Hey, at least you dont have to worry about waiting in line?

دوست عزیز حداقل شما لازم نیست که به نگرانی در مورد انتظار در خط ؟ Nathalie گراهام

خوب این یک اجرای خوب اما این پرده ها به شهر زمرد Comic Con را (ECCC) 2020 کنوانسیون.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

در اصل به تعویق افتاد و در ماه مارس تا اواخر این سال سازمان برای ECCC باید مجددا این برنامه و هر برنامه ای که شامل باهم را برانگیخت حضور ECCC در سال 2020 است. وجود دارد نمی توان فیزیکی کنوانسیون در این سال, اما ECCC میزبان دیجیتال رویداد این ماه اوت سازمان اعلام کرد در روز سه شنبه.

پشتیبانی غریبه

ECCC سیاتل کمیک کنوانسیون که درو 98,000 طرفداران به ایالت واشنگتن در مرکز کنوانسیون در آن 2019 اجرا شد و قرار است به اجرا در هفته دوم ماه مارس این سال است. اما در مارس COVID-19 تلفات علامت در شهرستان کینگ منطقه ایالات متحده hotspot برای این ویروس در هفته قبل از ECCC برنامه ریزی رویداد. ECCC در نهایت اعلام کرد این امر به تعویق انداختن این کنوانسیون پس از شرکت کنندگان آغاز شده رکوع با توجه به ایمنی و بهداشت و نگرانی است. وجود 14 COVID-19 مرگ و میر در واشنگتن در آن زمان است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000.

با تابستان فقط در اطراف گوشه و اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع (به خصوص گردهمایی های زیادی هستند که برای بدنام كردن بیماری—نگاه کردن “باهم خام”), ECCC رسما کشیده پلاگین.

تمام بلیط ها از ماه مارس سال 2020 رویداد مسترد خواهد شد. وجود خواهد داشت مجازی ECCC در ماه اوت شبیه به آنچه در San Diego Comic Con, بزرگترین طنز کنوانسیون در کشور انجام خواهد شد در ماه جولای.