است.
در دسترس از طریق Grand Illusion

آخرین فرصت برای جریان: فیلم پایان این هفته

Aviva
Boaz Yakin را رسا رقص فیلم به بررسی سیالیت جنسیت از طریق دو شخصیت بهشت و Aviva که ضامن هر دو ذهنی و جسمی (هر یک از شخصیت توسط بازیگران مختلف) بین قوی مردانه و زنانه هویت. “رقص است شجاع نفسانی مهار نشده و کمی بیش از حد کامل خود را. غرور در فرانک خروج از مرکز فشار در زمان به ناخواسته پوچ. آن را هیجان انگیز چگونه این رقص توالی درمان می شوند مانند هر صحنه و ناامید زمانی که اجبار به توجیه آنها طول می کشد نگه دارید” می خواند نیویورک تایمز نقد و بررسی.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
پنج شنبه-جمعه

نامرئی شاهد
ثروتمند ایتالیایی تاجر می شود رئیس مشکوک از او جوان عاشق, قتل, هنگامی که او از خواب بیدار در کنار بدن مرده او. اما او آن را انجام دهد؟! در یک شببه سبک مجموعه, حوادث, در, سوال, Adriano Doria مبارزات به قطعه با هم شب منجر به جنایت (مانند اینکه چگونه او کردم برش بر پیشانی اش چرا کف پوشانده بود پراکنده اسکناس و به همین دلیل او زخم تا با لورا چه کسی به او گفته بود برنامه ریزی برای شکستن تا با در تلاش برای نجات ازدواج خود را). اگر شما یک مکنده برای مودی آبی-خاکستری روشنایی و دشوار دفاع وکیل مدافع که هرگز از دست یک مورد به استفانو Mordini را هیجان انگیز بروید.
در دسترس از طریق Grand Illusion
پنج شنبه تنها

آخرین درخت
یک نیجریه, بریتیش, نوجوانی حرکت از روستایی Lincolnshire به ناآشنا لندن به زندگی با مادر خود در Shola عمو را برای اولین بار از ویژگی های.
در دسترس از طریق SIFF
پنج شنبه تنها

Marona این داستان فوق العاده
برای سالم و روانی شارژ به نوبه خود به Anca دامیان expressionistic فرانسوی فیلم انیمیشن گفت: از طریق چشم از یک سگ ولگرد که فقط می خواهد با محبت انسان به اویختن با.
در دسترس از طریق SIFF
پنج شنبه تنها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net