دستیار یک کاملا مشاهده کیفرخواست از سوء استفاده کارفرمایان

TK

جین است که با داشتن یک گه بعد کار برای یک Weinstein-مانند رئیس در دستیار. حسن نیت ارائه میدهد از Ty جانسون/Bleecker خیابان

زن سبک و جلف سبز دستیار کار می کند بی سر و صدا در محکومیت توهین آمیز مردان در قدرت است. هیچ پرشور مونولوگ در مورد چگونه یک سیستم را قادر می سازد یک درنده مانند Harvey Weinstein به راحتی برداری زنان بدون سوال و یا مسهل صحنه از معتادان خود comeuppance. بلکه این فیلم با تمرکز بر فروع از اتاق عملیات و وجود محور فرد حداقل در قدرت یک زن assistant—به عنوان وسیله ای برای کاوش دقیقا چگونه معتادان را فعال کنید با هر کس در اطراف آنها.

در حال وقوع در طول دوره از یک روز دستیار جین (جولیا گارنر) می رسد در شغل خود مشغول به کار برای یک سرگرمی مغول قبل از سپیده دم. یکی از اولین بار در دفتر شما او را به رفتن را از طریق وظایف روزانه: چرخش چراغ ها در اهداف اجتماعی در فضاهای, ساخت قهوه و آماده سازی او که نامش ذکر نشده و نهان صنعت فیلم رئیس برنامه. به عنوان بقیه از کارکنان فایل در ما به درک که باهوش اما نه حوصله جین اشغال پایین ترین پله در نردبان هدف از تمسخر توسط رئیس و همکاران.

اما در میان این همه انتظار خرحمالی جین دارای چندین طبیعی نیست وظایف و همچنین: مامان کابینت با آلپروستادیل (اختلال نعوظ, دارو), شستشو رئیس او را نیمکت چرم یک ماده اسرار بازگشت گوشواره بر روی رئیس خود را طبقه به ترس به دنبال زنان دست زدن به تماس های تلفنی از او عاطفی و هیستریک ، این تجمع در اثر جین و در این روز او تصمیم می گیرد به انجام کاری در مورد degradative طبیعت کار خود را.

سبز که استرالیا, ایده برای انجام این پروژه در حالی که کار بر روی یک فیلم مستند در مورد تجاوز جنسی در محیط های دانشگاهی در اکتبر سال 2017, فقط به عنوان Weinstein اتهام اول را شکست. او در مصاحبه افرادی که مشغول به کار به عنوان دستیاران نه فقط در صنعت فیلم اما در مردسالار زمینه های مانند تکنولوژی, سرمایه گذاری و مهندسی که در آن محل کار آزار و اذیت اغلب اجرا می شود شایع در جهت نوشتن انواع موقعیت های جین خودش را می یابد در طول فیلم ،

با وجود شباهت ها در صنعت و انجام جین رئیس لزوما به معنای Weinstein ایستاده است. “من علاقه مند به صحبت کردن در مورد او” سبز گفت: روزانه وحش در مصاحبه. “من فکر می کنم بد مردان را به حال به اندازه کافی زمان روی صفحه نمایش. من فکر می کنم آن زمان ما, مرکز زنان در این گفتگو و بحث در مورد چگونه همه چیز را بهتر برای زنان است.” هر چند Weinstein نقطه ساخته شده است.

دستیار‘s قدرت است که در آن مستند-مانند احساس. سبز مشاهده جین با احساسی از راه دور است که اجازه می دهد تا ما را به درک “عدم امکان” کار خود را در حالی که همچنین اجازه دادن به او را دریافت scot-free. او در آرزوی تبدیل شدن به یک تولید کننده فیلم و کار برای این لاف زن است که یک گام در مسیر درست برای او صحبت کردن در مورد سوء استفاده از او را شاهد خود را از رویاهای خود را در خطر است. او هوشمندمشاهده/تهدید تقریبا تف در توسط لزج HR نماینده Wilcock (Matthew Macfadyen) در این فیلم بهترین صحنه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در حالی که دستیار بسیار خود شامل این شاید یکی از اولین فیلم در این #MeToo دوران به دست و پنجه نرم کردن با مردم (مردان و زنان به طور یکسان) و ساختار شرکت است که اجازه می دهد برای معتادان به شکوفا. آنها نمی رسند به خود مربوطه صحنه که راه به جای یک misogynistic فرهنگ است که ما موظف “نگاه راه دیگر” کمک به عادی رفتار خود را. رنگ سبز را به خوبی به تمرکز بر روی اعمال کوچک از یک دستیار مانند جین—شیطان در جزئیات است ،

دستیار امروز باز می شود در AMC اقیانوس آرام گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر