50 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این هفته: جولای 27-30, 2020

پر زرق و برق بتی وتر میزبان پنج شنبه مجازی نسخه ای از خانه!, با نام مستعار اوج داد و بیداد کن, uncategorizable کشیدن شب. (P. S. شما همچنین می توانید گرفتن در زوم هر سه شنبه برای اتاق خواب یکنوع بازی شبیه لوتو با کوکی دوخته شده است.) بتی وتر از طریق Facebook

یک هفته جدید در فاز 2 به معنی یک کیسه مخلوط از حوادث اتفاق می افتد عملا در فرد (اصلاح شده به جای فیزیکی فاصله البته) و گاهی ترکیبی از هر دو. ما اینجا هستیم تا به شما از طریق ما تراکم بالا در هر نوع—از یک فروشگاه کوچک وحشت watch-همراه با مرکزی سینمای بارون فون ترور مجازی نگاه! سالگرد نشان می دهد و از مجازی ناوگان هفته به مبارزه برای زندگی ما: مجازی خواندن برای زندگی مهم است. علاوه بر چک کردن راهنماهای ما برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و هنرمندان در سیاتل آموزش خود را از طریق ضد نژادپرستی منابع و کمک به عدالت اجتماعی باعث می شود. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل جریان رویدادهای تقویم و ما مقاومت & همبستگی تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین های محلی مجازی رویدادهای این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

جامعه

ضربه فیلم های پورنو کار, کامینگز Cecile هانسن و فیلم آموزش Mapes بحث رودخانه ساخته شده است که در سیاتل
نویسنده ضربه فیلم های پورنو کار کامینگز را بخوانید گزیده ای از رودخانه ساخته شده است که سیاتل: طبیعی و تاریخ بشر از Duwamish در زوم و نمایش های جدید و قدیمی عکس های برجسته رودخانه مادری مهاجر و صنعتگر تاریخ. او می خواهد پیوست توسط Cecile هانسن (بزرگ بزرگ grandniece از رئیس سیاتل) و Duwamish رهبر Lynda Mapes.

فیلم

غریبه ارائه: برخورد-O-Scope
ذهن-ذوب تدوین فیلم پر زرق و برق, همچنین شناخته شده به عنوان برخورد-O-Scope خواهد جریان مبهم oddities از فیلم VHS, موسیقی فیلم و اشکال دیگر رسانه ها زندگی می کنند را بر روی اینترنت.

مواد غذایی و نوشیدنی

خروجی گیاهخوار دیجیتال وگان مینی بازار
گیاهی و مردم از سیاتل: خروجی گیاهخوار راه اندازی کرده است یک بازار آنلاین پر به صورت محلی ساخته شده حیوانات-محصول-رایگان مواد غذایی که شما می توانید سفارش از راه دور در قیمت با تخفیف و انتخاب کنید تا در فرد است.

GEEK

Sporcle مجازی زنده چیزهای بی اهمیت – بیس بال!
چقدر نظر شما در مورد امریکا تفریح و سرگرمی مورد علاقه? این Sporcle زنده تیم مبتنی بر چیزهای بی اهمیت شب در زوم را تست تعهد خود را به ورزش و ارائه خواهد شد برندگان جوایز.

موسیقی

Tomorrowland – در سراسر جهان
با استفاده از تصاویری 3D و طراحی بازی به تقلید از تجربه Tomorrowland, the EDM جشنواره موسیقی برگزار شد, در سال در بلژیک, این دو روز رویداد مجازی دارای Katy Perry, David Guetta و Steve Aoki میان آن headliners.

خوانش & مذاکرات

بزرگ دوستی: Aminatou افشانده و ان فریدمن در گفتگو
Aminatou افشانده و ان فریدمن—میزبان از “روشن فکر و lowbrow” سیاسی و پاپ-فرهنگی پادکست دوست دختر خود را—co-نوشت: یک کتاب در مورد بالا و پایین دوستی خود را. پیوستن به آنها را برای یک مکالمه مجازی را با نویسنده Alicia Garza.

Zadie اسمیت + Vinson کانینگهام
چه شما انجام شده است در طول اقامت-صفحه اصلی سفارش ؟ جای تعجب نیست برنده جایزه رمان Zadie اسمیت کتاب دیگری نوشت. پیوستن به نویسنده برای مجازی بحث در Intimations: شش رسالهدر گفتگو با نیویورکر تئاتر منتقد Vinson کانینگهام.

ورزش و تفریح

Seattle Mariners مقابل Houston Astros
سازمان دیده بان Seattle Mariners زنده از هوستون دقیقه, خدمتکار, پارک به عنوان آنها را در Astros برای بازی نهایی در این دور از بازی های 2020. شما می توانید لحن در بر ریشه ورزش NW یا گوش دادن به 710 ESPN یا Mariners شبکه رادیویی.

شنبه

کمدی

من ناشناس نشان می دهد
طولانی در حال اجرا غریبه و پورتلند جیوه در ستون “من ناشناس” معروف است به درخواست خوانندگان برای ارسال در اکثر whacked کردن مطالب و رسوا اعترافات—ناشناس! در این ویژه پخش زنده برنامه من ناشناس و نشان می دهدخود میزبان کیت مورفی را به خواندن برخی از وحشی ترین و بدون سانسور, من, ارسالی ناشناس ما تا کنون دریافت کرده است. و حتی بهتر از این راز (اغلب بسیار شیطان) داستان خواهد بود جدا و مورد بحث توسط یک پانل از, خنده دار و شناخته شده ملی کمدین: Arlo Weierhauser دیوید Gborie و شان اردن! بنابراین اگر شما به دنبال برای یک شب از سمت تقسیم فک انداختن, مطالب و اعترافات—همین حالا این زندگی جریان edition از من ناشناس نشان می دهد!

جامعه

اطلس تاریک ارائه: Oregon Trail Live!
نگاهی به تور مجازی از the Oregon Trail مسیر به سایت های تاریخی و یادگیری فراموش شده داستان شخصیت های دیگر “از دست اسرار” در طول راه.

Filson & Westland, رسومات در حال حاضر: یک شب نشینان
Filson, Westland, رسومات اطلس تاریک و پرندگان از شمال امریکا نویسنده Jason بخش را ردیابی تاریخ کمپینگ فرهنگ در امریکا با هنرمندان و دانشمندان است.

Womxn رنگ افزایش به رهبری
جشن womxn رنگ سیاسی نامزدها در این رویداد مجازی میزبانی شده توسط سازمان هایی مانند OneAmerica آرا درآمد حاصل از آن بهره مند خواهد شد مترقی طرفدار مهاجر رهبران تایید شده توسط OneAmerica آرا مردمی رهبری و شورای جوانان.

موسیقی

Donavon Frankenreiter
Billabong حمایت surfer و مکرر جک جانسون همکار Donavon Frankenreiter می آید و در ساحل برای یک livestreamed مجموعه ای از حلقه در سولانا بیچ.

عملکرد

اتاق یکنوع بازی شبیه لوتو با بتی وتر و کوکی Couture
شما نمی نیاز به یک کارت یکنوع بازی شبیه لوتو برای اتصال به بازی سرگرم کننده در شب هر جمعه با نیروگاه drag queens بتی وتر و کوکی Couture در زوم.

خوانش & مذاکرات

ناهار-و-یادگیری: Jim Crow قوانین و نژادی نازی ها سیاست
آیا می دانید که نازی ها در دهه 1930 آلمان مورد استفاده ما قوانین و طرح ها برای مشروعیت بخشیدن به اقدامات خود در آلمان سیستم قانونی است ؟ Keene کالج ایالتی تام سفید که می آموزد در مورد جرم نسل کشی حوادث در طول تاریخ روشن خواهد کرد شما در اخلال در جزئیات این موضوع است.

Daniel craig news Popoola با سارا Ladipo Manyika
لندن-بر اساس نیجریه نویسنده آلمانی daniel craig news Popoola ملحق خواهد شد الیوت برای خلیج مجازی گوته Pop-Up book club چت در جدیدترین رمان زمانی که ما صحبت می کنند از چیزیکه مراکز جوان عجیب و غریب و شخصیت های سیاه.

دور: الیشا, جسیکا Rycheal آلیسون مورتون
کلمه صحبت شاعر جسیکا Rycheal و نقاش آلیسون مورتون هر دو مستقر در سیاتل خواهد شد به اشتراک گذاری کار خود را با شما زندگی می کنند در این قسمت از ویدئو پادکست دور.

جمعه

جامعه

در جامعه ما شکوفا
شنیدن داستان های الهام بخش از انعطاف پذیری در برابر COVID-19 از سیاتل جوانان شاعر برجسته Bitaniya Giday عجیب و غریب این زمین عضو Evana Enabulele و دیگران.

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

مواد غذایی و نوشیدنی

همه شما می توانید Eeeeeatscon هفته 2: BBQ بزرگ بحث
کمدین و آشکار BBQ متخصص Paul Scheer خواهد شد شرکت میزبان قسط دوم از این مجازی نسخه از شیفتگی سالانه جشنواره غذا. او می تواند استدلال در مورد آهسته پخت و پز گوشت با کوین Bludso از LA Bludso را Orchid Paulmeier از یک مادر داغ و جان, خاکستری, Lester واکر و Pierre Serrao از محله یهودی نشین, دستگاه گوارش.

گره n’ آب: چگونه سالم منابع آبی ایجاد آبجو بزرگ
واشنگتن و دالاس رئیس رازک خواهد تیم را برای آموزش شما در مورد اینکه چرا آب بسیار مهم برای رشد رازک برای خوشمزه آبجو. آنها همچنین دعوت از تخمیر از سراسر کشور به بحث در مورد خود را محلی حوزه آبخیز.

GEEK

کتاب های هری پاتر چیزهای بی اهمیت
دوباره چهار کتاب های هری پاتر به آماده شدن برای این مجازی چیزهای بی اهمیت شب با مطرح تلویزیون و نقشه تئاتر.

عملکرد

میشل اوباما پادکست برتر
اگر شما دوست سابق و بانوی اول میشل اوباما به خاطرات تبدیل شدن بهمطمئن شوید که برای اتصال به پادکست جدید است که به بررسی روابط است که ما را شکل که در آن او را او مصاحبه نزدیک ترین عزیزان. ما شرط می بندم شما می توانید حدس بزنید اولین مهمان (اشاره: این باراک).

خوانش & مذاکرات

جیم Woodring
شناور جهان کمیک میزبان این مجازی امضای کتاب با بازی جیم Woodring خالق و در حال حاضر آقا این از دست رفته خود را گناد?, مجموعه ای از قبلا منتشر نشده تک پانل کمیک, مشروح توسط Woodring.

چهار شنبه-پنج شنبه

جامعه

مواد غذایی و ماسک رانندگی با WashMasks
در همکاری با WashMasks کمک های متقابل سیاتل هرزه برگزار خواهد شد درایو به نفع کشاورزان محلی در نیاز به غذا و ماسک صورت (به خصوص مواد غذایی نوزاد و کودک به اندازه ماسک) به مدت چهار روز در خود حامی دفتر خدمات. جمع آوری آنچه شما می توانید و پر کردن آن در تنه اتومبیل خود را—داوطلبان آن را انتخاب کنید تا بدون تماس بگیرید.
سیاتل مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

پنج شنبه

جامعه

اطلس تاریک ارائه: قصه از موزه
یادگیری در مورد برخی فراموش زنان از تاریخ از کایلی هالووی میزبان آموزشی پادکست کمدی با این وجود او وجود داشته است.

دکتر Fauci از سال 1918 آنفولانزا
آنفولانزای اسپانیایی از اوایل 1900s هیچ شک شده در ذهن خود را بیش از حد معمول این روزها چه با جهانی همه گیر هنوز racking تا موارد در سراسر جهان است. تاریخ فوربس نویسنده Alex نزدیک به عنوان او به بررسی تشابه و سپس واشنگتن کمیسیون بهداشت و درمان دکتر توماس تاتل و دکتر Anthony Fauci.

فیلم

فروشگاه کوچک وحشت با بارون فون ترور
این campy گوشتخوار عروسکی پر فیلم اقتباسی از هوارد Ashman موسیقی—تلقی “سوم-بهترین فیلم موزیکال تمام وقت” سابق غریبه هنر ویرایشگر Sean Nelson—نمایش در خواهد آمد آنلاین با تفسیر مرکزی از سینمای بارون فون ترور. آماده به “ناگهان سیمور” در سر خود گیر برای بقیه تابستان و احتمالا زندگی خود را.

مواد غذایی و نوشیدنی

مجازی پیمانه نیم لیتری برای حفظ با اصلان دم!
پیوستن به واشنگتن اعتماد به صورت مجازی خوشحال دقیقه که در آن شما می خواهید یک تور از Aslan دم تاریخی محل در واشینگتن را انبار ساختمان.

موسیقی

این Beths
نگران نباشید در مورد قرار دادن Beths ظرف بزرگتر سیر نیوزیلند موسیقی. مطمئن, Auckland در چهار قطعه به چند چیز مشترک با نفوذ “Dunedin صدا” و مخزن قابل توجه باند ساخته شده است که تا فهرستی از پرواز, راهبه, پرونده, اما Beths هستند و نزدیک به قدرت پاپ از صدای جرنگ جرنگ-jangle موجود در یک گرم cozily اغوا کننده جایی که نه کاملا twee نه واقعا پانک نه دقیقا پاپ و راک—از آن جایی که تنها می تواند توصیف به عنوان Beths, و آن را یک فرصت بسیار خوب بودن مورد علاقه خود را در محل جدید به اویختن در این سال است. گرفتن آنها را در زندگی KEXP کانال یوتیوب این بعد از ظهر.

Dermot کندی
آن را در مورد زمان دیگری وجود دارد معروف درموت در صحنه پس آقای Mulroney نمی باید برای انجام تمام است که وزن خود را. Dermot کندی است که به طور انحصاری livestreaming این ویژه “برخی شب تابستان” رویداد از موزه تاریخ طبیعی. بدون مخاطب هیچ درخواستی تکرار. تنها راه برای گرفتن این نشان می دهد که حاضر به عنوان آن را پخش.

مبتنی – دنی انکار & بورلی سنگ شکن
بزرگ ساختمان را گرم و نرم هفتگی موسیقی سری باز خواهد گشت با مجازی عملکرد “alt-دل تنگی” indie در راک دنی انکار و پر انرژی اسید-پانک سه نفر بورلی سنگ شکن.

HDLSC Presents: The دیلن Revue
این Mondegreens که انجام Bob Dylan را پوشش می دهد به عنوان دیلن Revue را به صورت زنده از بالا شیرجه مجازی در حمایت از زندگی ماده سیاتل-King County است.

Lucius – جریان را نشان می دهد!
آتشین بروکلین پنج قطعه Lucius teaming تا با سیاتل گروه تئاتر برای یک ماه-طولانی مجازی سری کنسرت “را ترویج محلی مشارکت و جذب سرمایه برای کسب و کارهای کوچک در مواجهه با مشکلات مالی.”

عملکرد

سیاه, رقص داستان
مشهور رقص طراحان Kyle مارشال و Okwui Okpokwasili منجر خواهد شد این اجرای زنده در یوتیوب برجسته سیاه داستان.

سیاتل رقص جمعی ارائه پیوسته: پل فاصله
پس از اینکه مجبور به لغو آن, فصل دوم, سیاتل, رقص جمعی راه اندازی پنج آثار جدید به صورت دیجیتال در مرحله ایجاد و فیلم برداری در قرنطینه توسط سیاتل هنری Wurtz. فیلم برتر خواهد شد هر پنج شنبه در ماه جولای. سری کاری ادامه داده اند تا در روز پنج شنبه با برونو رقو را در فضای بین ما “که به بررسی نشانه های غیرکلامی ما استفاده برای برقراری ارتباط با دیگران در دوران ما تعاملات روزانه” با توجه به غنی اسمیت.

Speakeasy!
سابق غریبه کارمند Callan بری خالق پلیس گزارش مصور و کسی که خوب است در ساخت کوکتل شما می آموزد که چگونه به مخلوط کردن یک boozy معجون و رسم کمی طنز هر پنجشنبه. او همچنین پاسخ به سوالات بیشتر فشار خود را.

TUSH!
این اوج داد و بیداد کن, uncategorizable کشیدن شب (به طور معمول برگزار شد در بیکون هیل Clock-Out Lounge) را جشن دومین سالگرد آن با یک DJ رقص با ستاره محلی آتش سوزی Nicki پس از کشت از اجرای برنامه به میزبانی پر زرق و برق بتی وتر با پشتیبانی از فرشته عزیزم کشتن کشتن کشتن خانم تگزاس 1988 کمال Degas Markeith Wiley D’Monica لئون و Violetta Sparxx.

خوانش & مذاکرات

کتی پارک هنگ
سوال خود را مشاهده جهان با شنیدن شاعر و مقاله نویس کتی هنگ بخوانید از خاطرات جزئی احساساتکه به بررسی “racialized آگاهی” در امریکا است.

مبارزه برای زندگی ما: مجازی خواندن برای زندگی مهم نیست
حمایت از راینر علمای ترانس زنان از رنگ های جمعی و زندگی ماده سیاتل-پادشاه شهرستان در این مجازی با خواندن محلی شاعران و نویسندگان Kamari روشن نیا دیکنز کاترینا Otuonye و Ebo بارتون.

قرنطینه نوشتن با کهربا شعله
صرف نیم ساعت نوشتن و نیم ساعت به اشتراک گذاری و بحث در این رایگان هفتگی زوم کارگاه های آموزشی با سابق هوگو خانه شاعر در محل اقامت کهربا شعله.

هنرهای تجسمی

جهانی, قرعه کشی, همراه, هنر, حزب با چارلز Miano
Floridian نقاش چارلز Miano ملحق خواهد شد گیج فرهنگستان هنر به صورت مجازی نقشه کشی که در آن او نشان می دهد او پرتره-روند ساخت در گچ است.

هنر عمومی در تاکوما
پیوستن به یک مکالمه مجازی را با جنوب, صدای هنرمندان که نقاشی های دیواری بر روی پانل های تخته سه لا در تاکوما در این بیماری همه گیر.

تمام هفته

جامعه

نوردیک Sól
سیاتل یک فرصت خوب برای سعادت بیش از ما نوردیک فرهنگ (ریکیاویک است که خواهر ما شهر در مورد شما شنیده ام) و این تابستان پر زرق و برق از این قاعده مستثنی است. در حالی که آن را نمی خواهد را در فرد در این سال شما می تواند به جلو نگاه به یک ماه کامل از فعالیتهای مجازی با تمرکز بر روی پایداری و زیبایی از منزل.

مجازی ناوگان هفته
از کشتی تور برای مصاحبه با فرشتگان آبی خلبانان شما پیدا کردن کشت مجازی بوئینگ دریایی وقایع یک هفته در این سال به لحاظ اجتماعی دور تفسیر Seafair برجسته. بررسی وب سایت روزانه برای فعالیت جدید لینک کلیک کنید.

رای دادن در انتخابات مقدماتی
وجود دارد مهم واشنگتن اولیه انتخابات در 4 اوت غریبه و انتخابات هیئت مدیره کنترل شده است دقیق و پر زحمت مصاحبه داوطلبان از طریق زوم برای کمک به شما در پر کردن رای گیری خود را. گرفتن قلم را بخوانید پیشنهادات و مسائل خود را به نزدیکترین صندوق های رای با هدف.

مواد غذایی و نوشیدنی

مایک اصلاح یخ Preorders
معامله ادعای خود را در رفتار های یخ زده برای دیگری (امیدوارم) آخر هفته آفتابی در سیاتل از مایک اصلاح یخ است که پذیرش preorders از طریق پنج شنبه برای شنبه وانت تنها.

پیک-کاج تابستان ایالات
دریافت 10 ٪ تخفیف صورتحساب خود را در میله های محلی و eateries مانند Amandine نانوایی یک پیتزا Mart, Bateau و تن از جاهای دیگر در کاپیتول هیل در حال حرکت به فاز 2 از بازگشایی با ذکر غریبه‘s پایک-کاج ارتقاء.
مکان های مختلف (کاپیتول هیل)

عملکرد

Oedipus پادشاه
بازی خود را* بخش است که یک شرکت تئاتر که همکاران با سازمان های غیر انتفاعی را به محصولات به محروم, “زیر دعوت” جوامع است. برای این ASL-ترکیب اقتباس از Sophocles را Oedipus شاه, شاید یکی از اساسی ترین آثار ادبیات غرب آنها را مرحله به بازی بازی های دیجیتالی.

Saint Joan
با وجود جورج برنارد شاو بران بیخدایی کلاسیک خود تصویر دوشیزه اورلئان تنش او قدرت و شجاعت و ایمان و انسانیت در چهره های سیاسی و مذهبی ظلم و ستم. تاریخ اصلی تولید این صحنه توسط Mathew رایت لغو شد با توجه به COVID-19. این یک تفسیر دیجیتالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort Şirinevler Escortinstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisi