45 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: ژوئن 11-14, 2020

تئاتر برادوی افسانه بیلی پورتر است تنها یکی از بسیاری از آیکون های شرکت کننده در روز شنبه پراید مدل بیلبورد در تمام طول روز مجازی جشنواره شامل اجرای مکالمات در queerness و بیشتر چیزهای خوب. Amy ونگ

این جمعه (12 ژوئن) Black Lives Matter سیاتل-King County تشویق شما را به روز کردن اگر شما می توانید به خودتان را با مقامات منتخب و به خودتان آموزش های سیستمیک نژاد پرستی در امریکا است. آیا این بدان معناست که شرکت در راهپیمایی سکوت در Judkins پارک و یا اقدام از خانه را با بخشش به زاد نژادپرستی علل وجود دارد تن از راه هایی برای نشان دادن محلی خود را سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. خوانده شده در برای آخر این هفته BLM-متمرکز اعتراضات و تظاهرات مجازی, حوادث, تقویت, سیاه, صدای, و دیگر اتفاقات (مانند سیاتل جشنواره بین المللی رقص و غرور پرچم-بالا بردن مراسم در مرکز). برای ایده های بیشتر را بررسی کنید میدارد ما را برای بهترین فیلم به جریان آخر این هفته و یا راهنمای ما برای رستوران ها که در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در خدمات.


پرش به: Black Lives Matter | غرور ماه رویدادها | سایر رویدادها


BLACK LIVES MATTER

جامعه

Black Lives Matter سیاتل ایالت مارس و اعتصاب عمومی
در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه اعضای هیئت مدیره با موضوع زندگی سیاتل-King County (BLMSKC) نام یک ایالت اعتصاب عمومی و تظاهرات سکوت مارس در روز جمعه, ژوئن 12. BLMSKC ساخته شده است آن را بسیار روشن است که آن را تا به حال هیچ بخشی در برگزاری هر گونه تظاهرات علیه خشونت پلیس که گرفته اند در سراسر واشنگتن طی هشت روز و BLMSKC عضو هیئت مدیره آبنوس, میراندا گفت: آنها باید این تصمیم گرفته نشده است به آرامی. این سازمان همچنین اعلام کرد یک لیست به روز شده از خواسته های آنها می گویند که آنها تحویل داده شده به شهردار جنی Durkan و آنها رله او پاسخ. در اینجا خواسته و Durkan پاسخ. غنی اسمیت
جمعه (نقاط مختلف)

رایگان درایو-از طریق COVID تست از BeyGood و #IDIDMYPART
در حمایت از سیاه و قهوه ای جوامع و ضروری کارگران در سیاتل که به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19, Beyoncé را BeyGood ابتکار و مادرش تینا Knowles لاوسون #IDIDMYPART کمپین آوردن رایگان COVID-19 تست و لوازم ضروری (مانند مراقبت از بسته های پوشک و لوازم آرایش) به جنوب King County است. برای بیشتر رایگان تست سایت های چک کردن این لیست.
یکشنبه (ورت)

کودکان سیاتل مارس
از کنترل اسلحه به آب و هوا و عدالت سیاتل جوانان نشان داده اند که آنها یک نیروی محسوب می شود وقتی که می آید به تجمع اعضای جامعه را به اقدام مستقیم به سمت جهانی باعث می شود. امروز دانش آموزان منجر خواهد شد و یک مارس از گارفیلد دبیرستان به بیلی Gatzert مدرسه ابتدایی در همبستگی با آمریکایی ها در سیاتل و در سراسر کشور است.
شنبه (منطقه مرکزی)

توجه داشته باشید: یکی دیگر از برنامه ریزی رویداد #BlackLivesMatter مارس برای زندگی در روز یکشنبه در وستلیک پارک زیر قابل توجه در Facebook, اما از آن است که سازمان در رابطه با رسمی Black Lives Matter سیاتل در شهرستان کینگ ، ما توصیه می کنیم با حضور در BLMSKC جمعه رویداد به جای.

جشنواره

گواهى اقدام
مشترک و Keke Palmer میزبان این زندگی چند نوع ویژه جشن یوتیوب جدید 100 میلیون دلار صندوق اختصاص داده شده به تقویت سیاه, صدای, بر روی پلت فرم. مشتاقانه منتظر حضور و اجرای برنامه از امثال Roxane, گی, Indya مور, Sterling K. Brown, Alicia حواصیل Jemele تپه و کارملو آنتونی. این رویداد رایگان است اما شما را تشویق به کمک به مساوی عدالت ابتکار پس از تنظیم در.
شنبه

موسیقی

2(06) شکستن
به افتخار, سیاه, موسیقی, ماه, مرکزی, منطقه, سیاه, هنرهای فضای Na Wa Wari ارائه هفت-قسمت سری قرار می دهد که چرخش (این را تبدیل به یک جناس در لحظات صرف) در livestreamed DJ جلسات شما ممکن است دیده می شود در Instagram صفحات از هنرمندان مانند Questlove و DJ D-خوب به تازگی. هر هفته محلی هیپ هاپ علاقه مندان سکس اسکات را دو جفت غربی اقیانوس آرام هیپ هاپ, دی جی و وظیفه آنها را با چرخش یک دهه-مجموعه خاص از سال 1980 تا به امروز. مانند زمان گذشته و این هفته را به تمرکز بر روی زنان در هیپ-هاپ.
شنبه

اجرای

این Ailey روح مجازی بهره مند شوند
در روح افسانه ای سیاه و طراح رقص Alvin Ailey این مجازی ویژگی های عملکرد قطعات توسط Alvin Ailey American Dance Theater, Ailey دوم Ailey مدرسه AileyCamp و نوازندگان Angela Bassett, Cynthia Erivo لسلی Odom جونیور تیم شرایور, برایان استیونسون و Lorraine Toussaint. پس از عملکرد پیوستن مجازی پس از پارتی با دی جی D-NICE و خانم هیچ کس.
پنج شنبه

کج
مخلوط نژاد هنرمند Brian J. Evans بررسی خود تعصبات در این کار اصلی از موسیقی و رقص و تئاتر است که برای اولین بار به عنوان زندگی یک انسان را نشان می دهد در مینیاپولیس در سال 2018 به عنوان بخشی از حق در اینجا, ویترین. این نسخه دیجیتال از 12 فیلم است که می تواند خود به خود و یا پی در پی.
شنبه

خوانش & مذاکرات

سیاه, روشن, باشگاه کتاب – ترس ملت
Sistah Sci-Fi (“یک دیگ همه چیز Afrofuturism; افریقایی-عرفان; سیاه, sci-fi; شخص ساده و معصوم ریخته گری جادوها برای بالا بردن ادبیات نوشته شده توسط سیاه”) میزبان یک BIPOC متمرکز باشگاه کتاب هر دومین یکشنبه از ماه. در این زمان جمع آوری عملا برای بحث از جاستینا ایرلند بله پرفروش ترس ملتیک زامبی کتاب مجموعه ای در طول جنگ های داخلی آمریکا.
یکشنبه

غرور ماه رویدادها

جامعه

مت Ortile با Ashley C. فورد: داماد خود را حفظ خواهد کرد نام
در کتاب جدید خود از مقالات فیلیپینی, نویسنده آمریکایی و منجنیق ویرایشگر مت Ortile بازگو بیگانه ستیزی او با تجربه در حال رشد در لاس وگاس و چگونه مصرف نام سفید خود را شوهر او را برای مدت زمان باور است که آن را کمک خواهد کرد که او “تعلق دارند در امریکا است.” پیوستن به او برای زنده خواندن با تاون هال.
پنج شنبه

غرور پرچم بالا بردن مراسم در وایت سنتر
“در حالی که ساکنان را به شما بگویم که unincorporated King County محله در جنوب غربی سیاتل و شمال بارین یک گی, hub, شما می توانید می گویند این غرور است که یک نوع از بیرون آمدن از گنجه برای [سفید Center]. این جشنواره که آغاز شده به عنوان یک مکالمه بیش از نوشیدنی های میان ساکنان محلی مت Maring و جیسون Loughridge به سرعت تکامل یافته و به یک محله جشن” نوشت غریبه‘s تعقیب سوختگی در سال 2018 است. محله خواهد شد نگه داشتن آن افتخار سنت قوی با پرچم رنگین کمان مراسم livestreamed از مثلث پارک با کشیدن اجرای برنامه توسط کوکی دوخته و جادوگر قدیمی.
شنبه

رنگین کمان حقیقت یا جرات, حزب پیژامه
لذت سیاتل کشیدن ملکه و یکنوع بازی شبیه لوتو میزبان فوق العاده سیلویا O’Stayformore شما را دعوت به لغزش به چیزی راحت تر شلاق تا برخی از رنگین کمان عکس های ژل-O (او به شما یک دستور غذا از تلفن های موبایل از آن) و بازی یکنوع بازی شبیه لوتو برای جمع آوری پول برای غرب سیاتل ارشد مرکز COVID-19 پاسخ وجوه.
جمعه

جشنواره

دیکسون محل جنایی Queerness جشنواره
ملی دگرباشان تئاتر و دیکسون محل با همکاری دفتر شهردار از مهاجر و امور نیویورک غرور خواهد رفت مجازی با این دوم جشنواره سالانه تجلیل از تجاوز+ نویسان.
شنبه

پراید مدل
اگر شما تعجب آنچه در تمام زندگی از آیکون های عجیب و غریب, فرهنگ هستند تا این شنبه (ما در حال صحبت کردن لنا Waithe, Trixie, Mattel, بیلی پورتر, سفت, رنگین کمان بزرگ Freedia, Cyndi Lauper… و لیست در می رود) آنها شرکت در بیلبورد مجازی پراید مدل. لحن در برای اجرای برنامه کشیدن نشان می دهد “گلم جلسات” گفتگو در queerness DJ رقص احزاب ،
شنبه

ما هنوز در اینجا: جشن غرور در همبستگی
Eventbrite مجازی قبل از غرور جشنواره سرپرستی در بخش های سان فرانسیسکو غرور و شهر نیویورک غرور را جشن می گیرند و از حقوق و مبارزات تجاوز+ و جوامع در سراسر جهان, با عجیب و غریب-محور رقص احزاب کشیدن نشان می دهد (از جمله یکی از سان فرانسیسکو قدیمی ترین تجاوز+ بار) کوکتل, ساعت, تاریخ, درس های فیلم سازمان دیده بان احزاب و خیلی بیشتر بسته بندی شده به یک روز.
جمعه

GEEK

عبور از حیوانات غرور چای حزب
مورد علاقه هر کس قرنطینه تفریح و سرگرمی را به عنوان الهام بخش برای این مجازی گاردن پارتی با جمعه بعد از ظهر و Thésaurus چای. لباس تا حیوانات خود را عبور از شخصیت در یک ساز و برگ غرور و usher آنها را به رنگین کمان باغ برای یک جلسه جم و اتش بازی در ساحل.
شنبه

عملکرد

یک شب از غرور & رهایی
مستقر در سیاتل BIPOC کشیدن نوازندگان مانند ادرا بو Taqueet$, میلا Skyy, LüChi و دکلمه هنرمند Ebo بارتون را با پر کردن این غرور شب توسط سیمون پین a burlesque شرکت متعلق به womxn از رنگ.
شنبه

رویدادهای دیگر

جامعه

نبرد برای رای گیری: زنان و رای
با ما انتخابات ریاست جمهوری در اطراف گوشه در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان هر یک به یادگیری در مورد تاریخچه حق رای زنان و تبعیض نژادی را تحمل توسط زنان از رنگ که پر شده ، ارائه شده در همکاری با اتحادیه زنان رای دهندگان از واشنگتن و اتحادیه زنان رای دهندگان از Seattle-King County است.
شنبه

زندگی در یک بیماری همه گیر – Norman Lear و ریتا مورنو در گفتگو با Logo
E. G. O. T. برنده ریتا مورنو و افسانه ای تولید کننده نورمن لیر خواهد چت عملا با کشیدن افسانه Logo برای گفتگو در مورد لیر طنزهای یک روز در یک زمانبود که اقتباس در سال 2017 به عنوان یک متحرک ویژه بازیگران Lin-مانوئل میراندا.
یکشنبه

جشنواره

گلیزر را Photofest: Virtual Edition
PhotoFest دارای یک آخر هفته طولانی لایحه عکاسی حوادث از جمله مذاکرات از چند ده سخنرانان کارگاه های آموزشی رایگان, تعاملی, تظاهرات, عکس, و فروش. این سال را به رویداد مجازی لگد کردن با یک کارگاه سینمایی پرتره با جاناتان تورپ و کاری ادامه داده اند تا با اکتشاف از حیات وحش عکاسی با کوه المپ در مقدونیه اکسپلورر بروک Bartleson.
شنبه-یکشنبه

افرا دره مجازی هنر متحرک 2020
بدون نیاز به پیدا کردن یک سوار به افرا دره—این جشنواره هنر برگزار خواهد شد در Facebook در سال جاری آوردن اجراهای زنده موسیقی, هنرمند, دموی و بچه-محور فعالیت های.
شنبه-یکشنبه

فیلم

او گردیده درخشندگی: جشن Lynn Shelton از طریق فیلم و موسیقی
تحسین سیاتل مدیر Lynn Shelton درگذشت بیش از حد به زودی و غم و اندوه احساس او طرفداران همکاران و عزیزان از طریق می آید در این مستند توسط شلتون را دوست دیرین Megan Griffiths. آن را رایگان به سازمان دیده بان در یوتیوب و ویژگی های یک ستاره نکردم ترکیب حضور, از جمله, Emily Blunt, Kaitlyn Dever, Rosemarie DeWitt, علامت و جی گذاری به عنوان duplass, Jeff Garlin, Joshua Leonard, Sean Nelson, Michaela Watkins و ریس ویترسپون به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی زنده از شریک زندگی خود را Marc Maron, اندرو پرنده بن Gibbard لورا Veirs و Tomo Nakayama.

مواد غذایی و نوشیدنی

Bramling صلیب
اتان Stowell ارائه گوشت گاو طوفان پاپ آپ های لذیذ همبرگر و دیگر فربه دلخوشیها. پیشسفارش برای وانت از ظهر-5 pm و نگاه به جلو به دور دو آخر هفته آینده.
شنبه-یکشنبه (بالارد)

ممنون
خاورمیانه الهام گرفته از مورد علاقه غذا برای دوستداران پیتزا با مامان Za جدايى اولین پیتزا pop-up. را انتخاب کنید یک شکاف زمان آنلاین را انتخاب کنید تا خود را Neopolitan تکه با “گرزه استعداد” از 1 تا 4 ساعت.
یکشنبه (کاپیتول هیل)

جدی TakeOut
توقف توسط تام داگلاس pop-up را انتخاب کنید تا خود را رز ایوان حزب جعبه ($38) برای ملی آناناس روز (13 ژوئن). اول 20 نفر به منظور دریافت یک جفت از عینک آفتابی صورتی.
شنبه (بالارد)

GEEK

خوشحال ساعت: افلاک نما مجازی
مخلوط کردن کوکتل های مورد علاقه خود و پیوستن به اقیانوس آرام مرکز علمی کارشناسان مارشال Styczinski کتی K. و سارا Wyer به عنوان آنها شما را در یک سفر بصری از طریق صور فلکی و سیاره اساطیر.
پنج شنبه

موسیقی

انفجار در یک می تواند ماراتن
این مجازی موسیقی ماراتن را به شما شش nonstop ساعت از اجرای برنامه توسط آهنگسازان و نوازندگان کلاسیک از سراسر جهان از جمله کار جدید توسط کندال ویلیامز و جهان والاتر از سوزانا هنکاک همه چیز در شکوفه.
یکشنبه

دیجیتال سراب: جشنواره موسیقی آنلاین
موسیقی الکترونیک رسانه های مجاورت و کیک های شکلاتی & لیموناد موکول آنلاین جشنواره موسیقی فجر برای نشان دادن حمایت برای زندگی توجه به آخر هفته گذشته و لا مبتنی بر سازمان دهندگان متعهد به ارائه تمام کمک های مالی این آخر هفته برابر عدالت طرح و رنگ را تغییر دهید. رقص در اتاق نشیمن خود را به مجموعه ای از چت پورتر Chromeo, Shiba San Malaa, نرمترین سخت SG Lewis, و بسیاری دیگر.
دوشنبه-یکشنبه

اساسا اللینگتن: جشنواره بین المللی مجازی
لینکلن مرکز 25th جشنواره سالانه برجسته جوان موسیقی جاز را به صورت دیجیتالی در این سال لگد زدن با Wynton Marsalis زوم مکالمه سری Skaine دامنهشامل اصل اللینگتن فارغ التحصیلان. اگر شما تا کنون شنیده سیاتل گارفیلد دبیرستان گروه جاز بازی زندگی می کنند, شما خواهد شد جای تعجب نیست که آنها ساخته شده نهایی خواهد شد و شرکت در این جشنواره همراه با سیاتل JazzED و باند از روزولت دبیرستان مونتلیک تراس دبیرستان و کوه Si دبیرستان.
پنج شنبه-جمعه

زنده از اتاق نشیمن ما: لغو اجاره در حال حاضر!
پروژه ورا و واشنگتن اتوبوس تقاضای اجاره برای کمک به کسانی که تحت تاثیر مالی توسط COVID-19. این مجازی بهره مند خواهد شد از ویژگی های مجموعه از كه هست نانا Grizol, Ratboys ایان شیرین بد حرکت کند و قلب شما را می شکند و دیگر محلی راک در ورا تلویزیون.
شنبه

Nite موج سالگرد نمایش
لگد زدن با یک Duran Duran و بیلی بت ادای احترام شب این دو شب سالگرد نسخه از انرژی بالا نشان می دهد را یک ’80s, jukebox برای اتاق نشیمن خود را.
جمعه-شنبه

NW بندر مجازی Chantey بخوان
فکر می کنم از روی علاقه از شمال غربی بندر به عنوان شما می خوانم دریایی آهنگ محلی از خانه خود را.
جمعه

وارن G. Hardings مجازی Getdown
جست و خیز کردن به, uptempo, بلوگراس محلی string band وارن G. Hardings حسن شهد.
یکشنبه

ما در اینجا هستید: تجلیل از انعطاف پذیری و مقاومت و امید
در بزرگداشت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم و 77 سالگی سالگرد شورش محله یهودی نشین ورشو این آنلاین کنسرت ارائه شده توسط موزه میراث یهودی ملی تئاتر ییدیش Folksbiene و آواز خواندن برای امید و سازمان های دیگر خواهد شد از ویژگی های گلدبرگ Whoopi, Renée Fleming, بیلی جوئل, Lang Lang, Dr. اموزش Westheimer, جویس DiDonato Mayim Bialik و بسیاری دیگر. آن را نیز ویژگی های یک کار جدید توسط برنده جایزه پولیتزر آهنگساز جان کریگلینو بر اساس یک متن توسط زن سبک و جلف o’meara.
یکشنبه

عملکرد

باز شب
برادوی متعصب می توانید پیوستن به موسیقی تئاتر ستاره به صورت مجازی در جمع پر شده با آهنگ صحنه و بیشتر از سال گذشته. نکات برجسته عبارتند از: عملکرد Stephen Sondheim این شرکت با Patti LuPone کاترینا Lenk و بقیه بازیگران و تک صدایی از صدای داخل با Mary-Louise Parker.
پنج شنبه

شعر در امریکا زندگی می کنند شامل “پايان کلاه’ توسط Stephen Sondheim
به افتخار Stephen Sondheim را تولد 90 این نسخه از شین مرکز اندیشه و فرهنگ شعر در امریکا زندگی می کنند سری به میزبانی PBS را الیسا جدید را به تمرکز بر روی “پایان” کلاه از موسیقی یکشنبه در پارک با جورج. مهمانان ویژه شامل تونی نامزد جایزه ملیسا Errico و نیویورکر تحریریه و نویسنده آدم Gopnik.
جمعه

سیاتل جشنواره بین المللی رقص
در جای Khambatta رقص سالانه شرکت در جشنواره این دو هفته ای از رویداد مجازی را به ارمغان بیاورد مصاحبه, تمام, طول, عملکرد جنسی در پشت صحنه به نظر می رسد و بیشتر برای صفحه نمایش کامپیوتر شما. تمام فیلم ها (از جمله اجرای برنامه از سوئد Virpi Pahkinen رقص و سیاتل نور افکن با محلی رقصنده امید گلدمن لی مان لوسی بیکر Sojung Lim, Elise آبجو و Cameo Lethem) بارگذاری شده اند بنابراین شما می توانید آنها را در هر منظور شما لطفا.
دوشنبه-یکشنبه

خوانش & مذاکرات

هارون Bobrow-فشار: مرگ و زندگی آیدا هرناندز
داستان آیدا هرناندز یک مهاجر مستند نشده که از خواب حرکت به نیویورک به آموزش رقص و پیوست شود با پسرش, اما کسانی که به جای مواجه تبعید به تولد او کشور (مکزیک) جدا شده است یکی در ایالات متحده است که در بخشی از آنچه که باعث می شود آن را به ارزش خواندن. هارون Bobrow-کرنش کتاب مرگ و زندگی آیدا هرناندز فریم هرناندز داستان به عنوان بخشی از بحران جاری در مرز جنوبی. پیوستن به او را به صورت مجازی تاون هال خواندن.
یکشنبه

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘نخست از خانم ژان برودی’
نخست از خانم ژان برودی یک داستان فریبنده از خیانت. کتابخانه مدرن لیست آن را به عنوان یکی از 100 بهترین رمان قرن 20. آن را در نهایت به یک فیلم با بازی مگی اسمیت که برنده بهترین بازیگر زن اسکار برای بازی Miss Jean Brodie. در پایان چهار هفته ما را به تماشای فیلم با هم و مقایسه آن با کتاب است. من فقط تدریس نخست از خانم ژان برودی به عنوان یک کتاب-باشگاه کلاس در Hugo خانه طی چهار هفته گذشته زمستان و واقعا خوب پیش رفت همه دانش آموزان عاشق کتاب و یکی از آنها شگفت آور بود, پرفروشترین رمان ماریا سمپل که گفت: پس از آن: “کریستوفر شور و بینش چپ من نزدیک delirious با یک هیجان و خوش بینی من از انجام به همه من خواندن و نوشتن است.” من عاشق تدریس این کلاس بسیار, و من می خواهم به آن را در دسترس به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است پس از من ارائه آن در کسری از هزینه مشابه کلاس در جای دیگر و (درست مثل ما سکوت-خواندن حزب) در مقیاس کشویی. پرداخت آنچه شما می توانید. کریستوفر FRIZZELLE
شنبه

مجازی آن زمان نویسندگان خواندن سری
شنیدن آثار جدیدی از نویسندگان محلی کریستن Millares جوان ژان Ferruzola و کیرستن Sundberg Lunstrum در این Seattle Public Library سری.
پنج شنبه

بازی مجازی خواندن سری Titus Andronicus
لذت بردن از یک بازی گاه به گاه خواندن شکسپیر تراژدی Titus Andronicus از راحتی از خانه خود را.
یکشنبه

خرید

اجتماعی دور, پیاده رو, فروش
Fantagraphics و جورج تاون ثبت خواهد خود را جشن reopenings آخر این هفته با یک big ol’, هوای آزاد, فروش آیتم های انباشته شده در طول تعطیلی. آوردن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله در حالی که شما درگیر در برخی از لمس-مرور رایگان. روز شنبه, لورا Knetzger خواهد بود امضای نسخه جدید اشکال پسران مجموعه است.
شنبه-یکشنبه (Georgetown)

هنرهای تجسمی

تعقیب نور
عکاسی مرکز شمال غربی سالانه جمع آوری کمک خواهد حرکت آنلاین, دعوت از مردم از سراسر جهان برای ارسال عکس. هنگامی که تمام ارسالی در ژوئن 15, قضات را انتخاب کنید یک تصویر از هر یک از شرکت کنندگان (وجود ندارد یک موضوع خاص اما نگه داشتن در ذهن است که ویترین خانواده پسند بنابراین شاید هیچ ته) به ویژه در یک پاپ آپ نمایشگاه (20 ژوئن) با بهره گیری غربی برداشت.
شنبه-یکشنبه

یک اعتدال ادای احترام به جورج تاون کارناوال
در شرایطی که جورج تاون کارناوال امسال اعتدال Studios میزبان یک گالری هنری است که reintroduces باغ ذوق یک باغ عمودی نصب برجسته در سال 2018 کارناوال. نیز وجود خواهد داشت اجتماعی دور studio تور و دموی موسیقی زنده و اجرای برنامه های دیگر که شما می توانید در فرد از اتومبیل خود را و یا در خانه بر روی کامپیوتر شما.
شنبه

چاپ نشان می دهد: گروه آنلاین نمایشگاه
نیاز به برخی از هنر جدید خود را دیوار ؟ در ماه ژوئن, شبح, گالری, چاپ, محلی و ملی هنرمندان در دسترس خواهد بود برای مشاهده و خرید.
پنج شنبه-جمعه (باز پنج شنبه)

مجازی باز برای Meggan شادی را Battle Cry
مگان شادی دیجیتال کلاژ تصویر کشیدن بدن زنان—تشکیل شده از هزاران نفر از عکس فردی از گیاهی و حیات وحش در مراحل مختلف جنگ باشد. دیدن نمایشگاه آنلاین و دریافت یک تور مجازی از صاحب گالری جودیت Rinehart و شادی خودش را در شب باز.
شنبه-یکشنبه (باز شنبه)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de