48 بهترین موسیقی را نشان می دهد در سیاتل این هفته: مارس 2-8 سال 2020

Category: سیاتل

این هفته موسیقی ما منتقدان را برداشت همه چیز از لایحه Frissell به بالا پالپ به ملکه از سر و صدا پانک جشنواره است. دنبال لینک های زیر کلیک کنید لینک کلیک کنید برای بلیط و موسیقی کلیپ ها را برای خود بر میدارد و پیدا کردن حتی بیشتر را نشان می دهد بر ما کامل موسیقی تقویم. به علاوه چک کردن ما فرهنگ و هنر منتقدان میدارد برای 68 بهترین چیز برای انجام در این هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


دوشنبه

سنگ/پاپ

کمی عیسی لس والترز
تاریخ indie-rock پنج تکه کوچک عیسی برای یک شب جاذب رقص آهنگ های حاوی پاپ قلاب و Afrobeat ریتم بسیار است. آنها را به مرحله پس از لوس والترز در این پا خود را El Camino a SXSW تور.

پایین تر Dens, Ami دنگ
یک alt-گروه پاپ با پست-پانک احساس و کمی گیج و منگ synthy آزمایش پایین تر از لانه های خود را به حال آمد تا با 2010 اولین دوقلو-حرکت دست و دوم پیگیری Nootropicsچند سال بعد. این همه در رانده شده توسط خلاق اجتماعی آگاه ذهن و پيشينه بالاتر بخشد آوازی کیفیت از خواننده و ترانه سرا جانا شکارچی. این گروه در تور پشت 2019 چهارم LP رقابتکه به گفته خود Bandcamp, صفحه معاملات با “سرمایه داری مدرن و روانی اثرات” در 11 آهنگ است که “بیان تجلی: شما نیاز رادیکال و محقق دلسوزی برای خودتان اگر شما به reimagine آنچه که جامعه می تواند باشد.” به دنبال چیزی کمتر سیاسی? نگاهی به گوش دادن به خود را تیره و دزدکی خواندن از سالن & اوتس شاه بلوط “Maneater.” LEILANI پولک

جهان/لاتین

Davido
نیجریه آمریکایی سه گانه-تهدید Davido یک خواننده و ترانه سرا و تهیه کننده است که افزایش در نمودار پس از اولین بازی خود را با گروه موسیقی KB بین المللی است.

شنبه

الکترونیکی

Anamanaguchi
فقط در زمان برای شما هیجان زده برای Comic Con فصل بزرگ-شهر chiptune کوارتت Anamanaguchi انجام خواهد شد امضای خود را پایین بیتی بازی های ویدیویی برای تلفن های موبایل (یا “به شدت عاطفی موسیقی دیجیتال” را به عنوان آنها آن تماس بگیرید) را به خوبی دریافت آخرین آلبوم [ایالات متحده آمریکا].

جاز

اوبری لوگان با سیاتل سمفونی
پرقدرت, جاز, خواننده اوبری لوگان فلفل آهنگ با بیت pop, rock, R&B و soul برای یک بمب افکن برادوی پرنیان کامل برای یک شب از کاباره و کوکتل.

فلزی/پانک

Black Label Society, اگهی, خداوند, مرگ
فلزات سنگین بی باک Zakk Wylde که شاید بهترین و شناخته شده به عنوان گیتاریست منجر شود برای آزی آزبورن را به سیاتل با گروه Black Label Society (که در واقع سرگرم کننده است که پس از Wylde عشق سیاه برچسب ویسکی). آنها خواهید بود استقبال با افتتاح مجموعه از تمپا death-metal band اگهی و پورتلند را خداوند در حال مرگ است.

یونیفرم, بدن, Dreamdecay
شهر نیویورک-بر اساس اواز یا موسیقی دو نفری یکنواخت بازی “کثیف دمیده-صنعتی سنگینی با زن مغرور, هاردکور, پانک نگرش بسیار شبیه پوشش وزارت جزئی تهدید” با توجه به غریبه موسیقی نویسندگان کوین Diers. آنها را بیش از لیزر گنبد با بدن و Dreamdecay.

سنگ/پاپ

بامبارا مهمان
جنوب گوتیک راک لباس بامبارا دارای یک ماموریت برای کشف روزمره زشتی خود را به طور چشمگیری تیره, Nick Cave-esque داستان سرایی. را در سیاتل در تور خود را برای آخرین آلبوم های ولگرد.

موسیقی از کرم
اصلی صف پخش موسیقی از کرم برجسته روابط که گروه اصلی اعضای: کوفی بیکر (پسر در حال حاضر در اواخر زنجبیل بیکر) (درامز) و خواننده مالکوم بروس (جک بروس پسر) در باس و جانز (Eric Clapton برادرزاده و پسر Zeppelin/سنگ مهندس Andy Johns) گیتار و خواننده. در این سال 2020 تکرار آن را تنها بیکر و جان وجود دارد (برخی داخلی-گروه درام که درگیر بروس بودن بوت) پیوست توسط نوازندگان شان McNabb و کریس کرکره. آنها هنوز هم در حال بازی کردن آهنگ در این رفتن دور 1967 را Disraeli چرخ دنده ها از آغاز (“عجیب و غریب دم”) را به پایان برساند (“مادر ضجه و زاری”)—و کسانی خواهد بود که توسط برخی از Clapton کلاسیک. LEILANI پولک

فلفل
در اصل تشکیل شده در هاوایی و در حال حاضر مستقر در سان Diego, سنگ, سه, فلفل را از رول را از طریق شهر خود گام به محلی حرکت تور.

سه شنبه-چهار شنبه

جاز

Omar Sosa و Yilian Cañizares: Aguas
جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه کوبا متولد پیانیست Omar Sosa انجام خواهد شد با ویولن-خواننده Yilian Cañizares در این مجموعه زنده جدید خود را جمعی کار اگواسیک آلبوم است که نیش ترمزی میزند از دیدگاه دو نسل از کوبا هنرمندان زندگی در خارج از میهن خود.

جمعه

سنگ/پاپ

بهترین ساحل, مانکن, مهبل
هاردکور, مادام العمر Seattleites توجه داشته باشید: بهترین ساحل در حال از جنوب کالیفرنیا و unabashedly افتخار از این واقعیت است! اگر شما می توانید مدیریت به گذشته این کار شما به زودی خواهید پیدا کردن قدردانی برای یک دهه عمیق فروشگاه از آهنگ ها که شامل جاذب, ساحل, پسران الهام گرفته از گشت و گذار-سنگ bops به عنوان به خوبی به عنوان مودی, ساحل, پسران الهام افسرده گشت و گذار-سنگ سرود. آنها خواهید بود پیوست امشب توسط مانکن, گربه, یک گروه پانک از فیلادلفیا که به دست آورده ستایش برای خود 2019 آلبوم صبر. بلر STENVICK
این گروه نیز بازی رایگان KEXP در استودیو در ظهر.

جهان/لاتین

Prince Royce
دومینیکن ترانه سرای آمریکایی Prince Royce خواهد سوار در بزرگترین تور در عین حال در حمایت از آلبوم جدید همزاد.

چهار شنبه-پنج شنبه

سنگ/پاپ

یوسف
اورگان مبتنی بر خواهر و bandmates باید اجتناب دانشجوی سال دوم رکود با دومین آلبوم موفق باشید بچه ها مجموعه ای از آهنگ های برجسته این گروه را امضا داستان سرایی و عاطفی پیچیدگی است.

چهارشنبه و جمعه-شنبه

اپرا

چارلی پارکر ‘Yardbird’
جاز آیکون چارلی پارکر می شود قسمتها درمان در این سیاتل Opera تولید دانیل Schnyder را Yardbirdیک سفر را از طریق برزخ توسط پارکر که در تلاش برای تکمیل آخرین شاهکار در میان یک سری از فلش بک که ویترین با شکوه اوج نمادین نیویورک جاز باشگاه Birdland و همچنین شکست ها و پیروزی پارکر زندگی پویا.

پنج شنبه

الکترونیکی

Telefon تل آویو
جاشوا Eustis باقی مانده عضو نیواورلئان-تربیت شیکاگو بر اساس موسیقی الکترونیک عمل Telefon تل آویو—که در نیمه دوم چارلز کوپر درگذشت در سال 2009—خواهد آمد به سیاتل.

Télépopmusik DJ Kid رازک
Télépopmusik فرانسوی الکترونیکی اواز یا موسیقی دو نفری که منتشر شد اولین آلبوم خود را ژنتیکی جهاندر سال 2001. که گفت:, من می خواهم به نوبه خود به روح جاز الهه Billie Holiday. او به نظر می رسد در تعدادی از آهنگ ها پاپ. یک کمی اژدها “دو بار” و دیگری Erykah Badu را “در و در.” در عین حال یکی دیگر از Telepopmusik را کاملأ پیچیده زیبا و وجودی “نفس” است که در آن اولین آلبوم و معروف ساخته شده بود توسط یک خودرو میتسوبیشی تجاری. “یک روز دیگر فقط نفس بکشم.” است که شما می توانید برای امید دوست من. چارلز MUDEDE

جاز

لایحه Frisell
چه بیشتر می تواند استاد گیتاریست لایحه Frisell انجام دهید ؟ بیش از سال گذشته 42 او finessed راه خود را از طریق بسیاری از جایگشت از جاز و راک (از جمله یک آلبوم از جان لنون آهنگ ها), Americana, مردم و حتی سر و صدا. برای آلبوم جدید هماهنگی (Frisell را برای اولین بار برای آبی Note) با احترام باین بریدج ایسلند نوازنده بررسی آوازی مبتنی بر آهنگسازی با زرق و برق دار, voice of Petra Haden (که سگ., the Decemberists و غیره.) افزایش خود طیفی ballads. این برنامه شامل چندین روزنامه را پوشش می دهد شاه بلوط توسط پیت سیگر بیلی Strayhorn استفان فاستر و دیگران هماهنگی ممکن است یک محافظه کار حرکت می کند اما شما نمی توانید متهم Frisell از راکد. و در ضبط پارامترهای او و گروه او (از جمله گیتاریست/نوازنده بیس لوقا برگمن و نوازنده هنک رابرتز) بیرون کشیدن تقریبا Twin Peaks–مانند پرنیان محض reveling در سکوت ملودیک و زیبایی به خاطر خود. دیو سگال

فلزی/پانک

داغ مارها جان پرندگان
Post-hardcore تیتان داغ مارها’ جلال ریف فشرده weirded تا برف پاک کن پرنیان گسترش بی امان نیروی اعضای گروههای دیگر موشک از سردابه (جان Reis) و درایو مانند ییهو (Reis و ریک Froberg). داغ مارها طرفداران شده اند گرسنگی خود را پس از سال 2011 در مراسم تور با اولین رکورد جدید از سال 2004 انتظار می رود در زیر پاپ در سال آینده همراه با انتشار آلبومها: ممیزی در حال پیشرفت است, خودکشی صورتحسابو خودکار در نیمه شب. BRITTNIE فولر

رد متز, جوانان, کد
به عنوان یک 1980s, از, بچه, من واقعا هرگز sussed خودداری کرد; آنها صعود به ارتباط به عنوان یک ’90s سهام پیروزی برچسب گروه به یک گروه مباهات آنها “شکل پانک آمده است.” اما سال 1998 تا به حال شما با گوش دادن خود را در “شکل” آمده بود و رفته به آنها بدهکار همه چیز به اعمال مانند Fugazi کلاه و رورشک. هنوز هم آنها یک گروه برای اواخر 1990s, هاردکور,/اوایل aughties بچه ها. در حال حاضر دو دهه پس از شکل پانک برای آمدنآنها تکامل یافته را به خوبی معاصر, سنگین, قلاب-پر راک فقط مانند بسیاری از ’80s, دوران, هاردکور, باند انجام شده توسط ’87 و من تمایل به فکر می کنم 2019 را به جنگ موسیقی LP خود را در اکتبر فایل. مایک انبری

سنگ/پاپ

فرانسیس Quinlan, مریم Lattimore
فرانسیس Quinlan توانا ابراز frontwoman از فیلادلفیا indie-rock عزیزان هاپ همراه خواهد hark در بازگشت به انفرادی روز. او خواهید بود پیوست لا خواننده و ترانه سرا و چنگ نواز مریم Lattimore.
این هنرمند همچنین بازی رایگان KEXP در استودیو در ظهر.

پنج شنبه-پنج شنبه

جاز

Arturo Sandoval
بسیار تزئین شده کوبا ترومپت و کلاسیک, موسیقیدان, Arturo Sandoval بود عضو موسس جایزه گرمی برنده جایزه کوبا جاز فیوژن گروه Irakere و دهه را صرف توسعه انفرادی خود را از جمله یک آلبوم کامل که تفسیر عاشقانه bolero از با Armando Manzanero.

جمعه

الکترونیکی

عمق: Magda & آیدا
متولد لهستان و مطرح در تکنو-سرزمین غنی از دیترویت, الکترونیکی, هنرمند Magda (نا امید Funk) خواهد grace شهر سیاتل در کنار روسیه متولد پکن-بر اساس DJ آیدا.

Matoma و دو دوستان
جوان نروژی, الکترونیک, تولید, جی, و پیانیست Matoma را شیار باس سنگین بازگشت به سیاتل در جدیدترین تور. برنده شدن و خواستگاری را فراهم خواهد کرد باز کردن پشتیبانی می کند.

گردن ارائه: Youryoungbody, Yufi, Skybox, رویداد انقراض
Youryoungbody مانند آن را تیره تیره. سیاتل-بر اساس duo معاملات سنگین synthy darkwave است که هر دو danceable و شبح وار به عنوان جهنم است. اخیر خود آهنگ “4ever” است سرسبز و آخرت با Killian Brom استادانه پایین نگه داشتن ضربان و Duh Cripe صدای سر به فلک کشیده و در اطراف موسیقی است. JASMYNE KEIMIG

فانک/رگی

شورشی Souljahz
رگی partiers و ska مدافعان شورشی Souljahz متوقف خواهد شد در سیاتل در آخرین تور.

فلزی/پانک

خرید
چه کسی می گوید سیاتل صدا نیست الهام بخش نوازندگان از سراسر جهان کنه ؟ خرید یک سه گانه است که موج در خارج از لندن queercore صحنه (آنها را پس از نقل مکان به گلاسکو) و دوز قوی از الهام ما از شمال غربی فمینیستی پانک riot-grrrl صدا. آنها نوشتند: “ابتکار”—سرب تنها خود آلبوم جدید, همه چیز یا هیچ چیز—در یک شهر زمرد زیرزمین. از زاویه ای propulsive گیتار و واضح فریاد-آواز از آلبوم عمدا التماس کردن ارواح از باند چهار در حالی که مقابله سیاسی افراد (مانند انگلستان همه جا دوربین های مدار بسته) با احتیاط بیشتر نسبت به خود را آشکارا به کمونیست پیشینیان. اما اگر شخصی سیاسی است و سپس خرید را سیاست هویت بیش از برای عدم مارکسیستی دگم. به عنوان گیتاریست منجر شود راشل Aggs گفت: در مصاحبه با جزر و مد “من احساس می کنم واقعا افتخار می کنم به روی صحنه می شود و عجیب و غریب یک فرد از رنگ و یک زن-شناسایی فرد که لزوما در حال حاضر در یک راه متعارف.” گرگ SCRUGGS

سنگ/پاپ

حبیبی
با یک خود با عنوان آلبوم توصیف نیویورکر به عنوان ترکیبی از “کلگیت سفید جسته جسته برق زدن از دهه شصت-دختر-گروه پاپ با, بدون سانسور, edge” بروکلین روان-گروه راک حبیبی خواهد جذابیت جوراب خود را خاموش در این تور را متوقف کند.

ریک اسپرینگفیلد
دهه هشتاد موسیقی پاپ-راک آیکون ریک اسپرینگفیلد را علامت گذاری توللیپ با هتاک نمایشگری و مادام العمر اپرا صابون ستاره رمز و راز خود را در سال 2020 تور.

تریسی بانهم
پیوستن به یوجین متولد جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند تریسی بانهم بهترین و شناخته شده برای او سال 1996 تنها “مادر مادر” در ساحل غربی تور.

با رای ورا ft. شخص York, لیزا شوخی Jo گذشت و بیشتر!
دریافت به پمپ برای مقدماتی با واشنگتن و سرحال محلی alt-گروههای راک شخص York, لیزا شوخی و جو منتقل می شود.

Ásgeir
ایسلندی نوازنده Ásgeir Trausti Einarsson صنایع دستی ظریف موسیقی محلی با مهار عناصر الکترونیکی تنظیم مناقصه خود شیرین اثیری خواننده در برابر آن. من به یاد اولین Bon Iver آلبوم, وقتی جاستین ورنون ضبط شد که همه توسط خود را در یک کابین جدا شده در ویسکانسین و شما می توانید از شنیدن آن آهنگ. Ásgeir موسیقی شبیه احساس می کنم اگر آن را به نحوی روشن lusher و جذاب در حالی که هنوز هم حفظ یک رام تن. او در سال 2020 آلبوم سوم دفن ماهاست در اوایل مدعی در بهترین 2020 از لیست. LEILANI پولک

جمعه-شنبه

سنگ/پاپ

این Moondoggies نقره Triplets of Rio Hondo, دنی Newcomb
“این غیر ممکن است برای شنیدن Moondoggies’ نام تجاری خاص از honky-ٹونک و نه به اصرار به پایکوبی و نوشیدن و ناله همراه است. خود را ساده قلاب در آهنگ های مانند “این سخت است برای کسی عشق’ مقاومت هستند اما خود را محزون چهار بخش هارمونی که واقعا آنها را جدا از خود عامیانه برادران و مهر آنها را به عنوان یک گنج های محلی” نوشت سابق غریبه موسیقی نویسندگان Cienna مادرید. پیوستن به آنها را برای دو شب روی لئامت دادن با مهمانان ویژه نقره ای سه قلو ریو هندو و دنی Newcomb.

جمعه و یکشنبه

الکترونیکی

ARMNHMR, anal, interracial anal
پس از کشت از تک و EPs, رقص های الکترونیکی موسیقی دو نفری ARMNHMR تا در نهایت منتشر شد اولین آلبوم خود را. با بیحوصلگی حرف زدن با آنها را پس از باز کردن مجموعه ای از لا EDM هنرمند Lione در این توقف خود را رایگان تور جهانی.

شنبه

BLUES/COUNTRY/FOLK

Tomo Nakayama Elisha من شما را دوست دارم بهمن
Tomo Nakayama باعث می شود اگر هر چیزی عمیق تر حس به من 16 سال پس از کشف کردم او را در پی 9/11. او موسیقی آرام بخش مردمی—اگر چه من درک نیست که او قصد اولیه—در سایه 9/11, روز انتخابات و یا هر محدوده ما درون معروف Hoodie از ترس. او هنوز هم معقول هنوز هم خوش الحان, نگرفته, اصرار ما را به نگاه در آسمان, ماه, طبیعت و عادی همه چیز عادی احساسات ، دوست خوب من کردم سیری گفت: “شما باید راضی باشد با آنچه شما” است و هیچ ایده چگونه او سیری می گویند که. Tomo می داند آنچه که او آواز می خواند به ما گفتن به حداقل در نظر گرفتن رضایت با ما چه کرده. و پس از آن ساخت از وجود دارد. تاد هام

فلزی/پانک

ملکه از سر و صدا پانک جشنواره
آلیس کیسه قابل توجه است نام پانک راک بود و او بود که خواننده و مؤسسین اول-موج گروه پانک کیسه که از لا در 1970s و خوی توسط دو زن در یک صحنه بود که به شدت مردسالار. او همچنین قابل توجه آیکون فمینیستی که یک صدای گوش خراش در برابر بی عدالتی است. در علاوه بر این به عنوان یک مربی نویسنده (او دو کتاب خشونت دختر: East L. A. خشم به هالیوود مرحله: Chicana پانک داستان و بمب لوله برای روح) و فعال او هنوز تان شدیدا از موسیقی صحبت به مسائل جاری (نگاه کنید سال گذشته “هیچ هدیه برای نازی ها”). او مناسب headlining ملکه از سر و صدا “زن افسونگر nonbinary” پانک جشنواره که همچنین ویژگی های مجموعه نه دیگر پانک فکر lady-repped واشنگتن-منطقه گروههای گسترش بیش از دو مرحله: Ichi Bichi خارش Kitty, Klondike, کیت, ترس, در, نشانه, مادام لعنتی داشتن مسائل پست خلسه, پارتی, پاشنه, و مالوری. درآمد حاصل از سود پیوریا صفحه اصلی فراهم می کند که پناهگاه و حمایت از بازماندگان از قاچاق جنسی و فحشا. LEILANI پولک

سنگ/پاپ

کلیساهای XXXI: Colin Hay
اسکاتلند استرالیا خواننده و ترانه سرا Colin Hay معافیت از کار خود را با نمودار-شکوه راک مردان در کار جدید خود را, تک آلبوم, شدید رحمتیکه “[استفاده از] یک پالت پاپ songcraft, Americana شکوفا و موسیقی متن فیلم-آماده رشته” با توجه به فشار مواد.

کین
شناخته شده برای خود را در اواسط 2000s آمار “تنها جایی که می دانیم” ساسکس-تشکیل گروه راک کین را سنگین rom-com vibes به این سیاتل تور متوقف شود.

تابستان آدمخوارها
در اینجا Sean Nelson با گذشته تایید شده: “هیچ ظریف راه به آن می گویند: تابستان آدمخوارها لعنتی قانون است. آنها با مجازات فوریت جوان Superchunk آهنگ پر از قدرت و رها کردن بلکه شعله ور مجموعه عالی پاپ غرایز و زیرک آهنگسازی. آلبوم سوم خود را پر از آنشده است یک عامل اصلی از آن 2016 آزادی و زنده خود را نشان می دهد هیجان انگیز در راه گروههای راک اغلب حتی نمی زحمت مشتاق به دیگر. بیش از حد بد برای کسانی که بازنده است.”

SOUL/R&B

درام ریک ویلسون
شیکاگو Na’el Shehade و از طریق رزا آهنگسازی بسیار danceable R&B duo درام. پیوستن به آنها را برای یک شب از آینه پرشور مربا پس از باز کردن مجموعه ای از حزب آماده هنرمند هیپ هاپ ریک ویلسون.

بالا خمیر Shaina چوپان JusMoni, Falon سیرا, DJ Stas تو, رئیس
بالا خمیر را متعدد اعضای اتصال با سست فرز و چابک دقت به ایجاد یک ظریف, آمالگام, فانک, jazz-fusion و R&B. در شرایط محلی شما می تواند در نظر بالا پالپ به Eldridge نا مشروع و دادگاه عالی را کمی کوچکتر و بیشتر مقهور خواهر و برادر. موسیقی خود را ممکن است بیشتر مناسب برای پس از حزب و چه seductions شما اهرم پس از پس از حزب از حزب خود. اما بالا پالپ می تواند یک باشگاه رقص ، اتمام “نیمه شب اغذیه فروشی و مشروب فروشی”—براق شبانه الکترو-funk شماره ای که برای تلفن های موبایل مانند Mandré و Grover Washington جونیور متراکم در یک افلاک نما است که در خدمت شراب و اسپاسم عمل صحنه فانک “Juiced.” دیو سگال

جهان/لاتین

بالکان شب غربی
New Orleans تنها جایی نیست که شناخته شده برای آن مردی Gras جشن—کرواسی, صربستان, بوسنی و بلغارستان و دیگر مناطق بالکان باید راه خود را از جشن. شما کشف بسیاری از آنها در این موسیقی – و-رقص متمرکز رویداد.

شنبه-یکشنبه

کلاسیک

نباید انکار کرد
در این بیانیه همبستگی خود را با زنان فعالیت موسیقی از زنان آمریکایی در گذشته و حال خواهد بود انجام شده توسط گروه کرال سیاتل Pro Musica به مناسبت 100 سالگرد تصویب از 19 متمم قانون اساسی ایالات متحده تضمین زنان حق رای. این برنامه شامل قطعات آهنگسازان کارولین شاو Reena اسماعیل, Rosephayne پاول مردیت مانک ،

یکشنبه

BLUES/COUNTRY/FOLK

روبن و تاریک Faux جایزه بزرگ
کانادا folk-rock لباس روبن و تاریک را در سیاتل با باز شدن پشتیبانی از نیوزیلند جاست Faux جایزه بزرگ.

کلاسیک

جشن آسیا
سیاتل سمفونی انجام خواهد شد سالانه خود را جشن آسیا کنسرت که جشن سنت سیاتل آسیایی جوامع برای 12 سال در حال حاضر. این کنسرت سال خواهد شد از ویژگی های آسیایی آمریکایی آهنگساز و پیانیست Conrad Tao.

الکترونیکی

Fennesz, Britton پاول Mamiffer
یک ربع قرن در اتریش گیتاریست/لپ تاپ موسیقیدان مسیحی Fennesz است که هنوز ایجاد محیط موسیقی رواقی عظمت و پنهان زیبایی. او عرضه در ضبط با سال 1995 را ابزار EP چهار آهنگ از beatless صنعتی کلنگ در ورید از اوایل خوشه و پس از آن در اوایل Mego منتشر شده رنگ و لعاب ثابت و قطعی به تند و تلخ ملودی, اوج در سال 2001 در تابستان بی پایان. Fennesz صرف دو دهه گذشته پالایش صدای خود را به کمتر ساینده عوالم در حالی که همکاری با هنرمندان محترم مانند Ryuichi Sakamoto, دیوید سیلویان جیم o’rourke و King Midas صدا. با آخرین آلبوم خود در سال گذشته Agora, Fennesz تولید خود را بیشتر پر حادثه کار در سال—موسیقی محیط هیجان سینمایی درام. همین حالا این نادر سیاتل ظاهر توسط یک استاد است. دیو سگال

فلزی/پانک

حلقه و مرگ Heiress Blightmaker
شکل گرفته در لاس وگاس در اواخر ’90s اعضای فعلی metalcore گروه حلقه و مرگ را به سیاتل با پشتیبانی محلی از اری برنده زن و Blightmaker.

سنگ/پاپ

Pup جیغ زنان به خود جلب کرد بنیاد تامسون
Pup بازگشت به سیاتل و خود را به تورنتو bodega lifer پانک به مرحله با مهمان مجموعه از نیوجرسی indie-rock سه نفر جیغ زنان و کانادا indie-پوپر جلب تامسون پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de