52 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: جولای 24-26, 2020

فصل بیس بال است عزیزم! سازمان دیده بان دریانوردان را در هوستون آستروس این آخر هفته از تلویزیون در Elysian Fields, اولمست اینه که, و دیگر نقاط باز در محدود با ظرفیت. نشانه ما بیس بال, تقویم, برای انجام کارهای بیشتری را به انجام هر دو تقریبا و در-فرد در طول MLB 2020 فصل است. Seattle Mariners از طریق Facebook

با تعداد COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور آن را بیشتر ضروری تر از همیشه است که شما پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را در فرد وقایع ذکر شده در زیر (مانند یک Mariners-لگد مشاهده در Elysian Fields و رایگان RPG روز در محرمانه کمیک). با که در ذهن وجود دارد همچنین بسیاری از حوادث بزرگ اتفاق می افتد که نیازی به خروج از خانه خود را از برهنه غول کنسرت به GreenStage مجازی بازی خواندن سری از ملی نوردیک موزه جشنواره فرهنگی نوردیک Sól به livestreamed رونمایی از یک زندگی موضوع نقاشی دیواری در غرب سیاتل. در ادامه برای همه ما تراکم بالا برای تعطیلات آخر هفته و یا چک کردن راهنماهای ما به فیلم به جریان این آخر هفته. برای رویداد گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و اعتراضات مقاومت و تقویم و همچنین راهنماهای ما به بهترین فیلم به جریان در صفحه اصلی این آخر هفته و ضد نژاد پرستی منابع و حوادث.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

موسیقی

همه Blues ارائه: دافی اسقف & Chris کارلسون
بلوز اقتدار Bo Diddley بود کوتاه اما شیرین بررسی دافی اسقف: “او خطرناک است!” پیوستن به او و همکار نوازنده کریس کارلسون برای livestreamed کنسرت توسط جان کسلر از KNKX را تمام Blues.

پشت در, سیاه, 40th Anniversary
آن را سخت به این باور classic AC/DC آلبوم 40 سال در سال 2020 اما این تنها به این دلیل که صدای در که LP است به معنای واقعی کلمه بی انتها و در نتیجه صدا میزبان این livestream در یوتیوب جشن رکورد را تکان داد که سنگ تمام شب طولانی است.

اتان تاکر
المپیا متولد و تربیت خواننده و ترانه سرا اتان تاکر لایه های صوتی خود را rootsy Americana صدا با گیتار الکتریک کار و بلوزی برای خواننده معاصر چرخش در سبک کلاسیک. پیوستن به او را به صورت مجازی شهد نشان می دهد بهره غربی برداشت.

جمعه شب فمینیسم با Hollis ونگ-پوشیدن
تاریخ trevor trust Pro-Choice واشنگتن و محلی خواننده Hollis ونگ-پوشیدن برای این نسخه مجازی خود را جمعه شب فمینیسم سری در زوم.

Icicle Creek مرکز هنرهای مجازی مجلسی جشنواره موسیقی
به جای جمع آوری و در دره رن, Icicle Creek مرکز هنرهای سالانه مجلسی جشنواره موسیقی خواهد بود livestreamed از یک خالی در غیر این صورت جغد برفی تئاتر است. لحن امشب برای فانی Hensel مندلسون را فانتزی برای ویولن سل و پیانو در G جزئی و بتهوون Piano Trio in B-flat Major, op. 97.

Missing U – A Livestream سود – Feat. دختران غول!
Jasmyne Keimig شده “برهنه غول محفظهای زیادی در مورد خود را در اوایل 20s—که چسبنده, postadolescent دوره که در آن تنش میان با توجه به چیزهایی که به طور جدی اما نه بیش از حد جدی است که در تمام زمان بالا. سه نفر توازن این افراط و بزرگ با سهولت.” گرفتن آنها را زنده در اینترنت امشب در این کنسرت مجازی میزبانی شده توسط غریبه و Neumos.

با بیحوصلگی حرف زدن رای
با دی مجموعه آموزشی بخش ها و تماس های به عمل پخش زنده بر روی Twitch در چهار اقساط این مجازی ثبت نام رای دهندگان رانندگی و رقص-جشنواره موسیقی, ویژگی های موسیقی الکترونیک شدن heavies مانند یک آهنگ, آنالوگ, روح, DJ Jazzy Jeff, Yaeji و بسیاری دیگر.

سیاتل موسیقی مجلسی جامعه مجازی جشنواره تابستانی
سیاتل موسیقی مجلسی جامعه منتقل شده است امسال تابستان سری کنسرت, آنلاین, آوردن 12 شب طول اجرای برنامه تجلیل از آثار بتهوون شوبرت دبوسی و شناخته شده دیگر آهنگسازان در طول ماه ژوئیه. امشب لذت بردن از آثار فرانتس Haydn فرانتس شوبرت سرگئی پروکوفیف و دیگر heavy hitters.

قصه های از تغییر جنسیت خیابان آزادی, پارتی
این مجازی Minecraft کنسرت را از ویژگی های مجموعه از سیاتل خود استاد مشهور تقلید چپ در لندن و همچنین خاکستر پاریس کارتر Intersekt و دیگران. درآمد حاصل خواهد شد به نفع Black Lives Matter معترضین از طریق وثیقه پروژه.

خوانش & مذاکرات

سیاه و صدای جمعی ارائه: صفحه شرکت
عضویت اعضا از سیاتل, سیاه, صدای جمعی برای خواندن و بحث در مورد جیمز بالدوین آتش دفعه بعد.

لیندسی الیس: اصل پایان
یوتیوب سوپراستار بهترین و شناخته شده برای روشنگری و خنده دار چند قسمت فمینیستی ساختارشکنی از مایکل خلیج ترانسفورماتور سری نیز یک رمان نویس و اولین کار اصل پایاناست جایگزین-تاریخ ماجراجویی در مورد اولین تماس. لیندسی خواهد پیوست در گفتگو با نویسنده/filker Seanan مک گوایر.

ورزش و تفریح

Seattle Mariners مشاهده در اولمست اینه که
احزاب از پنج یا کمتر می توانید به تماشای این ملوانان را در Astros در روز افتتاحیه بیش از غرب الهام گرفته از کوکتل.
اولمست اینه که (کاپیتول هیل)

هنرهای تجسمی

Janelle ابوت در گفتگو با شین یو Pai
بده را Janelle ابوت ارائه مجموعه ای از پوشیدنی صفر-ضایعات قطعات به نام خانه زشت در دشت برای شباهت به “اساطیری خانه در مرز. طراح می نویسد: “خانه زشت در دشت است پذیرش همدست گناه برگزار شده توسط هر یک از ما که سهوا سود از محو از اولین مردمان آمریکای شمالی است. این نقد در ماهیت خائنانه از انقلاب صنعتی است که تنها ساخته ما را با بحران آب و هوا که بی امان به عنوان حالت اوج مصرف به ارمغان آورده است که سیاره ما را به این پرتگاه.” او خواهید بود پیوست محلی نویسنده شین یو Pai در Instagram زندگی می کنند.

جمعه-شنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

Cheneyville Grab N’ Go
برای دو تعطیلات آخر هفته تنها طرفداران بیس بال و تنقلات است که همراه با آن می توانید انتخاب کنید تا ورزشگاه کرایه از تاکوما Rainiers صفحه اصلی پایگاه از طریق یک درایو از طریق. را انتخاب کنید از آیتم های مانند Ivar ماهی و چیپس با آلاسکا cod five-پنیر پیتزا, کشیده-ساندویچ گوشت خوک و brats در فرد یا خانواده به اندازه بخش.
چنی ورزشگاه (تاکوما)

مقابل خیابان Streatery
رستوران ها و کافه ها در مرکز شهر ایساکو حرکت خواهد کرد خود را به اتاق ناهار خوری به پیاده رو و پارکینگ خطوط تنها دو روز به اتاق را برای اجتماعی فاصله noshing.
مقابل خیابان (ایساکو)

ورزش و تفریح

Seattle Mariners مشاهده احزاب در کمی قرمز و مرغ
خود را می پوشند و رنگ آبی و سبز و نقره ای به honky-ٹونک نوار محدود-ظرفیت viewings از دریانوردان بازی برابر هوستون آستروس و فرشتگان در لس آنجلس.
Little Red Hen (Green Lake)

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

نوردیک Sól
سیاتل یک فرصت خوب برای سعادت بیش از ما نوردیک فرهنگ (ریکیاویک است که خواهر ما شهر در مورد شما شنیده ام) و این تابستان پر زرق و برق از این قاعده مستثنی است. در حالی که آن را نمی خواهد را در فرد در این سال شما می تواند به جلو نگاه به یک ماه کامل از فعالیتهای مجازی با تمرکز بر روی پایداری و زیبایی از منزل. آخر این هفته به ارمغان می آورد مجازی صنعتگر بازار (جمعه تا یکشنبه) به اجرا مانند یک وایکینگ مجازی چالش (شنبه-یکشنبه) و مجازی صنایع دستی و کوکتل رویداد (جمعه).

رای دادن در انتخابات مقدماتی
وجود دارد مهم واشنگتن اولیه انتخابات در 4 اوت غریبه و انتخابات هیئت مدیره کنترل شده است دقیق و پر زحمت مصاحبه داوطلبان از طریق زوم برای کمک به شما در پر کردن رای گیری خود را. گرفتن قلم را بخوانید پیشنهادات و مسائل خود را به نزدیکترین صندوق های رای با هدف.

مواد غذایی و نوشیدنی

Mariners-لگد مشاهده
پیشگام مربع نوار های ورزشی را نشانه تا MLB کیکآف بازی در تلویزیون خود را و خدمت ballgame کلاسیک مانند ورزشگاه سگ ها, سیر, سیب زمینی سرخ کرده و کیسه های بادام زمینی به همراه شش بسته و growlers برای رفتن. صندلی محدود است.
Elysian Fields (Sodo)

پیک-کاج تابستان ایالات
دریافت 10 ٪ تخفیف صورتحساب خود را در میله های محلی و eateries مانند Amandine نانوایی یک پیتزا Mart, Bateau و تن از جاهای دیگر در کاپیتول هیل در حال حرکت به فاز 2 از بازگشایی با ذکر غریبه‘s پایک-کاج ارتقاء.
مکان های مختلف (کاپیتول هیل)

GEEK

Comic-Con @ صفحه اصلی
مکه از همه تجارت به سرزمین موعود از پاپ-فرهنگ دین کنوانسیون است که یک بار در مورد طنز-کتاب و در حال حاضر فقط مرتب کردن بر اساس مانند یک غول جشنواره برای بازاریابی علائم و تبلیغات هنردوستان رفتن آنلاین برای سال 2020 چرا که حتی زمانی که وجود دارد نبود یک بیماری همه گیر در فشردن 100k مردم به سان دیگو مرکز کنوانسیون بود به کمی بیش از حد در شرایط ازدحام و نیز نفرت انگیز جوانه کارخانه. بنابراین در حال حاضر اگر شما می خواهید به تماشای پانل, watch تریلر, تماشای مردم معرفی چیزهای جدید را برای شما به خرید است که شما نمی توانید خرید نشده است اما شما هیجان زده و واکنش های تصویری در حال حاضر Comic-Con @ Home است که پنج روز مستقیم که به طور منظم Comic-Con اما در تلویزیون خود را به جای! تمام پانل های در دسترس خواهد بود در Comic-Con کانال یوتیوب و رفتن وجود دارد به حدود 350 از آنها گسترش بیش از این رویداد.

موسیقی

Tomorrowland – در سراسر جهان
با استفاده از تصاویری 3D و طراحی بازی به تقلید از تجربه Tomorrowland, the EDM جشنواره موسیقی برگزار شد, در سال در بلژیک, این دو روز رویداد مجازی دارای Katy Perry, David Guetta و Steve Aoki میان آن headliners.

Xponential جشنواره موسیقی جشن تابستان
در این virtual edition فیلادلفیا عمومی ایستگاه های رادیویی WXPN سالانه جشنواره موسیقی دیدن livestreamed اجرای برنامه توسط امثال Liz Phair و دوان Gilfillian به علاوه آرشیو شده نشان می دهد از اعمال مانند نیلی دختران و مارگو قیمت در حالی که شما پهلو به نسخه های خود را از هنرمندان مورد علاقه ی دستور غذاها (مانند Jenny Lewis را “سلیقه مانند مرغ توفو”).

عملکرد

Oedipus پادشاه
بازی خود را* بخش است که یک شرکت تئاتر که همکاران با سازمان های غیر انتفاعی را به محصولات به محروم, “زیر دعوت” جوامع است. برای این ASL-ترکیب اقتباس از Sophocles را Oedipus شاه, شاید یکی از اساسی ترین آثار ادبیات غرب آنها را مرحله به بازی بازی های دیجیتالی.

Saint Joan
با وجود جورج برنارد شاو بران بیخدایی کلاسیک خود تصویر دوشیزه اورلئان تنش او قدرت و شجاعت و ایمان و انسانیت در چهره های سیاسی و مذهبی ظلم و ستم. تاریخ اصلی تولید این صحنه توسط Mathew رایت لغو شد با توجه به COVID-19. این یک تفسیر دیجیتالی.

ورزش و تفریح

Seattle Mariners مقابل Houston Astros
سازمان دیده بان Seattle Mariners زنده از هوستون دقیقه, خدمتکار, پارک به عنوان آنها را در Astros در روز افتتاحیه. شما می توانید لحن در بر ریشه ورزش NW یا گوش دادن به 710 ESPN یا Mariners شبکه رادیویی.

هنرهای تجسمی

مجازی بهترین از شمال تابستان نشان می دهد
اتمام کار با بیش از 40 غرب, هنرمندان و صنعتگران. اگر چیزی برای شما صحبت می کند شما می توانید اعتصاب مجازی چت با هنرمند و خرید قطعه خود را.

شنبه

کمدی

پیچ طرفداران: زمین در مقابل عنکبوت
بر اساس پیشنهادات و انتقادات مخاطبان (که شما مخاطبان می توانید ورودی از طریق Twitch) جت شهرستان improvisers خواهد خود را اضافه کنید dialogue موسیقی و صدا اثرات فوق العاده قشنگ B-movie زمین در مقابل عنکبوت.

مواد غذایی و نوشیدنی

شراب سفید سنگ احیای
اگر شما مانند شراب خود را در شیرین و اسیدی سمت اتمام این سفر مجازی از طریق جهان از شراب سفید تعدیل شده توسط L’Oursin شراب مدیر کاترین اولسن. سازمان در حال ارائه سه بسته از چیزهای بنابراین شما می توانید جرعه همراه است. در غیر این صورت شما را تشویق به ریختن خودتان یک لیوان های مورد علاقه خود را رقم.

کامپیوتر و بازی

رایگان RPG روز
رایگان کتاب طنز روز خواهد شد RPG درمان در این شخص فروش بازی شامل بیش از 125 مورد از ناشران محلی. شما دریافت می کنید یک بازی به صورت رایگان و فقط برای نمایش به علاوه یکی دیگر از چیزی که رایگان برای صرف $50 یا بیشتر در مغازه.
محرمانه کمیک (Shoreline)

Sporcle مجازی زنده چیزهای بی اهمیت – بیس بال!
چقدر نظر شما در مورد امریکا تفریح و سرگرمی مورد علاقه? این Sporcle زنده تیم مبتنی بر چیزهای بی اهمیت شب در زوم را تست تعهد خود را به ورزش و ارائه خواهد شد برندگان جوایز.

موسیقی

Alanis Morissette سواحل
آخرین هنرمند به بیش از Budweiser در صحنه و پرتو خود را مستقیم به اتاق نشیمن خود را است ’90s پاپ-راک الهه Alanis Morissette پشتیبانی شده توسط این سواحل است.

بلیک شلتون, گوئن استفانی, & Trace Adkins
گوئن استفانی ممکن است یک کشور اواز خوان اما او Grand Ole Opry اولین یکپارچه در کنار دوست پسر, کشور, موسیقی ستاره Blake Shelton (و ردیابی Adkins ساخته شد وجود دارد بیش از حد). تماشای کنسرت کامل از ایمنی خودرو خود را.
افق رانندگی در تئاتر (شلتون)

Everlast
یک-شب-فقط livestream کنسرت از گلابی های unlikeliest از تمام عامیانه ستاره با توجه به او خود را شروع کردم به عنوان بخشی از Ice-T خدمه خوی خانه از درد شد و مشروع ستاره پاپ با آنچه در آن است. کمدین کریستوفر تیتوس میزبان این صمیمی نشان می دهد.

عملکرد

GreenStage مجازی بازی خواندن سری
آن را شکسپیر در پارک اما GreenStage مجازی بازی-خواندن سری را هنوز هم شما را با ارائه بارد معروف ترین آثار انجام زندگی می کنند بیش از زوم YouTube و Facebook. این مسابقات امشب با رویای شب نیمه تابستان رابه کارگردانی تیلور دیویس.

تظاهرات & مقاومت

Black Lives Matter: سیاه و سفید/مهاجران/پناهندگان همبستگی رالی
این تجمع را تقاضا عدالت به نمایندگی از سیاه و جوامع مهاجر در تاکویلا. بهداشت عمومی-پادشاه شهرستان ارائه خواهد شد تعدادی از درمانگران و دیگر متخصصان بهداشت روانی برای بررسی در مکالمات و ارجاع برای کسانی که نیاز دارند.
تاکویلا ایجاد کرد

جوانان بعد از عمل سیاتل
این PNW جوانان جبهه آزادی خواهد مارس در همبستگی با زندگی توجه فعالان در پورتلند یک شهر در حال حاضر اشغال شده توسط فدرال افسران.
خیابان برادوی E و E خیابان کاج (کاپیتول هیل)

شنبه-یکشنبه

جامعه

قابل پیاده خیابان اصلی
لذت بردن از برخی لحاظ اجتماعی فاصله ناهار خوری و خرید همراه ادموندز’ به طور موقت خودرو-رایگان خیابان اصلی.
خیابان اصلی (ادموندز)

موسیقی

BRIC جشن بروکلین جشنواره
یکی از بروکلین بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا جشنواره های موسیقی می رود آنلاین برای سال 2020 با هدف به ترجمه های خود با هم پرنیان به یک تجربه مجازی قرار می دهد که بروکلین حق در اتاق نشیمن خود را شامل اجراهای مشترک با Robert Glasper, Angelique Kidjo, Questlove, لیلا فراز Junglepussy, Buscabulla و بیشتر.

سفید قرمز سیاه و بلوز
Dayglo و استیو اردن در حال حاضر این ویژه 16 ساعته گذشته نگر بر روی یک قرن, سیاه, تعالی, نمایش برخی از بهترین اجراهای از امریکا در بهترین ضبط هنرمندان از جمله Aretha Franklin مجلس-Funkadelic, Kamasi واشنگتن Etta James, Bill Withers, Run DMC, Marvin Gaye, زمین باد و آتش وسوسه Nina Simone Billie Holiday, و بسیاری از بسیاری دیگر.

ورزش و تفریح

اجرا مانند یک وایکینگ مجازی چالش 5K/10K/نیمه ماراتن
ورود به سیستم خود را مایل آنلاین به عنوان شما اجرا دوچرخه, قایق پارویی اسکیموها یا اسکیت راه خود را به وایکینگ شکوه در این virtual edition سالانه اجرا شود. همه شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یک تی شرت و یک Skål سالن آبجو koozie و 5 دلار کارت هدیه.

هنرهای تجسمی

عدالت اجتماعی در زمان Covid
اتمام به موقع کار توسط Raquel گارسیا, تاتیانا قهوه ای, نیک گریگو و جیک Prendez در این محدود-ظرفیت گالری نشان می دهد.
Nepantla فرهنگی هنر گالری (سفید مرکز)
باز شنبه

یکشنبه

جامعه

Oxbow روز باز
میخک مزرعه بازگشایی محدود-ظرفیت بازدیدکننده داشته است! توقف توسط در (re)روز افتتاحیه برای $25 گیاهی جعبه در مزرعه ایستاده و صلح آمیز jaunts از طریق طبیعت است.
Oxbow مزرعه و مرکز حفاظت از محیط زیست (میخک)

مجازی دریای کارائیب متحرک
این خانواده جشن هر دو کارائیب فرهنگ در شمالغرب و محیط زیست را به حرکت حاضر این سال است. لذت بردن از اجرای برنامه از مردمی مانند اطلس گنزالز و کلینتون Fearon را دوستدار خانواده کارگاه های آموزشی و در نظر گرفتن سفارش کارائیب غذا از رستوران های محلی مانند طعم کارائیب است.

مواد غذایی و نوشیدنی

سالن پذیرایی خدای اودین شام سری های راونا Brewing Co
این آبجو محور شام سری باز خواهد گشت (IRL!) با شش وعده غذای زوج با brews از راونا دم مانند هالاپینیو hushpuppies با کاخون remoulade خدمت در کنار خود را مبهم و مه آلود IPA.
Skål سالن آبجو (بالارد)

موسیقی

بیکن و تخم مرغ می تپد. ارائه شده توسط Beatmatch
شما ارائه مورد علاقه خود را از صبحانه و دی جی Dizz کنی و گزاف گویی را فراهم می تپد به شما از طریق بقیه روز.

اتاق سلطنتی Staycation هستید جشنواره: Thaddillac
رگی راک Thaddillac خواهد جم در اتاق سلطنتی مجازی مرحله.

Smokepurpp
این بالا و آینده هیپ هاپ ستاره میزبان و نه فقط یک livestream کنسرت خود را دارد اما یک “ضرب و شتم رویال” جمع آوری کنندگان از سراسر کشور و قرار دادن خود را بهترین تولیدات در یک براکت برای Purpp برای تعیین است که بهترین پشت تخته.

زنان Compline گروه کر در سنت مارک
2019 مشخص شده اولین بار در 64 سال است که زنان گروه کر به رهبری سنت مارک, کلیسای جامع Compline (که ارائه می دهد: “یک زیرچشمی نگاه کردن به وصف” به عنوان غنی اسمیت نوشته شده است). برای این کنسرت مجازی لذت بردن از یک کوارتت از صدای در کلیسای جامع وب سایت و Facebook Live.

خوانش & مذاکرات

Shayla Lawson اما دبیری
شما ممکن است بدانید Shayla لاوسون از کتاب خود من فکر می کنم من آماده هستم برای دیدن Frank Ocean طول می کشد که فرد Frank Ocean آهنگ ها به عنوان الهام بخش برای تولید “یک اسطوره mixtape از اقرار و سورئال آیفون” را به عنوان هوگو خانه آن را توصیف است. نویسنده خواهد پیوست اما دبیری (don’t Touch My Hair) به صورت مجازی و خواندن توسط پاول است.

گیاهی اعصاب: یک گروه مطالعه فیلیپ واندن صحنه هایی از زندگی در پایتخت
سان فرانسیسکو چراغ شهرستان و محلی موج کتاب را دعوت شاعران در سراسر شمال امریکا (از جمله دیوید برزیل آنسلم Berrigan اندرو Schelling, Hoa Nguyen, ماری باک نورمن فیشر و فیل الوروم) به خواندن فیلیپ واندن کتاب-طول شعر صحنه از زندگی در پایتخت در تمامیت خود را از طریق زوم.

هنرهای تجسمی

شیلی بیدار شد: صدا و اشوب کردن از شیلی گرافیک و عکاسی خیابانی
شیلی بیدار شد برای اولین بار در فضای باز نشان می دهد برجسته از هنرمندان گرافیک مستند ناآرامی در شیلی در پاسخ به اقدامات رئیس جمهور Piñera.
داوطلب پارک آمفی تئاتر (کاپیتول هیل)
باز جمعه

WS سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری
پخش زنده از یک SDOT traffic cam به عنوان غرب سیاتل هنر برای عدالت اجتماعی پرده سیاه خود را زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در غرب سیاتل اتصال ایجاد شد توسط هنرمندان محلی در تمام سنین است. DJ درک ماه خواهد چرخش زندگی می کنند از خیابان آسان سوابق در حالی که همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara