42 بهترین مجازی, همه چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: 24-26 آوریل, 2020

این شنبه تاریخ اصلی Indie در کتابفروشی روز شاعر راس گی ملحق خواهد شد مقام سوم کتاب ” رابرت Sindelar به صورت مجازی بحث جدید خود, مقاله, مجموعه, کتاب دلخوشیها. محلی کتابفروشی ها شده اند های خود را livestreamed خوانش از کتاب در انتظار. ناتاشا Komoda

هر آخر هفته خود را به نظر می رسد در زمان اجتماعی فاصله شما سزاوار شکستن روانی از هر چه پر می کند روز خود را که آیا آن کار از خانه و یا کار در خط اول جبهه. از کمدی را نشان می دهد به کنسرت به کلاس پخت و پز ما گرد کرده ام تا بهترین محلی livestreamed حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته (به علاوه چند قابل توجه ملی چیز) کمتر—از زندگی از ما اتاق نشیمن مجازی سود برای ما DIY جامعه به پورتلند جیوه‘ثانیه زندگی من ناشناس نشان می دهدو از یک مجازی صحبت با کتاب دلخوشیها نویسنده راس گی به Minecraft بلوک توسط Blockwest. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما livestreamed رویدادهای تقویم و یا اتمام راهنمای ما به فیلم شما می توانید جریان بر روی تقاضا برای حمایت از کسب و کارهای محلی از جمله چارلز Mudede را پلیس به ضرب و شتم.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

کمدی

جوک داخل جریان زندگی می کنند نشان می دهد – اندرو رودخانه و کوری Michaelis
Cory Michaelis (یک شمال غربی اقیانوس آرام به طور منظم که انجام شده در سطح بین المللی به ویژه با Gad Elmaleh) و اندرو رودخانه (یک کمدین که می آمیزد داستان سرایی با حکایات شخصی به ارائه برخی از واقعا خنده دار مجموعه) برگزار خواهد شد این جمعه شب کمدی پر زرق و برق با مهمانان ویژه. امشب آن را به خود جلب کرد برته که دیو سگال توصیف کرده است به عنوان “نورث وسترن جری ساینفیلد” که “ارائه می دهد دقت-anniversary, deprecating داستان که ضربه راه بیش از آنها را از دست ندهید.”

عشق در زمان تاج
دو زندگی واقعی غریبه ها توافق کرده اند که برای رفتن بر روی یک نابینا زوم تاریخ راه اندازی توسط جامعه محلی و جمعی راهزن تئاتر. گرفتن این است که improvisers خواهد شد گوش دادن به کل زمان آنها ایجاد صحنه بر اساس آنچه در پایین می رود.

مواد غذایی و نوشیدنی

معجزه در خیابان 51
روبن را با همکاری دیگر آبجو سازان در اطراف سیاتل برای زادگاه خود را سری است که لگد کردن با یک خانواده شهری Brewing Co. collab—مبهم و مه آلود IPA دم با جو هلو, ساعتی, و انبه. پیوستن روبن بنیانگذاران آدم Robbings شهری و خانواده صاحب اندی Gundel در Instagram Live برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه است.

وستلند Live on Instagram شامل Edouardo اردن
محلی جیمز ریش برنده جایزه آشپز Edouardo اردن (از JuneBaby, Salare و Lucinda دانه نوار شهرت) خواهد شد بحث در مورد کارآفرینی, دانه نوار مفهوم و بازگشت دادن در سیاتل بحران در این مجازی یک ساعت یک مبارک.

موسیقی

زنده از اتاق نشیمن ما: مجازی سود برای ما DIY جامعه
هنرمند خانه و ورا پروژه در حال حاضر این telethon-سبک جمع آوری کمک برای PNW DIY جامعه است. اهدا دلار خود را و لذت بردن از کامل شب livestreams با المپیا ضد عامیانه مورد علاقه Kimya Dawson مورد علاقه همه را نرم پانک لیزا شوخی جایگزین روح الهه SassyBlack و بسیاری دیگر.

شهد مجازی سری کنسرت ارائه KUINKA
لذت بردن از برخی از شادی های عامیانه-پاپ با Kuinka در شهد کانال یوتیوب.

سیاتل سیب ارائه: Live at Locöl مجازی کنسرت
سیاتل سیب Co., دو آبجو دم و Locöl جو و انگور باید تیمی را به میزبان نورمن بیکر در Facebook Live. لحن در یک ترکیب از “چوب سنگ بشکه در سن Americana,” alt-کشور.

عملکرد

آناپورنا
در اصل تولید شده در شهر نیویورک توسط گروه جدید سیاتل خود Theatre22 خواهد برنامه تکراری پخش کردن خود 2016 12th Avenue هنر تولید Sharr سفید بازی که می گوید داستان از یک که قبلا زن و شوهر ازدواج کرده که دیدار دوباره پس از سال ها و سال ها از جدایی.

از طاق
هر جمعه شروع امشب طیف رقص مدیر هنری (و افسانه ای سیاتل رقصنده) Donald Byrd خواهد شد و انتشار مجدد یک عملکرد گذشته شرکت کانال یوتیوب. هر قطعه الهام گرفته شده است “مفهوم زمان در طول این دوره جاری از عدم اطمینان و تغییر است.” امشب قطعه با عنوان “رقص, رقص, رقص #1 است.”

خوانش & مذاکرات

LeVar Burton می خواند
محبوب بازیگر LeVar Burton (خواندن رنگین کمان) را به خواندن داستانی کوتاه برای grownups هر جمعه در توییتر. “تنها چیزی که این داستان ها مشترک است این است که من آنها را دوست دارم” او می گوید. امشب او خواهید بود به خواندن دو داستان کوتاه توسط برنده جایزه علمی تخیلی و فانتزی نویسنده کن لیو که ظاهرا پیشگام “silkpunk” نوع.

پورتلند جیوه ارائه: من ناشناس نشان می دهد!
اگر شما عشق به خواندن ناشناس قولنج و راز اعترافات در جیوه‘s (و غریبه‘s) من ناشناس و ستون شما یک ضربه از این(جریان) نسخه. میزبان خود کیت مورفی, به اشتراک گذاری برخی از وحشی ترین juiciest ارسالی پژوهشگاه تا کنون دریافت خواهد شد که جدا توسط کمدین جزایر Georgio شین تورس و Caitlin Weierhauser.

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی ساعت خوشحال خواهد داد دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. این هفته لحن به شنیدن ملی کتاب جایزه فینالیست جس والتر (صفر, زیبا خرابه) است که پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا.

جمعه-شنبه

موسیقی

Loop.tv جشنواره موسیقی
Loop.tv و کشش teaming تا به نوبه خود تصویری پلت فرم بازی به چیزی بیش از یک آخر هفته طولانی جشنواره موسیقی اما بدون ناخالص مسائل است که می رود همراه با گیر بودن در یک قطعه زمین به مدت دو روز با برخی از جدی unhygienic مردم انجام نامقدس چیز به پورت-یک-دانشگاه جانز. به جای آن فقط موسیقی که مبتنی راست به اتاق نشیمن خود را به طور مستقیم از هنرمندان که شامل Hanson, نیکول, اتوبوس, Mayra آندراده, playbuzz, فرانچسکو یاتس, AJ Rafael, Sharaya J سلطه و بسیاری از بسیاری دیگر. درآمد حاصل از اهدا توسط بینندگان (امیدوارم شما) را به سازمان مبارزه با COVID-19. بابی رابرتز

عملکرد

یک اسب شهر
در یک پست آخرالزمانی انزال, خروس دفاع از اسب بر روی زمین—اما زمانی که برخی از گرسنه فراریان نشان می دهد تا دامداران مانند فراری باید “تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه باعث می شود آنها را انسان در یک جهان اصرار آنها را فراموش شفقت و سلامت عقل خود را.” شما می توانید آن را ببینید جریان از طریق Patreon.

خرید

مجازی کتابفروشی حزب روز
در جایی باقی ماندن خود را تا زمانی که مستقل کتابفروشی روز (که موکول شده است از این هفته به اوت) با حمایت های مورد علاقه خود را کوچک محلی کتابفروشان از طریق کتاب صوتی پلت فرم libro.fm. هنگامی که شما به عنوان یک عضو از طریق آوریل 25, 100% پرداخت شما خواهد شد به طور مستقیم به سوی یک کتابفروشی خود را انتخاب کنید. علاوه بر این شما می توانید خرید برخی از شایستگی های منحصر به فرد جوراب با کتابی در آنها طرح برای حمایت از کتاب و صنعت بنیاد خیریه کمک می کند که کتابفروشان سراسر کشور متاثر COVID-19. به عنوان یک تشکر از شما دریافت دو کتاب های صوتی (سودای, ایالات متحده آمریکا توسط Flula بورگ و در گربه ها (Charles Bukowski) که رایگان برای گوش دادن به در روز شنبه.

ورزش و تفریح

2020 پیش نویس NFL مجازی, پارتی
پس Seahawks’ پیش نویس NFL حزب نمی تواند در فرد 12s خواهد livestream سه تعاملی را نشان می دهد در روزهای منتهی به این رویداد است. هر یک ساعت بلند, پارتی, میزبانی کیرو 97.3 FM را هی اسکات و 710 ESPN سیاتل Stacy Rost خواهد بود پر از بینش از پیش نویس ظاهر از Seahawks افسانه (مانند مت Hasselbeck, ابولا از Tatpu و K. J. Wright) و دیگر شگفتی های سرگرم کننده.

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

47 º N: سرعت را در سال 2020 بهار باش
سرعت جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی حرکت خواهد کرد, آنلاین, آوردن یک هفته تصویری بایگانی livestreamed مکالمات و اجرای و راه هایی برای کمک مالی. این آخر هفته دیدن یک برنامه تکراری پخش از 2016 durational عملکرد بدن از آب با گزارش زنده از آلیس Gosti و دیگر همکاران (جمعه); پیوستن به سرعت کارکنان برای یک Instagram Live ساعت کوکتل (جمعه) و اتصال به چیزهای خوب.

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

جشنواره

Fusebox جشنواره
این تحسین هنر و عملکرد جشنواره می رود آنلاین در سبک بالا برای آخر هفته گذشته از ماه آوریل در نظر گرفتن یک فرصت برای تبدیل خود را به بررسی آنچه در آن به معنی جمع آوری و جشن هنر خود را از طریق ترکیبی از “تلویزیون دسترسی عمومی بین المللی حزب بلوک و اجرای زنده است.” در هر زمان شما ممکن است کلیک کنید به جشنواره و پیدا کردن فعالیت های تعاملی استودیو بازديد one-on-one مکالمات پخت و پز نشان می دهد و بیشتر. مهمانان عبارتند از: قهوه ای حالت ذهن اریکا هیچ کس کر! گروه کر! گروه کر!, لورا Latimer, TryNotToMakeSounds و ملزومات خلاق, در میان دیگران. بابی رابرتز

موسیقی

خدمات اتاق
شروع جشنواره نجومی از خانه خود را (که در آن آبجو رایگان هستند و هیچ کس مسدود کردن نظر خود را از این مرحله به جز شاید حیوان خانگی خود را) با این سه روز موسیقی دیجیتال رویداد شامل یک بوگی شوخ طبعی دا Hoodie, آدم ملچر Mt. شادی Chromeo و بسیاری از بسیاری دیگر. درآمد حاصل خواهد شد به سمت COVID-19 تلاش های امدادی مانند شیرین امداد و تغذیه امریکا است.

زیر یک سقف جشنواره موسیقی: سود برای کارولینای شمالی هنرمندان
شما نگاه کنید در صف برای این جشنواره و… لعنت کارولینای شمالی شد بسیاری از استعداد موسیقی در طول سال و استعداد برای کمک به جمع آوری پول برای کارولینای شمالی هنر پایه و اساس است. نوازندگان شامل بن برابر Petey Pablo های شیب دار و دره رنجرز, Anthony Hamilton Chatham County Line, 9th Wonder, و بیشتر.

عملکرد

از طریق شیشه به دنبال 2020: سرزمین عجایب در قرنطینه
این “اجداد این عینک از ecdysiastic تب و تاب,” ورلن & McCann هستند و مصرف آنها 12-سال-در حال اجرا مضحک اقتباس از لوئیس کارول کلاسیک آنلاین برای سال 2020 کامل با لیلی ورلن را choreography استفانی سیمور را costuming و زنده جاز نمره از Aces & 8 است. هر نشان می دهد شامل برخی از پشت صحنه زمان در بالا نشان می دهد یک وقفه و مهمانی Q&A. اگر شما بوده ام به همه mimsy و گم شده مرتب کردن بر اساس جسورانه و بی تدبیر سرگرمی خوب مضحک نشان می دهد ارائه می کنند و این oughta درمان چه ails بله.

شنبه

کامپیوتر و بازی

جنگی و جدال روز مسابقات
جمع آوری یک تیم از چهار و نزول برخی از کشتی ها برای یک علت های خوب (غریبه! و محلی داوران و داوران!) در این مجازی جنگی مسابقات است.

فیلم

زیردریایی زرد لباس تا آواز خواندن یک مدت طولانی دیده بان حزب!
رینگو استار گذشته زندگی Beatle منجر خواهد شد سفر به Pepperland به صورت زنده از یوتیوب sing-along از سال 1968 متحرک, موسیقی فیلم, زیردریایی زرد. لباس تشویق می شوند.

موسیقی

کودک ون Beezly: قرنطینه Livestreams
DJ Baby Van Beezly را ’80s, رقص, پارتی, شما گم شده است به اتاق نشیمن خود را.

بلوک Blockwest
گودال ماسهبازی بازی Minecraft جدید نیست به میزبانی در بازی کنسرت—آنها به حال اول خود را در سال 2016 با AlunaGeorge گوشتی و لمایتری و سپس دوباره با “Coalchella” و “آتش در جشنواره” spinoffs. این اجتماعی فاصله دوران صف خواهد بود بزرگتر از همیشه با headliners مانند گربه شورش شهروند مگدلنا خلیج پیک باشگاه فیل خوب و دیگران. اگر شما یک gamer, شما هنوز هم می تواند جریان کنسرت آنلاین. درآمد حاصل خواهد شد به نفع Coronavirus پاسخ اضطراری صندوق.

Daybreaker دیسکو و پارتی
شروع به خود را (در اوایل) صبح با Daybreaker که منجر یوگا جریان جلسه قبل از حرکت بر روی یک برروی رقص با بنیانگذار Mama رادا و DJ Victorien. موری Hidary ارسال خواهد شد و شما با یک پیانو جلسه مراقبه.

گوش رس, جاز, زندگی می کنند, در انجمن: شاد ارکستر
Tarik Abouzied یک نامزد برای Earshot جاز نوازنده از سال با شرکای محلی فانک و موسیقی جاز D’Vonne لوئیس و جو Doria در شاد ارکستر. پیوستن به آنها را برای یک livestreamed کنسرت.

گلن توپ و آسیب انجام می شود مجازی Shredfest
شمال غربی rock guitar-پاره پاره کننده گلن کانن (پنجره) و آخرین پروژه خود آسیب انجام می شود را به صورت زنده از بالا شیرجه مرحله. شما نمی توانید پیوستن به آنها وجود دارد اما شما می توانید از صفحه اصلی.

Kokua جشنواره 2020
از همه livestreamed جمع آوری اعانه قرار داده به تازگی توسط همه ستاره نوازندگان این livestreamed جمع آوری کمک های مردمی جشنواره موسیقی ممکن است بیشتر گذاشته پشت و بی خیال از آنها تا کنون با جک جانسون headlining از خود ایوان جلو در هاوایی و گرفتن یک دسته از دوستان برای انجام از خانه های خود و همچنین incuding بن هارپر, Ziggy Marley, Anuhea ران Artis دوم و بسیاری دیگر. خود را در comfiest جفت شلوارک هیئت مدیره, بند در آن فلیپ فلاپ و پشته بلند از پنکیک موز آماده شده است. بابی رابرتز

شهد مجازی سری کنسرت ارائه به شورای عالی
محلی رگی و موسیقی جاز-تزریق روان-گروه راک شورای عالی خواهد جم به شب در شهد کانال یوتیوب.

موسیقی اصلی با الهام از سیسیلیا ویکونا را Saborami
آیا شما از دست Bushwick باشگاه کتاب? هوگو خانه های ادبی موسیقی سری باز خواهد گشت آنلاین با یک شب از آهنگ اصلی با الهام از سیسیلیا ویکونا را 1973 مجموعه شعر Saboramiکه منتشر شده بود دو ماه پس از کودتای نظامی در شیلی. شب را مهمان سرپرستی خروجی واشنگتن شاعر برجسته کلودیا کاسترو لونا.

سیاتل Opera صبح در شاه FM
هر روز صبح شنبه, کلاسیک, شاه FM 98.1 برنامه تکراری پخش خواهد قبلی سیاتل اجرای اپرا از Tosca به خانم پروانه.

آهنگ ها در پایان جهان
به افتخار روز زمین دیده بان Wunderbaum هلندی-فلاندرز گروهی از بازیگران و نوازندگان انجام یک انرژی بالا کنسرت عینک مورد “رویاهای انتخاب ها و امکانات” مجموعه ای در قطب جنوب است.

عملکرد

پرفریب خواند: شکسپیر در جریان زندگی
اگر شما ترجیح می دهند به در بی انتها آیات مورد علاقه همه را برد در حالی که cozied تا روی نیمکت سیاتل شکسپیر خود را شنبه شب برنامه پوشش داده شده است. این بازی گاه به گاه خواندن رومئو و ژولیت خواهد شد از ویژگی های سفر اعضای بازیگران Anuhea قهوه ای, Marquicia Dominguez, الیزابت, کک, Jerik فرناندز, Adrian پدیللا و بث Pollack.

یونی Ki Baat
سازمان دیده بان جنوب آسیا هنرمندان حاضر یونی Ki Baat, یک را در تک گویی های واژن, a 15-year-old رویداد سالانه است. این جشنواره می گوید: “یونی پیچیده است کلمه: آن استفاده می شود برای اشاره به واژن یا فرج. در زبان سانسکریت این نیز می تواند معنی ” فضای مقدس و خدمت به عنوان یک نماد برای الهی انرژی خلاق.” این livestreamed رویداد فراگیر و اذعان به پیچیدگی جنس است.

خوانش & مذاکرات

راس گی: کتاب دلخوشیها
در آنچه که قرار بود مستقل کتابفروشی روز (نگران نباشید این میله میله برای اوت) کشت و محلی کتابفروشان از سوم کتاب الیوت خلیج و جاهای دیگر را بخوانید معابر از Ross, همجنس باز, کتاب دلخوشیها. به علاوه امروز نویسنده ظاهر خواهد شد در یک مکالمه مجازی را با جایگاه سوم کتاب ” رابرت Sindelar.

شنبه-یکشنبه

عملکرد

Podapalooza
تماس همه پادکست شیطانهای! این آخر هفته طولانی مجازی جشنواره را به شما دسترسی به ویژه قسمت های پخش زنده س و و گوش دادن احزاب توسط برخی از غلاف از جمله هاو روایات قومی Storyboundو LeVar Burton می خواند. همه خالص درآمد حاصل از این رویداد را به GiveDirectly غیر انتفاعی ارائه کمک به خانواده های آسیب پذیر در مناطق آسیب دیده ترین COVID-19.

یکشنبه

فیلم

مجازی در حال حرکت تاریخچه V – کمدی امداد
اگر شما فقط در مورد هر کس دیگری در این سیاره نیاز به کمی سبک سری لحن به حرکت تصویر حفظ Puget صدا را از محلی بایگانی گنجینه های از ’90s نوستالژی به فیلم bloopers, عجیب و غریب, آگهی های بازرگانی از سال گذشته است.

GEEK

من حفاری دایناسور: دینو محیط
جوان تازه دیرینه شناسان و خود را نگهبان می تواند مجموعه ای را در یک شکار روبنده به ماقبل تاریخ کشف گیاهان; را سرد دینو صنایع دستی و یادگیری در مورد فسیل در Q&A با دکتر کارولین Strömberg.

موسیقی

یکشنبه با کلینتون Fearon
جامائیکا متولد مستقر در سیاتل رگی افسانه کلینتون Fearon (از بوگی Brown Band) انجام خواهد شد آهنگ ها live on Facebook.

Pegasus برای رفتن! مجازی جشنواره موسیقی
در باین بریدج ایسلند کافه را دوست دارد به میزبان موسیقی زنده در عمل به آن فروشگاه, اما در حال حاضر آنها همه چیز را آنلاین. دم خود را از یک جام و لحن در برای برخی از به طور منظم اجرا در Facebook Live.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im