40 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این هفته: جولای 20-23, 2020

در حافظه از اواخر فعال حقوق مدنی و گرجستان congressman John Lewis, که, گذشت, گذشته, جمعه, indie در تئاتر مانند SIFF و غرب, فیلم, فروم هستند از جمله ضبط Q&A بین لوئیس و اپرا وینفری با خود را آنلاین نمایش فیلم مستند خوب مشکل.

یک هفته جدید در فاز 2 به معنی یک کیسه مخلوط از حوادث اتفاق می افتد عملا در فرد (اصلاح شده به جای فیزیکی فاصله البته) و گاهی ترکیبی از هر دو. ما اینجا هستیم تا به شما از طریق ما تراکم بالا در هر نوع از صحبت با Ibram X. Kendi به یک شب با کاریکاتوریست Adrian Tomine و از خروجی گیاهخوار دیجیتال وگان Mini در بازار به یک سگ کوچولو تاریخ شب در وودینویل. علاوه بر چک کردن راهنماهای ما برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و هنرمندان در سیاتل آموزش خود را از طریق ضد نژادپرستی منابع و کمک به عدالت اجتماعی باعث می شود. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل جریان رویدادهای تقویم و ما مقاومت & همبستگی تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین های محلی مجازی رویدادهای این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

BLT Pop-Up
توقف شمال کاپیتول هیل کافه کلاسیک BLT از محلی ساندویچ pop-up از دوستان یک دوست دانستن است که درآمد حاصل خواهد شد سود جامد زمین واشنگتن یک سازمان اختصاص داده شده به مبارزه با فقر است. وجود دارد می تواند گزینه های گیاهی و فاقد گلوتن مردم بیش از حد.
هری غذاهای خوب (کاپیتول هیل)

موسیقی

Mi Casa Es Su Casa
به تازگی شکل گرفته Orquesta غربی (چتر سازمان برای توسعه رشته های بالارد مدنی ارکستر و آبشار انجام) را برجسته Latinx موسیقی کلاسیک هنرمندان از سیاتل, مکزیک, کلمبیا و نیویورک.

تظاهرات & مقاومت

اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند | یک بعد از عمل
در همبستگی با جنبش کارگری Black Lives Matter سیاتل-King County منجر خواهد شد یک #StrikeforBlackLives که مردم را تشویق به کمک به مبارزه برای عدالت نژادی با آنلاین اقدام مستقیم اقلام است. بررسی اجتماعی در هر ساعت برای راه های جدید برای کمک به.

اعتصاب جمعی و عدالت
پیوستن فعالین از ذهن و ماده Eastside 4 سیاه زندگی و پال خواستار قطع بودجه دولت SPD برای یک رالی در پیشگام مربع خواستار نژادی, آب و هوا و اقتصادی کارگر و عدالت اجتماعی برای همه.
Occidental پارک (پایونیر مربع)

خوانش & مذاکرات

Ibram X. Kendi
شب گفتگو با نویسنده تحسین ملی کتاب برنده جایزه مهر از شروع: تاریخ قطعی ایده های نژادپرستانه در آمریکابحث در مورد آخرین, انتشار, چگونه به یک زاد نژادپرستیمیزبانی توسط دکتر شارلین M. Dukes.

شنبه

جامعه

هر پنگوئن در جهان
حیات وحش عکاس و نویسنده چارلز برگمن به شما معرفی به 18 گونه از پنگوئن ها زندگی می کنند که در سراسر نیمکره جنوبی که به او شده است مستند برای 20 سال گذشته از کار خود را.

تاریخ و سیاست, سیاه, مو و زیبایی
در کتاب جدید خود انجام کسب و کار با زیباییجامعه شناس Adia هاروی Wingfield بررسی سالن مو—یکی از سریعترین رشد کسب و کار محبوب مالکیت و اجرا توسط زنان است. عضویت خود را به صورت مجازی صحبت با محلی سیاه هنرهای فضای Na Wa Wari.

Nu ماه جشن
این آموزش در جامعه مراقبت, مواد غذایی, عدالت و سیاتل تاریخچه خشونت پلیس را همزمان با ماه جدید. مردم محلی مانند Talaya., گابریل Teodros, Dadabassed, نیکی, Skye, دیور, KO Nikkita, Rell رایگان Kaila deshawn می DJ Pax, Ebo بارتون و بن Yisrael خواهد داد اجرای زنده.
MLK پارک یادبود (کوه بیکر)

مواد غذایی و نوشیدنی

Belltown کوکتل و Macarons شب
این unapologetically kitsch کوکتل نقطه خواهد خوش آمدید مهمان به اندک اندک خوردن در بادام و توت فرنگی و کرم ایرلندی macarons زوج با اهل تفریح و بازی libations. رزرو ملزم به عنوان صندلی محدود است.
Snowy River (Belltown)

پنج شنبه آخر هفته Pop-Up با گرزن Latinx خیابان غذایی
رزرو غذا برای بایگانی اطلاعات و یا محدود, هوای آزاد, شام خوردن در از این محلی Latinx جمعی که پاپ آپ در لیک استیونس برای یک روز از غذا و موسیقی زنده.
سنبه (لیک استیونس)

GEEK

مریخ سطح اکتشاف ها: گذشته, حال, آینده
سابق ناسا منجر مهندس کریس Voorhees منجر خواهد شد و این مجازی علم در شهرستان که در آن شما باید یاد بگیرند که در مورد ناسا اولین فرود موفقیت آمیز بر روی مریخ در سال 1976 و اهمیت بعد-به-بیا مسیریاب فضاپیما که “تغییر بازی برای اکتشاف مریخ و راه اندازی برنامه های ما امروز می دانیم.”

موسیقی

زندگی در KEXP از خانه: Buscabulla
شوهر و همسر, indie در, پاپ duo Buscabulla را بازی آهنگ از آخرین آلبوم خود را Regresaکه بیانگر این زن و شوهر را تجربه حرکت از New York, به هنگام تولد در کشور پورتوریکو پس از این جزیره ویران شد توسط طوفان در سال 2017.

خوانش & مذاکرات

این Cloven by Garth استین
نویسنده از هنر مسابقه در باران است که با اولین نسخه از رمان گرافیکی سری illustrated by Northwest طنز هنرمند متی Southworth. یادگیری در مورد زندگی و زمان از آن شخصیت های اصلاح شده ژنتیکی ارگانیسم انسان جیمز تاکر در این مجازی زنده خواندن و مکالمه تعدیل پل ثابت است.

هنرهای تجسمی

باربارا ارل توماس در جغرافیای بی گناهی
در پیش بینی از باربارا ارل توماس افتتاحیه نمایشگاه در ماه نوامبر در موزه هنر سیاتل هنرمند را ارزیابی کار خود را در زمینه های بهداشتی و اجتماعی-عدالت بحران از سال گذشته است. او خواهید بود پیوست در گفتگو با Catharina Manchanda سام جان و مری شرلی متصدی مدرن و هنر معاصر است.

جمعه

جامعه

تالار شب تاریخ
احساس صرف برخی از وقت با کیفیت با شما اهسته ناپدید شونده خارج از خانه خود را ؟ کل فروشگاه پت و سیاتل Barkery کامیون ارسال خواهد شد تا در وودینویل برای یک شب از رفتار.
Zeeks پیتزا (وودین)

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

فیلم

سینمای آلمان در حال حاضر!: ماریا Speth 9 زندگی
جوانان بی خانمان به اشتراک گذاری داستان های خود را در این مستند از 9 زندگی و برلین فیلمساز ماریا Speth غربالگری به عنوان بخشی از گوته Pop-Up سری فیلم است.

مواد غذایی و نوشیدنی

همه شما می توانید EEEEEATSCON هفته 1: بزرگ بیگل & Lox بحث
نیویورک موسسه اهل & دختران خواهد با وضع قانون در چه چیزی باعث می شود یک نان شیرینی حلقوی (و پس از آن تاسیس شده است چه چیزی باعث می شود یک نان شیرینی حلقوی با lox) در قسط اول از این مجازی نسخه از شیفتگی سالانه جشنواره غذا.

GEEK

افلاک نما مجازی: مریخ سیاره تور
به عنوان ناسا آماده برای راه اندازی یک موشک جدید به مریخ وانمود شما یک فضانورد و کاوش منظومه شمسی تقریبا جایی که شما کشف ناسا اعزامی از سال گذشته است.

موسیقی

Verzuz: DMX مقابل Snoop Dogg
آن بوده است چندی پس از آخرین Verzuz نبرد به طور جدی به تصرف خود در اینترنت توجه و تخیل است. راستش اگر همه درگیر کرده بود تصمیم به تعطیل همه را بعد از جیل اسکات + Erykah Badu پیروزی تیم (ترک آن را به آنها را به نوبه خود یک نبرد را به یک جلسه درمان) هیچ کس را شگفت زده شده اند. اما در حال حاضر یک جنگ است که به نظر می رسد مانند آن را ممکن است کاملا یک طرفه امر در عمو Snoop به نفع است در دفتر ثبت دعاوی حقوقی و حتی اگر DMX پایین می رود او را به رفتن به پایین پارس به عنوان با صدای بلند به عنوان او می تواند. به علاوه داستان هر دو این افراد ممکن است به دلیل به اندازه کافی برای سوار کردن هر چه (اجتناب ناپذیر) مشکلات فنی ممکن است رخ دهد.

تظاهرات & مقاومت

پادشاه شهرستان شورای قانون و عدالت جلسه کمیته تماس
در حافظه از MiChance Dunlap-gittens می یک سیاتل نوجوان و مشتاق قانون بود که دانش آموز کشته شده توسط King County نمایندگان در سال 2017, جوانان حقوق فرمان شما را دعوت به تماس در طول King County شورای قانون و عدالت جلسه کمیته خواستار حقوق قانونی برای افراد جوان نگه داشتن در ذهن است که پلیس به طور نامتناسبی هدف جوانان از رنگ—72 درصد از جوانان تحت تعقیب در شاه شهرستان در سال 2019 شد BIPOC.

خوانش & مذاکرات

آدریان Tomine در گفتگو با Randall Park
غنی اسمیت نوشته شده است: “اگر شما صرف بیشتر از زندگی خود را تثبیت خود را در شکست به جای موفقیت های خود را و اگر شما نگه داشتن کینه عمیق تر و طولانی تر از خود را ماندگار ترین را دوست دارد پس آیا به نفع خودتان و انتخاب کنید تا Adrian Tomine جدید طنز تنهایی از راه دور کاریکاتوریست.” پاول کتاب برگزار خواهد شد Tomine در (مجازی) گفتگو با بازیگر/نویسنده/کارگردان Randall Park.

چهار شنبه-پنج شنبه

GEEK

Comic-Con @ صفحه اصلی
مکه از همه تجارت به سرزمین موعود از پاپ-فرهنگ دین کنوانسیون است که یک بار در مورد طنز-کتاب و در حال حاضر فقط مرتب کردن بر اساس مانند یک غول جشنواره برای بازاریابی علائم و تبلیغات هنردوستان رفتن آنلاین برای سال 2020 چرا که حتی زمانی که وجود دارد نبود یک بیماری همه گیر در فشردن 100k مردم به سان دیگو مرکز کنوانسیون بود به کمی بیش از حد در شرایط ازدحام و نیز نفرت انگیز جوانه کارخانه. بنابراین در حال حاضر اگر شما می خواهید به تماشای پانل, watch تریلر, تماشای مردم معرفی چیزهای جدید را برای شما به خرید است که شما نمی توانید خرید نشده است اما شما هیجان زده و واکنش های تصویری در حال حاضر Comic-Con @ Home است که پنج روز مستقیم که به طور منظم Comic-Con اما در تلویزیون خود را به جای! تمام پانل های در دسترس خواهد بود در Comic-Con کانال یوتیوب و رفتن وجود دارد به حدود 350 از آنها گسترش بیش از این رویداد.

پنج شنبه

کمدی

هنری چو
“پاک تور کمدی” آمدن به این جا باشگاه کمدی امکانات ایستاده از یک کره ای-آمریکایی مطرح شده در جنوب به همین دلیل است که او جف Foxworthy بیل Engvall و Larry the Cable Guy به عنوان مهمانان ویژه در Comedy Central ویژه آنچه که به کلیک بر روی’ سر و صدا ؟ چو پشتیبانی می شود در این تور با هارون وبر.

جامعه

قبل از سیاتل یک شهرستان: پانل بحث و گفتگو
چه سیاتل پیشگامان Doc و کاترین مینارد را وارد کنید زمانی که آنها فرود آمد در واشنگتن خاک در 1850s? این مجازی پانل بحث را طرح اولیه سیاسی بازیکنان رابطه بین استعمار مهاجران و جوامع بومی و دیگر از جنبه های مهم زندگی در سیاتل قبل از سیاتل سیاتل.

كوهنوردان 2020 جشن و سرور مجازی
عمومی, سازمان حمایت از كوهنوردان خود را نگه دارد بزرگترین جمع آوری کمک از سال زندگی در یوتیوب که در آن شما قادر خواهید بود به پیشنهاد زنده اقلام حراج شنیدن سخنرانی اظهارات, و برای اولین بار به شنیدن اعلام ویژه در پایان.

مواد غذایی و نوشیدنی

خروجی گیاهخوار دیجیتال وگان مینی بازار
گیاهی و مردم از سیاتل: خروجی گیاهخوار راه اندازی کرده است یک بازار آنلاین پر به صورت محلی ساخته شده حیوانات-محصول-رایگان مواد غذایی که شما می توانید سفارش از راه دور در قیمت با تخفیف و انتخاب کنید تا در فرد است.

فیلم

پانل: Gilda شپرد و Elliat Graney-Saucke
Documentarians دکتر گیلدا شپرد و Elliat Graney-Saucke را مورد بحث شپرد فیلم جدید پس از من پایین بوده است و Graney-Saucke را پسران در داخلکه هر دو برجسته افراد نهفته تقاطع حبس نژادی ظلم و ستم و فقر و اعتیاد.

موسیقی

عرشه می خواهم از #5 Dreamin’ & Streamin’ w/ Milk & Honey, Tek جونز
آنلاین redux از میمون انبار پشت بام DJ سری ادامه خواهد داد و با یک شب مجموعه ای از شیر و عسل, نام اورت Leftside و Zeebo به علاوه Tek جونز.

HDLSC ارائه: Whalien
بلینگهام جم-راک Whalien را انجام آنچه آنها بهترین—جام جم سنگ در بالا شیرجه مجازی مرحله. کمک های مالی خواهد شد به نفع غرب, جامعه وثیقه صندوق.

Mt. شادی
مشهد-تربیت LA-بر اساس گروه راک Mt. شادی را به ارمغان خواهد آورد دو livestreamed نشان می دهد به NoonChorus.

Nick Cave
یک جریان غربالگری زنده 2019 عملکرد از مشهور استرالیا singer/songwriter, نویسنده, فیلمنامه, آهنگساز و بازیگر Nick Cave, شات توسط رابی رایان در کاخ الکساندرا در لندن است.

عملکرد

یک پیچ در پیچ درمان به من دست نرم: عملکرد مایا ویوس
هنرمند چند رشته ای مایا ویوس و محلی سیاه هنرهای فضای Na Wa Wari ارائه یک عملکرد خاص که در آن “خوراک ویدئویی زنده و عمد صحبت در حالی که مانور از طریق تعلق diasporic درمان و نشخوار فکری.”

سیاتل رقص جمعی ارائه پیوسته: پل فاصله
پس از اینکه مجبور به لغو آن, فصل دوم, سیاتل, رقص جمعی راه اندازی پنج آثار جدید به صورت دیجیتال در مرحله ایجاد و فیلم برداری در قرنطینه توسط سیاتل هنری Wurtz. فیلم برتر خواهد شد هر پنج شنبه در ماه جولای بسته بندی با برونو رقو را در فضای بین ما “که به بررسی نشانه های غیرکلامی ما استفاده برای برقراری ارتباط با دیگران در دوران ما تعاملات روزانه” با توجه به غنی اسمیت در هفته آینده. این پنج شنبه به ارمغان می آورد والاتر از آماندا مورگان تفکراتکه “به دنبال خدمت به عنوان یک بیان از امید است که مردم همچنان به فکر می کنم در مورد سیاه و سفید و قهوه ای جوامع و صحبت می کنند تا برای آنها به دنبال به جلو به آینده است.”

خوانش & مذاکرات

Lyanda لین Haupt ارسال & David B. Williams
نویسندگان محلی Lyanda لین haupt ارسال (موتزارت سار) و David B. Williams (سیاتل پیاده روی) ملحق خواهد شد با هم برای بحث در تاریخ طبیعی سیاتل و آن محیط شهری است.

تمام هفته

جامعه

رای دادن در انتخابات مقدماتی
وجود دارد مهم واشنگتن اولیه انتخابات در 4 اوت غریبه و انتخابات هیئت مدیره کنترل شده است دقیق و پر زحمت مصاحبه داوطلبان از طریق زوم برای کمک به شما در پر کردن رای گیری خود را. گرفتن قلم را بخوانید پیشنهادات و مسائل خود را به نزدیکترین صندوق های رای با هدف.

فیلم

برخورد-O-Scope: خاموش ریل
درست مثل دولت های جهان از این نسخه از روانگردان تصویری سری برخورد-O-Scope را از ریل با مجموعه ای از کلیپ های “جایی بین خیالبافانه تصویری سعادت و غم انگیز وتفریحی خودآزمایی (پاپ) فرهنگی اب اورد.”

John Lewis: خوب مشکل
اواخر فعال حقوق مدنی و گرجستان congressman John Lewis مبارزه برای حق رای, کنترل اسلحه بهداشت و درمان اصلاحات و مهاجرت بیش از این دوره از زندگی حرفه ای طولانی خود را. با استفاده از فیلم آرشیوی و مصاحبه از اواخر سال, سحر, پورتر, مستند خوب مشکل بررسی لوئیس دوران کودکی خود را در سال 1957 در دیدار با مارتین لوتر کینگ جونیور و خود را میراث ماندگار بر عدالت اجتماعی جنبش در حال حاضر. پس از غربالگری به پایان می رسد نگه داشتن کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش باز برای ضبط بحث بین لوئیس و اپرا وینفری.

عملکرد

Oedipus پادشاه
بازی خود را* بخش است که یک شرکت تئاتر که همکاران با سازمان های غیر انتفاعی را به محصولات به محروم, “زیر دعوت” جوامع است. برای این ASL-ترکیب اقتباس از Sophocles را Oedipus شاه, شاید یکی از اساسی ترین آثار ادبیات غرب آنها را مرحله به بازی بازی های دیجیتالی.

Saint Joan
با وجود جورج برنارد شاو بران بیخدایی کلاسیک خود تصویر دوشیزه اورلئان تنش او قدرت و شجاعت و ایمان و انسانیت در چهره های سیاسی و مذهبی ظلم و ستم. تاریخ اصلی تولید این صحنه توسط Mathew رایت لغو شد با توجه به COVID-19. این یک تفسیر دیجیتالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara