53 بهترین موسیقی را نشان می دهد در سیاتل این هفته: 24 فوریه-1 مارس سال 2020

Category: سیاتل No comments

Death Cab for Cutie ارسال خواهد شد تا برای سه شب از روی لئامت دادن در Showbox این هفته است. Antlantic سوابق

این هفته موسیقی ما منتقدان را برداشت همه چیز از کمربند عفت به Raphael Saadiq به اسطوخودوس کشور است. دنبال لینک های زیر کلیک کنید لینک کلیک کنید برای بلیط و موسیقی کلیپ ها را برای خود بر میدارد و پیدا کردن حتی بیشتر را نشان می دهد بر ما کامل موسیقی تقویم. به علاوه چک کردن ما فرهنگ و هنر منتقدان میدارد برای 73 بهترین چیز برای انجام در این هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


دوشنبه

BLUES/COUNTRY/FOLK

Moe Ribbs Blues Band
پنج Chicago blues-محبت سیاتل نوازندگان گروه با هم بازی می سی سی پی دلتا-الهام را پوشش می دهد و اصل. به عنوان گروه قرار می دهد: “ما می توانید غیر روحانی کردن برخی از بلوز تا چرب شما تا به حال بهتر است به ارمغان بیاورد ماهیگیری!”

جاز

188 سالیوان: چارلی پارکر نیویورک در ’50s
D’Vonne لوئیس کوارتت موسیقی بازی چارلی پارکر (که شما همچنین می توانید شنیدن این هفته در سیاتل Opera تولید Yardbird) و سیاتل, مدرن, ارکستر را بازی برتر از 188 سالیوان (که مواد مطبوعات به عنوان توصیف “ورزه ملاقات پرنده”).

سنگ/پاپ

Tove Lo آلما
من کاردانی Tove Lo با حشری, عرق لحظات زمانی که شما در حال جمع آوری خود را در یک باشگاه ، “من خیس از طریق تمام لباس های من / من به طور کامل شارژ, نوک سینه ها سخت هستند / آماده رفتن به” او خرخر می کند در سال 2017 یاد سوسیس از یک مسیر “دیسکو بزرگ.” سوئد شاهزاده خانم تیره پاپ سفر در حمایت از تازه ترین نسخه آفتاب زن سبک و جلف. رکورد کمی سبک تر در کرایه و صدا برای کسانی که عادت کرده اند به او “grungy” رویکرد به hyper-pop اما گرمسیری-inflected آهنگ با دوجا گربه “به همان اندازه از دست رفته” یک پانچ در صورت. Tove Lo خواهد پیوست فنلاندی هنرمند و مکرر همکار آلما. JASMYNE KEIMIG

دوشنبه-چهارشنبه

سنگ/پاپ

Death Cab for Cutie
وجود دارد چیزی است که ذاتا خاکستری و بارانی در مورد بن Gibbard–led alt-گروه راک Death Cab for Cutie که حس می کند—آنها از بلینگهام. آنها بوسیله اسباب گردنده از برخی تند و تلخ ballads. برخی از انبار مشعل. برخی از تیره Radiohead-طعم odes. این سه شب روی لئامت دادن به جای خود را در سپتامبر طوفان است ظاهرا زادگاه اجرا هنوز هم حمایت 2018 را با تشکر از شما برای امروزبلکه فوق العاده تمیز (فقط منتشر شد) آبی EP. سه قابل توجه PNW عمل باز هر شب: سیاتل, بلوز, پانک نوابغ سیاه تن در روز دوشنبه پرتلند بر اساس dreamily ملودیک بومی برای حرکت سوپاپ ماشین کمربند سیاه و سفید دیده بان عقاب در روز سه شنبه و indie folk-rock singer-songwriter لورا گیبسون در روز چهارشنبه. LEILANI پولک

شنبه

BLUES/COUNTRY/FOLK

لایل Lovett او آکوستیک گروه
با 14 آلبوم زیر کمربند خود نوازنده و بازیگر تبدیل به یک موسسه نزد خود. در حال حاضر تحسین مجری راه اندازی یک تور جدید خود را با صوتی ، با هم آنها را پوشش انواع ژانرهای ارائه عناصر, کشور, مردم, جاز و حتی انجیل.

فانک/رگی

PolyGras با Polyrhythmics و ضربان
صرف مردی Gras به روح, بد بو, Afrobeat فیوژن با Polyrhythmics و ضربان (یک.k.غرب سیاتل روح).

فلزی/پانک

ترور رزمندگان, خزنده, مرگ, جرات, 2KLIX
LA-تشکیل کور شدن heavies ترور را تکه تکه به مرگ با پشتیبانی از رزمندگان خزنده مرگ جرات و 2KLIX.

سنگ/پاپ

اندی Shauf مالی Sarle
تورنتو-بر اساس Saskatchewan-مطرح اندی ترانه سرا Shauf خواهد آمد به سیاتل با مفهوم جدید, آلبوم, نئون افقکه می گوید یک داستان است که طول می کشد محل در یک شب. آن را می شود با ارزش تر نزدیک تر به شما گوش دادن با توجه به چنگال‘s سام Sodomsky. او می خواهد پیوست توسط مرد کوه را مولی Sarle.

SOUL/R&B

مردی Gras با عاشق واقعی و توس پریرا و جین مفاصل
توس پریرا و جین مفاصل شما را با نوسان کشور و راک الهام گرفته از اصل بر مردی Gras. آنها خواهید بود پیوست مستقر در سیاتل soul و funk گروه واقعی را دوست دارد.

Raphael Saadiq
چند سال پیش امی واینهاوس را به سیاه و سفید (ایجاد شده با کمک ارزشمند به جا مانده از Mark Ronson و Dap-پادشاهان) یادآوری یک دسته کامل از (سفید) مردم در مورد قریب به اتفاق شنیداری لذت های قدیمی مدرسه ، افسانه ای خواننده-ترانه سرا-تولید کننده Raphael Saadiq اختصاص داده است که بیشتر عمر خود را به این لذت های پیشرو نمودار-فتح جدید جک swingsters تونی! تونی! Toné!, تولید deep funk خورش از d’angelo کلاسیک افسونو اخیرا آزاد خود را freakishly انجام شده در سال 2008 آلبوم راه من آن را ببینید. دومی بی عیب و نقص dazzler می آید که مانند یک مرد Motown با Saadiq بازی تمام قطعات از متفکر بری Gordy به آهنگسازی کارخانه هلند-دوزیه-هلند به آواز خواندن-نوشتن ترانه ستاره اسموکی رابینسون. که نتیجه نهایی موفق به بهار خود را برای قرن 21 زندگی یک عهد به Saadiq را هدیه. دیو سگال

سه شنبه-چهار شنبه

جاز

کت Edmonson
آمریکایی, خواننده, کت Edmonson باعث می شود آنچه او از آن با عنوان “فهرست پاپ” یک نوع ترکیبی از موسیقی جاز و نوسان با پاپ سنتی مجلسی, پاپ, ’50s, راک, بلوز, بوسا نوا, کشور-inflected پاپ و موسیقی محلی.

جمعه

BLUES/COUNTRY/FOLK

آلبرت Cummings
بلوز خواننده و گیتاریست آلبرت کامینگز با استفاده از چند دهه خود را از تجربه به بیان داستان های واقعی و سخت قصه های از این نوع.

ران Artis دوم و حقیقت
این روح بلوز خواننده و گیتاریست ران Artis دوم خواهد آمد به سیاتل با گروه خود حقیقت است.

الکترونیکی

US3R رکورد حزب آزادی با استاتیک ساحل & مشتری دریک
سیاتل synth-pop هنرمند US3R خواهد خود را جشن می گیرند, جدیدترین رکورد تحت تاثیر قراربا حمایت از دوستان خود ایستا ساحل, تکنو, Mage و مشتری دریک.

HIP-HOP/RAP

Rapsody
جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه کارولینای شمالی MC Rapsody که برجسته بود در Kendrick Lamar را به Pimp a Butterflyخواهد آمد به سیاتل در یک زن ایجاد این تور است.

سنگ/پاپ

Alter Bridge, کلینت لووری, Deepfall
در پیاده روی خود را به آسمان تور پرقدرت راک کوارتت Alter Bridge ترویج و آخرین آلبوم خود را با همین نام با کلینت لووری و Deepfall.

بزرگ نیش Dreamdecay پیر تاریک خانه
محلی پانک نیش می زنند عرضه خواهد شد لجن slacker سنگ قبل از آنها سر در تور است. آنها خواهید بود پیوست توسط مردم محلی Dreamdecay و شبح وار اواز قدیمی تاریک خانه است.

Papooz آب میوه
من نیمه love Papooz یک گروه که خود مدل دهید “گرمسیری شیار” صدای من قرار می دهد درست در وسط قایق بادبانی سنگ پربار ترین دوره اواسط دهه 1970 تا اوایل 80s. آنها بوسیله اسباب گردنده از روح, آسان, نورد, نرم prog rock است که به عمیق cash clamber vibes, اما هم وجود دارد برخی از ELO و 10ecc نفوذ در آن وجود دارد بیش از حد. وجود دارد برخی از ساکس, پیانو رانده segues و high-toned جدی خواننده که veer به breathy و گاهی خامه falsetto ارتفاعات. شما تقریبا می توانید ببینید شلوار پا گسترده ای و شال گردن در آهنگ ها اعم از نرم اتاق خواب قصیده “امن به دوستداران اسلحه” به “حباب” که احساس بیرونی-اسپیسی و گسترده حتی در تنها سه دقیقه به پشت گذاشته پیچ در اواخر شب دیسکو breeziness از “شب طرح” عنوان آهنگ را از خود 2019 LP. LEILANI پولک

جهان/لاتین

Ladysmith Black Mambazo
Ladysmith Black Mambazo باید یک دسته کامل از بچه ها آواز باس. که راز موفقیت خود را. خوب Paul Simon “یافت” آنها که راز موفقیت خود را در آنچه که ما آزادانه اصطلاح “غرب است.” توسط 1986, هر چند زمانی که Ladysmith Black Mambazo ثبت شده و انجام شده با سیمون آنها در حال حاضر بیش از 20 آلبوم های بومی خود را در آفریقای جنوبی. در حال حاضر آنها بیش از 50 آلبوم. آنها هرگز متوقف تور و آنها outlasted این نژادپرست آپارتاید سیستم که بر اساس آن اعضای مسن تر رشد. آنها هنوز هم سفرای آفریقای جنوبی فرهنگ است. و آنها مردم را خوشحال—با قاطعیت unironically و با شوق و ذوق. اندرو HAMLIN

چهارشنبه و پنج شنبه-جمعه

اپرا

چارلی پارکر ‘Yardbird’
جاز آیکون چارلی پارکر می شود قسمتها درمان در این سیاتل Opera تولید دانیل Schnyder را Yardbirdیک سفر را از طریق برزخ توسط پارکر که در تلاش برای تکمیل آخرین شاهکار در میان یک سری از فلش بک که ویترین با شکوه اوج نمادین نیویورک جاز باشگاه Birdland و همچنین شکست ها و پیروزی پارکر زندگی پویا.

پنج شنبه

فانک/رگی

بزرگ برنج پر زرق و برق: Skablins ده مرد, برنج, گروه Highsteppers
نگه داشتن خود را, مردی گراس, حزب, روح قوی با یک شب از برنج با Skablins ده مرد گروه برنج و Highsteppers.

سنگ/پاپ

وزارت معارف است.
وزارت معارف است. به ارمغان می آورد مفهوم progressive rock جم band به یک سطح جدید خود را برای اولین سیاتل نشان می دهد در دو سال است.

استانتون مور دیوید Torkanowsky جیمز سینگلتون
استانتون مور یک غول مدرن ضربت زنی که مشغول به کار در خارج از نیواورلئان پس از cofounding یکی از آن شهرستان را محبوب تر جاز فانک گروه کهکشانی. او همچنین یکی از کلیدی OGs در پست-jazz rock لباس گاراژ Trois در میان طیف گسترده ای از مباحث دیگر (از جمله نگه داشتن ضربان در خیابان رفتگر اجتماعی باشگاه eponymous اولین) و انفرادی تلاش. در این تاریخ او خواهید بود با سه نفر که شامل نوازنده بیس جیمز سینگلتون (Nolatet اختری پروژه) و ارجمند نلا keysman دیوید Torkanowsky. LEILANI پولک

پنج شنبه-جمعه

سنگ/پاپ

رابین هیچکاک
برای بیش از 40 سال Nashville-طریق-لندن گیتاریست/خواننده رابین هیچکاک شده است یکی از سنگ wittiest و wiliest سورئالیست ها. شروع با عمر کوتاه نرم پسران هیچکاک زمانی قله های عجیب و غریب و قلاب-حکیم روان-راک به خصوص در سال 1980 کلاسیک در زیر آب مهتاب. یک زندگی حرفه ای طولانی پیشرو مصریان و به عنوان یک غیر عادی گرفت با آهنگ veering از غریب به شوم به پوچ به مرضی. هیچکاک گرفته twisted زیبایی شناسی از سید برت را “دوچرخه” جان لنون “من گراز دریایی هستم” و Frank Zappa/کیم Fowley را “کمک به من یک سنگ” به شکل خود eldritch فروشگاه. رابین هیچکاکخود جدید ترین آلبوم قوی است sexagenarian سنگ که ثابت می کند انسان تغزلی و ملودیک لغو احکام صادره ی باقی می ماند فوق العاده تیز. دیو سگال

جمعه

BLUES/COUNTRY/FOLK

Donavon Frankenreiter با کریستینا هلمز
پرکار تور نوازنده Donavon Frankenreiter بازی خواهد کرد همه چیز را از گشت و گذار-الهام serenades به بلوزی funk در این توقف در خود ضبط بازیکن تور با کریستینا هلمز.

کلاسیک

[بدون عنوان] 2
من عاشق [بدون عنوان] سری. کنسرت اتفاق می افتد و بعد در شب (10 p. m.) در لابی Benaroya سالن. برخی از شرکت کنندگان لباس معمولی برای این رویداد در حالی که دیگران لباس به nines چرا که آنها این نوع از افرادی که در انجام این کار است. مردم تماشای بسیار عالی است و این موسیقی است که همیشه در لبه برش و شجاعانه. در این تکرار سیاتل ارکستر سمفونیک و ارکستر و پیانیست Cristina والدس خواهد شد در حال حاضر این کار از چهار معاصر آمریکای لاتین آهنگسازان از جمله جهان برای اولین بار از کارلوس سانچز-Gutierrez and Juan David Osorio. غنی اسمیت

الکترونیکی

قفسه Nunny, سلاح های کشتار جمعی
یکی از جالب ترین اعمال در الکس Ruder را سیاتل بر اساس Hush Hush, برچسب, قفسه Nunny (با نام مستعار تولید کننده محلی مسیحی گانینگ) متخصص در پایین-سرعت موسیقی الکترونیک است که در خفا می شود بد بو در حالی که مشتاق به لرز می کردن و غلغلک دادن است که بخشی از مغز است که لذت می برد بسیار ظریف ملودی. در این وظایف قفسه Nunny برتری با انجام نگرفته درخشندگی. برای طرفداران تخته کانادا, کازینو در مقابل ژاپن و Múm. دیو سگال

فانک/رگی

ضربان عتیقه دیوید Starfire
اوکلند-بر اساس ضربان عتیقه نخست پارادایم سه نفر با استعدادهای گوناگون با هم متحد شدند برای ایجاد چیزی منحصر به فرد ، سیا گراد دیوید Satori بسیاری از سال را صرف بازی در 10 قطعه Afrobeat باند و او مرتب بچینید, گیتار, بانجو, melodica, و ابزار های مختلف از سراسر جهان مانند ساز و برقی cümbüş (یک نوع ترکی بانجو). مادام العمر رقصنده زو کثافت آغاز شده در موسیقی جاز و رقص باله مستقر در رقص است که شامل عناصر تانگو, ظاهر, و سبک های, آیا نانامی به بازی با سگ حیاط جاده نشان می دهد و رقص ستاره های بزرگ و نقش بند بر طبل. تامی “درشکه” Cappel برداشت طبل جوان (او ضرب و شتم-نگه داشتن 6) و جاز پروژسترون و فلز را تحت تاثیر قرار شد تقویت شده توسط برکلی آموزش و پرورش و رشد برای در بر گرفتن موسیقی جهان که شامل غیر جاز الگوهای ریتمیک آفریقایی و عرب موسیقی. هر سه درگیر در الکترو تکنیک های تولید خود و در نتیجه صدای بی پروا, مسحور, sonically روشن و هیجان انگیز danceable و فقط لعنتی سرد تجربی جهانی فیوژن است که سنگین در نمونه های توالی و percussives. LEILANI پولک

جاز

Mike Clark (س) تیغه Skerik
به عنوان یک درامر با هربی هنکاک و Headhunters, Mike Clark, تولید برخی از مهمترین complexly بد بو ریتم funkiest دهه تا کنون: 1970s. در آلبوم مانند رانش, مرد کودک, بقای اصلحو مستقیم از دروازهClark خودش نشان داد که یکی از چهره های کلیدی در فیوژن در حالی که همچنین تخمگذار بسیاری از شیار نمونه با هیپ هاپ و الکترونیک-تولید کنندگان موسیقی: مستقیما به هربی را “اثبات واقعی” برای اثبات واقعی. علاوه بر کلارک sessionography دارای تاریخ با برخی از موسیقی جاز بزرگترین: جو و ادی Henderson, Chet Baker بابی Hutcherson, Wayne, کوتاه, و بسیاری دیگر. در حال حاضر 73, Clark, ساخته شده است که بسیاری از جامد سوابق خود را از دهه 1970 اوج, مانند سال 1992 را فانک در اینجا متوقف می شود با Headhunters نوازنده بیس Paul Jackson و 2010 کارناوال روح. او هنوز بسته شدید پانچ پشت کیت. دیو سگال

فلزی/پانک

T. S. O. L. های Derelicts, تابوت, شکست, خوش شانس پسر به طور کامل دیوانه تو را فریب کودکان و نوجوانان در آتش محکومیت این Scoffs
لعنتی میشم من تقریبا می توانید مطمئن لعنتی من تعداد کلمه فقط مثال باند بازی در سراسر دو مرحله در این لایحه!!! El Corazon مرحله خواهد شد از ویژگی های محلی خوش شانس پسر جین چادری پانک به Derelicts و تابوت شکستن به علاوه به طور کامل دیوانه (“فلزی آغشته skate rock” از Jaks تیم اسکیت/ex-Dayglo سقط جنین/ex-خاموش کردن اعضا). The Funhouse مرحله خواهد شد از ویژگی های محلی پانک تو فریب, پاپ, پاپ, پانک از کودکان و نوجوانان در آتش, ملودیک, پانک از Scoffs و برخی میانه معاصر فلزی از اعتقادات. همه در حال باز کردن برای اصلی تازه ها, گروه پانک, واقعی برای تلفن های موبایل از آزادی! (T. S. O. L.!) Hella باند برای یک قیمت خوب. مایک انبری

سنگ/پاپ

کمربند عفت سست و دندان
همیشه جذاب-اما-هم-نیمه-غمگین پست-پارتی-پانک کوارتت کمربند عفت است عزیزم! نه این که آنها رفت و در هر نقطه بیش از حد, اما این اولین تور پس از تماس خرما در سال گذشته با توجه به دلایل بهداشتی. ما خوشحالیم که آنها احساس بهتر است. جلسه به عنوان دانش آموزان در والا والا در سیاتل بر اساس گروه منتشر نشده چیزی از خود 2017, رکورد من استفاده می شود به صرف زمان زیادی را به تنهاییاما آنها باید برخی از چیزهای جدید در راه است. در ضمن شما فقط باید به بازی jangly “سرد فاحشه” بارها و بارها در حالی که شما tipsily آماده به بیرون بروید. من شنیده ام که “متفاوت” در حال حاضر این مودی ’90s-الهام بازکن خود جدید ترین آلبوم کامل آهنگ به نرم افزار باز کردن یک آبجو. از یک دوست. JASMYNE KEIMIG

Falling In Reverse, فرار سرنوشت کلمه زنده
محبوب و عمیقا مورد سوال توسط دیگران (غریبه کارمند مایک قند شکن گاز انبری آنها را به نام “یک wanna-be معاصر نسخه wanna-be ’80s, مو باند” به عنوان مثال) punky جوانان Falling In Reverse خواهد آمد به سیاتل در خود این دارو در من است از طلا تور با پشتیبانی از فرار از سرنوشت و کلمه زنده است.

Joshua Radin و دوستان با Ben Kweller و William Fitzsimmons
Joshua Radin است که در انحصار عاطفی رزونانس سنگ indie در, خواهد شد و نشان دادن دلایل خود را برای موفقیت در یک مجموعه flanked توسط خواننده و ترانه سرا و چند نوازنده Ben Kweller و ایمو emo-عامیانه و ترانه سرا William Fitzsimmons.

لارنس
نیویورک-افزایش دو خواهر و برادر کلاید و Gracie لارنس منجر هشت قطعه روح-گروه پاپ تحت نام خود را. گرفتن آنها را در سیاتل با لا duo Maro.

Paragon زنده ارائه Ruthie کرافت
تاریخ و آینده روح pop-rock هنرمند Ruthie صنایع دستی و سابق بت آمریکایی رقیب Ruthie کرافت برای صمیمی عملکرد.

جهان/لاتین

Niyaz: چهارمین پروژه نور
تلقی “یک تکاملی نیروی معاصر در خاورمیانه موسیقی” توسط هافینگتون پست, ترنس, موسیقی, هنرمند, Niyaz می پردازد ادای احترام به رابعه al-سليم اول زن صوفی عارف و شاعر در چهارمین پروژه نور. شنیدن آن زندگی می کنند در این تور را متوقف کند.

شنبه

BLUES/COUNTRY/FOLK

جفری سیلوراستاین, باستان, جنگل, گربه, مثبت, Surething
پورتلند گیتاریست جفری سیلوراستاین را ناسائو اواز یا موسیقی دو نفری با جاستین فروردین برای تلفن های موبایل مانند یک صلیب بین Durutti ستون و کمتر گزاف Fleet Foxes. خود 2017 آلبوم حواصیل موجب صلح آمیز, آسان, احساسات. در حال حاضر در خود را سیلوراستاین قطع EP برای Driftless ضبط شده با عنوان چگونه بر روی زمینو احساسات هستند و حتی صلح آمیز تر و آسان است. (او نوشت: این قطعه در حالی که خدمت به عنوان یک هنرمند-در-اقامت در Sou’wester تسلیم در سیویو واشنگتن.) حمایت گذاشته پشت درام-ماشین ضربان سیلوراستاین looses spangly globules از شش رشته سحر و جادو در حالی که گاهی اوقات آواز در سکوت تن. او خواستار این مسائل “محیط-folk songs” اما تاکید است که در سابق کلمه. در مقابل شانس سیلوراستاین ایجاد کرده است یک سویه شیرین از خنک کردن پرده های نقش دار است که به عنوان آرامش بخش و به عنوان یک سفر های مورد علاقه خود را, طبیعت, عقب نشینی… که ممکن است در سیویو. دیو سگال

DJ

کف!
محلی کشیدن بازیگر نوازنده و شب زنده داری نماد Michete را پرتاب یک حزب به افتخار او در اولین حضور عمومی پس از اخذ facial feminization surgery. این پیچ و تاب ؟ چیزی رفته اند ممکن است به طرز وحشیانه ای اشتباه است. پیدا کردن برای خود و لذت بردن از اضافی, اجرای, از, روآن, Ruthless, افسونگر, پدر و دیگر محلی برای یک شب از کشیدن موسیقی از دی جی جین نمی و جو دره و همه تیتو ودکا نوشیدنی فوق العاده شما می توانید رسیدگی.

هیپ-هاپ

پنجه چاپ: مزایای کنسرت برای یه حیوان خانگی تصویب مرکز
این نمایشگاه محلی هیپ هاپ هنرمندان بدحال, ماوس, پاول, کمپنا, JAGA و Diveyede اهدا خواهد شد تمام درآمد حاصل به یه حیوان خانگی تصویب مرکز.

جاز

مایک دیلون گروه با براد هوسر و برایان هاس
سنتی, موسیقی جاز, سر, مراقب باشید: شما می توانید تماس بگیرید که مایک دیلون می کند “جاز” در وسیعترین مفهوم از اصطلاح—وجود شیار وجود دارد ریتم وجود دارد vibes. اما دیلون است زدنی نیروی طبیعت است و نه محتوا باقی می ماند در این نوع خطوط. در حقیقت دیگر او را بازی عجیب و غریبتر موسیقی خود را تبدیل شده است. او grunts زوزه, مورموری در یک شیب بسیار بد غرغر کردن, فتیش, bellows و بسیار زیبا ایجاد یک موسیقی هیاهو در حالی که بازی (درامز) و زیلوفون گاهی اوقات هر دو در یک بار در شرکت و محاسبه سکته مغزی یا کامل در توفنده و کوبیدن حالت است. موسیقی است که مسائل مطرح پانک-سفت فلز خرد پست-جاز انفجار با دیلون خود اضافه نمک و سرکه. او را یک لعنتی وحش و باید به عنوان پیوست توسط برایان هاس به جلو فکر کردن رهبر و keysman فوق العاده بی پروا پست-جاز کاشفان یعقوب فرد جاز اودیسه (او همچنین با دیلون در Nolatet) و نوازنده بیس/شاخ بازیکن/جدید Bohemians بنیانگذار براد Houser نیز یک عضو از مخلوق Buggin با Dillon. LEILANI پولک

استان توسط کریس Icasiano با برندا زو و Nic Masangkay
فیلیپینی آمریکایی ضربی و آهنگساز: کریستوفر Icasiano ارائه خود را اولین سولو کار استان; دو سوئیت که کشف “پیچیدگی هویت فرهنگی و جامعه به عنوان نسل دوم مهاجر در سیاتل.” او خواهید بود در مرحله پیوست با همه ستاره نوازندگان Tomo Nakayama دختر و لری Goldston با حمایت های بیشتر از ترانه سرا برندا زو و تولید/ترانه سرا Nic Masangkay.

فلزی/پانک

‘کلیسا’ با Mortiferum
هرج و مرج رخ در Dario Argento فیلم کلیسا زمانی که کارکنان و بازدید کنندگان از خالی از سکنه کلیسای جامع—نزد خونین قتل عام در قرون وسطی—قربانی یک unsealed crypt خزنده با نامقدس هیولا. این نمایش خواهد بود و قبل از آن یک مجموعه زنده از Mortiferum که به قول “فوران جلو نگران اسلب از مرگ عذاب کثافت ترین رنجور سفارش.”

سنگ/پاپ

پلاستیک سیاه ابرها ONOFF کج به نظر می رسد
تجربی prog-rock band پلاستیک سیاه ابرها را بیش از پایونیر مربع با پشتیبانی از ONOFF آینده تمام راه را از دوبلین.

سیاتل یخ متحرک 2
شناور بین تسلیم و پیروزی سالن برای همه سنین مجموعه از تیره SMITH, گریه, موج Antonioni, بورلی سنگ شکن, گوشت, تولید, Jayomi, Medejin و بزرگ دیگر محلی پانک-راک و تجربی باند.

Umphrey را McGee اندی Frasco و سازمان ملل متحد
Umphrey را McGee purvey بی پروا زدنی-گوشت سنتز جاز فانک, الکترو, فلز, پروژسترون و سنگ آگاهانه توسط هر دو کلاسیک و مدرن را تحت تاثیر قرار, و, شور, با, رگی, قایق بادبانی-موسیقی راک و پاپ و بلوز است. آنها همچنین باید یک راه را از نوع-پریدن از یک آهنگ به بعدی یا چند بار در همان آهنگ در حالی که هنوز باقی مانده و متمرکز شده است. این بچه ها اصلا “جام جم” اما عمل محاسبه بداهه با از پیش تعیین تغییرات کلیدی و یک سری از حرکات دست و سیگنال های آنها را استخدام کنند در حالی که بر روی صحنه برای برقراری ارتباط حرکت بعدی خود را. این است که مرتب کردن بر اساس گروه که به احتمال زیاد به بازی را پوشش می دهد از سر صحبت و یا Radiohead به عنوان پادشاه زرشکی یا Frank Zappa در دو مجموعه نشان می دهد (آنها همچنین پوشش مش یو پی اس) و اگر آنها 11 LPs عمیق—آخرین است که از آن ما نیست—شما باید تجربه شیکاگو sextet زنده به درک کامل خود را از ترس عامل. LEILANI پولک

ویلیام دووال آلیس در زنجیر
سابق آلیس در زنجیر خواننده گروه ویلیام دووال را به شما نشان می دهد آنچه که او ساخته شده بدون امضای خود گروه است.

SOUL/R&B

اتاق نشیمن کنسرت Tiffany Wilson
تاریخ و آینده روح هنرمند تیفانی Wilson دنج برای کنسرت های آهنگ ها از او دانشجوی سال دوم انتشار.

یکشنبه

BLUES/COUNTRY/FOLK

اسطوخودوس کشور, Ashleigh فلین و Riveters
اسطوخودوس کشور پاتریک Haggerty است که مورد علاقه همه گی, گاوچران. این احتمالا درست می شود برای تمام زمان اما آن را قطعا واقعی در حال حاضر. Haggerty تا به حال محبوب تجدید حیات همیشه از اسطوخودوس کشور rereleased خود را نزدیک به 40 ساله خود با عنوان اولین شناخته شده به عنوان اولین کشور از آلبوم تا کنون ایجاد شده است—در سال 2014. از آن پس او را در رول بوده است. Haggerty باز, گی, کشور اواز خوان الیور پک در اخیر نشان می دهد در سیاتل. و اسطوخودوس کشور “من نمی توانم تکان غریبه از شما” بود که به تازگی تحت پوشش کشیدن ستاره/خواننده کشور Trixie ماتل در آخرین آلبوم. بروید ببینید Haggerty هر زمان که شما می توانید. شما ترک verklempt. تعقیب می سوزد

کلاسیک

ویولون از امید
موسیقی یاد خواهد شد در حال حاضر یک کنسرت شامل ویولون امید یک مجموعه خصوصی از سازهای زهی است که متعلق به یهودیان که آنها را قبل و در طول هولوکاست است که پس از بازسازی شده است. این برنامه ویترین موسیقی توسط آهنگسازان از دست به هولوکاست با ویولننواز سوزان Gulkis اسدی, ویولن سل والتر خاکستری clarinetist لورا DeLuca و ویولونیست میخائیل Shmidt, Natasha Bazhanov, Artur Girsky.

فانک/رگی

جهانی ریتم: Marc Ribot و حرام
آیا خواندن نظرات همه به شما می گوید. که آیا مطرح کردن سوال چرا همه هنوز هم نظر اگر کسی قرار است به آن را بخوانید ؟ من رفت و در برابر کندو مشاوره و رو نیش زده چون مارک Ribot رو به عنوان رد “خسته کننده گشت و گذار کلیشه بازیافت. من مطمئن هستم که چرا این بچه ها نمی تواند ایجاد چیزی واقعا اصلی است.” مرد. با آنها اتحاد مارک Ribot بازی کرد ؟ همه! که نگه می دارد در استخدام او ؟ همه! او نباید قادر به تحت تاثیر قرار دادن ما اجازه دهید به تنهایی ما را بترساند اگر او می خواهد! اما او می کند! اندرو HAMLIN

HIP-HOP/RAP

Thundercat
موسیقی لس آنجلس مبتنی بر نوازنده بیس/آهنگساز Stephen Lee برونر (با نام مستعار Thundercat) متعالی است. و این یک واقعیت است. خود را متمایز ترکیب jazz, soul و funk تازه است و کیهانی در حالی که همچنین پرتاب به امثال Sun Ra و مایلز دیویس. کار گسترده با پرواز لوتوس Kamasi واشنگتن Kendrick Lamar در به Pimp a Butterfly (که Lamar برنده یک جایزه گرمی برای بهترین رپ/سونگ عملکرد), Erykah Badu و ده ها تن از دیگر معاصر نوازندگان Thundercat است به عنوان موثر به عنوان او است که از لحاظ فنی انجام شده است. جدیدترین نسخه 2017 را مستشگفت آور است در آن محدوده و صمیمیت نور برخی از بخور دادن و شناور به “لامپ گدازه.” JASMYNE KEIMIG

فلزی/پانک

کابوس آمریکایی
بین نژادهای مختلف, DIY پنج قطعه کابوس آمریکایی خواهد rip از طریق سیاتل با ترکیبی از سنتی “کور” از آمریکا کانن, انگلیسی, punky نگرش و احساسی شعر.

سنگ/پاپ

Echosmith
تاریخ indie pop خواهر و برادر گروه Echosmith خود به تنهایی نسل تور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>