58 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: جولای 10-12, 2020

این هنوز از Dominick A. D. Bedasse را “اجرای پسر کوچک” که صفحه نمایش در روز شنبه با دیگر BIPOC جوانان متمرکز کوتاه, فیلم به عنوان بخشی از مجازی سیاتل, سیاه, جشنواره فیلم.

آیا شما می خواهید به صرف این آخر هفته تمرین های اجتماعی فاصله در فرد یا ماندن سرگرم از خانه وجود دارد مقدار زیادی و تعداد زیادی از گزینه. ما به گرد ما پیشنهادات خود را برای حضوری حوادث و مجازی اتفاقات زیر از MLS برگشت مسابقات (شامل Seattle Sounders روز جمعه) به مالیات آمازون پیروزی حزب داوطلب پارک و از جنوب پارک مبادله دیدار به یک کنسرت مجازی با مت Gervais, نوید الیوت و Shaina چوپان. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و اعتراضات مقاومت و تقویم و همچنین راهنماهای ما به بهترین فیلم به جریان در صفحه اصلی این آخر هفته ضد نژادپرستی منابع و وقایع و اخبار شما می توانید با استفاده از این هفته.

ماسک های مورد نیاز برای همه در شخص رویدادهای!


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

جامعه

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی مبارک ساعت به دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. این هفته لحن به گوش چگونه نویسنده انجی کیم (معجزه Creek) است که پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا.

مواد غذایی و نوشیدنی

شب در Meeker
هر شب جمعه در ماه جولای پویالاپ غرب Meeker خیابان را به اتومبیل به اتاق را برای شام. سفارش بایگانی اطلاعات خود را از مورد علاقه جنوبی-end رستوران و لذت بردن از یک نگاه اجمالی از تابستان عادی رفتار است.
Meeker خیابان (المپیا)

راینر, ساحل, جامعه, آشپزخانه, شام, طبخ-همراه
تاریخ کشت اتحاد راینر ساحل شهری مزرعه و تالاب ها و سرآشپزها محلی برای مجازی کلاس پخت و پز با استفاده از مواد تشکیل دهنده فصلی و با تمرکز بر کاهش ضایعات در آشپزخانه. رفتن به خرید مواد غذایی برای, لیست مواد تشکیل دهنده ویژه در وب سایت ثبت نام و دریافت هیجان زده برای یک ورق-تابه شام کالباس با شلغم و سبزی و زردآلو ترد برای دسر.

موسیقی

بروکلین کاسه 11th, سالگرد
به مناسبت 11 سال شهر نیویورک کوچه بولینگ است که جریان 11 ساعت موسیقی زنده با کمک از Lagunitas و نوازندگان از جمله تانک و Bangas بزرگ Freedia لوتوس فوق العاده نگریتو و بسیاری دیگر. کمک های مالی ساخته شده در طول جریان کمک خواهد کرد که به نفع جاز پایه آمریکا است. بابی رابرتز

فرهنگ صحبت با Fab 5 Freddy و ASAP Ferg
یک جفت از نیویورک هیپ هاپ افسانه با هم و گسترده گفتگو نه تنها در مورد مشاغل خود را و مسیر آنها راه می رفت تا آنها را به جایی که آنها هستند امروز; بلکه روند پشت ساخت موسیقی آنها ساخته شده ایم و چگونه است که موسیقی را منعکس و تقویت واقعیت های نژادی و نابرابری آنها زندگی می کنند. Fab 5 Freddy میزبان یک Q&A پس از گفتگو در Facebook. بابی رابرتز

HDLSC ارائه: POKER FACE – ادای احترام به بانوی دل شکسته
آواز خواندن همراه به مورد علاقه خود را Lady Gaga آهنگ ها با ادای احترام عمل چهره پوکر اجرای زنده از بالا شیرجه مجازی مرحله. درآمد حاصل خواهد شد به نفع غرب برداشت.

NVCS ارائه: ماندن
سیاتل مستقر در جزیره گروه رگی باقی ماندن بازی خواهد کرد زندگی می کنند شهد را از کانال یوتیوب. کمک های مالی به نفع غرب برداشت.

کار از خانه سیاتل Livestream: فصل 2
این سری موسیقی دعوت هنرمندان به بازی زندگی می کنند در استودیو هر جمعه که livestreamed در حرکت یا کشش ناگهانی. دوم “فصل” آغاز تجربی خواننده و ترانه سرا TeZATalks.

عملکرد

رقص این
پس از بررسی های شدید با همکاری جامعه بین المللی و هنرمندان, نوجوانان و بزرگسالان انجام خواهد شد سه رقص جدید با این نسخهها کار برای 22nd تکرار سالانه این سری است.

خوانش & مذاکرات

جک استراو خواندن سری
24 سالانه جک استراو خواندن سری برگزار خواهد شد در Facebook Live. گرفتن هفتگی قرائت شعر و نثر داستانی و خلاق غیرداستانی از سال 2020 جک استراو نویسندگان. این سری به پایان می رسد امشب با جفری لی Cheatham دوم Arianne درست خوزه ترجو-مایا و تروی Osaki.

جمعه-شنبه

جامعه

دربی روز 2020 مجازی Edition
چه شروع شد و در سال 1940 به عنوان یک دوچرخه دربی و رژه به جمع آوری پول برای تعطیلات دکوراسیون و تجهیزات ورزشی است که در حال حاضر یک جشن ردموند متنوع جامعه است. لذت بردن از یک روز زن و شوهر از سرگرمی های مجازی در این سال از جمله دربی داش 5K یک چالش دوچرخه سواری و رژه یکنوع بازی شبیه لوتو باز میکروفون و هنر نشان می دهد.

ورزش و تفریح

MLS برگشت مسابقات
فوتبال است! سیاتل خود Sounders FC خواهد شد بازگشت به میدان را برای رقابت در لیگ برتر فوتبال یک تورنمنت مارک لیگ بازگشت پس از یک COVID-19 وقفه. سازمان دیده بان آنها را زنده از دیزنی جهانی. دیدن آنها در بازی روز جمعه در 6 بعد از ظهر در برابر زلزله سن خوزه.

دوشنبه-یکشنبه

فیلم

سرزمین قبل از زمان در accesso ShoWare مرکز, هوای آزاد, سینما
آماده به انحلال به دلتنگ اشک کودک sauropod دایناسور Littlefoot و دوستان خود را جستجو برای سنگ که به نظر می رسد مثل یک گردن که نقطه آنها را به ایمنی و مقدار زیادی در دره بزرگ. به یاد داشته باشید: در آرزوی دیدن ما از طریق برای همیشه لطفا برای! لذت بردن از این فضای نمایش از ایمنی خودرو خود را و یا موتور سیکلت.
accesso ShoWare مرکز (Kent)

سیاتل سیاه جشنواره فیلم 2020
چارلز Mudede نوشته است: “من هنوز برای حضور در Langston Hughes آفریقایی جشنواره که ندارد مهمی سیاه به کارگردانی و یا سیاه و سفید با مضمون فیلم که به نحوی بوده است از دست رفته گسترده تر فیلم جامعه و یا در دسترس نیست در هر قالب—وب دیسک و کابل و تئاتر است.” در این سال برنامه آنلاین است که کمی شیر تغلیظ شده اما شما هنوز هم باید آن را از دست ندهید. شنبه به ارمغان می آورد یک بلوک از شورت و یک پست-فیلم پنل مورد حکمت در سراسر نسل و یکشنبه به ارمغان می آورد مجموعه ای از فیلم مستند کوتاه برجسته صداهای سراسر سیاه آمریکا خارج است.

سیاتل ناشنوا جشنواره فیلم 2020
را در کوتاه و فیلم های بلند و برای ناشنوایان جوامع از آمریکا و کانادا و انگلستان و پاکستان و ژاپن و سوئیس.

مواد غذایی و نوشیدنی

Pinchy Bois Pop-Up
اتان Stowell تابستان pop-up در بالارد رستوران Bramling عبور, به ارمغان می آورد روغنی رول خرچنگ و خرچنگ های pinchy bois در سوال به شکم خود را با طرف های قدیمی خلیج سیب زمینی سرخ کرده و کرم ها در خاک (مخلوطی از خرده کوکی, پودینگ و کرم چسبنده) برای دسر.
Bramling صلیب (بالارد)

تابستان از مواد غذایی و شراب
از طریق پایان ماه ژوئیه به Efestē را وودین اتاق مزه خاص جفت غذایی هر چهارشنبه-پنج شنبه و تنقلات خوشمزه هر پنج شنبه-چهارشنبه. در Sodo, محل, آنها خواهید بود در خدمت پیتزا و پنیر و charcuterie صفحات از دوشنبه تا شنبه.
Efestē (Woodinville, Sodo)

موسیقی

سازمان حفاظت محیط زیست خلیج هنرمند برنامه اقامت
هنرمندان دعوت شده به پست در جزیره Orcas-در مجاورت سازمان حفاظت محیط زیست خلیج توچال (که در حال حاضر عامل در 50% ظرفیت) به همراه موسیقی زنده به مردم در طول تابستان است. گرفتن مجموعه در فرد از رزیدنت نوازندگان مانند شدید چهارتایی Thunderpussy این آخر هفته.
سازمان حفاظت محیط زیست خلیج توچال (اولگا)

هنرهای تجسمی

مجازی وجوود جشنواره هنر
بررسي فايلهاي (و فروش) کار توسط هنرمندان محلی در این آخر هفته طولانی مجازی جشنواره است. شما حتی می توانید از هنرمندان مورد کار خود زندگی می کنند بیش از زوم FaceTime و اسکایپ.

شنبه

جامعه

خوراکی تور باغ
علاقه مند به ساخت کمتر مواد غذایی در سفرهای? دریافت راهنمایی در حال رشد مواد غذایی خود را از باغبان محلی در این تور پیاده روی در بالارد.
نجات دهنده ما را کلیسای لوتری (بالارد)

ژاپنی آمریکایی زندانی در بومی زمین
یک پنل بومی دانشمندان و رهبران جامعه را مشغول به Poston, Gila River و قلب کوه اردوگاه های کار اجباری که در آن, ژاپنی, آمریکایی زندانی در طول جنگ جهانی دوم.

NAACP و سلامت Seattle, King County Public Health روز
سیاه اعضای جامعه در مقابله با اثرات COVID-19 اخیر و اقدامات نژادپرستانه و خشونت پلیس دعوت برای پیوستن به NAACP و بهداشت عمومی Seattle, King County برای یک روز رایگان سلامت روان جلسات.

کشتی بخار شنبه با ویرجینیا V
هیئت مدیره ویرجینیا V کروز کشتی بخار در روزهای شنبه برای یک ساعت-طولانی نقل تور که در آن شما باید یاد بگیرند که در مورد مناظر تاریخی در امتداد دریاچه اتحادیه. بلیط ها محدود با توجه به کاهش ظرفیت.
مرکز قایق چوبی (جنوب دریاچه اتحادیه)

T-پیراهن و دم
سیاتل انسانی سالانه Tuxes & دم جمع آوری لباس پوشیدن پایین درجه یک برای این نسخه آنلاین. اتمام مجازی “بچه گربه نوازش غرفه” پیشنهاد مزایده بسته و جامع یادگیری در مورد مراقبت از بچه گربه.

مواد غذایی و نوشیدنی

CD فروم را Boujee از صبحانه و شب نشینی
بینهایت با استعداد محلی رقصنده/طراح رقص شیدا فورد میزبان این مجازی, عملکرد, پر, جمع آوری کمک برای منطقه مرکزی انجمن برای هنر و ایده ها. این یک صبحانه مصیبت بنابراین مهمانان را تشویق به سفارش غذا در پیشبرد از سیاه و سفید متعلق به منطقه مرکزی رستوران جویس بازار و کافه و طعم و مزه, کارائیب, یا ویژه پان-آفریقایی منو از آشپز مولو دارد آباته. پوشیدن یکشنبه خود بهترین!

موسیقی

کودک ون Beezly: قرنطینه Livestream
جشن موسیقی ما همسایگان به شمال با یک شب از کانادا رقص مربا با رجعت ملکه DJ ون Beezly. او خواهید بود در حال چرخش بازدید توسط امثال Avril Lavigne Carly Rae Jepsen, Alanis Morissette و بسیاری دیگر.

دیپلو + Dillon Francis
DJ heavyweights دیپلو و Dillon Francis لینک تا برای بازگشت به عقب مجازی مجموعه در Coronight تب نشان می دهد livestreamed در یوتیوب.

شهر زمرد روح باشگاه اجتماعی فاصله گرفته روح Nite
مورد علاقه خود را روح-ریسندگی دی جی را اصلاح نقطه خود را در Lo-Fi عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای اولین IRL رویداد پس از قرنطینه آغاز شده است. آنها در حال حرکت میز و صندلی در اطراف اجازه می دهد تا فضای کافی برای یک جسمی دور “کوکتل سالن نوع پرنیان” به این معنی شما باید به consense خود را جروفنج به گروه های کوچک خود را در فضای تعیین شده.
Lo-Fi (Belltown)

میدان رویاها رانندگی در کنسرت
رزرو یک نقطه برای ماشین شما و یا RV و لذت بردن از برخی از موسیقی زنده ارائه شده توسط مورگان هنلی ارائه و جم احیای تولیدات. هنرمندان هنوز TBA.
طبخ برادر در مزرعه (میخک)

کمی قرمز و مرغ شام باشگاه با کشور Dave & میله کوک
صدای یورتمه رفتن اسب تسویه حساب خود را به سبز دریاچه honky-ٹونک شیرجه برای موسیقی زنده از کشور دیو Harmonson و میله طبخ. رزرو مورد نیاز است.
Little Red Hen (Green Lake)

ماکو: پورتال
جک استراو ساکن هنرمند ماکو را جشن انتشار آلبوم جدید پورتالکه افتخارات اکیناوایی موسیقی سنت با livestreamed عملکرد.

NVCS ارائه: مت Gervais, نوید الیوت و Shaina چوپان
سر و قلب مت Gervais هواپیما بر روی کاغذ را نوید الیوت و Bearaxe را Shaina چوپان درمان شما را به برخی از قوم راک, انفرادی, مجموعه در شهد کانال یوتیوب—هر چند نوازندگان را در واقع انجام در شهد مرحله با استفاده از شهد میکروفن را تحت شهد روشنایی دکل به عنوان کریستوفر Frizzelle گزارش. کمک های مالی به نفع مرکز قانون فقر جنوب.

NVCS ارائه: که بزرگ ’80s, پارتی
نزول به شش ساعت تمام از glitzy نكن با DJ Dave پل.

Noseworthy
نیاز به اثبات بیشتر از قدرت اینترنت ؟ در سال 2013 ناشناخته هفت-پا بلند دلقک مجموعه خود فانوس (?), نگاه اهانت آمیزی به یک دوربین و بالندگی یک Lorde را پوشش میدهد. سپس منعکس چگونه حوضچه دلقک و گودال کوچک آب’ حزب ترحم هستند headlining یک کنسرت بزرگ یک بار دیگر. مرد با استعداد به عنوان جهنم اما اینترنت. خنجر VANDERHART

Stayin’ Alive-جریان!
DJ Ajax شما را به عقب به روز از دیسکو با کمک drag queens یک شعبده باز و زنده ساکسیفون بازیکن در حرکت یا کشش ناگهانی.

Winnipeg عامیانه متحرک در صفحه اصلی
اگر شما عشق متراکم کردن به قوم و indie-rock music, شما هیجان زده می دانیم که کانادا بزرگترین جولای جشنواره موسیقی نقل مکان کرد حاضر این سال است. سر به یوتیوب برای زندگی مجموعه از سیاتل خود Brandie Carlile استرالیا کورتنی بارنت Arlo اکلاهما, Waxahatchee و ستارگان دیگر است.

عملکرد

نبرد کلاغ رادیو: قسمت اول
هم بزنید تا یک لیوان Ovaltine و لحن به این ضمیمه تئاتر رادیویی در یوتیوب که در آن شما به دنبال محل دو بی باک کارآگاهان ردیابی قاتل مسئول مرگ یک بچه گربه متورم می شود.

کشیدن ملکه Mukbang
Rupaul’s Drag Race فصل شش رقیب Laganja Estranja میزبان یک شب از بازی و اجرای آنلاین در حمایت از کانزاس سیتی غرور متحرک, New Orleans, همجنسگرایان مهمان نوازی داد پورتلند غرور اسکله جشنواره & رژه و سه دلار در لایحه سینما.

پانل بلوز زنده(آنلاين)
چند رسانه ای پنل بلوز سری به شما طول می کشد عمیق به هنر از کتاب های کمیک و رمان های گرافیکی. این مجازی تکرار در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه در غرب لنین را در تاثیر از ابرقهرمانان در کتاب های کمیک تاریخ و فرهنگ.

تظاهرات & مقاومت

باغ یادبود فداکاری
کشاورز محلی مارکوس هندرسون و محلی BIPOC باغبانی جمعی, سیاه, ستاره کشاورزان (که ایجاد کال Anderson, باغ جامعه, که فنر در اوایل روز از ریز ریز کردن/CHAZ) برگزار خواهد شد مراسم تجلیل جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس.
کال اندرسون پارک (کاپیتول هیل)

دولت سرمایه مارس
تاریخ antiracism فعالان دوم از دو راهپیمایی در ساختمان دولت سرمایه این ماه است.
ساختمان کاپیتول (المپیا)

مالیات آمازون پیروزی حزب!
عضویت همکار خود را دموکراتیک سوسیالیست داوطلب در پارک به صورت فیزیکی دور پیروزی حزب تجلیل از داوطلبان’ ساعت canvassing به مالیات آمازون و صندوق مسکن مقرون به صرفه و برنامه های جامعه. موسیقی نوازندگان شامل Guayaba و افزایش تا عمل Band با بلندگو هنوز اعلام خواهد شد.
داوطلب پارک (کاپیتول هیل)

خوانش & مذاکرات

پشت زمین های مهمان نوازندگان از Indigenize Productions
هنرمندان مهمان از Indigenize تولیدات درمان شما را به یک شب شعر و هنرهای تجسمی و اجرای برنامه توسط هنرمندان بومی مستقر در سیاتل.

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘جیووانی اتاق’
“هیچ چیز خطرناک تر از انزوا برای مردان خواهد ارتکاب هر گونه جنایت هر چه به جای تحمل آن است.” جیمز بالدوین نوشت: این واژه در سال 1954 در حالی که در همان زمان تهیه پیش نویس جیووانی اتاقیکی از زیبا ترین و ترسناک رمان قرن 20. در آن بالدوین تصور راه خود را به یک مرد ذهن, قد بلند, بور قسمت سفید جدا شده توسط خود obliviousness. هر چند این کتاب به طور گسترده ای به عنوان یک نقطه عطفی از ادبیات عجیب و غریب آن است که بسیاری از چیزهای دیگر بیش از حد: تعلیق رمان رمز و راز قتل یک مثلث عشق (راوی پاره شده بین عشق یک مرد و یک زن) یک تراژدی و یک تصویر متین از طرف تاریک سفیدی. این یک باریک شدید رمان—تنها 169 صفحات—و در حالی که آن را در حال حاضر به عنوان یکی از شجاعانه ترین و موفق هنری, حرکات, در تاریخ آمریکا آن را در ابتدا رد بالدوین ناشر و بیش از یک نفر به او گفت که آن را یک ایده خوب نیست. آنها بر این باورند که جهان آماده بود برای یک کتاب بود و باور نمی بالدوین شهرت خواهد برای زنده ماندن. آنها در اشتباه بودند. این کتاب پرفروش و تقریبا بلافاصله به عنوان یک شاهکار است. بیش از چهار هفته آغاز خواهد شد خواندن جیووانی اتاق و جلسه هفتگی به بحث در مورد آن در سرعت حدود دو فصل در هفته است. برای هر جلسه من را آماده مختصری بحث در مورد برخی از جنبه های بالدوین در زندگی و یا تجزیه و تحلیل دقیق از چیزی است که در متن و هر کس دیگری در این باشگاه (از جمله شما!) فرصت برای به اشتراک گذاشتن و بحث در مورد واکنش های خود را به رمان به عنوان به خوبی. کریستوفر FRIZZELLE

این رودخانه ساخته شده است که در سیاتل
نویسنده ضربه فیلم های پورنو کار کامینگز را بخوانید گزیده ای از رودخانه ساخته شده است که سیاتل: طبیعی و تاریخ بشر از Duwamish در زوم و نمایش های جدید و قدیمی عکس های برجسته رودخانه مادری مهاجر و صنعتگر تاریخ.

خرید

هوای آزاد, قدیمی, & Art بازار
فروشگاه خانه کالا و اجناس از سوزان ویلر خانه Fogue, گالری, قرمز, لیمو, کودک و شرکت ، نانسی وبر و کرک آلبرت, قدیمی, در این بازار در فضای باز.
کرک آلبرت, قدیمی, مبلمان (Georgetown)

بیشتر چربی بیشتر Femmes: قرنطینه Edition
جشن خود را babely bod در حالی که برای خرید به علاوه اندازه و متعلق به قبل از لباس و لوازم جانبی در این انباشته اندازه فراگیر اجتماعی فاصله پسند بازار به میزبانی هند تابستان صاحب آدریا گارسیا سابق است manager (و زمان غریبه کارمند) کیم فروش و زمان است shopkeep ابی کوک. آنها باید قطعات از طیف گسترده ای از سبک های از سایز 12 تا 32+ در قفسه در پیاده رو. ماسک ها مورد نیاز است.
تابستان هند (کاپیتول هیل)

اسپاسم! این پارک در جنوب مبادله ملاقات!
حمایت از هنرمندان و کسب و کارهای کوچک در سیاتل جنوبی پارک محله در این فرد خرید رویداد شرکت-ارائه شده توسط پانک راک کک بازار است. مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک و فاصله خود را نگه دارید. ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود برای همه مشتریان.
Big Top Curiosity Shop (South Park)

شنبه-یکشنبه

موسیقی

Ideaison ارائه: Retrospekt – یک تجربه مجازی
صدور صورت حساب خود را به عنوان یک “چند نوع موسیقی سینمایی تجربه ایجاد شده برای الهام بخشیدن به آینده ای بهتر” این دو روز مجازی جشنواره فیلم برداری در لس آنجلس را برجسته کمتر صدای در صنعت موسیقی. رقص برای زندگی مجموعه از Anabel Englund, Autograf با صدای بلند لوکس SNBRN, SOFI TUKKER را می زند, در, فرهنگ, آکیرا Akira Hikeii و بسیاری دیگر. درآمد حاصل خواهد شد به نفع هنرمند کمک برای نوشتن عشق در آغوش او و MusiCares.

J2v مجازی جشنواره
لندن تقاطع 2 موسیقی الکترونیک جشنواره به ارمغان خواهد آورد بسیاری از دی جی ها رزرو شده برای آن اصلی 2020 جشنواره—مانند Adam Beyer, Alan فیتزپاتریک و نینا Kraviz—بر روی مجازی مرحله. روز یکشنبه معاون خواهد شد شرکت میزبان یک روز از پانل بحث و گفتگو در مورد مسائل مربوط به نمایندگی در صنعت موسیقی (تکنو صحنه خاص).

انتخاب از Sibelius Kullervo
توجه: سیاتل اسکاندیناوی. سیاتل سمفونی و کرون اصلی مهمان هادی (و در آینده مدیر موسیقی) توماس Dausgaard در حال آوردن شما Sibelius را Kullervoکه گزارش شما را بسیار هیجان زده برای فنلاند عامیانه و اساطیر و صورت خود را پوشیده از برف motherlands. یکی دیگر از چیزی برای نگاه به جلو به: سوپرانو ماریا Männistö که “یکی از مهمترین hauntingly زیبا صدای” the Seattle Times شنیده است در سال. غنی اسمیت

خوانش & مذاکرات

جیم Woodring کتاب راه اندازی
اتمام آخرین مجموعه از جیم Woodring محلی نابغه که “جوهر شکلگیری کارتون dreamscapes و شخصیت ها در داستان های نامحدود با کلمات یا سنتی داستان” به عنوان سابق غریبه هنرهای تقویم ویرایشگر ژول Zelman نوشته شده است. کتاب جدید خود از انیمیشن و در حال حاضر آقا این از دست رفته خود را گناد? در دسترس خواهد بود برای خرید.
Fantagraphics (Georgetown)

پورتلند آشپزی سمپوزیوم
اگر شما همیشه می خواستم برای رفتن به پورتلند آشپزی سمپوزیوم اما هرگز نمی تواند پیدا کردن یک سوار این رویداد را سال قرار داده خواهد شد بهترین پورتلند و طعم منحصر به فرد از تبادل نظر و خلاقیت در نمایش آنلاین. ثبت نام مورد نیاز است اما بسیاری از پانل (و بسیاری از آنها) و برنامه نویسی رایگان است. مهمان عبارتند از سارا Mirk جاشوا James, Kate Bingaman-برت از اعضای مستقل انتشارات مرکز منابع ،

یکشنبه

فیلم

مسائل مهم در علم: ‘بعید شورش’ والاتر و بحث
سازمان دیده بان تمام پنج قسمت از آب و هوای داستان سریال بعید شورشپس از آن گوش دادن در بر روی یک پنل آنلاین بحث و گفتگو.

مواد غذایی و نوشیدنی

سالن پذیرایی خدای اودین شام سری های خانه گردد کوکتل
این آبجو محور شام سری باز خواهد گشت (IRL!) با شش وعده غذای با اندازه کامل کوکتل جفت. نمایشگاه: نوشیدن شراب با چغندر-تزریق Aquavit, elderflower اپل درختچه و زنجبیل و لیمو و نعناع زوج با خانه رعیتی سیب زمینی و چغندر سالاد و miso/shishito فلفل سوپ.
Skål سالن آبجو (بالارد)

موسیقی

Doubleclicks & مگا زد & Molly لوئیس کنسرت به نفع!
این Doubleclicks مگا زد دانیل ردفورد و مولی لوئیس انجام خواهد شد زندگی می کنند در داخل عبور از حیوانات عزیز عجیب و غریب کافه. کمک های مالی را به سمت, سیاه, ترانس مردمی’ صورتحساب های پزشکی!

خوانش & مذاکرات

نوشتن-O-Rama: تابستان سال 2020
حداکثر مقدار از آموزش از هوگو خانه عالی نثر نویسندگان و شاعران در این رویداد سالانه (livestreamed این سال) شامل پنج ساعت از مینی کارگاه ها و مذاکرات.

ورزش و تفریح

به شدت سیاتل 2020
اگر شما را دوست دارم شما می توانید از دست ندهید این بازی آنلاین جشنواره نوآورانه طراحی رقص و تجربی مجازی کارگاه های آموزشی با سرعت مرکز رقص.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de