باله من نمی توانم نقد و بررسی یکی از بهترین من تا کنون دیده ام

PNB princpal Lucian Postlewaite preparing to elegantly bowl Noelani Pantastico down a slip-n-slide.

PNB اصلی Lucian Postlewaite آماده به ظرافت کاسه Noelani Pantastico پایین لغزش-n’-اسلاید. لیندسی توماس

پنج شنبه گذشته من تو را دیدم یک باله که من نمی توانم نقد و بررسی.

رو به بسته شدن موقت در کوتاه مدت و مقدار زیادی از عدم قطعیت در دراز مدت, Pacific Northwest Ballet انجام یک تمرین از Alejandro silhouette luxury را یک هزار قطعه و دیوید داوسون امپراتوری Noirهر دو نشان می دهد که از دو choreographers من نشانه رفته مقدار زیادی از ستایش بر در گذشته است.

برای حفظ برخی از حافظه نشان می دهد و برای ادامه ارتباط با مخاطبان تحت قرنطینه PNB برنامه ریزی شده به فیلم عملکرد و سپس ارسال فیلم خصوصی به بلیط-دارندگان. (که ویدئو در حال حاضر زندگی می کنند که از سه شنبه اما آن را تبخیر یکشنبه در 2:00 p. m.)

اما آن شب هفته گذشته چند هنرهای دیگر روزنامه نگاران و من—به همراه یک زن و شوهر مشت باله دانش آموزان—دعوت شدند برای دیدن نشان می دهد در شرایطی که ما نه بررسی عملکرد که به شرح زیر استاندارد صنعت از بررسی لباس تمرینات.

هر چند من حتی نمی دانم اگر من می خواهم حتی یک محل برای پست غیر من-نقد و بررسی روز بعد من به هر حال رفت.

Silhouette luxury باله بود بصری الهام گرفته از مارک شاگال را امریکا ویندوزآن را به فیلیپ شیشه ای, لیست کامل از قطعات من دوست دارم بیشتر از زبان می توانید بگویید و آن را برجسته رقصنده در حال چرخش در آبشارها از غبار. کسانی که سه تن از چیزهای مورد علاقه خود را همه در یک چیز پس از نشان دادن احساس خصوصی برنامه نویسی. من می خواهم دیده می شود امپراتوری نویر قبل از, و من می خواستم به آن را دوباره ببینید. اما من فقط رفتن به بهره برداری برای—شاید!—آخرین باری که درک جوشیدن از کار من است.

هفته قبل نشان می دهد من می خواهم به تماشای PNB رقصنده تمرین با silhouette luxury و دیگر کارآموزان. رقصندگان به من گفت که کارنامه بسیار خسته کننده به خصوص برای کسانی که با نقش ها در هر دو نشان می دهد. داوسون نشان می دهد نیاز به یک مقدار مجنون از ورزشکاری و silhouette luxury را یک هزار قطعه به نظر می رسد که هزاران نفر از مراحل. در مصاحبه ای پس از یک تمرین حتی silhouette luxury اعتراف کرد که نشان می دهد این است که “یک کمی شلوغ بیش از حد شلوغ در زمان است.”

این ایده که این رقصنده خواهد کار بسیار سخت به مانند یک قطعه پیچیده به طوری راست و سپس تنها برای انجام یک دوربین و یک دریا از صندلی خالی سوخته من. کلیشه در مورد اجراهای زنده است که من مجبور به تکرار در اینجا درست است. هر چند Slogs آخرین برای همیشه لطفا برای و اگر تصویری از عملکرد را حفظ چیزیقدرت زنده رقص نهفته در آن ناپایداری. هیچ تصویری واقعا می تواند ضبط تجربه Noelani Pantastico تبدیل به یک آب جن روی صحنه و یا مایل Pertl در کلاه و دم ناگهان نزولی از بالای proscenium طاق مثل شب ساقی و یا تماشای کل شرکت تبدیل به یک مودی اقیانوس. بدون مخاطب تمام چیزهای که فقط حل و رد این فرصت را به افتخار این کار به نظر می رسید مانند یک توهین به تمام خدایان در یک بار اجازه دهید به تنهایی انسان نجابت.

قبل از پرده بالا رفت و دیگر روزنامه نگاران و من مورد استفاده قرار گرفتن به جدید اجتماعی فاصله گرفته است. همه ما نشسته یک فاصله امن از هم جدا. یکی از آنها را ضد عفونی من armrests برای من. ما با ابراز نگرانی و نگرانی در مورد آنچه که این بیماری همه گیر را به سیاتل صحنه هنر. ما در مورد این باورند که زنده بماند و چه کسی نمی خواهد—از جمله خودمان. خصوصی, من تو را دیدم یک خانه بزرگ جمعیت با یک زن و شوهر از روزنامه نگاران و برخی از باله دانش آموزان و تعجب اگر این نبود قبلا نشان دادن آینده از عمده هنر. هنگامی که افراد متعلق به نسل و بازنشستگان با yearlong اشتراک عبور دور وجود دارد خواهد بود هر مخاطب به سمت چپ برای باله ؟ برای تئاتر ؟ برای opera?

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سپس چراغ ها را پایین رفت و ارکستر زده. پرده مطرح شده در یک خط از رقصندگان ایستاده در سراسر مرحله با کف دست زدن. پس از داشتن فقط freaked احتمالا در مورد دست زدن به دستگیره 20 دقیقه قبل از این لحظه تماشای این هنرمندان در آغوش یکدیگر بدون ترس تکان دهنده و غیر قانونی و به نوعی آرامش همه در یک بار. چه کسی می داند که ما شما را به دیدن که سطح اتصال روی صحنه و یا در زندگی در سیاتل دوباره ؟

برای دو ساعت بعد من نفرت انگیز توپ از اشک. ما دست کم گرفتن واقعی سود اجتماعی از ارائه یک اتاق تاریک که در آن آن را کاملا قابل قبول به گریه در آن است که در عین حال یکی دیگر از دلایل ما باید به مبارزه برای حفظ این هنر موسسات بزرگ و کوچک زنده است.

هر چند من نمی توانم توصیف هر زرق و برق دار, حرکت هر رقصنده ساخته می توانم بگویم که بلیط-دارندگان نشان می دهد که خوش شانس هستند آنها را وادار به دیدن باله در فیلم. و اگر شما می خواهید برای کمک به این silhouette luxury/داوسون برنامه شما می توانید کمک مالی به این علت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de