The Runaway at Soil...

2020 یعقوب لارنس میراث ساکن در یعقوب لارنس گالری Marisa ویلیامسون. او یک هنرمند مستقر در نیویورک که تم (مسابقه, تاریخ, تکنولوژی) در اصل به تصویری آثار و اجرای برنامه. او تا به تصویری نصب و راه اندازی در خاک به نام فراریو یک نمایشگاه یعقوب لارنس گالری به نام فرشته از تاریخ. باند خیره کننده است و حول یک ویدیو از یک برده (یک زن) تمیز کردن کف و دیوار و پنجره ها از کارشناسی ارشد خود را در خانه. در پایان, آن را نشان داد که کار سخت است و نه مولد اما کاملا مخرب است. این دیدگاه از برده داری می شکند با Hegelian تفسیر برده/استاد دیالکتیک شناخت. این Hegelian برده است ذخیره کار خود را. او/او می کند و می یابد و به رسمیت شناختن در جهان است. و به این ترتیب در پایان برده ساخته شده جهان آمرزد ، استاد را ندارد هر چیزی و بنابراین در زمان گیر کرده. ویلیامسون برده می خواهد چیزی برای انجام با جهان کار خود را. او به سادگی می سوزد این همه پایین.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

جالب است که این نمایشگاه در یعقوب لارنس گالری به نام فرشته از تاریخ. این البته یک مرجع به یکی از بزرگترین قطعه از فکر و نوشتن در قرن 20 غربی فلسفه نهم حرکت والتر بنیامین پس از مرگ نویسنده منتشر شده پایان نامه در فلسفه تاریخ. آن را مانند این می رود…

یک کله نقاشی به نام “Angelus Novus’ نشان می دهد که یک فرشته به دنبال به عنوان اگر او در مورد به حرکت به دور از چیزی او fixedly فکر. چشمان خود را خیره دهانش باز است بال خود را گسترش هستند. این است که چگونه یک عکس فرشته از تاریخ است. چهره اش تبدیل شده است نسبت به گذشته. که در آن درک ما از یک زنجیره ای از حوادث که او می بیند یک فاجعه نگه می دارد که ستون خرابه و hurls آن را در مقابل خود ، فرشته می خواهم به ماندن بیدار مرده و تمام شده است شکست. اما یک طوفان باد از بهشت آن را کردم در بال خود را با چنین خشونت هایی که فرشته دیگر نمی تواند به آنها نزدیک است. طوفان تو راند و او را به آینده ای که پشت او تبدیل شده است در حالی که توده ای از آوار قبل از او را بطرف بالا رشد می کند. این طوفان است آنچه ما تماس بگیرید پیشرفت است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

یک فرشته نیز می توان در ویلیامسون باند: فرشته Abaddon. من به عنوان نقطه جدید در e-flux مقاله “که فرشته مرگ به نظر می رسد در Afrofuturist سند چشم انداز از Hi-Tech سیاه جوامع?” وجود دارد دو نوع از مرگ فرشتگان در کتاب مقدس. یکی Azrael و دیگر Abaddon. سابق در مورد تمدید و یا به عنوان قرن 20 اتریش اقتصاددان Joseph Schumpeter قرار داده و آن را تخریب خلاق. این همان است که آغاز می شود دوباره و دوباره و دوباره. دیگر فرشته Abaddon است که واقعا همه چیز به پایان می رسد. پس از این کشتار وجود دارد چیزی برای نجات دادن. وجود ندارد و تولد دوباره است. همان است نه بیشتر.

ویلیامسون زیبا ساخته شده تصویری از برده در خانه استاد است همه چیز در مورد این فرشته. او مرگ است مرگ. پایان است.

ویلیامسون فرشته از تاریخ سخنرانی و نمایشگاه اتفاق می افتد امشب در یعقوب لارنس گالری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im