42 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: ژوئن 5-7, 2020

طیف رقص تئاتر 2017 قطعه شات در حال حرکت در پاسخ به این سابقه ای طولانی از خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید. آن را در دسترس برای تماشای کامل در یوتیوب. طیف رقص تئاتر از طریق Facebook

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش این آخر هفته ؟ ما مقاومت & همبستگی راهنمای بسیاری از اطلاعات در راه حوادث (مانند یک راهپیمایی با پزشکان برای عدالت این شنبه) مطالعه, مواد, راه هایی برای کمک به عدالت اجتماعی و علل و منابع برای معترضین ، ما همچنین گرد میدارد ما را برای فیلم به تماشای در خانه که شامل چند فیلم برجسته سیاه و سفید زندگی می کند و حرکات و همچنین به عنوان یک راهنمای برای حمایت از سیاه و سفید هنرمندان موسیقی در سیاتل. اگر شما به دنبال گزینه های بیشتری را برای همه چیز برای انجام این آخر هفته پایین را نگاه کنید برای ما میدارد مجازی اتفاقات در هر نوع از فینی غرور رنگین کمان هاپ به MoPOP را سیاتل غرور کشیدن نشان می دهد و از یک زندگی ماده کنسرت با Parisalexa به یوتیوب مراسم فارغ التحصیلی شامل کروبی, Condoleezza Rice و Beyoncé. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و تقویم است.


پرش به: Black Voices | #BlackLivesMatter تظاهرات | غرور ماه رویدادها | سایر رویدادها


سیاه, صدای

جامعه

عزیز کلاس 2020
یوتیوب میزبانی مجازی مراسم فارغ التحصیلی کلاس 2020 شامل شروع آدرس از باراک و میشل اوباما و وزیر امور خارجه سابق Condoleezza Rice, به علاوه اجرای زنده از نام اصلی مانند BTS, لیدی گاگا و بیانسه.
شنبه

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی ساعت خوشحال خواهد داد دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. این هفته لحن به گوش چگونه شاعر عمده جکسون (رول عمیق پوچ مرد) و نویسنده اد Pavlić (اجازه دهید آن را شکست خواهد بود) در حال پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا.
جمعه

موسیقی

همه Blues ارائه استفانی آن Johnson
تاکوما-تربیت R&B/soul هنرمند استفانی آن جانسون (که برجسته بود در سال 2013 فصل The Voice) انجام خواهد شد یک زندگی انفرادی در مجموعه KNKX عمومی رادیو نمایش تمام Blues.
جمعه

2(06) شکستن
به افتخار, سیاه, موسیقی, ماه, مرکزی, منطقه, سیاه, هنرهای فضای Na Wa Wari ارائه هفت-قسمت سری قرار می دهد که چرخش (این را تبدیل به یک جناس در لحظات صرف) در livestreamed DJ جلسات شما ممکن است دیده می شود در Instagram صفحات از هنرمندان مانند Questlove و DJ D-خوب به تازگی. هر هفته محلی هیپ هاپ علاقه مندان سکس اسکات را دو جفت غربی اقیانوس آرام هیپ هاپ, دی جی و وظیفه آنها را با چرخش یک دهه-مجموعه خاص از سال 1980 تا به امروز. این نسخه تمرکز بر روی زنان در هیپ-هاپ.
شنبه

مارشال هیو و اریک Blu مارتین
این نسخه از کار از خانه سیاتل livestreamed موسیقی سری از ویژگی های مارشال هیو (خواننده گروه محلی فانک/hip-hop گروه مارشال قانون) و اریک Blu مارتین (اریک Blu & روح Revue).
جمعه

Parisalexa
در سال 2018 سابق غریبه کارمند کهربا Cortes نوشت: “در تنها 19, Parisalexa در حال حاضر پیچیده صدا و لغو احکام صادره ی عملکرد بسیاری از نوازندگان دو برابر سن او. او راه اندازی ساده است—صفحه کلید صوتی, حلقه, شاید یک گیتار—اما اثر قابل توجه است. و ارزش آن را در گوش دادن به هر مسحورکننده کلمه (که برخی از او باعث می شود تا در نقطه ای).” او را برای پیوستن به یک livestreamed مجموعه در شهد مجازی مرحله. همه کمک های مالی بهره مند شوند Black Lives Matter سیاتل-King County است.
جمعه

یکشنبه با کلینتون Fearon #5
جامائیکا متولد مستقر در سیاتل رگی افسانه کلینتون Fearon (از بوگی Brown Band) انجام خواهد شد آهنگ ها live on Facebook.
یکشنبه

عملکرد

شات
طیف رقص تئاتر 2017 قطعه شات آغاز می شود با خواندن نام غیر مسلح سیاه آمریکایی که اخیرا به قتل رسیده در سراسر کشور است. به عنوان رقص/اجرای تئاتر در ادامه تصاویر و ویدئوها از خشونت پلیس پیش بینی شده بیش از رقصندگان. تماشای آن را به طور کامل در یوتیوب.
دوشنبه-یکشنبه

خوانش & مذاکرات

دکتر بورلی تاتوم (برنامه تکراری پخش کردن)
تاون هال خواهد برنامه تکراری پخش کردن یک 2017 صحبت با بورلی Tatum, معروف, نویسنده بر تبعیض نژادی و نژاد است که در آن او صحبت می کند در مورد روش های ادغام و ارتباطات در سراسر نژادی و قومی مرزهای.
شنبه

Kronda: بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقه (برنامه تکراری پخش کردن)
بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد نژاد—برک آوت کتاب توسط Seattle-بر اساس نویسنده و سخنران و ظهور اجتماعی-آیکون های رسانه های kronda—ارائه می دهد یک, تازه, مهربان, اغلب شوخ رویکرد به کمک ما باید مولد گفتگو در مورد مسابقه و حرکت این دوران آشفته. نقاشی از یک به خوبی از تجربه شخصی به عنوان یک زن سیاه و سفید عمیق و صمیمی روابط به صورت Oluo متمایز خودش را به عنوان یک relatable و در عین حال ظریف مفسر در یک موضوع است که بسیاری از دیگران تلاش کرده اند کمتر با موفقیت به در. آشکار است که او می داند که او نظریه اما او دریافت نمی کند فرو رفته در بحث علمی به جای ارائه واضح حکایات از زندگی در خط مقدم و همچنین توصیه های عملی است که هر دو دیرین دانش آموزان از مسابقه در امریکا و همچنین تازه واردان به میدان را پیدا خواهد کرد مفید است. DEEPA BHANDARU
جمعه

جک استراو خواندن سری
24 سالانه جک استراو خواندن سری برگزار خواهد شد در Facebook Live, شروع امشب و پایدار از طریق پایان ماه ژوئن. گرفتن هفتگی قرائت شعر و نثر داستانی و خلاق غیرداستانی از سال 2020 جک استراو نویسندگان (لگد زدن این آخر هفته با Maisha بانک منسون Elaina الیس Wryly T. McCutchen و Ebo بارتون) به میزبانی سابق سیاتل مدنی شاعر Anastacia-Reneé.
جمعه

می دانم که رای خود را: آیا دموکراسی در آمریکا ؟
Gennette Cordova, موسس غیر انتفاعی لورن خانه (یک سازمان متمرکز بر “توانمند سازی زنان از طریق هنر فعالیت و بشر دوستی”) را به بحث در واقعیت از رای دهندگان سرکوب چگونه به تصمیم گیری آگاهانه در مورد نامزدها و دیگر موضوعات مرتبط با فعلی ما دموکراسی است. به میزبانی شمال غربی آفریقا آمریکا موزه.
شنبه

مایکل بنت: چیزهایی که سفید مردم ناراحت کننده
سابق غریبه editor-in-chief Tricia رومانو به نام مایکل بنت “بهترین Seahawk” و دلیل خوب است. در علاوه بر این به یک سوپر باول قهرمان سه Pro کاسه و یکی از بهترین دفاعی به پایان می رسد در کشور, مایکل بنت صدای قدرتمند در زندگی مهم جنبش و همچنین گاییدن, خنده دار فرد است. (به یاد داشته باشید که زمان او به سرقت برده یک پلیس و دوچرخه سوار در اطراف آن CenturyLink ورزشگاه به جشن برنده 2015 NFC قهرمانی?) در خاطرات چیزهایی است که مردم سفید ناراحت کننده, co-نوشته شده توسط دیو Zirin بنت بازگو مسیر است که به رهبری او را به جایی که او در حال حاضر و گاهی افکار خود را در مورد نژادی پویایی در کشور است. هر چند این عنوان به نظر می رسد مقابله او می داند آنچه که او انجام با آن. “من معتقدم که شما باید ناراحت کننده به تبدیل شدن به راحتی با افراد مختلف گفت:” لوئیس نم در لاهور ، غنی اسمیت
یکشنبه

فیزیکی فاصله صمیمی مکالمات
این نسخه ویژه از مکالمه مجازی سری فیزیکی فاصله صمیمی گفتگو با طراح رقص محلی/رقصنده/متصدی دنی erp pmi را کشف بسیج سیاه صداها و روش های سازماندهی. نمایندگان از زندگی ماده سیاتل-King County ملحق خواهد شد.
یکشنبه

تلویزیون

با هم آمدن: ایستاده به نژاد پرستی
سی ان ان و خیابان کنجد برگزار خواهد شد با تمرکز بر خانواده مجازی تاون هال شامل بحث در نژادپرستی اخیر در سراسر کشور تظاهرات و استقبال از تنوع است.
شنبه

موضوعات مسابقه – آمریکا در بحران
KCTS را چشم پوشیدن خود را به طور منظم برنامه به هوا ویژه PBS NewsHour برنامه های متمرکز بر خشونت پلیس و عمیق و سیستماتیک نژادی و نابرابری در اقتصاد آمریکا و آموزش و پرورش, عدالت کیفری مسکن و سیستم بهداشت و درمان به خصوص در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
جمعه

#BLACKLIVESMATTER تظاهرات

پزشکان برای عدالت مارس
بهداشت و درمان کارگران و طرفداران خواهد مارس از اولین تپه به مرکز شهر سیاتل به تقاضای پایان دادن به خشونت های پلیس علیه جوامع به حاشیه رانده شده و معترضین; هدایت وجوه حاصل از اجرای قانون نسبت به آسیب-برنامه های پیشگیری و افزایش پلیس پاسخگویی.
روز شنبه (اول هیل)

اورت می ایستد در برابر نژاد پرستی
اورت متحدان می توانید جمع آوری و با خود ضد نژادپرستانه علائم در برادوی بین اورت خیابان و 22 سنت
جمعه (اورت)

دریافت به زانو خود را خاموش گردن ما: تجمع & آموزش در
ایستاده با جامعه سیاه و سفید در سیاتل و فراتر از آن در این تجمع و آموزش در سازمان Africatown سیاتل.
جمعه (منطقه مرکزی)

برگ افرا پارک اعتراض
را noisemakers به یک تجمع برای زندگی در برگ افرا.
جمعه (برگ افرا)

مارس برای زندگی
این راهپیمایی را از غرب سیاتل دریاسالار اتصال در اتصال آلاسکا در همبستگی با زندگی مهم است.
شنبه (غرب سیاتل)

موکیلتئو تظاهرات مسالمت آمیز
جوانان رهبران شمال ایستاده در راس این تظاهرات همبستگی در موکیلتئو کتابخانه.
یکشنبه (موکیلتئو)

صلح آمیز Black Lives Matter اعتراض #JusticeForGeorge
معترضین خواهد مارس از دانشگاه Puget Sound Fieldhouse به رایت پارک که در آن آنها برگزاری یک تظاهرات مسالمت آمیز به افتخار جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس.
یکشنبه (تاکوما)

تظاهرات مسالمت آمیز تجلیل سیاه و سفید زندگی می کند از دست داد
Black Lives Matter – خط ساحلی میزبان یک همبستگی اعتراض در کرمولل پارک. کسانی که نگران سلامت عمومی می توانید پیوستن به یک ماشین رژه شروع در 12:30 pm.
شنبه (Shoreline)

تجمع برای زندگی در شمال سیاتل
این تظاهرات مسالمت آمیز با هدف به چالش کشیدن ساکنان شمال سیاتل به نگه داشتن خود را در حوزه پاسخگو برای مرگ Charleena Lyles یک زن به قتل رسیده توسط یک SPD افسر در شن و ماسه نقطه محله در سال 2017 زمانی که او برای کمک به نام گزارش یک اقدام به سرقت. این سازمان خواستار توزیع بودجه اختصاص داده شده به SPD به جامعه مبتنی بر برنامه های بهداشت و ایمنی و ختم محاکمه معترضان.
شنبه (شن و ماسه نقطه)

راونا رالی & اعتراض
Denizens از راونا تجمع برای زندگی در امتداد NE 65 Ave شروع در 65 و 25th Ave NE.
جمعه (راونا)

ما می خواهیم به زندگی می کنند: مارس برای سیاه و سفید زندگی می کند و برای پایان دادن به خشونت
این جنوب سیاتل مارس شروع اتللو پارک و پایان دادن به در راینر, ساحل, Safeway تشویق معترضان به لباس سیاه و سفید برای حمایت از پایان نژادپرستانه و خشونت پلیس.
یکشنبه (چراغ تپه)

غرور ماه رویدادها

غرور رنگین کمان هاپ
هشتم-سالانه PhinneyWood غرور رنگین کمان هاپ نمی تواند میزبان معمول آن جشن, اما مغازه های همراه گرینوود خیابان خواهد خود را تزئین پنجره ها و پیاده رو با رنگین کمان برای جشن فراگیر. خانواده ها نیز می تواند به جلو نگاه به مجازی storytimes با گرین کتابخانه کشیدن نشان می دهد با کوکی طراحی لباس و دیگر چنین سرگرم کننده است.
شنبه

سنگ برای غرور 2020 – در نسخه خانگی
نوازندگان محلی و کشیدن نوازندگان مانند جک Mozie سارا gourmet delights, Aleksa مانیل Gaysha ساله Latinrose و دیگران انجام خواهد شد آنلاین زنده به افتخار غرور ماه.
یکشنبه

رویدادهای دیگر

جامعه

Auktion 2.0
این آخر هفته که آخرین شانس خود را برای دریافت در در ملی نوردیک موزه مجازی حراج که ویژگی های تجربه مبتنی بر حراج بسته های که شما می تواند به جلو نگاه به استفاده از هنگامی که آن را امن برای بیرون رفتن به جهان مانند نرمال دوباره.
جمعه-شنبه

فیلم

مجازی در حال حرکت تاریخ یازدهم – Sticky ریختن سندرم قسمت 1
این هفته قسط تصویر متحرک حفظ Puget صدا آرشیوی تصویری سری از ویژگی های آموزشی تصویری در مورد چسبنده ریختن یکی از آلودگی وابستگی است که می تواند معمولا رخ مغناطیسی رسانه های صوتی و تصویری و نوار. با الهام از NWFF در حال حاضر جریان دید من به انتظارنشسته بودند با سند چشم انداز: 1990s, آسیایی, آمریکایی, فیلم و ویدئو, ویدئو با تمرکز بر محتوای ایجاد شده توسط و در مورد آمریکایی های آسیایی تبار در شمال غربی اقیانوس آرام.
یکشنبه

ما یکی: جهانی جشنواره فیلم
نیویورک ترایبکا شرکت را نشان می دهد انتخاب از جشنواره های فیلم در سراسر جهان—از جمله جشنواره ساندنس و جشنواره بین المللی فیلم تورنتو—YouTube. آنها همچنین نشان می دهد کمدی و اجرای میزگرد مانند گفتگو با جان آب و آلبرت سرا در روز یکشنبه. رایگان است اما می دانم که همه کمک های مالی خواهد شد با توجه به سازمان بهداشت جهانی COVID-19 امداد بودجه.
دوشنبه-یکشنبه

موسیقی

گوش رس, جاز, زندگی می کنند, در انجمن: فرانچسکو Crosara سه نفر
التقاطی پیانیست فرانچسکو Crosara و سه نفر (Farko Dosumov در باس الکتریکی و D’Vonne Lewis (درامز)) را مجازی مرحله.
شنبه

شهد مجازی سری کنسرت: این Hasslers & Navid الیوت
Americana/alt-کشور گروه Hasslers بازی خواهد کرد بلوزی, lovelorn آهنگ ها با پشتیبانی از محلی خواننده ترانه سرا نوید الیوت.
شنبه

انتخاب از Rachmaninov Symphony No. 2
Rachmaninov موسیقی به طور کلی باعث می شود مخاطبان به ذوب شدن به sopping گودال کوچک آب از خود احساسات و دوم سمفونی است که هیچ تفاوتی در این زمینه است. تمام چیزی که بنفش رنگی croon آواز در رشته ها و نالان woodwinds و اگر شما فقط می توانید اجازه دهید خود را به نشستن در صندلی خود را, اجازه دهید چشمان خود را نرم کردن به صورت کمی و فکر می کنم از یکی که دور و سپس ارکستر سمفونیک سیاتل انجام شده در این برنامه توسط جیمز Feddeck منجر خواهد شد شما را آرام مسیر آبرنگ خاطرات. تکان دهنده آخر, اما, شما تکان خوردن شما را به حال حاضر به طور کامل احساس تجدید. در کنار این احساسی خیال یکی از سمفونی باس کلارینت, بازیکنان, Angelique Poteat حاضر خواهد شد جدید cello concerto با الهام از اطراف شمال غربی اقیانوس آرام. غنی اسمیت
شنبه-یکشنبه

Sturgill سیمپسون زنده از Ryman سالن
Alt-کشور سوپراستار Sturgill سیمپسون انجام خواهد شد یک ساعته مجموعه ای از نشویل در غیر این صورت خالی Ryman سالن.
جمعه

Tekla واترفیلد & Jeff Fielder
سیاتل-بر اساس خواننده و ترانه سرا Tekla واترفیلد بازی خواهد کرد او indie folk آهنگ زنده در اینترنت در کنار شوهرش جف صحرا نورد.
جمعه

خارج

ماه کامل
چهره ماه خواهد نورانی در طرف مقابل از زمین به خورشید است. سرگرم کننده واقعیت: برخی از قبایل بومی آمریکایی به نام ماه ژوئن ماه کامل توت فرنگی, ماه, چرا که آن نشانه زمان از سال به جمع آوری رسیدن میوه.
جمعه

Washington State Parks روز رایگان
Washington State Parks رایگان خواهد بود برای ورود به ملی مسیرهای پیاده روی در روز است. لطفا احتیاطی مناسب و آیا جمعیت پارک.
شنبه

عملکرد

Pacific Northwest Ballet جریان سری
Pacific Northwest Ballet تا به حال به لغو چند پیش بینی عملکرد این فصل با توجه به COVID-19 از جمله Alejandro silhouette luxury را یک هزار قطعه. در حال حاضر این شرکت با انتشار لباس تمرینات نشان می دهد (و به دنبال آن س و) خود را در Facebook و YouTube کانال در یک سری است که در گذشته از طریق پایان ماه ژوئن. این آخر هفته را در انتظار در ایستگاهثبت شده در آخر لباس تمرین در سپتامبر 2013. (آن را می مانم قابل مشاهده از طریق روز.)
دوشنبه-یکشنبه

خوانش & مذاکرات

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘نخست از خانم ژان برودی’
نخست از خانم ژان برودی یک داستان فریبنده از خیانت. کتابخانه مدرن لیست آن را به عنوان یکی از 100 بهترین رمان قرن 20. آن را در نهایت به یک فیلم با بازی مگی اسمیت که برنده بهترین بازیگر زن اسکار برای بازی Miss Jean Brodie. در پایان چهار هفته ما را به تماشای فیلم با هم و مقایسه آن با کتاب است. من فقط تدریس نخست از خانم ژان برودی به عنوان یک کتاب-باشگاه کلاس در Hugo خانه طی چهار هفته گذشته زمستان و واقعا خوب پیش رفت همه دانش آموزان عاشق کتاب و یکی از آنها شگفت آور بود, پرفروشترین رمان ماریا سمپل که گفت: پس از آن: “کریستوفر شور و بینش چپ من نزدیک delirious با یک هیجان و خوش بینی من از انجام به همه من خواندن و نوشتن است.” من عاشق تدریس این کلاس بسیار, و من می خواهم به آن را در دسترس به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است پس از من ارائه آن در کسری از هزینه مشابه کلاس در جای دیگر و (درست مثل ما سکوت-خواندن حزب) در مقیاس کشویی. پرداخت آنچه شما می توانید. کریستوفر FRIZZELLE
شنبه

Tasveer باشگاه کتاب
محلی جنوب آسیا سازمان هنرهای Tasveer میزبان اولین-همیشه مجازی باشگاه کتاب لگد زدن با بحث وزارت بیشترین شادی توسط همچون آرونداتی روی (که همچنین نوشت: خدای چیزهای کوچک).
یکشنبه

هنرهای تجسمی

artsavesme.org راه اندازی وب سایت
رویداد محلی تولید کنندگان یکی از حلقه (اصلی سازمان از Bumbershoot) را راه اندازی وب سایت جدید خود را در نمایشگاه کار توسط هنرمندان محلی به معنای امید را در میان COVID-19.
دوشنبه-یکشنبه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de