44 بهترین های اجتماعی فاصله پسند همه چیز برای انجام در سیاتل این هفته: ممکن است 26-28, 2020

آمریکا موزه تاریخ طبیعی برگزار خواهد شد SpaceFest در خانه در روز چهارشنبه به افتخار SpaceX خدمه اژدها پرتاب—اولین-همیشه هواپیماهای تجاری برای ارسال فضانوردان ناسا به فضا است. تماشای این رویداد با تفسیر از اخترفیزیکدان نیل دگراس تایسون و کارشناسان دیگر که خواهد به زندگی می کنند حتی اگر راه اندازی است به تعویق افتاد به دلیل آب و هوای بد. حسن نیت ارائه میدهد از ناسا

سه روز آخر هفته روز یادبود است که به معنی این هفته 24 ساعت کوتاه تر (که فقط ریاضی!). به شما چیزی برای نگاه به جلو بین در حال حاضر و جمعه ما گرد جدیدترین و هیجان انگیز ترین مسائل در ظاهر در اینترنت در این هفته در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر—از مجازی بالا شیرجه کنسرت با Guayaba به پورتلند جیوه‘s I ناشناس زندگی می کنندو از یک گروه کتاب راه اندازی حزب با Corinne منینگ کریستن Millares جوان و EJ کوه به کباب هلو مسیح. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل جریان رویدادهای تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین های محلی مجازی رویدادهای این آخر هفته.


پرش به: شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


شنبه

کمدی

هانا Gadsby را ‘آریزونا’
در سال گذشته (عیسی بود آن را واقعا فقط یک سال پیش ؟ ) هانا Gadsby—پس از موفقیت در پایان بخشیدن به جهان ایستادگی کردن برای یک دقیقه با او Netflix ویژه Nanette—بازنشسته, و سپس unretired و سپس سوار بر اولین تور جهانی که به فروش می رسد در هر توقف (از جمله دو را نشان می دهد در مور اینجا در سیاتل). داگلاس در حال حاضر آمدن به Netflix بکشد و آن را متفاوت از Nanette در آن وجود ندارد نشان می دهد توقف پایان تبدیل می شود که قلب خود را از داخل به خارج (Gadsby آدرس که انتظار خیلی زود), اما آن را نیز بیشتر ریز-طراحی راحت و با اعتماد به نفس ساعت ایستاده یکی که لمس در بحث از نر کمیک به طور کامل رد صلاحیت Nanette به عنوان ایستاده و در همهجایی قبل از او نوبت کل کنسرت به یک رنسانس هنر سخنرانی. با توجه به Gadsby “این میخوام خوب! مگر اینکه شما آن را دوست ندارم! سپس آن را هنوز هم میخوام خوب شما اشتباه است.” بابی رابرتز

جامعه

هر پنگوئن در جهان
حیات وحش عکاس و نویسنده چارلز برگمن به شما معرفی به 18 گونه از پنگوئن ها زندگی می کنند که در سراسر نیمکره جنوبی که به او شده است مستند برای 20 سال گذشته از کار خود را.

فیلم

آناتومی عنکبوت-آیه
کتاب های کمیک هنرمند J. Bruce Bogle را باز کردن به خوبی دریافت 2018 فیلم انیمیشن Spider-Man: به عنکبوت-آیه با تفسیر زندگی می کنند در طول یک غربالگری مجازی.

موسیقی

گرجستان در ذهن من آنلاین رایگان کنسرت
این کنسرت سالانه بهره گرجستان موسیقی بنیاد میزبانی این سال توسط نیلی Girls’ برنت کاب و امی ری و شامل سرمقاله روزنامه Brandi Carlile حرکت خواهد کرد از نشویل را Ryman سالن به interwebs.

قمر Bridgers دنیای مجازی تور – آشپزخانه
Cinematically غم انگیز خواننده و ترانه سرا قمر Bridgers را بازی زندگی می کنند از خود را بسیار خود ،

Xander کوربت
Alt خواننده و ترانه سرا Xander کوربت بازی خواهد کرد برخی از زنده آهنگ به عنوان بخشی از سیاتل گروه تئاتر و استارباکس مجازی تا کنسرت بعدی سری.

خوانش & مذاکرات

معرفی کتاب: اد Skoog و سوزان لسلی مور
پورتلند شاعران سوزان لسلی مور و اد Skoog را بخوانید انتخاب از جدیدترین کتاب ها (که محل که در آن شما باز دست شما و مسافران از خروج از شهربود) از طریق زوم.

شیرجه عمیق با هری Turpin: گفتگو با ترزا Thuman
پیوستن به هری Turpin (میزبان قرنطینه مکالمه سری شیرجه عمیق) برای مصاحبه دوم با صدای تئاتر شرکت تولید مدیر هنری ترزا Thuman. آنها چت در مورد ریشه های این شرکت آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه کنید و بیشتر به اوج خود رسید در یک Q&A.

Porochista خاکپور با فاطمه Fakhraie: تبعید هویت و مهاجرت
نقاشی از کتاب جدید خود Brown آلبوم: مقالات در تبعید و هویت, Porochista خاکپور به خاطر خانواده اش سفر از ایران به “Tehrangeles” (محاصره از ثروتمند ایرانیان در لس آنجلس) در طول انقلاب ایران است. او خواهید بود پیوست در گفتگو با ایران رمان نویس Porochista خاکپور (فرزندان و سایر اشیاء قابل اشتعال).

واقعیت جنگ در فضا
به عنوان اکتشاف فضا پروژه های مانند ایلان SpaceX شروع به بلند کردن نسبت به دیگر سیارات (SpaceX خدمه اژدها خواهد بود که برای اولین بار به صورت تجاری ساخته شده فضاپیما برای پرواز فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی در مارس 27), ایالات متحده فضایی نیروی است که در حال حاضر فکر کردن در مورد آینده احتمالی درگیری های میان انسان ها در فضا است. دکتر Saadia Pekkanen co-موسس و مدیر در دانشگاه واشنگتن فضای سیاست و پژوهش, مرکز خواهد شد بحث در مورد برخی از گرایش های او و تیم او توجه هستند و به همین دلیل ضروری است به درک آنها قبل از تکامل در زندگی واقعی است.

جمعه

جامعه

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

فیلم

سینمای آلمان در حال حاضر! Ulrike Ottinger را “مادام X: مطلق حاکم’
به عنوان بخشی از ماهانه گوته پاپ تا مجموعه فیلم های سرپرستی جاسمین Krakenberg ببینید یک شب غربالگری مجازی از آلمان فیلمساز Ulrike Ottinger را در سال 1977 از ویژگی های است که به دنبال بدنام دزدان دریایی ملکه مادام X او به عنوان جمع آوری یک گروه از زنان برای پیوستن به او را در کشتی اورلاندو.

HBO حداکثر راه اندازی
آخرین مدعی آینده برای Netflix بکشد جریان تاج یکی از قدیمی ترین استودیو فیلم در تاریخ هالیوود: Warner Bros (خیلی اشتباه) گرفته شده خود را (در حال حاضر گیج کننده) HBO Now/HBO Go جریان پلت فرم و “حداکثر”-imized آن, اضافه کردن یک تن از کلاسیک فروشگاه فیلم (the Lord of the Rings trilogy, کاباره, اژدها وارد می شود) یک ملاحظه تکه از معیار مجموعه (هفت سامورایی Eraserhead, گودزیلا, Paris, Texas), یک دسته از Looney Tunes کوتاه هر دو قدیمی و جدید , دکتر و دیگر مختلف ارائه و به خصوص خوب پر در خود ادغام کلاه, آمریکای شمالی جریان حقوق برای استودیو Ghibli کتابخانه (قلعه در آسمان, شاهزاده خانم Mononke, Spirited Away). هزینه کمی بالاتر از Netflix بکشد, اما اگر شما در حال حاضر مشترک به HBO از طریق بسیاری آنلاین معنی مانند ما گفت: این نوع گیج کننده است, مطمئن شوید که شما doublecheck چگونه شما عضو هستید—شما لازم نیست برای انجام هر چیزیو یا هر پرداخت هر ماه برای دریافت HBO حداکثر محتوا که در نهایت شامل دوستان تجدید دیدار. بابی رابرتز

SIFF باشگاه فیلم: خط 1974 – مجازی Q&A
سازمان دیده بان سیاتل فیلمساز SJ پدیکور را اولین ویژگی در مورد یک دختر نوجوان مطرح شده در یک کمون (که سابق غریبه تقویم کارمند جولیا Raban به عنوان “یک coming-of-age دوره قطعه ای پر از جزئیات دقیق و بصورتی پایدار و محکم ریشه 1970s شمال کالیفرنیا زیبایی”) و پس از آن لحن به یک زوم Q&A با کارگردان, بازیگر سوفیا Mitri Schloss, فیلمبردار Sebastien Scandiuzzi و تولید کننده Jennessa غرب است.
 

GEEK

Bob’s Burgers چیزهای بی اهمیت شب
گرفتن shenanigans از برگر مشترک-داشتن خانواده قبل از پاسخ دادن به سوالات در این مجازی bob’s Burgers چیزهای بی اهمیت شب.

معرض خطر! شامل Lauren Schneider Lipton
مدرسه, معلم, Lauren Schneider لیپتون را نمایندگی سیاتل در معرض خطر! معلمان مسابقات یک چهارم نهایی در KOMO-TV (ABC).

MovieCat چیزهای بی اهمیت
نشان دادن روی صفحه نمایش خود را فراست با برخی از مجازی با کیفیت فیلم nerd شرکت به همراه “گربه های کشیده شده به صحنه های فیلم.”

ناسا/SpaceX خدمه راه اندازی زندگی می کنند دیده بان حزب
ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley خواهد بود که برای اولین بار به سفر به ایستگاه فضایی بین المللی در یک صورت تجاری ساخته شده آمریکایی موشک SpaceX Falcon 9 و خدمه اژدها. قبل از تماشای 1:33 pm PST راه اندازی در تلویزیون ناسا و اسپیس ایکس پخش موزه پرواز غنی Lienesch خواهد شد پاسخ به سوالات در مورد ایلان برنامه و ساختمان موشک.

SpaceFest در خانه
نیویورک آمریکا موزه تاریخ طبیعی را جشن می گیرند برای اولین بار ما انسان ماموریت به فضا در تقریبا یک دهه با زنده SpaceX سازمان دیده بان حزب با موزه متصدی اموزش آنگوس. او را نخست شما را با اطلاعات در گذشته اکتشافات فضایی توسط هر کس از رمان ژول ورن برای نیل آرمسترانگ.

افلاک نما مجازی نشان می دهد: قمر زنده
یادگیری در مورد قمر در منظومه شمسی ما و اخیر ستاره شناسی و اکتشافات از اقیانوس آرام مرکز علوم مربیان برای اجتماعی فاصله پیاده روی بعد از تاریک برای دیدن اگر شما می توانید درخواست خود را متجدد دانش است.

موسیقی

اتاق سلطنتی Staycation هستید جشنواره – تکنوازی: این جلسات کنتر
لذت بردن از موسیقی جاز زنده از جف هارپر ابی Blackwell, کریس Symer و مایکل Glynn, ضبط در اتاق سلطنتی و جریان آنلاین.

عملکرد

MoMA PS1 نفع آنلاین AF
موزه هنر مدرن میزبان مجازی انواع نشان می دهد با اجرای زنده موسیقی, مجموعه های بیشتر در حمایت از لانگ آیلند MoMA PS1. موضوع “وب کم, گلم,” بنابراین سایبری خود را نگاه و لحن به ظاهر از موسی Sumney نیک حکیم و دیگران.

Pop-Up Magazine: موضوع بهار در خانه
آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک واقعا خوب پادکست به نظر می رسد مانند یک روشن, پویا, مجله و حمل اجرای زنده سحر و جادو از یک مرحله نشان می دهد ؟ که حق است! Pop-Up Magazine بازگشته است با موضوع بهار. زندگی می کنند نشان می دهد که با هدف ایجاد یک مجله-نوع تجربه درست قبل از اینکه چشم خود را پاپ آپ مجله IRL پسر عموی عالی چاپ و انتشار کالیفرنیا یکشنبه مجله. ویژه همکاران شامل قصه امیلی سیلورمن, گیاه درمانگر داریل چنگ کمدین الهام Limperis مستند ساز Alejandra Vasquez, و بیشتر. شما می خواهید به تماشای برای دیدن چگونه آن را همه با هم می آید. SUZETTE اسمیت

مجازی انتخاب فیلم های کوتاه: خود را انتخاب کنید واقعیت
تاریخ میزبان BD Wong (نورا از ملکه) در کنار نوازندگان D ‘ Arcy Carden (خوب محل), Paul Giamatti (میلیاردها) و Marin Ireland (Sneaky Pete) به عنوان آنها را در داستان به خوبی شناخته شده و در حال ظهور نویسندگان و انجام آنها را زنده در یوتیوب. این ترکیب شامل اقتباسی از “کور اوراکل Residences” توسط ناتان برو “چه آن را مانند نگاه” توسط شری تلنگر “که گرگ Stalfa و منظورش چیست ؟” راشل Yoder و “چشم باید آن را” فیلیپ ک دیک.

خوانش & مذاکرات

درخواست یک رمان نویس با پیتر Mountford
سابق هوگو خانه نویسنده-در-محل اقامت پیتر Mountford (که برنده یک ایالت واشنگتن کتاب جایزه خود را در سال 2012 رمان یک مرد جوان راهنمای اواخر سرمایهداری) را رها مروارید حکمت برای جوانه زدن نویسندگان رمان در این زوم کلاس.

بارتون Gellman: ادوارد اسنودن آمریکایی و نظارت دولت
برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار بارتون Gellman که گزارش به شدت در 9/11, دیک چنی معاون ریاست جمهوری و جهانی نظارت افشا خواهد شد پیوستن به همکار واشنگتن پست روزنامه نگار کارول Leonnig به صورت مجازی چت در بدنام ادوارد اسنودن مورد و نظارت ایالات متحده دولت به طور کلی است.

حذفی ملکه: یک شب w/ Rufi تورپ و لوری فرانکل
در Rufi Thorpe جدید رمان حذفی ملکهیک نوجوان با ظاهر کامل زندگی مخفیانه مبارزه با حس خود را از هویت تا زمانی که او دوست یک دانش آموز جدید که در کنار درب زندگی می کند به او (که پدر و مادر را به طور قابل توجهی کمتر به معنی از خود ثروتمند املاک و مستغلات کسب و کار-داشتن پدر). نویسنده را در کنار چت سیاتل نویسنده لوری فرانکل (این است که چگونه آن را همیشه) از طریق زوم.

پنج شنبه

کمدی

من ناشناس و زنده جریان نشان می دهد!
طولانی در حال اجرا پورتلند جیوه در ستون “من ناشناس” معروف است به درخواست خوانندگان برای ارسال در اکثر whacked کردن مطالب و رسوا اعترافات—ناشناس! در این ویژه پخش زنده برنامه من ناشناس و نشان می دهدخود میزبان کیت مورفی را به خواندن برخی از وحشی ترین و بدون سانسور, من, ارسالی ناشناس ما تا کنون دریافت کرده است. و حتی بهتر از این راز (اغلب بسیار شیطان) داستان خواهد بود جدا و مورد بحث توسط یک پانل از, خنده دار و شناخته شده ملی کمدین: Bri Pruett استیون Wilber و کورتیس کوک! بنابراین اگر شما به دنبال برای یک شب از سمت تقسیم فک انداختن, مطالب و اعترافات—همین حالا این زندگی جریان edition از من ناشناس نشان می دهد! بابی رابرتز

مدل اقلیت: آسیایی Womxn نمایش کمدی
استفانی نم میزبان یک صف از همکار های خنده دار womxn از خارج از کشور در این مجازی, کمدی, ویترین. صف? چگونه در مورد Pallavi Gunalan, Dhaya Lakshiminarayanan, ایرنه, Tu, و Fareeha کان! که برای تلفن های موبایل مانند یک لعنت شب خوب و پر از محاکمه و درست ایستاده قهرمانان شما می گویند ؟ شما 100 درصد درست در آن توجه داشته باشید. بررسی و اونا از آنها به عنوان “کم ارزش کردن مدل اقلیت اسطوره و چالش کلیشه” تمام شب طولانی است. بابی رابرتز

فیلم

سیمپسونها
یکی از بزرگترین نقاط فروش دیزنی+ بود که این امر باید همه از سیمپسونها در دسترس, روز, یک, با وجود این واقعیت نشان می دهد اساسا هیچ کسب و کار حتی بر روی این پلت فرم با توجه به نحوه cutesy-پو و ارزش شرکت است که (به عنوان مثال دیجیتالی اضافه کردن یک الاغ-merkin به داریل هانا buttcrack در چلپ چلوپ) بدیهی است آن را تنها وجود دارد به دلیل سیمپسون ها با ارزش تر است به دیزنی به عنوان یک بهره برداری تجاری از آن را به عنوان یک نقطه عطفی نشان می دهد که در شکوه و عظمت آن روز (فصل 3-10)—احتمالا بزرگترین طنزهای تلویزیونی در تلویزیون تاریخچه. یک مثال عالی از این است که چگونه این نشان می دهد نابود و لگدمال شده برش بالا کشیده و سیلی در دیزنی+ در راه اندازی و ساخت نشان می دهد به ویژه آن شناخته شده ستارگان انیمیشن نگاه حتی زشتتر به خاطر جلب رضایت یک تعداد انگشت شماری کوچک از whiny dullards که هنوز بهت زده و بهتزده مفهوم “میله های سیاه و سفید” در قرن 21 است. خوب خبر خوب همه: دیزنی+ در نهایت ساخت سیمپسونها‘ سال های طلایی موجود در اصلی خود را ختنه نشده, کمتر uglified نسبت ابعاد اصلی. اجازه دهید دوباره به تماشای…شروع! بابی رابرتز

GEEK

مرموز ترین ستاره در کهکشان ما
برای این مجازی نسخه نجوم در شیر گرفتن یک آبجو و پیوستن به دکتر جیمز, Davenport, به عنوان او به کنکاش مرموز ترین ستاره در جهان است.

موسیقی

این Doubleclicks & Molly لوئیس زندگی می کنند – در عبور از حیوانات
پورتلند-بر اساس nerd-عامیانه موسیقی دو نفری که Doubleclicks و الت موسیقی شبیه گیتار, نوازنده مولی لوئیس را دوربری به گوزن عجیب و غریب داخل کافه های مورد علاقه هر کس قرنطینه نینتندو بازی Animal Crossing به بازی موسیقی زنده و جمع آوری پول برای ترانس و جنس متنوع مردم در نیاز.

شیرجه بالا زندگی می کنند جریان سری کنسرت ارائه: Guayaba
کشیدن از hella, گت, نسب (وحشت و لذت بردن از قرن 19 phantasmagorias) محلی نوازنده Guayaba آخرین رکورد Fantasmagoríaدهنده خود را آفریقایی Latinx ریشه و همچنین چشم مشتاق خود را برای جهان اجرا می شود که فقط به موازات این یکی که متشکل از خواسته های ما و عمیق ترین ترس. به عنوان مثل خود آلبوم شامل ژانرهای مانند horrorcore, bossa nova, psychedelia و هیپ-هاپ به عنوان Guayaba raps در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی ایجاد یک جهان بخشی به اندازه کافی رسیده است که در آن برای دیدن خود روح حقیقی انعکاس. JASMYNE KEIMIG

Noisey شب در
“ماندن در خانه را پشت” می رود شعار و معاون‘s YouTube رویداد خیریه در حال آمدن است به عقب و حتی بیشتر از آن به پشت, با اجرای زنده از Finneas قمر Bridgers, ساحل, اسم حیوان دست اموز و بیشتر از همه به کمک سود شیرین امداد نوازندگان صندوق. بابی رابرتز

ریکی ژن پاول را Deadgrass
بازگشت DeadGrass گوش دادن به مرده سپاسگزار بازدید با آکوستیک بلوگرس و تاب است.

عملکرد

فرشته آبی
سوپرانو فرشته آبی (که اولین بار او را به عنوان کلارا در سیاتل اپرا 2011 تولید ماهی خوراکی دندان دار و Bess) را بخوان Rachmaninov, stephen hughes, Charpentier و وردی و همچنین به عنوان یک چند آفریقایی spirituals با زندگی همراهی از جی Rozendaal.

خوانش & مذاکرات

نیش پشت: افرادی که در شرکت های بزرگ مواد غذایی و برنده
از بنیانگذاران و رئیس جمهور از رستوران فرصت های مراکز ایالات و نویسنده نیش پشت: افرادی که در شرکت های بزرگ مواد غذایی و برنده خواهد شد آدرس بسیاری از نقص در مواد غذایی جهانی سیستم و ارائه برخی از راه حل های بالقوه.

راه اندازی: Corinne منینگ کریستن Millares جوان و EJ کوه
نویسندگان محلی Corinne منینگ کریستن Millares جوان و E. J. کوه (که همه یکدیگر را ملاقات کرد در حدود همان زمان و در مجموع فکر کرده اید که اگر کسی خواهد نشر کتاب) را جشن می گیرند خود را در کتاب های جدید با یک گروه مطالعه پس از گفتگو با نویسنده پل Lisicky. در زوم تماس نویسندگان خواهد بود تنظیم گیاهان و دسته گل در پیش زمینه و شما را دعوت به انجام همان. (ضمنا هر سه کتاب—اجازه دهید راه اندازی ما تا به حال هیچ قوانین فرورانشو جادویی را از زبان دیگران—همه در دسترس هستند در الیوت خلیج کتاب و دیگر محلی کتابفروشی ها.)

تمام هفته

کمدی

کباب هلو مسیح
SF Sketchfest غیر قابل انکار ستون کمدی جامعه در سواحل غرب شده است کمک به نگه داشتن قرنطينه پر از خنده با باز کردن خزانه خود را و اجازه دادن به آنلاین بینندگان دیدن چیزهایی که فقط چند صد نفر به احتمال زیاد قبل از دیده می شود و امروز گنج یک ترقه برای اطمینان حاصل کنید: کباب هلو مسیح ستاره فوق العاده محبوب drag queen نیاز به تحمل reams اعم از خوشخو سوء استفاده از ستاره ها از جمله در سمور یا راسو به سرقت برده Cassandra Peterson (با نام مستعار Elvira, Mistress of the Dark), Clea DuVall, Heather Matarazzo, Heklina و بیشتر. میزبانی roastmistress Coco پرو با مهمان ویژه شاهزاده قی خود, John Waters. درآمد حاصل از کمک به نفع Shanti پروژه و واحه سان فرانسیسکو. بابی رابرتز

جامعه

درایو وحشی برتر تورهای
اگر شما بوده ام به تماشای بسیاری از نشنال جئوگرافیک این روزها اما زندگی نمی کنند و نزدیک به طبیعت, شما به احتمال زیاد رفتن آجیل بیش از نیمه وحشی و گوزن و گوساله در غرب بازحمت حرکت کردن حیات وحش پارک. این فرد در تور (به یاد داشته باشید آن؟) اجازه می دهد 10 ماشین را به درایو از طریق در یک زمان.

مواد غذایی و نوشیدنی

بزرگ یهودی جشنواره مواد غذایی
Stroum یهودی مرکز فرهنگی برگزار خواهد شد شبات شام, شاد, ساعت, مکالمات, و تر آنلاین, حوادث که در آن شما می توانید نشان دادن خاموش خود مادر بزرگ پستان و جشن یهودی سنت های مواد غذایی از طریق زوم Instagram و Facebook.

عملکرد

پت Graney ایمان Triptych
این سه اجرای برنامه از طراح رقص مشهور پت Graney (با عنوان “ایمان” “خواب” و “تو” بود) در اصل به سفارش بر روی تخته, طول این دوره از یک دهه از 1991-2001. جریان هر سه بخش شامل 12 اصلی اعضای بازیگران (از جمله کاترین Niehoff پگی پیاچنزا و Amii لژاندر).

اتوبوسی به نام هوس
یکی از مزایای غیر منتظره به حال پناه در جایی است که دسترسی به تئاتر تبدیل شده است فقط یک کمی آسان تر است. ملی تئاتر زنده است بزرگ بخشی از که در اجرای ضبط شده آنها معمولا اختصاص برای تئاتر نمایشگاه و قرار دادن آنها را در یوتیوب به صورت رایگان. و این هفته قسط یک لعنتی هیولا: جوان ویک 2014 کمدي تنسی ویلیامز’ نقطه عطفی بازی اتوبوسی به نام هوسبا جیلیان اندرسون (!) به عنوان بلانش دوبوا, Vanessa Kirby به عنوان استلا و بن فاستر به عنوان استنلی کوالسکی. عیسی مسیح که یکی از انباشته بازیگران و تو یک هفته کنار سه و نیم ساعت زمان نیاز به آن را تجربه کنند. ما نشان می دهد فقط رها کردن همه چیز را در حال حاضر و ضربه به بازی به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. بابی رابرتز

هنرهای تجسمی

Cascadia & Beyond: رویایی سورئالیسم گروه نمایشگاه
هنرمندان سورئالیست اندرو گونزالس Brigid مارلین همین Farrell, امیلی, Kell, Kim Evans, Liba WS مارک هنسون و بسیاری دیگر را سفر شما در این مجازی شبح گالری نمایشگاه است.
بسته پنج شنبه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de