32 بهترین Livestreamed Seattle Events برای تماشای این هفته: 30 مارس-آوریل 2, 2020

سیاتل-تربیت کشیدن سوپراستار Jinkx موسمی و چند مهمانان ویژه را به شدت بهبود خود را سه شنبه شب با اجرای زنده در Instagram. خوزه آلبرتو گوزمن کولون

به عنوان کسب و کارهای محلی مجبور به تعطیل در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 محلی, هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار به کمک شما نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه. در حالی که شما در حال قرنطینه در خانه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای نشان دادن حمایت خود را و خود را سرگرم به عنوان سازمان محوری به ویدئو. در زیر ما گرد میدارد ما را برای حوادث اتفاق می افتد دیجیتالی این هفته در Facebook, Instagram, توییتر و دیگر سیستم عامل از یک فرصت برای شرکت در این خوراکی کتاب جشنواره مجازی مدنی کوکتل با تام داگلاس به یک کنترل از راه دور تور جیسون و ترور شکار جدید نمایشگاه تبارها. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما livestreamed رویدادهای تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین محلی livestreamed حوادث این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

عملکرد

سحر و جادو کلاه ارائه شده توسط امت مونتگمری و دوستان
پنج “درخشان انسان(?),” اعم از چاشنی ایستاده کمیک برای طرح اجرا به مخاطبان و اعضای انتخاب شده (احتمالا از سحر و جادو کلاه) در سراسر نشان می دهد برای انجام بارگیری در این انواع کمدی نشان می دهد در غیر این صورت به عنوان یک “دوستی ماشین که جهان را به مکانی بهتر”—که برای تلفن های موبایل مانند دقیقا همان چیزی است که همه ما باید در سن COVID-19.

عملا دالی & DJ
ارسال حیاط چوب به طور منظم دالی مدیسون درخواست دوستی در Facebook به گرفتن یک زندگی مجازی نسخه از تکرار موسیقی کشیدن نشان می دهد.

خوانش & مذاکرات

دیوید Daley با Krist Novoselic: مبارزه با Gerrymandering برای نجات دموکراسی
دیلی سابق سردبیر سالن و نویسنده Ratf**ked: چرا رای خود را به حساب نمی کند, را از طریق livestream, بحث در مورد یکی از بزرگترین تهدیدات برای دموکراسی آمریکایی: gerrymandering و دیگر اشکال از انتخابات دستکاری. آن را برای تلفن های موبایل مانند در Unrigged: چگونه آمریکایی ها می جنگیدند پشت Slayed که بطور غیر عادلانه تقسیم و باز آفرینی دموکراسیاو ارائه می دهد یک بارقه امید برای صرفه جویی در کشور است.

جمعه & شنبه-پنج شنبه

ورزش و تفریح

مجازی رایگان کلاس های تناسب اندام
اگر عضلات شما شروع به احساس می کنید مانند چای ضعیف داخل اندام خود را به نوبه خود به این کلاس تناسب اندام رایگان ارائه شده توسط Seattle پارک ها و تفریح و رنتون را SpoonFed آموزش از طریق زوم.

دوشنبه و پنج شنبه

Aluel زیرزمینهای مجازی مذاقات
بالا بردن شیشه ای با Aluel زیرزمینهای صاحبان الکس و ساموئل و طعم آنها راه خود را از طریق شراب سازی جدید. را توجه داشته باشید از آنهایی که صدا بهترین ها برای شما و سفارش چند بطری آنلاین.

شنبه

موسیقی

DnB سه شنبه Livestream با Dunjin, Dwayne the درامر Stoney
دوباره بار, طبل و باس, سه شنبه ها را به داخلی. لحن در برای برخی از-در-این-هفته thumping حزب بیت با Dunjin, Dwayne درامر و سنگی.

وجود خانه سه شنبه شب
وجود خانه های یک اجرای موسیقی محلی تریک رویداد طول می کشد که در کاپیتول هیل را زنده هر شنبه از آن دنج محدوده.

عملکرد

Jinkx موسمی: ملکه مراجعت به وطن یامحل تحصیل
اگر شما همیشه می خواستم برای دیدن داخل سیاتل-تربیت کشیدن بیان (و سابق rupaul’s Drag Race برنده) Jinkx موسمی اتاق نشیمن این شانس خود را است. هنرمند و همکار او اجرا سرگرمی شما خواهد شد با یک دراماتیک شب از ستاره قدرت و tiaras در Instagram.

جمعه

جامعه

محله پنجره پیاده روی – Scavenger Hunt
مردم در سراسر کشور در حال ارسال آثار هنری و cutouts در خود ویندوز و حیاط در یک تلاش ملی به پیاده روی بیشتر سرگرم کننده است. این محله فینی ارتباط با تم های جدید برای هر چهارشنبه و شنبه. (امروز موضوع “جوک.”) ارسال تصاویر مورد علاقه خود را در خانه های خود در Facebook موضوع بحث برای دیگران برای دیدن.

مجازی مدنی کوکتل
مشهور محلی رستوران تام داگلاس که اتحاد پیوست دیگران بی شماری در به طور موقت بسته شدن خود به کسب و کار (مانند اسب شجاع میخانه و کاخ آشپزخانه) را منعکس خواهد شد در ایالت سیاتل رستوران میباشد. او می خواهد پیوست King County اجرایی داو کنستانتین برای این نسخه آنلاین مدنی کوکتل. مخلوط خودتان چیزی خوب (ممکن است به ما نشان می دهد یکی از این را-در-خانه کوکتل کیت?) و لحن در.

خوانش & مذاکرات

NK Jemisin
آفریقایی علمی تخیلی و فانتزی نویسنده NK Jemisin به دست آورده چشمگیر تعداد جوایز برای او کار می کند. در واقع او در حال حاضر به عنوان تنها فرد برای برنده شدن یک جایزه هوگو برای بهترین رمان سه سال در یک ردیف برای هر سه کتاب در او شکسته زمین سری (2015 را در فصل پنجم, 2016 را ستون هرمی شکل سنگی دروازهو 2017 را سنگ, آسمان). او دارای یک استعداد باور نکردنی برای ایجاد دلسوز باور شخصیت های درون واقعا باور نکردنی جهان فوق العاده او می سازد که حس می کند با توجه به پس زمینه خود را به عنوان یک روانشناس او تنها متوقف تمرین برای تمرکز بر روی نوشتن تمام وقت در سال 2016. هیجان زده به خواندن شهر ما شداو آینده رمان و برای اولین بار در یک نام تجاری جدید سه گانه است که در آن “هر شهر بزرگ دارای یک روح” برخی از شهرها مانند نیویورک چندین و پنج نفر از آن آواتار باید گرد هم می آیند به آن را ذخیره کنید. نیویورک است. LEILANI پولک

چهار شنبه-پنج شنبه

فیلم

گیاه آزمایشگاه ویژوال آلبوم
ایجاد شده در PNW زیرزمین و اتاق نشیمن و ضبط استودیو فیلم Northwest فروم توصیف گیاه آزمایشگاه Videocassette آلبوم تصویری به عنوان یک “full-body تجربه روانگردان.” آنها غربالگری سابق VHS-تنها تلفیقی در وب است.

هنرهای تجسمی

جیسون و ترور شکار: Bloodlines
برادران ترور و جیسون شکار که “بخشی از مشهور هانت خانواده فورت روپرت در جزیره ونکوور” در ادامه میراث Kwagiulth سبک هنری (همچنین به عنوان شناخته شده Kwakwaka’wakw/Kwakiutl یک فرهنگ در ضلع شمالی جزیره ونکوور) از طریق منبت کاری ، دیدن این نمایشگاه آنلاین.
باز جمعه

پنج شنبه

جامعه

امید به یک آینده حراج
حفاظت غربی سالانه جمع آوری کمک های مردمی شام و حراج کمک می کند که این سازمان ماموریت خود را “برای ایجاد یک وایلدر غرب” منتقل شده است آنلاین. شما باید به دفع کردن برای خود غذا-دانا, اما آنها رو شما پوشش داده شده با زنده مناقصه بخشی از شب.

پرچ کن, جامعه روز,
تاریخ womxn متمرکز coworking فضا برای یک روز به صورت رایگان آنلاین پانل مکالمات و تجارب جشن “اهمیت آینده با هم.”

تور مجازی – تاکوما را 6th Ave
خیلی ریگ تور شما را از طریق راهنمای تاکوما ششم خیابان که پر شده است با هنر, فروشگاه رکورد تاریخی و رستوران ها و بیشتر چیزهای سرد. شاید آن را به شما الهام بخش یک پست قرنطینه سفر به جنوب صدا.

مواد غذایی و نوشیدنی

پنج شنبه مذاقات در دوازده با Tinte زنده
ولع مصرف مبنی خود را با همکار محلی علاقه مندان به شراب? وودین را Tinte انبارها را به صورت زنده از Instagram هر پنج شنبه در ظهر به چت در مورد انگور varietals خوشمزه جفت شدن ایده ها و بیشتر. اگر شما می خواهید به طعم و مزه آنها چه مزه می دانم که آنها در حال ارائه تحویل رایگان در 20 مایلی شعاع نمای خود را به علاوه منظقه وانت.

هنرهای تجسمی

پرستون Singletary: مصنوعات از آینده رویای
تور مشهور محلی شیشه هنرمند پرستون Singletary استودیو و نمایشگاه جدید که هنرمند به عنوان توصیف “یک ادای احترام به نسل های آینده از مردم بومی” در Traver گالری از طریق Vimeo.
باز پنج شنبه

تمام هفته

جامعه

روز زمین جنوبی صدا از یک ماه جشن مجازی
سراسر آوریل روز زمین جنوبی صدا را دعوت ساکنان در تاکوما, سیاتل و فراتر از آن برای شرکت در فعالیت های روزانه است که شما می توانید در خانه خود را در حیاط و یا محله که به نفع محیط زیست و “تقویت ارتباط با درختان.”

سر و صدا شاد!
این رویداد به خودی این کار نیاز به یک کامپیوتر است, اما آن را زیبا. هر کجا که شما هستند در 8 بعد از ظهر (هر روز هفته), کف زدن دست های خود را و ایجاد برخی از سر و صدا برای سیاتل بهداشت و درمان کارگران فروشگاه مواد غذایی کارمندان زنجیره تامین و متخصصان سرایداران و دیگران کار خستگی ناپذیر در این زمان دشوار است.

این کوهنوردان جشن و سرور مجازی
دریافت gussied در خانه خود را و فهرست كوهنوردان’ مجموعه از آنلاین حراج موارد است که داوطلبی در طول یک هفته ای جشن و سرور مجازی. شما می توانید دبستان با تماشای ساکن حراج فرد Northup جونیور راه رفتن شما را از طریق آیتم های مورد علاقه خود.

فیلم

SPLIFF – در حال حاضر جریان!
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 جشنواره آنلاین!

‘Bacurau’ غربالگری مجازی
وقتی مادر از یک برزیل ایجاد کرد می میرد ساکنان آن که متوجه خود کرد که از بین رفت از بسیاری از نقشه ها و بشقاب پرنده ها به شکل هواپیماهای بدون سرنشین به طور مداوم وزوز سربار. سازمان دیده بان این وحشی برزیل غربی از صفحه اصلی.

‘سنت فرانسیس’ غربالگری مجازی
پشتیبانی Grand Illusion از خانه با یک غربالگری از الکس تامپسون فیلم جدید سنت فرانسیس. Hbo را کیت Erbland نوشت که “[کلی] o’sullivan و او در حال ایجاد پرچین و زمانی که فیلم می آید به احساسی که لولا در آن اوایل نقاط قوت و نتیجه رضایت بخش است و سخت برنده یک coming-of-age story گفت فقط کمی تاخیر.”

‘وحشی غاز دریاچه’ غربالگری مجازی
پس از 2014 برلین برنده neo-noir تلنگر Black Coal, Thin Ice, چینی, مدیر Diao Yinan ما به ارمغان می آورد یکی دیگر از جرم های حماسی در مورد یک زمان کوچک و اوباش رهبر است که فضل قرار داده شده بر روی سر خود را زمانی که او به طور تصادفی کشته شدن یک پلیس—اوه! AV باشگاه نام آن را “کاملا Hitchcockian.” پشتیبانی Grand توهم و ایمن ماندن از خانه است.

‘Vitalina وارلا’ غربالگری مجازی
پنج سال بعد از اسب پولکه چارلز Mudede به نام “یک فیلم شما را به یاد داشته باشید بیشتر برای تصاویر خود را و قسمت از آن داستان” این غیر حرفه ای, بازیگر Vitalina وارلا reprises نقش خود را به عنوان یک شخصیت است که سهام به نام او یک زن بیوه است که سفر به لیسبون سعی کنید به قطعه با هم او را شوهر جدا و در آخرین روز. ریچارد برودی از نیویورکر می نویسد: “از شروع کاستاریکا بر endows داستان با تصویری اعلیحضرت ریشه در یک دست به تغییر و تحول در فیلم-نوآر اکسپرسیونیستی ریشه فیلمبرداری. تصاویر خود را (متوجه شدم توسط مدیر عکاسی لئوناردو سیمس) ویژگی, سوراخ کردن بدن, انفجار نور و sepulchral سایه مخطط و ناقص و نور است که می آمیزد با تا حد زیادی استاتیک قاب فیوز فضا و خلق و خوی اکشن و هیجانی.”

مواد غذایی و نوشیدنی

خوراکی جشنواره کتاب
روز یکشنبه شما قادر به مشاهده (و رای) خوشمزه tomes در نمایش حاضر در این جشنواره اختصاص داده شده به punny “کتاب” ساخته شده از مواد غذایی و با الهام از معروف ادبی عناوین—برندگان گذشته شامل خر Oaties و یک پرینگل در زمان. تا آن زمان به طوفان مغزی و پخت و ارسال عکس ها از خلاقیت خود را.

Google Hangout با بوته دم
اقامت و اجتماعی, اجتماعی دور, با ترک خوردگی باز فعلی خود آبجو مورد علاقه و cueing تا روزانه Google Hangout جلسات با بوته دم کارکنان. شما حتی ممکن است برخی از دوستان جدید که با آنها به نوشیدن فرد در آینده است.

رمز و راز شب
راز دوستیابی خدمات برای افرادی که می خواهید انجام دهید سرگرم کننده و خود به خود همه چیز با موجود خود تاریخ است کمک به شما و شریک زندگی خود را(بازدید کنندگان) zhuzh تا قرنطینه شب با تعجب فعالیت و شام برای دو نفر (تهیه شده توسط سرآشپزها محلی) تحویل به درب خود را. درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به نفع “بیش از 10” کسب و کارهای محلی.

اوان Flory-بارنز ارائه: Cooped روی نیمکت سری کنسرت
محلی نوازنده بیس, خواننده, آهنگساز و غریبه نابغه اوان Flory-بارنز انجام خواهد شد زندگی می کنند در Facebook و IGTV در طول هفته برای آینده قابل پیش بینی.

زنده از خانه با بن Gibbard
Death Cab for Cutie خواننده گروه بن Gibbard خواهد بازی رایگان بصورت زنده نشان می دهد در YouTube و Facebook pages هر بعد از ظهر (!) تا زمانی که این کابوس به پایان رسیده است. او حتی شما را در برخی از مهمانان ویژه (دیجیتالی, البته).

Tomo Nakayama
محلی چند نوازنده و خواننده و ترانه سرا Tomo Nakayama جریان کنسرت خود را در Facebook صفحه تقریبا هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de