31 بهترین های اجتماعی فاصله پسند همه چیز برای انجام در سیاتل این هفته: مارس 20-23, 2020

آن بوده است حدود یک ماه پس از فرماندار Inslee را “خانه بمانند سالم” سفارش در محل قرار داده شد و شما ممکن است در حال اجرا از همه چیز برای انجام به نگه داشتن مغز خود را اشغال کردند. ما اینجا برای کمک به! اگر شما تمایل به خیره در دیوار (به خصوص پس از شرکت در 4/20 جشن) به نوبه خود به ما میدارد محلی و ملی حوادث اتفاق می افتد دیجیتالی این هفته در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر—از مجازی صحبت در مورد وضعیت سیاره با برنده جایزه پولیتزر نویسنده الیزابت Kolbert به طریق شیشه به دنبال 2020: سرزمین عجایب در قرنطینهو از مجازی جورج تاون آبجو شب به غریبه‘s خود را (در حال حاضر در محدوده زمانی معین) سکوت خواندن ، پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما livestreamed رویدادهای تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین محلی livestreamed حوادث این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه| در تمام هفته


دوشنبه

جامعه

راحتی از نیمکت خود را با میشل اوباما
میشل اوباما میزبان مجازی ثبت نام رای دهندگان حزب در Instagram با زن و شوهر و قدرت (و COVID-19 بازماندگان) تام هنکس و ریتا ویلسون—شما می توانید از فکر می کنم آرام تر trio? D-خوب شما پمپ برای نظر سنجی با یک live DJ مجموعه ای بیش از حد.

فیلم

برخورد-O-محدوده 420 2020 های دیدنی و جذاب!
این برخورد-O-Scope تیم خواهد آمد از طریق خود stoner مغز با هم trippy تدوین فیلم را به تماشا با هم بر روی اینترنت.

هیولا سیاره ارائه: یک دهه از شیرین Yams
در این 10th anniversary edition از Synprov سپاه را trippy بداهه موسیقی محیط شب شکلگیری موسیقی الکترونیک جمعی را همراه یک لوله شکل نما از تصاویر از B-movies. اگر شما می خواهید برای ادامه به “پروب fractaline لبه های صوتی و بصری آزمایش” لحن به هیولا سیاره شنبه livestreams.

SPLIFF 2020
شما نومیدانه در نیاز به برخی از سرگرم کننده… و از شانس شما ما رو تنها چیزی! معشوق و خنده دار 2020 SPLIFF جشنواره فیلم های کوتاه شاهدانه-مضمون فیلم های ساخته شده توسط stoners درست مثل شما—که debuting آنلاین زندگی می کنند! هر یک از این محدود, ویژه, آنلاین, نمایش فیلم از SPLIFF 2020 خواهد بود میزبانی زنده توسط خارق العاده الهی استعدادهای سیاتل کشیدن ملکه duo بتی وتر و کوکی COUTURE! اگر شما هرگز تجربه روانگردان سرگرم کننده از SPLIFF (از دیوانه, ذهن خلاق پشت قوز!) شما در چنین درمان است. در این سال شما می توانید انتظار 22 با نام تجاری جدید شدید سرگرم کننده علف های هرز-الهام کوتاه (4:20 یا کمتر… البته) های خنده دار, psychedelic trip-outs سنگسار پرواز گربه, side-splitting, انیمیشن, تهاجمی, دلفین, پورنو shenanigans, سرگردان, سیب زمینی و… رقص برگر پادشاهان? حتما چرا که نه ؟ به ما اعتماد شما هرگز از تجربه چیزی شبیه SPLIFF قبل از. به دوستان خود بگویید که غربالگری شما باید پس از همه شما می توانید پخته و به اشتراک گذاری جلال SPLIFF 2020 از آسایش فردی خود را نیمکتها! WM. استیون هامفری

نمی توانید صبر کنید تا این نمایش? نیاز بیشتر SPLIFF? دریافت بلیط به ما بر روی تقاضا غربالگری از سال گذشته SPLIFF اینجا و تماشای آن را هر زمان که شما زمان!

مواد غذایی و نوشیدنی

نوعی کیک کوچک تجربه
کیک رویال را Jody سالن موزه از موزه ها’ گرگ لاندگرن و Heylo شاهدانه را پایین فریزن خواهد استخر قدرت خود را به شما میآموزد که چگونه به ویژه (دفعات بازدید: گلدان-تزریق) کره برای پخت به کیک و لذت بردن از در حالی که تماشای SPLIFF سال 2020 است. برای اطلاعات بیشتر نوعی کیک کوچک رویال کانابینوئید خوبی خود را بررسی کنید CBD می کند من نمی توانم باور این گلدان گراوند رویه خامهای کیک یا شیرینی.

موسیقی

420 دیجیتال, دیسکو,
SassyBlack خواهد soundtrack خود را 4/20 sesh با یک ساعت-زنده مجموعه در Heylo شاهدانه را Instagram صفحه.

بالاتر هم
Wiz Khalifa, Berner, Billy Ray Cyrus, Stephen Marley و بسیاری دیگر از stoner-دوستانه را به صورت زنده از مربوطه خود را در میان بگذارند برای یک روز کامل از موسیقی کمدی و زنده دود جلسات.

عملکرد

12 دقیقه حداکثر: 12 Second Edition
شمال غربی اقیانوس آرام عملکرد هنرمندان نمایش خواهد 12-دوم نام تجاری جدید میکرو-این نسخهها کار میکند در این Instagram Live نسخه از 12 دقیقه حداکثر (که غنی اسمیت به نام “شگفت انگیزی سریع و یا متاسفانه طولانی”). این نسخه سرپرستی محلی رقصنده و طراح رقص Alyza DelBread-میمون.

خوانش & مذاکرات

حمایت از مصرف کنندگان به دفاع از دموکراسی
پس از سال 2008 بحران مالی کنگره ایجاد شده از مصرف کننده حمایت مالی اداره به مطمئن شوید که کسانی که با کارت های اعتباری, وام مسکن و وام شد بهتر محافظت شده است. برای این livestreamed تاون هال بحث سابق CFPB مدیر ریچارد Cordray خواهد شد به اشتراک گذاری داستان از مصرف کنندگان فردی که منافع این اداره نشان داده شده است.

آیا شما سیگار ؟ Demystifying شاهدانه مقررات و آزمون
نیک Mosely و دکتر تانیا ساساکی از واشنگتن شاهدانه آزمایشگاهی اعتماد به نفس تجزیه و تحلیل خواهد شد سرنخ شما را به تاریخی و نظارتی کنونی چشم انداز شاهدانه قانونی در این منطقه و فراتر از آن. آنها را نیز لمس در روند آزمایشگاه تست و آنچه به دنبال در هنگام خرید محصولات شاهدانه.

دوشنبه و پنج شنبه

عملکرد

یک اسب شهر
در یک پست آخرالزمانی انزال, خروس دفاع از اسب بر روی زمین—اما زمانی که برخی از گرسنه فراریان نشان می دهد تا دامداران مانند فراری باید “تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه باعث می شود آنها را انسان در یک جهان اصرار آنها را فراموش شفقت و سلامت عقل خود را.” شما می توانید آن را ببینید جریان از طریق Patreon.

شنبه

موسیقی

Waxahatchee
Leilani پولک شده “Waxahatchee پروژه آلاباما خواننده و ترانه سرا کتی Crutchfield که indie-rock سبک مبهم Liz Phair تبعید در Guyville احساس می کنید در حالی که او lo-fi تجربی-عامیانه گرایش به طور کامل خود را تجدید نظر. او و گروه او (که شامل دوقلو, خواهر, آلیسون در کلید ها و سازهای کوبه ای) در حال تکیه سخت تر به سابق خود را در دوم ادغام انتشار و چهارم به طور کلی در طوفاناست که تنومند تر از گذشته تلاش و افزود ریگ-ملودیک 1990s گیتار بافت و تولید شد توسط جان Agnello (دایناسور جونیور, Sonic Youth).” ببینید این هنرمند انجام زندگی می کنند در KEXP کانال یوتیوب.

خوانش & مذاکرات

کیمیاگری شعر مجازی کارگاه
بن Yisreal و Ebo بارتون از شمال غربی آفریقا آمریکا موزه کیمیاگری مجموعه شعر میزبان یک کارگاه آموزشی نگارش در زوم برای بچه ها در سن 13-19. آنها با تمرکز بر نوشتن دهید و ایده های مبتنی بر ترسیم هویت.

جمعه

جامعه

پروازهای & حقوق – آزادی در زمان Covid-19
چگونه واشنگتن آسیب پذیرترین اعضای جامعه محافظت می در طول این بحران و چه می توانید انجام دهید برای کمک به? پیدا کردن در این مجازی پروازهای & حقوق. (شما باید به ارائه پروازهای خود را از مورد علاقه خود را در مایع است.)

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

موسیقی

Rootfire تلویزیون با کلینتون Fearon
برای روز زمین, جامائیکا به دنیا آمد مستقر در سیاتل رگی افسانه کلینتون Fearon (از بوگی Brown Band) انجام خواهد شد آهنگ ها و چند داستان جشن طبیعت است.

عملکرد

سازمان دیده بان با من مشاهده, حزب,: فی Driscoll
تاریخ محلی عملکرد جمعی گزاف گویی خانه (Kiki آبا ارین Bednarz, Alyza DelPan-Monley نیک اسپنسر و Ayo Tushinde) به صورت زنده مشاهده از فی Driscoll را “با تشکر از شما برای آینده: حضور” که مطبوعات مواد به عنوان توصیف “یک سری از آثار که در آن Driscoll گسترش حوزه نفوذ از عملکرد برای ایجاد یک فضای جمعی که در آن همکاری اورژانس اجتماعی لحظه ای پرسیده است: افزایش و قابل لمس است.”

خوانش & مذاکرات

تغییر آب و هوا و زمین های کشاورزی: ساختمان انعطاف پذیر آینده برای واشنگتن
یاد بگیرند که چگونه واشنگتن کشاورزان در حال تغییر شیوه های کشاورزی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در این روز زمین جشن های زیست محیطی نویسندگان فرانسیس مور Lappé و آنا Lappé.

الیزابت Kolbert
برنده جایزه پولیتزر نویسنده از پیامبر عشق, یادداشت های زمینه از یک فاجعهو ششمین انقراضالیزابت Kolbert یکی از وحشتناک ترین نویسندگان در آمریکا امروز به دلیل او را به نوشتن در مورد تصور وحشت اما آنهایی که واقعی: تغییر آب و هوا و نابودی محیط زیست و از دست دادن مداوم از تنوع زیستی به عنوان نوع بشر گسترش بیش از هر اینچ از این سیاره است. او را به یک مجازی بحث در سالگرد 50 از روز زمین برای هوشیار و جدی نگاه دولت از این سیاره است. کتی هرتزوگ

تعجب می کنم از صفحه اصلی: طبیعت تاریک
شنیدن طبیعت تاریک کلی نویسنده برنر بحث در مورد چگونه اکوسیستم گونه ها و فعالیت های انسانی در محیط های شهری متصل هستند.

هنرهای تجسمی

مجازی SJCC: زوم!terviews با عکاس مریل Alcabes
این نسخه از Stroum زوم با یک یهودی!terview سری (سعی کنید گفت که 10 برابر سریع) خواهد شد از ویژگی های محلی عکاس مریل Alcabes که شده گرفتن ما COVID-19 جهان از او جلو ایوان.

چهار شنبه-پنج شنبه

عملکرد

مرحله روسیه HD سه خواهر
آنتون چخوف سه خواهر را کاج برای زندگی سابق خود در مسکو به عنوان آنها در رنج کشیده استان در Timofey Kulyabin تولید در قرمز مشعل تئاتر در نووسیبیرسک. Kulyabin نوآوری: همه بازیگران اما یکی از برقراری ارتباط از طریق زبان اشاره. گرفتن پخش آنلاین از این تولید در HD.

از طریق شیشه به دنبال 2020: سرزمین عجایب در قرنطینه
این “اجداد این عینک از ecdysiastic تب و تاب,” ورلن & McCann هستند و مصرف آنها 12-سال-در حال اجرا مضحک اقتباس از لوئیس کارول کلاسیک آنلاین برای سال 2020 کامل با لیلی ورلن را choreography استفانی سیمور را costuming و زنده جاز نمره از Aces & 8 است. هر نشان می دهد شامل برخی از پشت صحنه زمان در بالا نشان می دهد یک وقفه و مهمانی Q&A. اگر شما بوده ام به همه mimsy و گم شده مرتب کردن بر اساس جسورانه و بی تدبیر سرگرمی خوب مضحک نشان می دهد ارائه می کنند و این oughta درمان چه ails بله.

پنج شنبه

فیلم

‘کردن ساعت’ غربالگری مجازی
پیوستن مهمانان ویژه درگیر در Megan Griffiths را خاموش ساعت (از جمله Lacey Leavitt بن Kasulke, Alycia Delmore و Griffiths خودش) برای یک متن چت زنده در طول نمایش این فیلم—که به ضرب گلوله کشته شد در سیاتل و برای اولین بار در سال 2011 در جشنواره فیلم ساندنس—در آن 10th anniversary. پس از این فیلم چوب در اطراف برای گرفتن جلسه با Amy Seimetz, Scoot McNairy, و راس, کبک, سه فیلم ستاره.

مواد غذایی و نوشیدنی

پیروزی باغ Q&A
آثار پیروزی کارگاه باغ بود تا محبوب آنها میزبانی زنده Q&A on Instagram. آن را رایگان به هر کسی که با حضور دیجیتال خود کلاس. در غیر این صورت شما می توانید با خرید یک بلیط.

مجازی جورج تاون آبجو شب!
انتخاب کنید تا یک پرواز از آبجو برای رفتن از taproom در آوریل 22 یا 23 سپس لحن به زوم به sip خود را در جورج تاون brews با مت ادواردز و Brewmaster را Taproom تیم. هر بسته همراه با سه 12-آیا هر اونس یک نه اونس جم شیشه با یک ویژه آبجو در آن چهار بلیط بخت ازمایی.

عملکرد

ما می رویم به OK ؟ – مراقبت از خود Edition با Ishea قهوه ای
هر هفته KUOW را جینی Yandel و زکی حمید livestream گفتگو با کارشناسان مختلف مسائل اجتماعی مربوط به کوروناویروس. این بار آنها را با پیوست بهداشت روان مدافع و آیکون سبک Ishea قهوه ای خواهد شد که بحث در مورد مراقبت از خود در سن COVID-19.

خوانش & مذاکرات

قرنطینه نوشتن با ربکا Agiewich
هوگو خانه کمک خواهد کرد که شما از خود نوشتن عادت هفتگی با بزرگنمایی حوادث که در آن شما می توانید اتصال با دیگر نویسندگان و الهام دهید. محلی نویسنده ربکا Agiewich (BreakupBabe) راه منجر خواهد شد.

مسابقه خانوادگی و یک تفکر را Blues
مانند بسیاری از کلیفورد تامپسون به حال باورهای خود را در مورد امریکا (سرزمین رایگان, صفحه اصلی, شجاع, و غیره.) قرار داده و به سوال بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2016. از طریق مصاحبه ها با نویسندگان کتاب جدید خود با تساوی نتیجه گیری در مورد دولت از ملت است. این Whiting برنده جایزه نویسنده و مقاله نویس خواهد پیوست عملا توسط روزنامه نگار آدم Shat برای به اشتراک گذاشتن بینش از کتاب خود را به آنچه در آن است: مسابقه, خانوادگی, مادر و یک تفکر را Blues.

فوقالعاده گربه ها در ژاپن
Kaibyo فوقالعاده گربه/ارواح از فرهنگ عامه شده اند به تصویر کشیده شده توسط نسل از هنرمندان است. ژاک Davisson نویسنده Kaibyo: فوقالعاده گربه ها در ژاپنخواهد خود را در حال حاضر تصویر پر از کتاب حاضر به ارائه یک درک عمیق تر از این شبح وار گربه ها موجودات است.

تمام هفته

جامعه

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im