بهترین فیلم به جریان این آخر هفته از سیاتل تئاتر و فراتر از آن: ممکن است 21-25, 2020

جلد اول از غریبه‘s جدید سلول جشنواره برای اولین بار آنلاین زنده این جمعه! سازمان دیده بان تازه فیلم کوتاه در مورد زمان, واقعیت های اجتماعی فاصله و خود قرنطینه و رای برای مورد علاقه خود را.

این آخر هفته طولانی (و یا هر زمان که دوست دارید) ما به شدت توصیه به صرف برخی از زمان با فیلم Lynn Shelton معشوق محلی مدیر که گذشت در آخر هفته گذشته. ما گرد یک جریان هدایت در اوایل این هفته (که شامل شمال, فیلم, فروم, نمایش فیلم ما در راه برگشت امروز, مارس 21) بنابراین شما فقط می توانید انجام دهید. در زیر ما نیز وارد شده بزرگ دیگر به صورت محلی و در سراسر کشور جریان فیلم شما می توانید نشانه تا در خانه از غریبه‘s نام تجاری دنیای جدید سلول جشنواره به مادر بزرگ خوش شانس از Grand Illusion به این مرغ عشق با عیسی Rae و Kumail Nanjiani در Netflix بکشد.

جدید و قابل توجه: حمایت از سیاتل کسب و کار

سالانه 15th قوز! جشنواره فیلم 2020
همکاران ما سازندگان قوز!, خرد شد به لغو آنها در اصل برنامه ریزی شده بهار دوباره غربالگری. اما پس از دریافت پشتیبانی مشتاق و کسب اجازه از فیلمسازان برای نشان دادن فیلم های خود را آنلاین آنها می دانستند که نشان می دهد باید در! حتی اگر ما نمی توانیم در کنار یکدیگر در سینما ما هنوز هم می توانید به تماشای 16 همه جدید انجمن فیلم کوتاه سرپرستی Dan Savage در حفظ حریم خصوصی و ایمنی از خانه ما. دن را معرفی خواهد کرد نشان می دهد و سپس شما را مستقیما به بزرگ, کثیف, فیلم, که به نمایش گذاشتن طیف شگفت انگیز از اشکال و رنگ های سکسوالیته تاب برداشتن و fetishes! بابی رابرتز
در دسترس از طریق غریبه
جمعه-شنبه

CoFF – سلول (آنلاین) جشنواره فیلم
با همه cooped در مربوطه خود را در میان بگذارند, غریبه به چالش کشیده artsy laypeople در همه جا به ارسال فیلم کوتاه که بیان واقعیت فعلی ما از اجتماعی فاصله و خود قرنطینه. از تلخ عکس های شرح داری به dystopian کابوس به مسائل به مینی درام, نتایج فقط به عنوان متنوع به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. تماشای آن آنلاین زندگی می کنند و رای به صورت آنلاین مورد علاقه خود را. (دسته بندی ها “خلاقیت” “جالب” “آنها خود را از دست داده Goddamn ذهن” و اغلب تند و تلخ.”)
در دسترس از طریق غریبه
تنها جمعه

دیانا کندی: هیچ چیز فانتزی
پرکار نویسنده کتاب آشپزی و جیمز ریش برنده جایزه دیانا کندی (شناخته شده توسط برخی به عنوان “جولیا کودک مکزیک”) است که در این مستند برای دوستداران مواد غذایی. این ویژگی در مصاحبه با سرآشپزها مشهور خوزه آندرس ریک Bayless, گابریلا کامارا و آلیس آب بیش از حد.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
جمعه-شنبه

روح پیتر فروشندگان
این پشت صحنه فیلم پیتر میڈک را در سال 1973 منتشر نشده فیلم روح مانند ظهر خورشیدبازیگران پیتر فروشندگان (پلنگ صورتی, Dr. Strangelove) است قطعی سرگرم کننده تر از خود فیلم که سازمان را به عنوان یک “ظالمانه دزدان دریایی کمدی” مجموعه در قرن 17 و که میڈک را توصیف به عنوان “بزرگترین فاجعه” از زندگی خود را. مدیر به ارمغان می آورد همه آن را در این مستند.
در دسترس از طریق SIFF
جمعه-شنبه

آخرین انسان بر روی زمین
نوع یک فیلم علمی تخیلی به این معنا که وجود دارد این آشنا B-movie-به دنبال بیگانگان فرود در قرن 21 ایتالیا هر چند در راه همان است که sci-fi طرفداران از 1950s شد استعاره برای جنگ سرد احساس وحشت و نگرانی این بودجه کم مهاجمان بیگانه عمدتا فقط بهانه ای برای کاوش تلخ چشم انداز اقتصادی اروپا سقوط به عنوان دیده می شود از طریق بحران وجودی-تیره چشم غمگین تنها زن ستیز. و البته این یک فیلم ایتالیایی, بنابراین آن را نمی خواهد بود کامل بدون بازیگران زن, سالمندان, hookers گربه مرده و دیگر Felliniesque شخصیت. GOLDY
در دسترس از طریق سینما مرکزی
پنج شنبه تنها

پسران گمشده
Kiefer Sutherland هرگز جذاب بر روی صفحه نمایش بزرگ از زمانی که او با بازی چرم-پوشیدن موتور-سوار رهبر خون آشام باند وحشت کوچک در کالیفرنیا ساحل شهر در پسران از دست رفته. خود را کلاسیک ’80s, دوران فیلم ترسناک با مقدار زیادی از اردوگاه برخی بد بخت عاشقانه و یک زن و شوهر از خطر-و-سیر-دارای حق اعمال قبل از بچه کلاسیک ’80s, اواز یا موسیقی دو نفری کوری فلدمن و Corey Haim (RIP). LEILANI پولک
در دسترس از طریق MoPOP
تنها جمعه

مادر بزرگ خوش شانس
در این جنایت جست و خیز تنظیم شده در نیویورک به محله چینی ها به تازگی بیوه 80 سال زیر یک فورچون تلر مشاوره و سر به نزدیکترین کازینو برای برنده شدن برخی از دیگران بزرگ. اما همه چیز نمی رویم به عنوان آنها اغلب نمی در قمار است. هنگامی که دو قمار گانگستر نشان می دهد تا در او درب و شروع خواستار پول او و او به تازگی به دست آورد محافظ انجام آنچه باید انجام شود: لگد زدن الاغ برای مدت فیلم.
در دسترس از طریق Grand Illusion
جمعه-شنبه

نظامی همسران
کریستین اسکات توماس (به انگلیسی, بیمار, Gosford Park) و Sharon Horgan (فاجعه) منجر به یک گروه از زنان انگلیسی که شروع یک گروه کر به مقابله در حالی که همسران خود دور هستند در افغانستان خدمت و پسر می کند آن را نگاه سالم و دلگرم کننده.
در دسترس از طریق SIFF
جمعه-شنبه

فیلم جنون دانشگاه: ‘چینی بوکسور’
هالیوود تئاتر سر برنامه نویس و تحت اللفظی ناجی کونگ فو, تاریخچه دن Halsted منجر کلاس اول در فیلم جنون دانشگاه به دنبال تاثیر جیمی وانگ یو را در سال 1970 فیلم چینی قهرمان بوکس تا به حال در کونگ فو, تاریخچه هر دو سبک نگارش و مالی.
در دسترس از طریق VOD و سیستم عامل های دیگر
پنج شنبه تنها

SIFF گذشته نگر
در محل این سال را لغو سیاتل جشنواره بین المللی فیلم تلسکوپ فیلم برجسته خواهد شد به صورت گذشته نگر و از همه فیلم که برنده جایزه در SIFF در آن 45 سال سابقه با نشان دادن شما که در آن به تماشای یک تن از آنها را آنلاین. از سال گذشته برندگان مانند کهربا McGinnis را بین المللی می افتد و Cagla Zencirci را سیبل به گرگ اراکی 2004, indie در, کلاسیک مرموز پوستوجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید. آنها را به فروشگاه برای مدت خواهد بود-در شخص رویداد.

مرحله روسیه HD – Onegin
فیلم برداری در نووسیبیرسک قرمز مشعل تئاتر Timofey Kulyabin را ماسک طلایی برنده جایزه Onegin معاملات در پوشکین را پر اب و تاب تاریخی جهان به صورت یک “آرام داستان عشق” مجموعه ای در دوران مدرن.
در دسترس برای غرب, فیلم فروم
جمعه-شنبه

به ستاره
در این مستند در ابتدا به سفارش San Francisco Museum of Modern Art, Nicole Miller فیلم برداری, مصاحبه, عملکرد, تمرینات و پشت صحنه لحظه با چهره های برجسته رنگ در هنر و علوم از طراح رقص آلونزو شاه و خطوط باله شرکت به خواننده اپرا J’Nai پل ها به ناسا فضانورد ایوان Cagle.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
پنج شنبه تنها

ما راه رفتن
برنده بهترین روایت از ویژگی های و بهترین فیلمبرداری در Slamdance, ما راه رفتن است مناقصه داستان یک fringe-بازیگر تئاتر در بالارد که زدم او twentysomething ریل با کمی ساده نامه او نوشت و به او مسن تر خود در سن 13. کهربا هوبرت است به درستی مبهم در نقش سرب, R. همیلتون رایت نمرات خوب ومهربان zingers به عنوان یک دمدمی مزاج کارگردان تئاتر و ریحان هریس کامل است در نقش یک همدلانه ، باید اگر شما تا کنون با حضور در سیاتل تئاتر و شیرین, ظریف انتخاب برای هر کس دیگری. آنی WAGNER
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم (پنج شنبه) و سیستم عامل های دیگر

جدید و قابل توجه: در سراسر کشور

Barkskins
همانطور که در Annie Proulx رمان به همین نام National Geographic جدید محدود مجموعه تلویزیونی به دنبال یک گروه از مهاجران در “فرانسه جدید” (با نام مستعار کبک) در 1690s. رب مجله‘s آلیسون کین نوشت:, “بله, وجود دارد mouldering اجساد و بله وجود دارد مقدار زیادی از, کثیف, مردان ریشو مبارزه و تف در هر یک از دیگر. اما در حالی که Barkskins تاریک است آن را خسته کننده. داستان می گوید که ارزش سرمایه گذاری در اینکه در قسمت آخر به سختی احساس می کند مانند یک پایان است.”
در دسترس از طریق نشنال جئوگرافیک
اکران دوشنبه

گل بزرگ مبارزه
Netflix جدیدترین سری واقعیت دیگر نیست حشری, دوستیابی بازی نشان می دهد بلکه رقابت میان تازه گل که وظیفه ایجاد غول پیکر, نمایشی, فلور تاسیسات. اگر هر چیزی, آن را مکمل خود را محتاط شب strolls گذشته همسایگان خود را بوته گل رز است.
در دسترس از طریق Netflix

District 9
یک ضربه تعجب نیست یک پدیده موضعی صرفا به موسیقی است. آن اتفاق نمی افتد که اغلب در دیگر artforms اما آنها فراموش رخ می دهد و یکی از بهترین نمونه هایی از این است که آفریقای جنوبی نویسنده/مدیر نیل بلومکمپ و sci-fi اولین District 9. به عنوان ما ویرایشگر فیلم Erik Henrisken آن منطقه 9 است “عجیب و غریب, درخشان, وحشیانه, زرق و برق دار و فیلم علمی تخیلی. این مبتکر و تعجب آور و disarmingly منحصر به فرد است و یکی از کسانی که نادر فیلم که هر دو بی وقفه سرگرم کننده و همچنین دارای چیزی بگویم.” او همچنین در فکر این فیلم و کارگردان آن را به عنوان جدی بازی را تغییر دهند. متاسفانه که اتفاق نمی افتد (Chappie اتفاق افتاده به جای). اما ضربه او تحویل در سال 2009 ؟ آن را هنوز هم بسته بسیار بسیار قوی پانچ و 10 سال گذشته ما همه خوابانده شده در پس تنها از آن ساخته شده که بسیار قابل توجه است. بابی رابرتز
در دسترس از طریق Netflix

Fantastic Mr. Fox
وس اندرسون اقتباس از بازی های کلاسیک رولد دال داستان این فیلم که باعث شده هر کس به طور همزمان متوجه همه اش فیلم های قبلی بودند دمدمی stop-motion shoebox شهر فرنگ کمدی. این درست است که او محدود خود را با ساخت آنها با مردم واقعی. حذف محدودیت و شما باد تا با جذاب ترین و گرم و خنده دار ورود در فیلم شناسی او که فقط اضافه کردم به دیزنی+ فروشگاه. بابی رابرتز
در دسترس از طریق دیزنی+ و سیستم عامل های دیگر

مراجعت به وطن یامحل تحصیل
معمولا پادکست بهار از تلویزیون نشان می دهد—به طور خاص کسی که باعث می شود نشان می دهد و پس از آن برخی از فن باعث می شود یک پادکست به صحبت کردن در مورد آن نشان می دهد. اما گاهی اوقات که خلاق خط لوله جریان در جهت مخالف است. یکی از اولین پادکست برای تبدیل شدن به یک برنامه تلویزیونی نیز یکی از بهترین نشان می دهد در پنج سال گذشته به لطف showrunner و مدیر Sam Esmail که تقریبا در هر درس او یاد گرفته در حالی که آقای ربات برای ایالات متحده آمریکا و اعمال آن را به خود 2018 اقتباس از بازگشت به خانه. اسماعیل با صدای, با جنبه نسبت با ویرایش و با نوع انتظارات برای ایجاد یک هیجان انگیز که تداعی بهترین از ’70s پارانوئید سینما (از منظر مشاهده گفتگو) در حالی که احساس خیلی جدید که آن را ممکن است دو یا سه سال دیگر برای تلویزیون به سازگاری با آن است. (اوه آره, و جولیا رابرتز, Bobby Cannavale, و استفان جیمز در آن هستند.) و هنگامی که شما همه با فصل یک اقدام مستقیم به فصل دو بازیگران Janelle Monae (!) به عنوان یک زن در مرکز دیگری تحت اللفظی دولت کنترل ذهن توطئه است. اسماعیل هنوز در حال تولید است اما کارگردانی در حال انجام است این بار توسط زندان استنفورد آزمایش‘s Kyle پاتریک Alvarez. بابی رابرتز
در دسترس از طریق آمازون نخست و سیستم عامل های دیگر
اکران جمعه

این مرغ عشق
از تمام فیلم های که کشیده شده و از اکران با تشکر COVID و نقل مکان به جریان این مرغ عشق است شاید بیشتر امیدوار کننده. اعطا شده که گفت: نه مقدار زمانی که مقایسه امتیاز به عضو شورای نظارت مدت: تور جهانی و Scoob!, اما به طور جدی بررسی آمار: عیسی Rae و Kumail Nanjiani به کارگردانی Michael Showalter, در یک ابله-عاشقانه-کمدی-اکشن-قتل-رمز و راز (whew!) که می گیرد در یک طولانی, خطرناک, خنده دار, شب ؟ که تقریبا تمام قضیه شما نیاز دارید واقعا. در حال حاضر آن را فقط یک ماده از مرور به Netflix, ضربه بازی و دیدن اگر که می لرزد به عنوان entertainingly به عنوان آن را تقریبا تضمین شده ، یا شاید شما می خواهید شما می خواهم به تماشای Scoob که می داند! بابی رابرتز
در دسترس از طریق Netflix
اکران جمعه

Lunafest
Lunafest (به نام بعد از زنان با هدف نوار تغذیه شرکت LUNA Bar) است که یک سفر کوتاه جشنواره فیلم تشکیل شده از فیلم و درباره زنان است. تمام درآمد حاصل از این رویداد مجازی بهره مند شوند SheJumps (یک سازمان محلی که ماموریت است که برای ایجاد انگیزه در زنان و دختران برای شرکت در فعالیت در فضای باز) و هر بلیط وارد, شما در یک قرعه کشی برای برنده شدن یک SheJumps جایزه بسته که شامل یک arc’teryx آلفا در تاریخ 35 کوله پشتی یک راننده کامیون کلاه کیت کمک های اولیه و برخی از برچسب زیبا. در این سال برنامه شامل کریستن Lester و جیلیان Libbert-دانکن “واژگون شدن” در مورد جدی توپ نخ که می شود یک کار در یک “bro-tastic” start-up; B. Monét را “باله پس از تاریکی” است که در آن یک زن جوان شروع به رقص درمانی استودیو برای زنان دوره نقاهت بعد از سوء استفاده جنسی و خشونت خانگی و بیشتر.
در دسترس از طریق Lunafest
پنج شنبه تنها

Patton Oswalt: من دوست دارم همه چیز
برای کسانی که دوست دارند چیزهای خوب در زندگی خود این متفکر چپ nerd بهترین است و شما دست یک تن از می خندد اگر شما نمی حل و فصل به نیمکت خود را به تماشای آخرین شوی ویژه از امریکا بیشتر دوست داشتنی طنز و شاید تنها فرد ارزشمند به دنبال در توییتر (@pattonoswalt). من دوست دارم همه چیز زیر خنده دار خود را و دست زدن به نابودی با یک ساعت از جوک ها که پیدا کردن پاتون پیدا کردن عشق جدید, جستجو برای کیهانی اهمیت در اتفاقات دنیوی و درد و رنج وجودی ترس در denny’s. چه کسی در میان ما مربوط نیست, متعجب? بابی رابرتز
در دسترس از طریق Netflix

The Perks of Being a Wallflower
The Perks of Being a Wallflower شیرین است غم انگیز فیلم که لولا در موضوع بیماری های روانی در مردان جوان و مجموعه خود را از مسائل مربوط به سلامت روان در میان مد mixtapes و Rocky Horror Picture Show-نمایش فیلم از نوجوانان dabbling در counterculture در اواخر’90s; تمام چیزی که یک جهنم از یک نوستالژی سفر. (ترقه در موسیقی متن فیلم برای chrissakes.) آن را کمی بزرگ فیلم است که می ایستد درست در کنار Dazed and Confused برای گرفتن کاملا دقیق دهه-در-یک-بطری عکس فوری حومه نوجوانان آمریکایی. آلیسون HALLETT
در دسترس از طریق Netflix

Rocketman
معمولا نقطه تمام جوایز فصل—گذشته از آن کل “صنعت عاشقانه لباسشویی خود را تناسلی به مدت چهار ساعت در ABC”—چیزی است که به ارائه مستحق فیلم های ملایم افزایش شهرت و (از همه مهمتر) رسید. Rocketman اما یک مورد نادر از اسکار-طعمه بودن بهترین خدمت با فاصله از فصل جوایز. در حال حاضر که آن را در حال خستگی ناپذیر در مقایسه با سال گذشته Bohemian Rhapsodyو ساخته شده است تا به عنوان برخی از مرتب کردن بر اساس عمیقا معنی دار درام در مورد خطرات ستاره شدن و مشهور آن می شود فقط آنچه در آن واقع است: نوشابه های گازدار, سرگرم کننده بصری-جالب براق در افسانه زندگی التون جان با یک جفت از سنگ جامد اجرای (Taron Egerton به عنوان التون, Jamie Bell به عنوان ترانه سرا Bernie Taupin ارسال) ساخت آن را به. بابی رابرتز
در دسترس از طریق آمازون نخست (اکران جمعه) و سیستم عامل های دیگر

تیلور سویفت: شهر عاشق
برخی از شما ممکن است شده اند نفرت یکسره علیه خانم سویفت برای یک دلیل و یا دیگر. و سپس شاید وحی که کیم و کانیه وست تا به حال دروغ در مورد او در تمام آن زمان (از جسارت!) تا به حال شما با رفتن “خوب, شما می دانید چه ؟ شاید من ناعادلانه بود به خانم سویفت. شاید من باید او را یکی دیگر از شات.” خبر خوب: Hulu و دیزنی+ در حال حاضر جریان این شهر عاشق کنسرت در پاریس در سال 2019 که در آن خانم سویفت ارائه می شود بسیار صمیمی و عمدتا عملکرد صوتی از آهنگ ها از جمله “نور روز” “مرگ یک هزار کاهش” “کورنلیا خیابان” و بیشتر. تمام درام پمپ و شرایط و تولید ارزش در خور پاپ megastar گاهی اوقات تحت الشعاع این واقعیت که او یک خواننده/ترانه سرا در هسته و این کنسرت قرار می دهد نور در آن جنبه از او هنرمندی. اگر شما به دنبال به واقعا به او صادقانه شات این نشان می دهد که به خوبی به عنوان یک فرصت ، بابی رابرتز
در دسترس از طریق Hulu و دیزنی+

تایتانیک
آخرین CBS’ احیای مدرسه یکشنبه شب فیلم یکی از بزرگترین فیلم از همه زمان در مورد کثیف هنرمند طرح که sneaks را بر روی یک قایق و عاشقانه سرکش debutante تنها برای عشق واقعی به طور قطع یکی از معروف ترین نیروی دریایی تراژدی تمام صحنه درخشان توسط یکی مطلق دیوانه از یک مدیر به پایان رسید و خاموش توسط Celine Dion آهنگ است که به معنای واقعی کلمه تعبیه شده در DNA از هر کسی درک بین سال های 1997 و 1999. زمانی که شما آمار سازمان دیده بان حزب (به دلیل whooo پسر وجود دارد gonna be تماشای احزاب برای این) فراموش نکنید که به شما سفارشی زوم زمینه های نصب شده از جمله فراتر از آن-واضح قلب پر بصری ادای احترام به ستاره واقعی از کشتی تایتانیک بیلی Z—صبر شما چه معنی وجود ندارد زوم زمينه اختصاص داده شده به Billy Zane!? این ظالمانه. من می خواهم به صحبت می کنند به CBS ت— بابی رابرتز
در دسترس از طریق CBS
یکشنبه تنها

سفر به یونان
آماده به ضربه می شود با سفر حسادت و دور تازه ای از مایکل کین برداشت: استیو کوگان و راب Brydon در حال بازگشت با یکی دیگر از قسط سفر حق رای دادن و این بار آنها در حال رفتن به یونان. مدیر مایکل رسانده می گوید این فیلم نهایی در این سری است. اگر شما احساس سفر به ایتالیا و سفر به اسپانیا نیست که تند و تلخ به عنوان frenemies’ اولین سفر به انگلستان, شما خواهید بود خوشحالم که می دانم که این نهایی escapade است قابل تعمق تر از احمقانه.
در دسترس از طریق Netflix و دیگر سیستم عامل
اکران جمعه

جدا نشده سنگهای
آن را فراتر از قریب به یک واقعیت این خسته کننده عصب-jangling, درام, رفتن به پربیننده ترین چیز در Netflix بکشد برای چند هفته آینده با توجه به این بودجه کم arthouse تلنگر کارگردانی Safdie برادران که تخصص در اندکی متلاطم اتشی, شدت خارج از قرار دادن روایات درباره amoralistic تشکرها فزاینده به یک خالی از خود تخریب. پس چرا میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از مردم 100 درصد آماده نیست برای تورنت از سر و صدا و دندان های آسیاب ناراحتی است که ختنه نشده سنگهای رفتن به ناخواسته موضوع خود را به آن را ASAP ؟ و آن این است که آدام سندلر در آن است. احتمالا بهترین عملکرد سندلر را تا کنون داده شده است ، آن را جالب ترین عملکرد را در این فیلم ، که متعلق به Kevin Garnett. بابی رابرتز
در دسترس از طریق Netflix
اکران دوشنبه

در صورتی که شما از دست رفته آن را در اینجا راهنمای ما به جایی که به جریان Lynn Shelton فیلم

مداوم: حمایت از سیاتل کسب و کار

آلیس
هنگامی که آلیس در می یابد که شوهرش به تخلیه حساب بانکی خود و صرفنظر از شهر او می شود یک کارگر جنسی تنها به پایان می رسد دیدار و شگفت زده برای پیدا کردن کار و توانمند سازی. Hbo را اریک کوهن نوشت: “[امیلی] Piponnier [که نقش آلیس] بر هر قاب با یک صفحه نمایش مسحور حضور که هل درام فراتر از آن فرمولی فرض و قابل مشاهده microbudget محدودیت.” این اولین از کارگردان فرانسوی ژوزفین Mackerras برنده 2019 SXSW هیئت منصفه جایزه.
در دسترس از طریق Grand Illusion

Americana خلبان ازجان گذشته ژاپنی
نیویورک میان رشته ای عملکرد گروه موقت اعوجاج می آمیزد و تئاتر و فیلم و نصب و راه اندازی به freakily خودتون ژاپنی داستان های ارواح و وحشت (aka J-Horror) از طریق یک آمریکایی موسیقی سنت است. در سال 2009 نیویورک تایمز نقد و بررسی از این بازی جان وایس نوشت: “سخت هسته ای ترسناک طرفداران باید توجه کنید چرا که با هالیوود به ندرت خطر چیزی است که واقعا ناراحت کننده دیگر ترجیح می دهند خنده دار زامبی و by-the-numbers بازسازی, شما ممکن است مجبور به رفتن به تئاتر به دیدن مرگ انجام زندگی می کنند واقعا تست محدودیت های خود را.”
در دسترس از طریق در تخته

بهترین CatVideoFest: موجودی تسلی Edition
محلی گربه سانان علاقه مندان و هانری گربه خالق خواهد برادن برکت قلب کنده 40 دقیقه از محتوای با کیفیت از SIFF را CatVideoFest—جشن سالانه الهی رابطه گربه ها و اینترنت—برای لذت تماشای شما.
در دسترس از طریق SIFF

Bacurau
در این جشنواره هیئت داوران برنده جایزه علمی تخیلی داستان شکار و مقاومت کوچک برزیل در شهر گروهها با هم به دفع مرگبار مزدوران و نیروهای مرموز است که می خواهید به درایو آنها را از خانه های خود را و پاک کردن حافظه از وجود خود.
در دسترس از طریق کشتی تسلیم و شمال غرب فیلم فروم

سرمایه در قرن بیست و یکم
این مستند اقتباس از توماس Picketty پرفروشترین کتاب میریزد نور در امروز در حال رشد مالی نابرابری و ارائه می دهد یک توضیح که چرا به وای برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم بزرگترین نسل به پول کمتر از پدر و مادر خود را.
در دسترس از طریق Grand Illusion
پنج شنبه تنها

César و Rosalie
در کلود Sautet کلاسیک درام عاشقانه César et Rosalieدو مرد (ثروتمند César و دیوید قدیمی شعله) نبرد برای عواطف زیبا به تازگی طلاق گرفته, خانم (با بازی Isabelle Huppert در اولین نقش در فیلم).
در دسترس از طریق کشتی الج

Deerskin
حواس پرت کارگردان کوئنتین مستر اوزو (لاستیک) با Jean Dujardin (هنرمند) در یک فیلم به عنوان “یک کاراکتر کمیک مطالعه که در آن لباس مرد را…دیوانه.”
در دسترس از طریق SIFF

وآمد
پس تا 2016 عجیب و غریب, indie در, سنگ آبگرم شبکره ای, آمریکا کارگردان: اندرو Ahn را Driveways شرح زیر است خجالتی پسر کوچک او به عنوان تنظیم به یک شهر جدید که در آن مادر خود را به نقل مکان آنها را به تمیز کردن خانه از او جدا اخیرا خواهر مرحوم. پیدا کردن کمی شانس در میان همسالان خود او دوست دل خود را سالمندان جنگ کره دامپزشک همسایه.
در دسترس از طریق SIFF

مهندس تصور
از کار خود را در خانه اپرای سیدنی به پمپیدو مرکز به لوید ساختمان ایرلندی مهندس پیتر برنج بود و فقط به عنوان یک هنرمند او به عنوان یک سازه طراح. اگر چشم خود را می تواند استفاده از برخی از چیزهای زیبا به در نگاه اتمام مارکوس رابینسون مستند در برنج زندگی و کار که منجر به مرگ او در سال 1992.
در دسترس از طریق SIFF

نمایشگاه بر روی صفحه نمایش – لئوناردو: آثار
لئوناردو داوینچی شده است مرده برای قرن ها اما افسانه ای خود را زندگی می کند. این مستند منتشر شده در 500 سالگرد مرگ او به بررسی هنرمند رنسانس زندگی و کار می کنند.
در دسترس از طریق SIFF

یک زن خوب سخت است برای پیدا کردن
به تازگی یک مادر بیوه از دو می رود در جستجوی مقصر قتل شوهرش را—یک عمل انجام می شود در مقابل از پسر جوان خود را ارائه او را نادیده بگیرید. هنگامی که یک فروشنده مواد مخدر را می شکند به خانه او و نیروهای او به او اجازه دهید نگه دارید به سرقت رفته خود را عرضه وجود او باعث می شود سریع محوری به badass vigilante. یک نیویورک تایمز بررسی می نویسد: “کار از یک اسکریپت (توسط Ronan Blaney) که یک معجزه کوچک از ریاضت و قدم زدن [مدیر Abner Pastroll] لایه gangland grift داخلی درام و زن خشم به رضایت لازانیا نصب خشونت است.” ما عاشق لازانیا. و این به نظر می رسد بسیار خوب است.
در دسترس از طریق Grand Illusion

نفوذی
در این مستند هیجان انگیز دو جوان مهاجر به عمد خود را پرتاب به یک سایه برای سود بازداشتگاه به از بین بردن فساد سازمان از داخل است. خود را detainers نمی دانم که آنها در حال اعضای مهاجر ملی جوانان داد یک گروه رادیکال خیال که در یک ماموریت برای جلوگیری ناعادلانه اخراج.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

لوسین فروید – یک پرتره از خود
لندن آکادمی سلطنتی هنر و بوستون موزه هنرهای زیبا خواهد شد در حال حاضر بر روی صفحه نمایش, نمایشگاه, 50, نقاشی, چاپ و نقاشی های اواخر انگلیسی, نقاش, Lucian Freud.
در دسترس از طریق SIFF

در حال حاضر من خوب هستم
Sean Nelson نوشت: “Ahamefule J. Oluo از غریبه نابغه برنده جایزه گروه صنعتی وحی remounts مربوط بشرح حال خود اودیسه دلخراش, خنده دار, داستان شخصی مربوط توسط astoundingly قوی آهنگ ها, درخشان چیده شده و انجام شده توسط بسیاری از نوازندگان با استعداد در سیاتل.” در اصل صحنه در روی تخته در حال حاضر من خوب دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در طول اخیر خود در نیویورک اجرا خواهد شد و در حال حاضر نمایش آنلاین.
در دسترس از طریق در تخته

هنگامی که برادران برگزار شد: Robbie Robertson and The Band
با یک بار شد برادران, Roher ارائه متعارف بررس سنگ doc با خیمه-نام talking heads—Van Morrison, George Harrison, بروس اسپرینگستین, et al.—و کارآمد نشان می دهد رابرتسون در اوایل زندگی خانوادگی (مادر او بومی پدرش یهودی) و موسیقی تکامل است. رابرتسون بیان پرشور memoirist; این فیلم بر اساس خود 2016 زندگینامه شهادت. با متانت او ثبت باند را افزایش اوج و ویرانگر پایین در حالی که خود را همسر سابق دومینیک می افزاید: مهم مشاهدات در مورد اینتر-پویایی گروه و سوء مصرف مواد که گل نشسته اعضا. ردیابی یک داستان بی امان به سمت بالا تحرک از طریق موسیقی صنعت doc بر رابرتسون درونی قدرت و جاه طلبی بی حد و حصر که کمک به او را به اجتناب از مشروبات الکلی و مواد مخدر مربوط به مشکلات که مبتلا جفت خود را. برای طرفداران این گروه این فیلم را الهام بخش اشک غم و شادی اگر نه خشم. در حال حاضر بیش از همیشه موسیقی خود را برانگیخته احساسات با یک بود که احساس مذهبی اما بدون بوی sanctimony. دیو سگال
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

مادران ما
کسر دیاز را اولین برنده جشنواره فیلم کن Camera d’or در سال 2019 قرار است پس از گواتمالا خونین 20 سال جنگ داخلی. آن به شرح زیر ارنستو یک جوان شناس که مصمم به پیگیری کردن یک guerillero که ناپدید شده در طول جنگ. “دیاز روش این است, ساده و جامد مانند یک خوبی ساخته شده چوبی صندلی قبل از varnishing” را نوشت نیویورک تایمز‘ گلن کنی.
در دسترس از طریق SIFF

پلیس ضرب و شتم
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE
در دسترس از طریق غریبه

RBG
تمام تگرگ اموزش Bader Ginsburg. بهتر شناخته شده به عنوان “RBG” به طرفداران او (و “Bubby” به نوههایشان او) در 85 سال, دیوان عالی ایالات متحده عدالت هنوز شدید عقل یک وظیفه به قانون و عظیم درونی و قدرت بدنی. در طول دوره طولانی از زندگی حرفه ای اش RBG بارها و بارها در دفاع از حقوق همه برای زنده رایگان از تعصب اما به عنوان دادگاه عالی خبرنگار Nina Totenberg می گوید: Ginsburg “کاملا به معنای واقعی کلمه تغییر زندگی برای زنان است.” و او هنوز هم آن را انجام می دهند. با صمیمی مصاحبه با خانواده و دوستان و همچنین RBG خودش فیلم برداری از زندگی یک زن با یک قلب هیچ یک از ما می خواهد برای جلوگیری از تیک تاک. کتی هرتزوگ
در دسترس از طریق SIFF

ذبح کردن اژدها
باراک گودمن و کریس Durrance مستند به بررسی چگونه gerrymandering آسیب دیده است ما دموکراسی و چگونه شهروند-led فعال گروه شده اند بسیار مهم عوامل تغییر زمانی که بزرگتر سیستم های شکست است.
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

سفینه فضایی زمین
مت گرگ عجیب, نشاط بخشی, مستند می گوید داستان واقعی از Biosphere 2—خود-مهندسی ماکت زمین اکوسیستم با الهام از یک پروژه آغاز شد که در دهه 1970 و در آن هشت نفر (خود-توصیف “biospherians”) اقدام به قرنطینه خود را برای دو سال در اوایل ’90s. در حالی که این آزمایش برش های کوتاه, این واقعیت است که این فیلم تواریخ وجود روزانه در مواجهه با یک تهدید کننده زندگی فاجعه زیست محیطی باعث می شود این موقع آنلاین آزاد است.
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

SPLIFF 2019 & 2020
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 و 2020 جشنواره (دومی که توسط بتی وتر و کوکی Couture) آنلاین! برخی از علف های هرز در دست دارند ؟ اتمام آن را از راحتی از خانه خود را. تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
در دسترس از طریق غریبه

هزار قطعه از طلا
بر اساس این رمان توسط Ruthanne Lum McCunn (با یک فیلمنامه توسط رمان نویس و فیلمساز آن Makepeace) این 1990 فیلمی از یک زن جوان چینی (روزالیند چائو) که خانواده کشتی خود را به یک, آیداهو, شهر معدن به فروش می رسد به عنوان یک عروس. به مسائل بدتر او را خریداری ناخالص barkeeper در آیداهو شهر معدن که نیروهای او را به فحشا.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

این Whistlers
جشنواره های مورد علاقه Corneliu Porumboiu (گنج پلیس صفت) کنکاش در ژانر نوآر کامل با کج کردن کج بازرس و…یک راز سوت زبان ؟
در دسترس از طریق SIFF

سفید سفید روز
در Hlynur Pálmason را دنبال کنید تا به زمستان برادرانخارج وظیفه رئیس پلیس در یک کنترل از راه دور ایسلندی شهر شروع به مشکوک یک مرد محلی از داشتن یک رابطه با همسر اواخر خود را. در هیجان انگیز-دیدار-اروپا-هنر-خانه, مد, مرد وسواس می شود با پیدا کردن حقیقت در هزینه های خود را (زندگی) عزیزان.
در دسترس از طریق SIFF

وحشی ترکیب: یک پرتره از آرتور راسل
آن را غیر ممکن است برای دردل کردن موسیقی از اواخر نوازنده آرتور راسل که در اثر ایدز در سال 1992 به یک نوع اما هیچ کس مخالف است که او ساخته شده است برخی بسیار خوب و حرکت با ویولن سل. این مستند شامل نادر فیلم آرشیوی و تفسیر از راسل خانواده و دوستان و همکاران از فیلیپ گلاس به آلن گینزبرگ و خواهد شد که شما در نظر گرفتن زمان به خواب و تمیز کردن اتاق خود را.
در دسترس از طریق SIFF

گرگ در خانه (La Casa Lobo)
این وهم آور, رویا claymation تخیلی الهام گرفته است Colonia Dignidad یک جدا مستعمره تاسیس در پس از جنگ جهانی دوم شیلی توسط مهاجر آلمانی که شد یک سایت برای توقیف و شکنجه و قتل مخالفان در طول رژیم نظامی ژنرال آگوستو پینوشه در 1970s. فیلمسازان جقوین Cociña و کریستبل لئون تصور کنید که این فیلم به عنوان یک وسیله تلقین ساخته شده توسط رهبر فرقه. که نیویورک تایمز آن را به نام “بصری خیره کننده و هولناک است.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

عجایب
در روز قبل از تولد او Akane ملاقات مرموز کیمیاگر بقراط که به ارمغان می آورد از طریق زیرزمین و به یک جهان فانتزی. راهنمای او به زودی نشان می دهد که زمین آن چیزی است که به نظر می رسد; این می شود Akane کار را باران و نجات جهان از شر Zan گو. Keiichi Hara انیمیشن ویژگی های طرح توسط روسیه متولد توکیو بر اساس تصویرگر ایلیا kuvshinov را.
در دسترس از طریق Grand Illusion
پنج شنبه تنها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de