38 بهترین مجازی, همه چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: مارس 17-19, 2020

بانوی دل شکسته تا به سازماندهی گسترده پخش زنده در حمایت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و سازمان بهداشت جهانی این شنبه. دور تا خود را French bulldogs و جریان یک جهان: با هم در خانه به دیدن اجرای برنامه توسط امثال Billie Eilish, Stephen Colbert و استیوی واندر, به نام چند. حسن هنرمند از طریق Facebook

به حالت آشکار COVID-19 نیروهای ما به تعریف دوباره مفهوم سرگرمی آخر هفته و تعطیلات آخر هفته در کل—به عنوان ما حفظ اجتماعی فاصله. اما به لطف نبوغ هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار در سیاتل و در سراسر جهان وجود دارد تن از وقایع اتفاق می افتد زنده در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر است که امیدوارم شما را به برخی از مقدار مورد نیاز joie د vivre در این زمان دشوار است. ما گرد کرده ام تا بهترین محلی livestreamed حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته (به علاوه چند قابل توجه ملی چیز) کمتر—از آهنگ: تصویری جشنواره شعر به جهان بزرگترین صبحانه و از SPLIFF 2020 به 12 دقیقه حداکثر: 12 چاپ دوم. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و تقویم است.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

کمدی

تریک مبارک ساعت: آزمایش های غیر منتظره
اگر جنبه های زندگی خود را در قرنطینه هستند شروع به احساس بیش از حد قابل پیش بینی لرزش چیزهایی که با یک ساعت-طولانی مخاطبان سوخت happy hour با غیر منتظره محصولات تریک خدمه. موضوع امشب “زوج” که از آثار خوب پس تا improvisers اتفاق می افتد به در جفت زندگی می کنند.

فیلم

‘That Thing You Do’ سازمان دیده بان حزب با شگفتی
تام هنکس یک گنجینه ملی برای بسیاری از دلایل و یکی از shiningest جواهرات در فیلم شناسی او است که چیزی که شماخود کارگردان اولین و یکی از شیرین ترین فیلم در مورد ‘ñ’ راک اند رول تا کنون ساخته شده است. این هم نوع یک معجزه کوچک است که بر خلاف بسیاری از یکی از واقعی-آمار-شگفتی های این فیلم الهام گرفته شده بود, آن را به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است به بیمار از این آهنگ در مرکز آن است. جمعه این باند برگشت هم (Tom Everett Scott, Ethan Embry, Steve Zahn, و Johnathan Schaech) برای تماشای فیلم, و آنها می خواهند شما را به تماشای همراه با آنها و کمک به جمع آوری برخی از وجوه برای MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

GEEK

#BurkeFromHome چیزهای بی اهمیت شب
آزمون دانش خود را از تاریخ طبیعی و فرهنگ مجازی چیزهای بی اهمیت شب به میزبانی معشوق برک موزه. هنگامی که شما ثبت نام آنها برای شما ارسال زوم لینک با اطلاعات به بازی همراه در چیزهای بی اهمیت پلت فرم به نام Kahoot.

یکنوع بازی شبیه لوتو شب در Canlis
هر جمعه شروع این تعطیلات آخر هفته هنگامی که شما سفارش شام کوکتل کیت یا CSA جعبه از Canlis شما دریافت یک کارت یکنوع بازی شبیه لوتو است که اجازه خواهد داد که شما را به رقابت عملا با دیگر Canlis شام برای شانس برای برنده شدن یک CSA جعبه 100 دلار کارت هدیه و دو رول premium کاغذ توالت (دو طبقه کودک).

موسیقی

All4Doras Livestream انواع ساعت Part Deux
محلی boy band باند پوشش All4Doras خواهد شد تا در مرحله, در غیر این صورت خالی سینما مرکزی برای انجام طراحی رقص و سرگرم کننده خوب از NSYNC ویدئوها و MTV کلیپ. نیز وجود خواهد داشت یک Q&A, بخش, پس از آماده شدن سوالات خود را. (شاید شما می خواهم به می دانم که چگونه برای رسیدن به مات راهنمایی از خانه؟)

زندگی می کنند از نور ستاره Coffeehouse: Neil Diamond سرایان
وجود دارد دیگر مراسم تجلیل از نیل دایموند در خارج وجود دارد, اما هیچ کس آنها را با نمایشگری و استعداد که تونی Starlight انجام شده است آن را برای بیش از 20 سال است. تونی شده است, پخش زنده از خانه خود را برای چند هفته اما برگزار کرده است از شکستن مهر و موم در نیل اما امروز ؟ Floodgates باز هستند. شنیدن تونی faves و داستان های پشت سر آنها. او وعده داده است که برخی از آنها حتی ممکن است درست باشد!

شهد مجازی سری کنسرت ارائه: کامل فردا
Bellingham, رگی, سنگ کوارتت کامل فردا را بیش از شهد کانال یوتیوب.

عملکرد

حیوانات قیام زیبایی شکارچیان قرنطینه ساعت قدرت
مصنوعی سه گانه زیبایی شکارچیان خواهد شد بازگشت با یکی دیگر از موسیقی و رقص و انواع کمدی ساعت در Facebook صفحه.

نسخه آوریل از جریان بطری!
این longrunning چرخش بطری انواع نمایش خواهد رفت دیجیتال آوردن sci-fi پیچ و تاب. انتظار شعر از Wryly مناقصه کمدی و داستان سرایی از Tambre Massman, sci-fi موسیقی کشور از رایان آدم چاه یک نمایش عروسکی از Minna لی و شگفتی است.

خوانش & مذاکرات

جو Cirincione و گرچن Hund: آینده ما سیاست هسته ای
اگر شما بخواهید جو Cirincione ایالات متحده آمریکا با سلاح های هسته ای است “نه یک پیروزی بلکه یک فاجعه است.” امنیت ملی متخصص خواهد پیوست دیجیتالی در گفتگو با گرچن Hund, مدیر سابق PNNL مرکز امنیت جهانی برای بحث در ایالات متحده درگیری هسته ای در ایران, کره شمالی و روسیه است.

MoPOP بهار سال 2020 باشگاه کتاب
MoPOP اولین باشگاه کتاب را لگد کردن با ری بردبری را sci-fi کلاسیک مصور مردبه افتخار نویسنده پرکاری تولد 100. اما آن را نمی خواهد فقط یکی بود و معامله انجام می شود—سازمان انتخاب شده اند سه داستان کوتاه به تمرکز بر روی یک سری از همه سنین رویدادهای ماندگار و یک ماه تمام از جمله یک زندگی مجازی بحث (امشب) و یک ساعت یک مبارک توییتر چت و یک فیلم سازمان دیده بان حزب در آینده است.

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی ساعت خوشحال خواهد داد دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. این هفته لحن به گوش چگونه لورا ون دن برگ (سوم Hotel) است که پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا.

وینی Sarrocco مجازی کتاب حزب آزادی و خواندن
هر کجا که شما هستند اتصال به Chatwin کتاب’ Facebook صفحه به شنیدن وینی Sarrocco بخوانید از کتاب جدید خود از اشعار ماه به عنوان درک توسط آسمان خراش ها.

هنرهای تجسمی

Borealis ارائه: یک جهان است. یک قلب
دومین سالانه شمالی جشنواره نور را بازگشت در ماه اکتبر (fingers crossed) اما قبل از این که آنها پیوستن به شهرستانها در سراسر جهان در نمایش “نور در انتهای COVID-19 تونل” با ویژه نشان می دهد. دیدن آن livestreamed در Facebook, Instagram, و وب سایت خود را.

جمعه-شنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

#ThePlateFund: زندگی می کنند.
صفحه صندوق ابتکار که فوری را فراهم می کند کمک های مالی (یک بار 500 دلار پرداخت) به سرور و bartenders شده اند که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 در شهرستان کینگ مطرح است 6 میلیون دلار تا کنون. در حال حاضر آنها در حال گسترش برنامه های خود را با میزبانی یک Instagram Live سری با سرآشپزها محلی که بیان قرنطینه پسند مواد غذایی و نوشیدنی دستور العمل های. این جمعه لیندا Derschang خواهد شد به شما آموزش چگونه به ایجاد یک mezcal مارگاریتا; در شنبه تام داگلاس آشپز اریک Tanaka خواهد شد به شما آموزش چگونه به ایجاد پیازچه برنج رول.

موسیقی

Bang Bang باهم: BTS آنلاین کنسرت
نمودار-شکوه K-pop boy band BTS (همچنین به عنوان شناخته شده Bangtan رباتها) را تشکیل می دهند خود را برای به تعویق افتاد نقشه از روح تور با هشت قسمت سری کنسرت در یوتیوب.

عملکرد

یک اسب شهر
در یک پست آخرالزمانی انزال, خروس دفاع از اسب بر روی زمین—اما زمانی که برخی از گرسنه فراریان نشان می دهد تا دامداران مانند فراری باید “تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه باعث می شود آنها را انسان در یک جهان اصرار آنها را فراموش شفقت و سلامت عقل خود را.” شما می توانید آن را ببینید جریان از طریق Patreon.

هنرهای تجسمی

کوکا سالانه اعضا نشان می دهد: چشم انداز 20/20
کوکا سالانه عضو نشان می بالد کار بیش از 115 هنرمندان و برخی از آنها نشان داده, دیجیتال, اسلاید نشان می دهد و چاپ کاتالوگ. برخی از قابل توجه شرکت کنندگان شامل محلی مانند سوزان Gans, Zoee شیائو لی جرارد KT, Hancock, Troy گوا و Eliaichi Kimaro. دیگر هنرمندان تگرگ از نیویورک, ونکوور قبل از میلاد و بسیاری از شهرستانها و شهرهای واشنگتن است. باقی مانده از ماه آوریل این نشان می دهد نقل مکان کرد تا آنلاین.

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

فیلم

آهنگ: تصویری جشنواره شعر 2020
تصویری شعر بوده است از اواخر دهه 1970 اما از آن شده است با بهره گیری احیای کمی در یک جهان که در آن سه دقیقه ای ویدئوها در اینترنت به عنوان اصلی ما حالت مصرف رسانه ای. محلی نویسنده داستان چلسی ورنر-Jatzke است گردآوری سوم تکرار این جشنواره خواهد بود که livestreamed.

SPLIFF 2020
شما نومیدانه در نیاز به برخی از سرگرم کننده… و از شانس شما ما رو تنها چیزی! معشوق و خنده دار 2020 SPLIFF جشنواره فیلم های کوتاه شاهدانه-مضمون فیلم های ساخته شده توسط stoners درست مثل شما—که debuting آنلاین زندگی می کنند! هر یک از این محدود, ویژه, آنلاین, نمایش فیلم از SPLIFF 2020 خواهد بود میزبانی زنده توسط خارق العاده الهی استعدادهای سیاتل کشیدن ملکه duo بتی وتر و کوکی COUTURE! اگر شما هرگز تجربه روانگردان سرگرم کننده از SPLIFF (از دیوانه, ذهن خلاق پشت قوز!) شما در چنین درمان است. در این سال شما می توانید انتظار 22 با نام تجاری جدید شدید سرگرم کننده علف های هرز-الهام کوتاه (4:20 یا کمتر… البته) های خنده دار, psychedelic trip-outs سنگسار پرواز گربه, side-splitting, انیمیشن, تهاجمی, دلفین, پورنو shenanigans, سرگردان, سیب زمینی و… رقص برگر پادشاهان? حتما چرا که نه ؟ به ما اعتماد شما هرگز از تجربه چیزی شبیه SPLIFF قبل از. به دوستان خود بگویید که غربالگری شما باید پس از همه شما می توانید پخته و به اشتراک گذاری جلال SPLIFF 2020 از آسایش فردی خود را نیمکتها! WM. استیون هامفری

موسیقی

EMI ارائه: HOMEbodies
در همکاری با ماهیگیر روستای جشنواره موسیقی اورت موسیقی ابتکار جدید روزانه جریان سری از ویژگی های هنرمندان مانند کارل Blau, Jason Webley, Tomo Nakayama, دریاچه, روح, جایزه SassyBlack کمی برنده FRETLAND و بسیاری دیگر. این آخر هفته بد گرفتن اپتیک (Fri), Shoecraft (Sat) و جراحی لوبیا (خورشید).

دوباره به هم متصل. جهانی موسیقی سری
موسیقی الکترونیک سازان در سراسر جهان را گرد هم آمده عملا در حمایت از انجمن موسیقی الکترونیک و پل ها برای موسیقی و مستقیم تسکین. لحن در تمام آخر هفته برای مجموعه از Tiësto, جک پشت MODESELEKTOR و بسیاری دیگر.

شنبه

جامعه

مدنی شنبه
اریک لیو برگزار خواهد شد مدنی روز شنبه به عنوان “مدنی آنالوگ به کلیسای”: یک سرویس است که جشن آمریکایی مدنی سنت از طریق خوانش و آهنگ سکوت آینه شعر و خطبه توسط لیو خود, همه از طریق livestream.

این! جریان زندگی بهره مند Edition
این livestreamed DJ شب با Hanssen, سافو, J دشمنی تیت مدرن و پیتر ایوانز را جمع آوری پول برای واشنگتن شبانه و موسیقی انجمن COVID-19 طرح پنج مرحله ای.

موسیقی

صبحانه با Lindstrom و محدود: یک Acoustic Live Stream
تاریخ یک شنبه-صبح موسیقی صبحانه با روح ریشه-سنگ عمل Lindstrom و محدود می کند.

باشگاه قرنطینه
این بازی عجیب و غریب حزب به ارمغان می آورد جدید هنرمندان و نوازندگان هر شب در Instagram. بررسی صفحه خود را به صورت روزانه به روز رسانی.

گوش رس, جاز, زندگی می کنند, در انجمن: کیت اولسون با ضربه فنی گروه
نوازنده ساکسیفون کیت اولسن و او را مورد تحسین قرار گرفته KO گروه بازی خواهد کرد, زندگی در این شهر مجازی سالن رویداد.

یک جهان: با هم در خانه
همراه با شهروند جهانی لیدی گاگا کمک کرده است و سازماندهی این زندگی می کنند, موسیقی و سرگرمی, پخش با بهره گیری خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و سازمان بهداشت جهانی است. ترکیب ویژگی های بیش از حد بسیاری از هنرمندان بزرگ و نوازندگان به دفعات مشاهده شده از جمله بیلی Eilish Amy Poehler, Alicia Keys, Celine Dion, Elton John Stevie Wonder, Stephen Colbert,… شما نام آن را.

مردم موسیقی Livestream سود // یک-ده-Nae, Greazus
پشتیبانی میمون زیر شیروانی قرار دادن کارکنان با پرتاب آنها برخی از دلار و با بهره گیری از یک virtual DJ رقص با لوتوس قطره Subduktion یک-ده-Nae, Greazus و Ase در بازگشت.

عملکرد

ملی آب رقص 2020: رقص برای زندگی ما
کارین Stevens رقص تاکویلا پارک ها و تفریح و Duwamish زنده خواهد شد در حال حاضر یک سایت خاص زندگی جریان “جامعه حرکت گروه کر” پرداختن به مسائل مهم مربوط به Duwamish رودخانه به عنوان بخشی از سراسر کشور رویداد ملی رقص آب در روز است. عضویت در رقص چت با محیط زیست فکر جدید دوستان لذت بردن از غذا و نوشیدنی و موسیقی و کمک به بازگرداندن رودخانه زیستگاه.

خوانش & مذاکرات

اطلس تاریک: Kubota باغ تاریخچه
روحیه سنگ: درسهایی از Kubota باغ اختصاص داده شده است به کار طراح منظر و باغبان Fukitaro Kubota. به عنوان شما ممکن است حدس می زنم سیاتل مدیون آن Kubota باغ به این مرد که حتی تمرین هنر خود را در حالی که زندانی در Minidoka اردوگاه کار اجباری برای آمریکایی ها. پیوستن مجازی بحث در این کتاب با ذن کشیش Jason Wirth.

شنبه-یکشنبه

موسیقی

Dausgaard انجام برامس شامل Garrick Ohlsson
سیاتل سمفونی موسیقی مدیر توماس Dausgaard منجر خواهد شد یک کمی اغراق شامل سه انتخاب از برخی از آهنگساز محبوب ترین آثار از جمله Hungarian Dance No. 1 و نهایی جنبش Piano Concerto No. 1.

یکشنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

بزرگترین صبحانه
سفارش صبحانه کیت از SeaBear دودخانه و آن را انتخاب کنید از هر یک از فروزان شیرینی مکان و سپس بشقاب و پیوستن به دیگران در Facebook Live. شما می توانید انتخاب کنید از یک کلاسیک سیاتل صبحانه (یک پوند سبک اروپایی دودی ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلا وحشی schmear و یک بسته شیرینی) و یا پیک لوکس صبحانه (همان چیزی که اما با هشت لینک Uli صبحانه سوسیس).

موسیقی

Livestream: مسابقه جلسات
کافه مسابقه خود را ادامه مسابقه جلسات از طریق زوم. برایان Lineberry را بازی ساکسیفون در آپارتمان خود را در پارکینگ قبل از باز جلسه جم.

SassyBlack روزهای یکشنبه
کیهانی الکترونیکی روح هنرمند SassyBlack خواهد آورد و روح خود را راه تا یکشنبه شب زنده مجموعه در Instagram زندگی می کنند.

عملکرد

12 دقیقه حداکثر: 12 Second Edition
شمال غربی اقیانوس آرام عملکرد هنرمندان نمایش خواهد 12-دوم نام تجاری جدید میکرو-این نسخهها کار میکند در این Instagram Live نسخه از 12 دقیقه حداکثر (که غنی اسمیت به نام “شگفت انگیزی سریع و یا متاسفانه طولانی”). این نسخه سرپرستی محلی رقصنده و طراح رقص Alyza DelBread-میمون.

Gatto Nero مجازی کاباره
زیبایی این دیجیتال جمع آوری کمک های کاباره است که در آن میزبان محلی ایتالیایی آمریکایی طراح رقص آلیس Gosti قادر به دعوت از نوازندگان از سراسر جهان برای شرکت در. ببینید ایتالیا مردیت Pellon فاکس ویتنی (با جنسيت/مناقصه ها و مزایده) و Fabiana Mangialard; بوستون صوفیه Engelman; نیویورک قمر رز Sandford; و اعضای Gosti را Malacarne رقص دسته جمعی در Instagram. کمک های مالی خواهد شد به طور مستقیم به نفع هنرمندان.

مجازی خواندن: ‘مكبث’
شما نمی توانید جمع آوری در نزدیکترین فضای سبز برای شکسپیر در پارک اما سعی کنید به حل و فصل برای یک نقطه آفتابی در نزدیکی پنجره خود را در این گروه های مجازی خواندن مکبث. همراه خواندن یا شنیدن دیگران با صدای بلند بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de