چراغ سینما است غربالگری بدحال فیلم در تمام دوران

Category: سیاتل

Cute.

زیبا. حسن نیت ارائه میدهد از ایالات هنرمندان

کلمبیا شهر چراغ سینما باز شده است کمتر از یک سال, اما آنها در حال حاضر به دست آورده قابل ملاحظه پایه فن خود را منحصر به فرد و به طور مداوم چرخش نمایش. اگر شما شده اند در عین حال شاید من می تواند دچار وسوسه کردن شما با غربالگری—[چک یادداشت]Saló, or the 120 Days of Sodomاست آه به طور گسترده ای به عنوان بدحال فیلم تا کنون ساخته شده است.

آزادانه در 120 Days of Sodom توسط Marquis de Sade, این unstreamable ترسناک فیلم هنر است infamously ممنوع در کشورهای مختلف. به چه دلیل ؟ “بی امان سادیسم است.” به عنوان چراغ محتوای هشدار آمده است: این فیلم ویژگی های شکنجه, خشونت های جنسی و تجاوز به عنف coprophagia و فاشیستی خشونت است. (اگر شما مطمئن نیستید که چه coprophagia است… چرا که نه آن را نگاه کردن!) و در عین حالعاشقان از فیلم—که بسیاری وجود دارد از جمله John Waters—استدلال می کنند که این فیلم زیبا! یک شاهکار! یک معیار کلاسیک! من دلسوز به این نقطه نظر اما من فکر می کنم در آن طول می کشد یک نوع خاص از عجایب به برنامه جمعه و شنبه شب نمایش از این گه نشان می دهد.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

من فرستاده برخی از سوالات به کیسی مور و تامی Swenson, این بچه های خوب که اجرای چراغ و از آنها خواست تا خود را توضیح دهد.

اول چه جهنم است مشکل شما چیست ؟ آیا ما به اندازه کافی گه برای مقابله با? چرا شما در معرض ما به سلو?

مشکل ما این است که نا امید کننده ارادت به جاودانه هنر سینما و تعهد به اشتراک گذاری تنها بهترین تصاویر متحرک در کوچک ما تئاتر در شهرستان کلمبیا. گاهی اوقات این بدان معناست که این بادکنک قرمز و گاهی اوقات که به معنی 120 Days of Sodom.

پازولینی گی, ایتالیایی, مارکسیستی شاعر و فیلسوف transposes مارکی دو ساد را بدنام نوشتن بر روی آخرین روزهای فاشیسم ایتالیا. در مبارزات سیاسی با بیان اینکه در این نگران جیغ از یک فیلم زنده هستند در حال حاضر. Roland Barthes نام آن را “کاملا irredeemable” اما اصرار داشت از آن دفاع شود دقیقا به این خاطر آن حاضر به ما اجازه می دهد خودمان را از گرو در اوردن.

همیشه وجود دارد بیشتر گه که نیاز به برخورد با, گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه.

من به اشتباه اجاره این از مترسک بیش از تعطیلات کریسمس. آنها به من گفتند که شخص دیگری اجاره کرده بود خود را از دیگر کپی بیش از کریسمس. ناخالص. آن بود یا از شما ؟

ما هر دو البته خود آن را در فرمت های مختلف پس از آن به راحتی در دست در هر و همه جشن تعطیلات مذهبی و یا دولت است.

چه ترسناک—سالو یا گربه?

دو delirious جشنوارههای ظلم و ستم و درد و رنج اما ترسناکترین چیزی که در اینجا تعقیب است اصرار خود را بر روی خوردگی بالا و محبوب ترین هنر در برابر هر یک از دیگر. هر دو این فیلم ها هستند که اسناد و مدارک لازم از سوء استفاده از قدرت است.

جان واترز گفت سلو خود را “مورد علاقه پایان هر فیلم” او تا به حال دیده می شود که “این فوق العاده زیبا و ساده است.” لطفا توجیه این وحشتناک نظر.

به عنوان او همیشه این است که جان آب است 1000 درصد درست و تنها راه برای پیدا کردن برای خودتان این است که برای رسیدن به چراغ آخر این هفته.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

شما خواهد شد ارائه برف کیسه?

اما ما ممکن است فروش کیک های شکلاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im