31 بهترین Livestreamed سیاتل رویدادهای این هفته: مارس 6-9, 2020

پرکار پورتلند گیتاریست و خواننده و ترانه سرا M. Ward خواهد شد به صورت زنده از اینترنت این جمعه را به بازی آهنگ خود را خاموش آلبوم جدید مهاجرت داستان. حسن هنرمند از طریق Facebook

به عنوان کسب و کارهای محلی مجبور به تعطیل در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 محلی, هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار به کمک شما نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه. در حالی که شما در حال قرنطینه در خانه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای نشان دادن حمایت خود را و خود را سرگرم به عنوان سازمان محوری به ویدئو. در زیر ما گرد میدارد ما را برای حوادث اتفاق می افتد دیجیتالی این هفته در Facebook, Instagram, توییتر و دیگر سیستم عامل های شبانه انتشار گازهای گلخانه ای زندگی می کنند-حرکت به توپ پزشکی: نویسنده v. شاعران – قرنطینه نسخه مجازی, شبح, تور گالری. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما livestreamed رویدادهای تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین محلی livestreamed حوادث این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

موسیقی

ملی
غنی Smith به نام اوهایو-تشکیل indie-rock band ملی “موسیقی معادل reveling در اضطراب-افسردگی یک بیماری روانی رایج در میان شهرنشینان.” دریافت خود را از این طریق این livestreamed عملکرد.

عملکرد

دالی & DJ
ارسال حیاط چوب به طور منظم دالی مدیسون درخواست دوستی در Facebook به شروع هفته با یک زندگی مجازی نسخه از تکرار موسیقی کشیدن نشان می دهد.

سحر و جادو کلاه ارائه شده توسط امت مونتگمری و دوستان
پنج “درخشان انسان(?),” اعم از چاشنی ایستاده کمیک برای طرح اجرا به مخاطبان و اعضای انتخاب شده (احتمالا از سحر و جادو کلاه) در سراسر نشان می دهد برای انجام بارگیری در این انواع کمدی نشان می دهد در غیر این صورت به عنوان یک “دوستی ماشین که جهان را به مکانی بهتر است.” سازمان دیده بان از طریق livestream BlueJeans.

خوانش & مذاکرات

سیاتل COVID داستان سرایی: قرنطینه اتصال
شما احتمالا در حال حاضر یک داستان برای گفتن در مورد خود COVID-19 قرنطینه تجربه. این که آیا آن را با نشاط و یا نزدیک به استخوان و به اشتراک گذاری آن را با صدای بلند (در پنج دقیقه یا کمتر) و شنیدن انتقادات و پیشنهادات خود را از همکار زوم کنندگان است.

دوشنبه-سه شنبه

فیلم

SPLIFF – در حال حاضر جریان!
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 جشنواره آنلاین!

شنبه

GEEK

اجتماعی فاصله چیزهای بی اهمیت
اقامت تیز در فرهنگ پاپ ورزش و موسیقی و سایر factoids در حالی که شما در حال cooped در خانه با این مجازی چیزهای بی اهمیت شب. اگر شما خیلی تمایل, شما می توانید یک آبجو سفارش برای تحویل به صورت کامل (تقریبا) تپه شهر شیر خانه را تجربه کنند.

موسیقی

وجود خانه سه شنبه شب
وجود خانه های یک اجرای موسیقی محلی تریک رویداد طول می کشد که در کاپیتول هیل را زنده هر شنبه از آن دنج محدوده.

خوانش & مذاکرات

کوتاه ترین کلمه چهار حرفی
نویسنده و روانشناس Lesley Hazleton خواهد اصلاح “کوتاه ترین کلمه چهار حرفی” (اشاره: آن را “پیر”) او به عنوان روش او 75 تولد. او خواهید بود پیوست در گفتگو با نویسنده هانا بروکس اولسن از طریق livestream.

جمعه

جامعه

هنر عمومی در فضای خصوصی با Betsey براک و راشل کسلر
دوم در یک سری از زوم گفتگو در مورد چگونه هنرمندان ارتباط برقرار و در حال ایجاد چیزهای جدید را با محدودیت های بزرگ, شمال, فیلم, فروم, مدیر اجرایی, Vivian هوا خواهد مصاحبه بر روی تخته’ Betsey براک و هنرمند محلی راشل کسلر در مورد رفتن (اجتماعی) فاصله پروژه (یک سری از اجراهای “در نظر گرفته شده را گاه به گاه شادی برای آن در نظر گرفته شده بینندگان تعجب و یا لذت به اتفاقی بینندگان و اندورفین به اجرا آن”).

Unmasked: A Covid-19 مجازی تاون هال سری
Seattle, King County, NAACP و شرط بندی در حال حاضر مجازی بحث سری متمرکز بر “سلامت اقتصادی و اجتماعی تاثیر” از COVID-19 در خارج از کشور جامعه است.

GEEK

پارک ها و Rec چیزهای بی اهمیت شب
اگر شما شده است binging پارک ها و تفریح خود را به افزایش سروتونین قرار داده که تازه بازسازی اطلاعات برای استفاده با پاسخ مطرح شده توسط تلویزیون 50 اصلی سوالات چیزهای بی اهمیت پوشش فصل 1-7.

موسیقی

درایو از طریق: زنده جریان منافع قسمت
محلی deep house producer تونی ثانیه را ضبط زنده قسمت از پادکست موسیقی در Twitch به منظور 1) سرگرم کردن شما و 2) جمع آوری پول برای موسیقی محلی سالن های نهفته COVID-19. او خواهید بود تعویض کردن موسیقی در هر چند ساعت مناسب پرنیان از هر محل.

M. Ward
پرکار پورتلند گیتاریست M. Ward را تسکین روح خود را با یک اجرای زنده از Americana-تکیه serenades کردن آلبوم جدید خود مهاجرت داستانکه تساوی از هنرمند خود پدربزرگ مهاجرت از مکزیک به کالیفرنیا و همچنین مهاجرت بحران که صورت گرفته در سراسر اروپا و آمریکای شمالی در دهه گذشته.

خوانش & مذاکرات

چرخ نسخه کتاب
ناتالی Copeland را زنده خواندن کتاب جدید خود از شعر “به نقاب CPR به محلی هنر جامعه با اجتماعی همزمان Heimlich maneuver به ما یادآوری می کنند که در دوران این هنر مهم است.” خوانش خواهد بود آمیخته با مکالمات بین محلی artsy مردمی است.

هنرهای تجسمی

گلیزر زنده: ماندن خلاق در خانه با دن Bailey
گلیزر عکاسی کارشناس دن بیلی خواهد منجر به یک بحث گروهی در راه خود را به کشش خلاقیت زمانی که تمرین عادی خود را از هنر سرگرمی های نا امن است.

چهار شنبه-پنج شنبه

خوانش & مذاکرات

توپ پزشکی: نویسنده v. شاعران – قرنطینه Edition
چهار نمایشنامه نویسان و چهار شاعران خواهد شد رقابت در مرحله نهایی مسابقات ادبی با الهام دهید ایجاد شده توسط چهار هنرمندان تجسمی. کلمات تولید شده در آن قسمت از مسابقه استفاده خواهد شد در مرحله بعدی قرار می دهد که این قطعه از نوشتن روی صحنه (انجام شده توسط Seattle بازیگران). این سازمان ادعا می کنند آن را “بزرگترین ادبی نبرد از این و یا هر قرن است.” اگر شما آن را از دست یک پادکست نسخه رها خواهد شد در روز یکشنبه.

پنج شنبه

جامعه

پروازهای & حقوق – آزادی در زمان Covid-19
چگونه واشنگتن آسیب پذیرترین اعضای جامعه محافظت می در طول این بحران و چه می توانید انجام دهید برای کمک به? پیدا کردن در این مجازی پروازهای & حقوق. (شما باید به ارائه پروازهای خود را.)

فیلم

شبانه انتشار Live-ish
تاریک فکر مضحک maven ایزابلا L. قیمت باز خواهد گشت با گونه های برامده, شهوت انگیز, ترسناک سری شبانه, انتشار, اما آنلاین این زمان. لحن در برای دیدن کوتاه ترسناک, فیلم, “کلیپ های عجیب و غریب از سراسر اینترنت” عملکرد گذشته و ظاهر ویژه ای از میزبان. سازمان وعده آن را به یک “phantasmagoria از نور و صدا خود را برای کمک به frazzled اعصاب” است که همه شما واقعا می تواند برای درخواست در یک زمان مثل این.

مواد غذایی و نوشیدنی

پنج شنبه مذاقات در دوازده با Tinte زنده
ولع مصرف مبنی خود را با همکار محلی علاقه مندان به شراب? وودین را Tinte انبارها را به صورت زنده از Instagram هر پنج شنبه در ظهر به چت در مورد انگور varietals خوشمزه جفت شدن ایده ها و بیشتر. اگر شما می خواهید به طعم و مزه آنها چه مزه می دانم که آنها در حال ارائه تحویل رایگان در 20 مایلی شعاع نمای خود را به علاوه منظقه وانت.

هنرهای تجسمی

سوزان کریستنسن: کار جدید
سینک چشم خود را به سوزان کریستنسن و زنده طراحی و نقاشی است که منعکس کننده شرایط انسانی و “تماس با توجه به سحر و جادو و رمز و راز از همه نوع در یک جهان که در آن شادی است که اغلب در تامین کوتاه مدت” در کلمات هنرمند. شما می توانید یک تور زنده از خانه شبح گالری Instagram.
باز پنج شنبه

تمام هفته

جامعه

روز زمین جنوبی صدا از یک ماه جشن مجازی
سراسر آوریل روز زمین جنوبی صدا را دعوت ساکنان در تاکوما, سیاتل و فراتر از آن برای شرکت در فعالیت های روزانه است که شما می توانید در خانه خود را در حیاط و یا محله که به نفع محیط زیست و “تقویت ارتباط با درختان.”

سر و صدا شاد!
این رویداد به خودی این کار نیاز به یک کامپیوتر است, اما آن را زیبا. هر کجا که شما هستند در 8 بعد از ظهر (هر روز هفته), کف زدن دست های خود را و ایجاد برخی از سر و صدا برای سیاتل بهداشت و درمان کارگران فروشگاه مواد غذایی کارمندان زنجیره تامین و متخصصان سرایداران و دیگران کار خستگی ناپذیر در این زمان دشوار است.

Puget صدا ماهی در هفته
دوستداران منطقه ای خاص زندگی آبزیان می تواند بازگشت به سیاتل آکواریوم وب سایت برای یک هفته تمام برای دیدن ویدئوها از منحصر به فرد Puget Sound گونه های ماهی شنیدن خواندن Caroll سیمپسون کتاب کودکان ماهی قزل آلا دوقلوهادر مورد سیاست های فعلی به منظور محافظت از ماهی قزل آلا و پیدا کردن حقایق جالب در مورد کارولینای شمالی و ماهیان خاویاری.

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

مواد غذایی و نوشیدنی

Google Hangout با بوته دم
اقامت و اجتماعی, اجتماعی دور, با ترک خوردگی باز فعلی خود آبجو مورد علاقه و cueing تا روزانه Google Hangout جلسات با بوته دم کارکنان. شما حتی ممکن است برخی از دوستان جدید که با آنها به نوشیدن فرد در آینده است.

رمز و راز شب
راز دوستیابی خدمات برای افرادی که می خواهید انجام دهید سرگرم کننده و خود به خود همه چیز با موجود خود تاریخ است کمک به شما و شریک زندگی خود را(بازدید کنندگان) zhuzh تا قرنطینه شب با تعجب فعالیت و شام برای دو نفر (تهیه شده توسط سرآشپزها محلی) تحویل به درب خود را. درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به نفع “بیش از 10” کسب و کارهای محلی.

موسیقی

اوان Flory-بارنز ارائه: Cooped روی نیمکت سری کنسرت
محلی نوازنده بیس, خواننده, آهنگساز و غریبه نابغه اوان Flory-بارنز انجام خواهد شد زندگی می کنند در Facebook و IGTV در طول هفته برای آینده قابل پیش بینی.

زنده از خانه با بن Gibbard
Death Cab for Cutie خواننده گروه بن Gibbard خواهد بازی رایگان بصورت زنده نشان می دهد در YouTube و Facebook pages هر بعد از ظهر (!) تا زمانی که این کابوس به پایان رسیده است. او حتی شما را در برخی از مهمانان ویژه (دیجیتالی, البته).

Tomo Nakayama
محلی چند نوازنده و خواننده و ترانه سرا Tomo Nakayama جریان کنسرت خود را در Facebook صفحه تقریبا هر روز.

هنرهای تجسمی

جیسون و ترور شکار: Bloodlines
برادران ترور و جیسون شکار که “بخشی از مشهور هانت خانواده فورت روپرت در جزیره ونکوور” در ادامه میراث Kwagiulth سبک هنری (همچنین به عنوان شناخته شده Kwakwaka’wakw/Kwakiutl یک فرهنگ در ضلع شمالی جزیره ونکوور) از طریق منبت کاری ، دیدن این نمایشگاه آنلاین.

پرستون Singletary: مصنوعات از آینده رویای
تور مشهور محلی شیشه هنرمند پرستون Singletary استودیو و نمایشگاه جدید که هنرمند به عنوان توصیف “یک ادای احترام به نسل های آینده از مردم بومی” در Traver گالری از طریق Vimeo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de