33 بهترین چیز برای انجام در سیاتل این آخر هفته: جولای 17-19, 2020

هنرمندان محلی مانند پری پورتر سر خواهد شد تا روز یکشنبه دوباره پر کردن کنسرت به نفع جمع آوری کمک برای سیاه و سفید-چراغ سیاتل هنرمند صندوق امداد در KEXP کانال یوتیوب. حسن هنرمند از طریق Facebook

با تعداد COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور آن را بیشتر ضروری تر از همیشه است که شما پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را در فرد وقایع ذکر شده در زیر (مانند دوچرخه آثار فروش انبار در شهرستان کلمبیا در روز یکشنبه و پادشاه شهرستان سهام در حال حاضر ائتلاف پرداخت هزینه تجمع در 23 و جکسون در روز شنبه). با که در ذهن وجود دارد همچنین بسیاری از حوادث بزرگ اتفاق می افتد که نیازی به خروج از خانه خود را از یک مجازی سازمان دیده بان حزب صنایع دستی با راشل درست به فرهنگ ژاپنی جشنواره سیاتل بن Odori و از دوباره پر کردن کنسرت به نفع برای سیاتل هنرمند صندوق امداد به بازی خود را* بخش تولید Oedipus پادشاه. در ادامه برای همه ما تراکم بالا برای آخر هفته. برای رویداد گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و اعتراضات مقاومت و تقویم و همچنین راهنماهای ما به بهترین فیلم به جریان در صفحه اصلی این آخر هفته و ضد نژاد پرستی منابع و حوادث.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

جامعه

جمعه شب فمینیسم: یک شب با کنگره Pramila Jayapal
نقاشی از کتاب جدید او با استفاده از قدرت شما: قهوه ای زن راهنمای سیاست و سیاسی تغییر, کنگره Pramila Jayapal ملحق خواهد شد trevor trust Pro-Choice واشنگتن برای مجازی بحث در تجربیات شخصی خود را با مهاجرت و سقط جنین و نقش او در سیاست است.

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی مبارک ساعت به دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. این هفته لحن به گوش چگونه مقاله نویس و memoirist ماریان لئون (جسی Ma صحبت می کند) این است که پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا. نویسنده کریس کوپر (زیبایی آمریکایی, اکتبر, آسمان) نیز در رها کردن.

Tasveer نویسنده در دیدار: Megha Majumdar
کلکته متولد نیویورک-بر اساس منجنیق سردبیر و نویسنده پرفروشترین رمان سوزش ملحق خواهد شد Tasveer به صورت مجازی و بحث و پرسش و پاسخ

فیلم

Fade to Black: ‘صنایع دستی’ سازمان دیده بان حزب با راشل واقعی
Langston سیاتل و تاریک فکر مضحک maven ایزابلا L. قیمت خود را ادامه خواهد داد BIPOC متمرکز مجازی سری فیلم محو به سیاه و سفید با یک ساعت مچی همراه از 1990s فیلم فرقه پیشه وری. راشل درست است که نقش راشل خواهد شد پیوستن به حزب.

مواد غذایی و نوشیدنی
موسیقی

Cosmozoa: در باغ
سازمان دیده بان محلی duo Cosmozoa انجام “افسانه ای آهنگ ها” و شعر از یک حیاط به صورت زنده در Facebook.

HDLSC ارائه: Wild Powwers
سابق غریبه نویسنده کهربا Cortes نوشت وحشی Powwers, “طرفداران-گیتار رانده سنگ حفاری خواهد شد این سه نفر را زیرک, grungy, راه های. هر عضو کمک به این گروه بسیار زیاد صدا: اردن Gomes ایجاد کامل و سنگین باس خطوط Lupe فلرس شیون بر طبل مثل هیچ فردا وجود دارد و گیتاریست و خواننده لارا Hilgeman قوی صدا خواهد شد پاره از هم جدا (در یک راه خوب).” گرفتن آنها را زنده از بالا شیرجه مجازی مرحله و اهدا دلار خود را به پادشاه شهرستان سهام در حال حاضر ائتلاف.

NVCS ارائه: Pressha و J-عدالت
محلی الکترونیکی هنرمند Pressha و SunTzu Sound بنیانگذار J-عدالت را بیش از شهد را از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای یوتیوب کنسرت بهره گیری غربی جامعه وثیقه صندوق.

شوم شش
گروه های محلی شوم شش بازی خواهد کرد گاراژ راک “راه شما واقعا می خواهید آن را به” زنده از تونی V گاراژ. لحن در Facebook Live.

جمعه-شنبه

عملکرد

5th Avenue Theatre Awards 2020 Roadtrip!
تاریخ 5th Avenue Theatre مجازی “سفر جاده” به مدرسه تئاتر ادارات در سراسر کشور در Facebook Live, که در آن برنامه نویسان را به افتخار بچه’ موسیقی تئاتر توانایی های خود.

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

رای دادن در انتخابات مقدماتی
وجود دارد مهم واشنگتن اولیه انتخابات در 4 اوت غریبه و انتخابات هیئت مدیره کنترل شده است دقیق و پر زحمت مصاحبه داوطلبان از طریق زوم برای کمک به شما در پر کردن رای گیری خود را. گرفتن قلم را بخوانید پیشنهادات و مسائل خود را به نزدیکترین صندوق های رای با هدف.

مواد غذایی و نوشیدنی

کافه Nordo یکپارچهسازی با سیستمعامل, شام
کافه Nordo خواهد پرداخت ادای احترام به Twin Peaks با چهار دوره “ذهن خم” صبحانه برای شام منو (بهترین برد خود را در بهترین لباس بافتنی و کفش اسپرت) به پا زدن کردن خود را یکپارچهسازی با سیستمعامل, شام سری. این است که یک فرد در امر بنابراین احزاب باید کوچکتر از پنج نفر است.
کافه Nordo (پایونیر مربع)

موسیقی

WoodyFest 2020
این وودی گاتری ائتلاف جشنواره سالانه تجلیل از موسیقی محلی و تاثیر فوق العاده ای اکلاهما تا به حال در قالب حرکت های آنلاین برای سال 2020 با سه روز از موسیقی زنده میزگرد و بیشتر با مهمانان از جمله Glen Hansard, نوجوانی Matthews, مونیکا تیلور خاک قرمز رنجرز, بوچ, Hancock, Arlo اکلاهما, و بیشتر.

عملکرد

Oedipus پادشاه
بازی خود را* بخش است که یک شرکت تئاتر که همکاران با سازمان های غیر انتفاعی را به محصولات به محروم, “زیر دعوت” جوامع است. برای این ASL-ترکیب اقتباس از Sophocles را Oedipus شاه, شاید یکی از اساسی ترین آثار ادبیات غرب آنها را مرحله به بازی بازی های دیجیتالی.

Saint Joan
با وجود جورج برنارد شاو بران بیخدایی کلاسیک خود تصویر دوشیزه اورلئان تنش او قدرت و شجاعت و ایمان و انسانیت در چهره های سیاسی و مذهبی ظلم و ستم. تاریخ اصلی تولید این صحنه توسط Mathew رایت لغو شد با توجه به COVID-19. این یک تفسیر دیجیتالی.

ورزش و تفریح

به شدت سیاتل 2020
اگر شما را دوست دارم شما می توانید از دست ندهید این بازی آنلاین جشنواره نوآورانه طراحی رقص و تجربی مجازی کارگاه های آموزشی با سرعت مرکز رقص.

شنبه

جشنواره

مجازی سیاتل بن Odori
این جشن از فرهنگ سنتی ژاپنی را به ارمغان خواهد آورد رقص اجرای زنده موسیقی و بیشتر به سیاتل برای سال 88 اما در یوتیوب در این زمان.

موسیقی

رانندگی در کنسرت با مارینا کریستوفر و لوس Felipe موسیقی
سیاتل جاز نوازنده بیس و خواننده مارینا کریستوفر پیوستن خواننده و ترانه سرا لس Felipe به صورت یک درایو در کنسرت در بالارد.
کانال (بالارد)

برق غروب
هر سال برگزار می شود در غروب آفتاب الکتریکی (یک مجتمع آپارتمانی در کاپیتول هیل) این موسیقی الکترونیک جشنواره را به خود آپارتمان و یا خانه با یک شب از virtual DJ مجموعه ای از پراگما, SOULSEEk, Trexo و Aqualos.

NVCS ارائه: Nite موج: بهترین ’80s, حزب تا کنون! (تا کنون)
این انرژی بالا مجازی نشان می دهد که ’80s jukebox کامل با بازدید از Duran Duran, INXS, درمان, جدید, سفارش, Depeche Mode, و بیشتر. کمک های مالی به نفع غرب برداشت.

خوانش & مذاکرات

BLM باشگاه کتاب: چگونه می توان یک زاد نژادپرستی توسط Ibram X. Kendi
عضویت در آدا ویژگی های کتاب های جدید سیاه و سفید زندگی می کند ماده باشگاه کتاب در زوم و بحث Ibram X. Kendi را چگونه به زاد نژادپرستی. کتاب برای تاریخ های آینده عبارتند از: خلیل محمد محکومیت سیاهی و جاناتان Metzl را در حال مرگ از سفیدی.

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘جیووانی اتاق’
“هیچ چیز خطرناک تر از انزوا برای مردان خواهد ارتکاب هر گونه جنایت هر چه به جای تحمل آن است.” جیمز بالدوین نوشت: این واژه در سال 1954 در حالی که در همان زمان تهیه پیش نویس جیووانی اتاقیکی از زیبا ترین و ترسناک رمان قرن 20. در آن بالدوین تصور راه خود را به یک مرد ذهن, قد بلند, بور قسمت سفید جدا شده توسط خود obliviousness. هر چند این کتاب به طور گسترده ای به عنوان یک نقطه عطفی از ادبیات عجیب و غریب آن است که بسیاری از چیزهای دیگر بیش از حد: تعلیق رمان رمز و راز قتل یک مثلث عشق (راوی پاره شده بین عشق یک مرد و یک زن) یک تراژدی و یک تصویر متین از طرف تاریک سفیدی. این یک باریک شدید رمان—تنها 169 صفحات—و در حالی که آن را در حال حاضر به عنوان یکی از شجاعانه ترین و موفق هنری, حرکات, در تاریخ آمریکا آن را در ابتدا رد بالدوین ناشر و بیش از یک نفر به او گفت که آن را یک ایده خوب نیست. آنها بر این باورند که جهان آماده بود برای یک کتاب بود و باور نمی بالدوین شهرت خواهد برای زنده ماندن. آنها در اشتباه بودند. این کتاب پرفروش و تقریبا بلافاصله به عنوان یک شاهکار است. بیش از چهار هفته آغاز خواهد شد خواندن جیووانی اتاق و جلسه هفتگی به بحث در مورد آن در سرعت حدود دو فصل در هفته است. برای هر جلسه من را آماده مختصری بحث در مورد برخی از جنبه های بالدوین در زندگی و یا تجزیه و تحلیل دقیق از چیزی است که در متن و هر کس دیگری در این باشگاه (از جمله شما!) فرصت برای به اشتراک گذاشتن و بحث در مورد واکنش های خود را به رمان به عنوان به خوبی. کریستوفر FRIZZELLE
این هفته آخرین جلسه اما اگر شما خرید یک بلیط قبل از صبح روز شنبه شما ارسال می شود ضبط شده قبلی سه نشست. بعدی قرنطینه باشگاه کتاب که شروع خواهد شد در ماه اوت و بحث جوآن Didion خلاق غیرداستانی نیز در فروش در حال حاضر.

تظاهرات & مقاومت

پرداخت هزینه رالی
رسانه های جمعی و پادشاه شهرستان سهام در حال حاضر ائتلاف برگزار خواهد شد در این تجمع خواستار سرمایه گذاری در جوانان دستاورد مرکز, سیاه مالکیت جامعه مقرون به صرفه مسکن “ضد gentrification.” این گروه را در ماه مارس 23rd و جکسون به Judkins پارک که در آن شما می توانید انتظار سخنرانی و اجرای برنامه از Africatown سیاتل, خلاق, عدالت, سیاه, صدای جمعی و سایر گروه های محلی.
23 و جکسون (چینی-بین المللی منطقه)

جنسیت و دوستیابی

نه وحشت زده زوم جمع آوری برای افرادی که مجرد هستند و می خواهند به سقوط در عشق
خوب مردم به دنبال اجتماعی دور عاشقانه با دیگر مردم خوب می تواند در جمع آوری این تک آهنگ’ شب در زوم است که وعده به ارائه یک مهلت از “کروز-y bar صحنه و بی روح نرم افزار دوستیابی.” مطمئن شوید که به یک نوت بوک دستی برای نوشتن برخی از تمرینات است. ده درصد از درآمد حاصل خواهد شد به نفع ملی قید وثیقه جمعی به صورت سیاه و سفید خود را Mamas قید وثیقه از صندوق.

خرید

کوه به صدا Outfitters قایق تعویض
خرید و فروش قایق SUPs یا باد کردن کیکس و انسان های دیگر-طراحی شناور (به علاوه دنده) در این منزل فروش.
کوه صدا Outfitters (غرب سیاتل)

هنرهای تجسمی

پرات زندگی می کنند! مجازی Telethon
حمایت از Pratt, خلاق, انعطاف پذیری, کمپین که ایجاد شده بود برای کمک به هنرهای مرکز جستن به عقب از COVID-19-مربوط به موانع مالی در این مجازی حراج زندگی می کنند. پس از مناقصه, شما می خواهید برای دیدن هنرمند دموی (از جمله تعدادی با داغ مذاب برنز) و هنرمندان به پایان رسید کار می کند.

شنبه-یکشنبه

عملکرد

ملاقات Stars Live in Concert
در اپرای متروپولیتن جدید pay-per-view تلاوت های جهان سری, شما قادر خواهید بود برای دیدن اجرای زنده از سراسر جهان (از یک قلعه نروژی به یک تراس بر روی صخره ای مشرف به دریای مدیترانه), فیلم برداری در دوربین های ماهواره ای به صورت زنده آنلاین. از سری مسابقات امشب با آریاس از جوناس کافمن در آینده شما را از سابق صومعه در باواریا روستا.

ورزش و تفریح

Kaiser Permanente سیاتل به پورتلند مجازی چالش
این کنترل از راه دور جایگزینی برای سیاتل به پورتلند دوچرخه سواری چالش های cyclers به ارتکاب به روزانه دوچرخه سواری هدف برای رسیدن به 200 مایل در ماه اوت 6. شما می توانید ورود به سیستم خود را مایل به کسب درآمد مجازی “مدالها.”

خرید

ملکه آن تابستان قدم زدن در پیاده رو
ماسک کردن و قدم زدن در کنار ملکه آن خیابان شمالی برای معاملات معاملات معاملات در کسب و کارهای محلی.
ملکه آن Ave N

یکشنبه

جامعه

ساحل, طبیعت برنامه
دیدار ساحل, طبیعت داوطلبان در هر شماره از نزدیکی سایت برای یادگیری در مورد موجودات است که ساکن در محلی آب. تیم می تواند با پوشیدن ماسک و اقامت شش فوت از هم جدا.
مکان های مختلف

GEEK

شرق و غرب روانی نمایشگاه
محلی ستاره شناسان درمانگران و دوامدار را به جلسات مجازی در شرق و غرب کتابفروشی روانی و عادلانه است.

موسیقی

دوباره پر کردن 2020 کنسرت به نفع
این مجازی کنسرت به نفع خواهد شد جمع آوری پول برای سیاتل هنرمند صندوق امداد سیاه و رهبری جامعه پاسخ به محلی معماران و طراحان متاثر COVID-19. لحن و اهدا در KEXP کانال یوتیوب و لذت بردن از اجرای برنامه از هنرمندان محلی مانند پری پورتر و چونگ Nomad, به علاوه جالب و شگفتی های دیگر.

زنان Compline گروه کر در سنت مارک
2019 مشخص شده اولین بار در 64 سال است که زنان گروه کر به رهبری سنت مارک, کلیسای جامع Compline (که ارائه می دهد: “یک زیرچشمی نگاه کردن به وصف” به عنوان غنی اسمیت نوشته شده است). برای این کنسرت مجازی لذت بردن از یک کوارتت از صدای در کلیسای جامع وب سایت و Facebook Live.

خرید

دوچرخه آثار فروش انبار
پوشیدن یک ماسک و ارسال یک فرد به ازای هر خانوار برای خرید فریم از تمام اندازه ها به همراه لوازم جانبی استفاده می شود و به عنوان ” دوچرخه آماده ساخته و یا مرمت شده.
دوچرخه کار می کند (کلمبیا)

درمان های خرده فروشی فروشگاه: ساز بازار
این فرمونت جمعه بازار pop-up در بالارد به ارمغان بیاورد کالا از شنبه, فروشگاه, سامانتا اسلاتر Studios و سیاره موسیقی.
شمال غربی بازار (بالارد)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net