بالارد شرکت که معکوس تغییر آب و هوا

Category: سیاتل

احیا کشاورزی می تواند حذف کربن از اتمسفر—در حدود یک تن در هر هکتار در هر سال است. جیم Clithero

Most مردم قبول در حال حاضر که آب و هوا در حال تغییر است و این یک نتیجه مستقیم از کربن تولید گازهای گلخانه ای. سیاستمداران دانشگاهیان رسانه ها و فعالان صرف زمان و انرژی و پول و فکر کردن در مورد چگونه به بهترین وجه به جهان از سوخت های فسیلی و آنها آن را انجام دهد در حالی که رو مقاومت از سوخت فسیلی صنعت و دولت فدرال است.

اما به همان اندازه مشکل جدی گذشته از دستیابی به کربن بی طرفی در آینده: چه جهنم می خواهیم در مورد تمام کربن بوده ایم ساطع از سپیده دم انقلاب صنعتی?

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

که مشکل پل Gambill در تلاش است برای حل.

برای کسانی که او را می دانستند به عنوان یک بچه آن را احتمالا تعجب آور به نوبه خود از وقایع. Gambill مطرح شد در یک محافظه کار کاتولیک ایسنا–تماشای خانواده در ققنوس. او (نادر) نوع نوجوان که گریه زمانی که رونالد ریگان درگذشت. او می دانست که آب و هوای در حال تغییر بود اما او فکر نمی کنم انسان تولید گازهای گلخانه ای شد یک علت مهم آن است. Gambill در حال حاضر 31 ممکن است ادامه داد: برای برگزاری این باور, اما پس از آن در یک جشنواره موسیقی پس از آن چیزی اتفاق افتاده است به تغییر زندگی خود را.

و آن اتفاق افتاد که این چیزهایی که تمایل دارند در حالی که در قارچ سحر و جادو.

“من در یک جشنواره موسیقی در میشیگان و من به خاطر نشستن بر روی چمن در حالی که برخی از گروه بازی” Gambill به من می گوید در دفتر کار خود در بالارد. “من از تماشای این درخت بود که سکه به شکل برگ تکان و لرزش بال عقب و جلو مثل sequins در باد و من فقط enraptured که. من هرگز احساس بیشتر در ارتباط با طبیعت در هر نقطه در زندگی من, و آن را به طور کامل تغییر چگونه من مربوط به جهان است. من آمد به دور از است که با عشق به جهان طبیعی و درک است که ما یک بخشی از هر چیز دیگری بر روی زمین است.”

وحی گیر با او. اما با وجود shroom ناشی از ظهور و تجلی عیسی (و خود را به عشق از گروه Phish), Gambill نیست دقیقا آنچه شما می خواهم تماس بگیرید هیپی: در طول سال ها سیاست خود را یافته اند و او در حال حاضر یکی از کوچک اما رو به رشد تعداد معتقدین کار برای مبارزه با تغییر آب و هوا و اثرات آن.

چه نوری شرکت Gambill تاسیس در سال 2017 می کند این است که هر دو فن آوری بسیار بالا و بسیار قدیمی مدرسه. آنها به ایجاد یک بازار است که متصل به دولت و شرکت ها و یا افراد با کشاورزان که موافق به انتقال از متعارف صنعتی کشاورزی برای احیا کشاورزی.

کشاورزان در اصل بازگشت به راه مردم پرورشی قبل از ظهور از ماشین آلات صنعتی. آنها نمی تا و یا استفاده از کودهای شیمیایی که در دراز مدت خسارت خاک همراه با آب با کیفیت است. به جای آنها استفاده از کمپوست مالچ و پوشش محصولات زراعی است که بازسازی خاک خود و در فرایند حذف کربن از هوا و جدا کردن آن به زمین.

احیا کشاورزی است که کار فشرده و گران قیمت به اتخاذ و آن را باعث کاهش بازده در کوتاه مدت. اما در دراز مدت آن می تواند افزایش بازده بهبود سلامت زمین و آب و حذف کربن از جو به میزان حدود یک تن در هکتار در سال است.

بازار که در آن افراد یا موسسات می توانید خرید و یا فروش منزوی کربن در حال حاضر وجود دارد. شما همچنین می توانید خرید جبران کربن—که در واقع وعده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای—از برخی از شرکت های هواپیمایی, شرکت های ماشین و خرده فروشان. اما این عمل به مدت طولانی گرفتار شده است با مشکلات در بخشی به دلیل اختلافهای ضعیف هستند تنظیم و آسان به دستکاری است. چند تحقیقات در دهه گذشته پیدا کرده اند که اغلب کمی از پول رد و بدل می رود در واقع به کاهش کربن. به جای آن می رود به واسطه ها و کسانی که خرید و تجارت جبران کربن در ثانویه بازار است. و این تنها مشکل نیست. آن را دشوار است که به منظور بررسی این اختلافهای واقعی هستند و همان آنهایی که تمایل به دریافت مشخص شده و به فروش می رسد و بیش از دوباره.

و پس از آن وجود دارد بالقوه برای تقلب. در سال 2018 مثلا 12 نفر بودند سعی در فرانسه برای تقلب مالیاتی و پولشویی از طریق کربن-بازرگانی طرح که دادستان ها ادعا می کنند هزینه های اتحادیه اروپا پنج میلیارد یورو رسید. مقامات فرانسوی آن را به نام “دزدی قرن.”

نوری می کند همه چیز متفاوت است. به جای آینده کاهش انتشار گازهای گلخانه ای آنها کار با شرکای خود—معمولا کشاورزان اگر چه آنها امید به حرکت به جنگل و دام داری—برای حذف کربن که قبلا منتشر شده. هنگامی که کربن حذف شده است این شرکت با این نسخهها کار با یک شخص ثالث به منظور بررسی آن است. آنها پس از صدور گواهی به کشاورز که فروش آن را به یک خریدار برای نوری, نشانه, شرکت, شکل cryptocurrency. پس از آن به فروش می رسد کربن راهنمای ثبت blockchain و بازنشسته و بلافاصله پس از آن می تواند نمی شود به فروش می رسد در ثانویه بازار است. آن را مانند bitcoin اما برای یک علت خوب است.

Gambill می گوید که زمانی که او روش کشاورزان آن را تغییر آب و هوا او در مورد اما پول. کشاورزان در نوری را از بازار دریافت 90 درصد از قیمت فروش. در برنامه های مشابه Gambill می گوید که تعداد بیشتر از 10 درصد است.

دیگر نقطه فروش Gambill می گوید که تاثیر احیا کشاورزی در خاک است. “خاک فرسایش است. آن را سخت تر و سخت تر برای به دست آوردن همان بازده. کشاورزان می دانیم که ما باید برای انتقال به احیا کشاورزی و یا ما نمی خواهد که مواد غذایی در آینده است.” و در این راه به آنها پرداخت می شود به آن را انجام دهد.

Gambill نیست فقط خیاط پیام خود را به کشاورزان است. او خیاط آن را به هر کس که او صحبت می کند به. زمانی که او صحبت می کند به رئیس مالی و افسران او در خط پایین; هنگامی که او صحبت می کند به محیط زیست او در مورد پایداری; هنگامی که او صحبت می کند به محافظه کاران او در مورد امنیت ملی و دفاع. و او یک استعداد برای رسیدن به سراسر حزب خط. بر خلاف بسیاری از افراد مشغول به کار در این زمینه او را درک تغییر آب و هوا منتقدان—چرا که او استفاده می شود.

“کربن است و نه بد و یا غیر اخلاقی,” او می گوید. “این فقط در محل اشتباه است. مردم نباید احساس شرم در مورد استفاده از انرژی است. سوخت های فسیلی برداشته اند میلیاردها نفر از مردم از فقر و مانع بی شماری قحطی. اما وجود دارد در نتیجه به این افراد پاسخ بهتر به انگیزه نسبت به آنها انجام بشود. من آنها را می خواهم برای دیدن وجود دارد را یک اقدام مثبت آنها می توانند که به نتایج واقعی است.”

هنوز هم کربن حذف نمی خواهد حل تمام مشکلات ما است. Gambill می گوید که همه ما croplands می تواند جدا کردن حدود یک میلیارد تن کربن در سال است. احیای جنگل اشنه دریایی, کشاورزی, و فن آوری های نوظهور می تواند بیشتر انجام دهید اما آن را هنوز هم افت سرعت در حال افزایش اقیانوس در مقایسه با 40 میلیارد تن کربن در جهان ساطع می کند در هر سال است. که در آن Gambill را آزادیخواه ارزش آمده کمی به درگیری با واقعیت از وضعیت زیرا او می داند که بازار آزاد می تواند به توقف آلوده از آلاینده. که رفتن به مداخله دولت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“ما باید درمان کربن همان راه دقیق برخورد ما با بنزین سرب دار و CFCs از مبرد به رفع ازن سوراخ,” او می گوید. “می گویند هر کسی که به تولید یک محصول قرار می دهد که کربن در هوا را به منظور کاهش مقدار کربن در هر سال تا زمانی که به صفر. آن را در مورد دولت چیدن بازار راه حل این مورد گفت: “شما باید برای پاسخگویی به این اهداف و برای من مهم نیست که چگونه شما آن را انجام دهد.'”

اما برای بخش دیگر از این—آوردن پایین به زمین کربن ما در حال حاضر منتشر—Gambill امید نوری می تواند بخشی از راه حل است. “برای مدت زمان طولانی مردم واقعا تمایلی به صحبت در مورد کربن حذف زیرا آنها نگران بودند آن را به قطره چکان یک پاس و آنها نمی decarbonize,” Gambill می گوید. “و برخی از حقیقت وجود دارد که برای اطمینان حاصل کنید. اما ما نمی باید انتخاب کنه. آن را خیلی دیر به فقط تمرکز بر کاهش تولید گازهای گلخانه ای. ما باید برای انجام کاری دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im