29 بهترین های اجتماعی فاصله پسند همه چیز برای انجام در سیاتل این هفته: ژوئن 8-11, 2020

لحن در روز شنبه به یک livestreamed نسخه ای از اتاق, این ویدئو, پادکست, میزبانی محلی عجیب و غریب, سیاه, رقصنده سفت فورد, J Mase سوم و دنی erp pmi. اتاق نشیمن از طریق Facebook

علاوه بر حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و هنرمندان در سیاتل آموزش خود را از طریق ضد نژادپرستی منابع و کمک به عدالت اجتماعی باعث می شود در اینجا میدارد ما را برای بهترین های اجتماعی فاصله دوستانه همه چیز برای انجام در این هفته در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر—از صحبت سیستمیک بی عدالتی با هانا آرنت و Vilem Flusser به یک مکالمه بین دیوید بایرن و سیاتل مجموعه تئاتر برادن ابراهیم و از یک KEXP یوتیوب کنسرت با عطر نابغه به MoPOP را بکشید ملکه Instagram زندگی می کنند. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل جریان رویدادهای تقویم و ما مقاومت & همبستگی تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین های محلی مجازی رویدادهای این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

جامعه

اطلس تاریک: پنهان زندگی جغدها
اطلس تاریک طبیعت لی Calvez را آنلاین ارائه خردمندترین شبانه شکارچیان. او را پوشش می دهد همه چیز را از جغد-مشاهده مرغی به علم است.

سالن آرایش دیجیتال: نگران کننده دستگاه
هانا آرنت و Vilem Flusser (دو فیلسوفان یهودی که نازی گریخت و حکومت در اروپا برای آمریکا و برزیل به ترتیب) به بحث در مورد مسائل سیستمیک مانند نژادپرستی و فساد سیاسی و یهودی ستیزی در این گفتگوی زنده در زوم.

جهانی اقیانوس ها بعد مجازی پاک کردن!
صرف جهان, اقیانوس, روز چیدن زباله در محله خود و یا در نزدیکترین ساحل. قبل از اینکه شما دور از زباله خود را و ضربه محکم و ناگهانی یک عکاسی از خود با آن و ارسال آن را در رسانه های اجتماعی و تگ @OrcaMonth. پس از آن پیوستن به Puget Soundkeeper و نهنگ و دلفین تیم حفاظت برای یک Instagram Live chat (که بعدا خواهد شد ارسال شده در IGTV) در دریایی باقی مانده و چگونگی تاثیر آن بر سلامت ما جنوبی ساکن orcas.

خوانش & مذاکرات

نوشتن با هوگو خانه با برت Hamill
چراغ تپه ساکن برت دامن میزبان معشوق سیاسی متمرکز نشان می دهد بحث سیاتل فرایندمنجر شود این مجازی کارگاه آموزشی نگارش توسط ارشاد یک “خاطره انگیز باز کردن موضوع” برای دانش آموزان به کار با. پس از یک دوره سکوت و نوشتن دانش آموزان می توانند به اشتراک گذاری کار خود را با صدای بلند.

دوشنبه-چهارشنبه

فیلم

‘The Goonies’ پس از ‘فضای جم’
سهام خود را با تنقلات و کروز را به شلتون برای یک خانواده پسند درایو در دو ویژگی Goonies و فضای جم.

شنبه

فیلم

دل تورو و Ibero-آمریکایی را تحت تاثیر قرار
این کلاس مجازی بررسی خواهد آمریکای لاتین و اسپانیا, هنر, سینما و ادبیات است که الهام گرفته از گیلرمو دل تورو فیلم از تابه را از دخمه پرپیچ و خم به شکل آب.

خوانش & مذاکرات

20/21 جوانان شاعر برنده جایزه آزادی
وی-Wei Lee, سیاتل و هنر سخنرانی’ 2019/20 جوانان شاعر برجسته را جشن آزادی او اولین مجموعه در قدم به قدم از یک هزار غم, امشب. لحن در برای livestreamed خواندن.

این جویس دختر بچه
Annabel Abbs در اولین بیوگرافی از جویس دختر زیر لوسیا جویس از جیمز جویس و نورا پوزه بند از طریق 1920 پاریس chronicling زندگی او به عنوان یک هنرمند و رقصنده. او را به پیوستن تاون هال برای یک زندگی مجازی خواندن و بحث و گفتگو.

ناهار-و-یادگیری: املاک نازی ها از شمال غرب با Knute برگر
شنیده ویلیام دادلی Pelley قبل از جنگ جهانی دوم فاشیستی که مقر آن انتخابات ریاست جمهوری در ایالت واشنگتن با امید تبدیل شدن به “امریکا هیتلر?” Crosscut را Knute برگر را به شما بگویم همه چیز در مورد او و دیگر بازیکنان بزرگ در سواحل غرب نازیسم در این مجازی صحبت با هولوکاست مرکز برای بشریت است.

جمعه

جامعه

خلاق مکالمات: David Byrne
سابق سر صحبت خواننده گروه و لرزان-رقص-حرکت آیکون David Byrne است که به شدت ستایش دیسکو موسیقی در اینجا نهفته است عشق آمد به سیاتل هرزه در سال 2017 ملحق خواهد شد مدیر هنری برادن ابراهیم به صورت مجازی چت.

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

فیلم

انعطاف پذیر سند چشم انداز جشنواره 2020
دیدن داستانی غیرداستانی و کار تجربی توسط رسانه های دانش آموزان از بین بوتهل و دانشگاه جینان در این یک روزه مجازی جشنواره است. درآمد حاصل از این و هر Northwest, فیلم, فروم, رویداد مجازی در ماه ژوئن خواهد بود اهدا به زندگی ماده سیاتل-پادشاه شهرستان و سازمان های دیگر است که مبارزه با نژاد پرستی در سیاتل و فراتر از آن.

SIFF باشگاه فیلم: در انتهای تونل
هنگامی که در انتهای تونل برای اولین بار در SIFF در سال 2018 چارلز Mudede نوشت: “به عنوان آمریکایی ما باید به طور کامل فراموش کرده چگونه به جرم و جنایت بزرگ پلیسی. و این دقیقا همان چیزی پیدا کنیم و در هر صحنه و لحظه و خط آرژانتینی فیلم در انتهای تونل: فوق العاده crime thriller. به کارگردانی رودریگو گراند فیلم نگرانی های استادانه درست شده دزدی بانک, یک مرد شکسته و خود را دچار آسیب های روانی سگ و نصی کن و او را دچار آسیب های روانی ، زمان طرح بسیاری از تاب و شگفتی است که فقط کامل و فضاهای داخلی (اتاق نشیمن, آشپزخانه, اتاق خواب, زیرزمین تونل) و بیرونی (بیش از حد رشد باغ شهر) هستند پر از سایه. چه مرد در صندلی چرخدار تا ؟ است که دوست خود را دوست یا دشمن ؟ چه دختر کوچولو زمزمه به سگ ؟ این است که چگونه شما آن را انجام دهید goddammit!” پس از تماشای فیلم خود را پیوستن به SIFF برنامه نویس Hebe Tabachnik نویسنده/مدیر رودریگو گراند بازیگر پابلو Echarri و تولید کننده ونسا Ragone به صورت مجازی Q&A.

GEEK

افلاک نما مجازی نشان می دهد: Astrobiology در منظومه شمسی
یادگیری در مورد قمر در منظومه شمسی ما و اخیر ستاره شناسی و اکتشافات از اقیانوس آرام مرکز علوم مربیان برای اجتماعی فاصله پیاده روی بعد از تاریک برای دیدن اگر شما می توانید درخواست خود را متجدد دانش است.

موسیقی

Dave Matthews Band درایو در
هر چهارشنبه شب Birkenstock-افسانه سنگ و #1 پدر و bod Dave Matthews و گروه خود را برنامه تکراری پخش کردن تمام طول کنسرت از قبل از زمان است. این هفته آنها را نشان می دهد در تابستان گذشته کنسرت در مرجان آسمان آمفی تئاتر در فلوریدا در حالی که بالا بردن آگاهی در برابر عدالت ابتکار, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند نمایندگی حقوقی به زندانیان که ممکن است به اشتباه محکوم شده اند از جرایم زندانیان فقیر و بدون موثر نمایندگی و دیگران که ممکن است رد شده است از یک محاکمه منصفانه.

عملکرد

اتاق نشیمن سیاتل
محلی عجیب و غریب, سیاه, رقصنده/هنرمندان سفت فورد, J Mase سوم و دنی erp pmi میزبان این پادکست ویدئویی برجسته QTPOC هنرمندان و رهبران جامعه. در این زمان آنها بحث در مورد مد و سیاست و فرهنگ پاپ, تمایلات جنسی, سلامت و دین و هر چیز دیگری که فنر به جدول و همچنین “که جهنم [آنها] هستند و چگونه [از آنها] در جهان حرکت می کند!”

سیاسی Gabfest زنده
میزبان از تخته سنگ های سیاسی Gabfest پادکست در حال شعار این livestreamed قسمت به عنوان “بهترین آنلاین نشان می دهد شما در این ماه.” آن را از ویژگی های امیلی Bazelon از نیویورک تایمز مجلهجان Dickerson یک خبرنگار CBS 60 دقیقهو دیوید Plotz از خودی کسب و کاربه علاوه یک پیش نمایش گفتگو در مورد جان Dickerson جدید کتاب, سخت ترین کار در جهان: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

خوانش & مذاکرات

2019-20 هوگو همراهان اواسط سال خواندن
این 2019-20 هوگو خانه همراهان (جویس چن Shelby هندلر پیپر لین, سکس ساشا LaPointe ابی Pollokoff و جن سوریانو) را به عنوان خوانده شده آخرین کار می کنند.

نوشتن با هوگو خانه با جانین واکر
نویسندگان در مدارس جانین واکر منجر مجازی شعر کلاس (اگر چه غیر شاعران خوش آمدید, بیش از حد) با استفاده از مولد دهید. پس از گرم کردن کلاس را به خواندن دو شعر و نوشتن در پاسخ به آنها. دانش آموزان را ترک کلاس با دو یا سه پیش نویس.

پنج شنبه

GEEK

خوشحال ساعت: افلاک نما مجازی
مخلوط کردن کوکتل های مورد علاقه خود و پیوستن به اقیانوس آرام مرکز علمی کارشناسان مارشال Styczinski کتی K. و سارا Wyer به عنوان آنها شما را در یک سفر بصری از طریق صور فلکی و سیاره اساطیر.

موسیقی

پایه
بزرگ ساختمان را گرم و نرم هفتگی موسیقی سری دعوت هنرمندان به بازی زندگی می کنند در Facebook. ژوئن 11 نشان می دهد از ویژگی های Nicolle شنا سیاه و سفید به پایان می رسد.

زندگی در KEXP در صفحه اصلی:: عطر نابغه
Sean Nelson نوشت: “هنگامی که” نابغه ” است که سمت راست وجود دارد در نام گروه خود را, شما در حال رفتن به مجبور به ارائه. خوشبختانه مایک Hadreas نمیفهمد چگونه به احضار کالا. دو پرونده واقعی بودند اما عطر نابغه به دست جلال در سال 2014 را بیش از حد روشن است که تنها رشد بیشتر با شکوه در این سال هیچ شکل. اگر وجود دارد هر گونه عدالت او می تواند انجام شود از [سال 2017] حزب بلوک در یک تیم white stallions.” پیوستن به این هنرمند برای یک عملکرد خاص از آهنگ از آلبوم جدید مجموعه قلب من آتش Immediately.

شهد مجازی سری کنسرت ارائه: توس پریرا و جین مفاصل
توس پریرا و جین مفاصل شما را با نوسان کشور و راک الهام گرفته از اصل در شهد کانال یوتیوب.

عملکرد

کشیدن ملکه Instagram Live
MoPOP را Instagram Live سری را نور افکن سبک پاپ-فرهنگ-وسواس محلی کشیدن ملکه ها و پادشاهان هر پنج شنبه در ماه ژوئن.

باز شب
برادوی متعصب می توانید پیوستن به موسیقی تئاتر ستاره به صورت مجازی در جمع پر شده با آهنگ صحنه و بیشتر از سال گذشته. نکات برجسته عبارتند از: عملکرد Stephen Sondheim این شرکت با Patti LuPone کاترینا Lenk و بقیه بازیگران به همراه یک مونولوگ از صدای داخل با Mary-Louise Parker.

خوانش & مذاکرات

مت Ortile با Ashley C. فورد: داماد خود را حفظ خواهد کرد نام
در کتاب جدید خود از مقالات فیلیپینی, نویسنده آمریکایی و منجنیق ویرایشگر مت Ortile بازگو بیگانه ستیزی او با تجربه در حال رشد در لاس وگاس و چگونه مصرف نام سفید خود را شوهر او را برای مدت زمان باور است که آن را کمک خواهد کرد که او “تعلق دارند در امریکا است.” پیوستن به او برای زنده خواندن با تاون هال.

مجازی آن زمان نویسندگان خواندن سری
شنیدن آثار جدیدی از نویسندگان محلی کریستن Millares جوان ژان Ferruzola و کیرستن Sundberg Lunstrum در این Seattle Public Library سری.

هنرهای تجسمی

چاپ نشان می دهد: گروه آنلاین نمایشگاه
نیاز به برخی از هنر جدید خود را دیوار ؟ در ماه ژوئن, شبح, گالری, چاپ, محلی و ملی هنرمندان در دسترس خواهد بود برای مشاهده و خرید.
باز پنج شنبه

تمام هفته

موسیقی

اساسا اللینگتن: جشنواره بین المللی مجازی
لینکلن مرکز 25th جشنواره سالانه برجسته جوان موسیقی جاز را به صورت دیجیتالی در این سال لگد زدن با Wynton Marsalis زوم مکالمه سری Skaine دامنهشامل اصل اللینگتن فارغ التحصیلان. اگر شما تا کنون شنیده سیاتل گارفیلد دبیرستان گروه جاز بازی زندگی می کنند, شما خواهد شد جای تعجب نیست که آنها ساخته شده نهایی خواهد شد و شرکت در این جشنواره همراه با سیاتل JazzED و باند از روزولت دبیرستان مونتلیک تراس دبیرستان و کوه Si دبیرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de