19 بهترین فیلم به جریان آنلاین این آخر هفته—و چگونه به حمایت از سیاتل کسب و کار در فرآیند: مارس 17-19, 2020

اصلی 35mm چاپ از پل Bartel تیره, کمدی, عمر مفیدحدود سه حواس پرت بزرگسالان که مطرح شد در یک پناهگاه بمب خواهد شد به نمایش در آمد آنلاین با غرب, فیلم, فروم این آخر هفته. غرب, فیلم فروم

هیچ پایان وجود دارد تعدادی از چیزهایی که شما می توانید بر روی اینترنت است که می تواند انتخاب آنچه به جریان دلهره آور—و نه چشمگیر می شود اما گاهی اوقات کاملا وجودی وظیفه. به شما برخی از راهنمایی ما گرد میدارد ما را برای آخر این هفته به صورت محلی ارائه گزینه های جریان برای شما به ارمغان آورد Grand Illusion, شمال, فیلم, فروم, SIFF, کشتی تسلیم (به باشگاه خوش آمدید عزیزم!), و در جای دیگر که شما خواهید بود در حمایت از این روند است. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در Hlynur Pálmason دو ویژگی سالی پاتر جاده ها گرفته نمی شودو بیشتر گزینه های بزرگ.

Beanpole
دو زن در لنینگراد تلاش برای بازسازی زندگی خود پس از خرابه های جنگ جهانی دوم در این فیلم از 27 ساله روسی کارگردان و نویسنده مشترک Kantemir Balagov. “این یک داستان از مردم برای آنها وحشت از جنگ به پایان رسیده است برای آنها صلح وحشت از جنگ به معنای دیگر” می نویسد نگهبان‘s پیتر برادشاو.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

بهترین CatVideoFest: موجودی تسلی Edition
محلی گربه سانان علاقه مندان و هانری گربه خالق خواهد برادن برکت قلب کنده 40 دقیقه از محتوای با کیفیت از SIFF را CatVideoFest—جشن سالانه الهی رابطه گربه ها و اینترنت—برای لذت تماشای شما.
در دسترس از طریق SIFF

Bull
آنی سیلوراستاین هدایت این آمدن از سن داستان در مورد یک فقیر نوجوان که در می یابد او بالقوه در rodeos در روستایی در تگزاس که در آن او دوست سابق-گاو سوار (بازی های گذشته در سان فرانسیسکو‘s راب مورگان). با توجه به Hbo فیلم “مواد معمولی مواد تشکیل دهنده را به یک شگرف چشم انداز از زندگی بر روی لبه است.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

آهنگ: تصویری جشنواره شعر 2020
تصویری شعر بوده است از اواخر دهه 1970 اما از آن شده است با بهره گیری احیای کمی در یک جهان که در آن سه دقیقه ای ویدئوها در اینترنت به عنوان اصلی ما حالت مصرف رسانه ای. محلی نویسنده داستان چلسی ورنر-Jatzke است گردآوری سوم تکرار این جشنواره خواهد بود که livestreamed.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

سرهنگ Redl
این قبل از جنگ جهانی اول-مجموعه مجارستانی فیلم که برنده جشنواره کن جایزه هیات داوران جایزه در سال 1985 تواریخ آلفرد Redl معراج به رئیس ضد اطلاعات ارتش اتریش مجارستان تمام راه را به او (اسپویلر با عرض پوزش) آشکار خودکشی.
در دسترس از طریق SIFF

اعتماد به نفس
در این سال 1980 جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلم دو نفر از اعضای گروه در دوران جنگ جهانی دوم مجارستان وانمود می شود زن و شوهر در تلاش برای پنهان کردن در چشم ساده از اشغالگران نازی. زن کاتا است که ازدواج در زندگی واقعی است که باعث آشفتگی زمانی که او و جعلی شوهر شروع به ایجاد احساسات برای هر یک از دیگر.
در دسترس از طریق SIFF

Mephisto
در سال 1981 جایزه اسکار برای برنده بهترین فیلم زبان خارجی رفت و به مجارستانی مدیر István Szabó را Mephistoکه به شرح زیر تلاش بازیگر که همکاری با نازی ها در آلمان اشغالی به منظور تبدیل شدن به یک ستاره. اینگمار برگمن تلقی “مهیجی اثر هنری است.”
در دسترس از طریق SIFF

هنگامی که برادران برگزار شد: Robbie Robertson and The Band
با یک بار شد برادران, Roher ارائه متعارف بررس سنگ doc با خیمه-نام talking heads—Van Morrison, George Harrison, بروس اسپرینگستین, et al.—و کارآمد نشان می دهد رابرتسون در اوایل زندگی خانوادگی (مادر او بومی پدرش یهودی) و موسیقی تکامل است. رابرتسون بیان پرشور memoirist; این فیلم بر اساس خود 2016 زندگینامه شهادت. با متانت او ثبت باند را افزایش اوج و ویرانگر پایین در حالی که خود را همسر سابق دومینیک می افزاید: مهم مشاهدات در مورد اینتر-پویایی گروه و سوء مصرف مواد که گل نشسته اعضا. ردیابی یک داستان بی امان به سمت بالا تحرک از طریق موسیقی صنعت doc بر رابرتسون درونی قدرت و جاه طلبی بی حد و حصر که کمک به او را به اجتناب از مشروبات الکلی و مواد مخدر مربوط به مشکلات که مبتلا جفت خود را. برای طرفداران این گروه این فیلم را الهام بخش اشک غم و شادی اگر نه خشم. در حال حاضر بیش از همیشه موسیقی خود را برانگیخته احساسات با یک بود که احساس مذهبی اما بدون بوی sanctimony. دیو سگال
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

دیگر موسیقی
این ستاره نکردم موسیقی مستند (شامل نوازندگان مانند ویلیام Basinski ملی مت Berninger, Galaxie 500 دین ورهم و بسیاری دیگر از indie نوابغ) روشن خواهد شد تا اوایل 2000s-loving مدار در مغز خود را با یک نگاه در داخل نیویورک نمادین رکورد فروشگاه موسیقی دیگر. فروشگاه مانند بسیاری از آستین در حال اجرا کسب و کارهای کوچک در شهرهای بزرگ مجبور شد درهای خود را به دلیل افزایش اجاره.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

جاده ها گرفته نمی شود
سالی پاتر فیلم جدید جاده ها گرفته نمی شود به شرح زیر لئو (خاویر باردم) یک مرد شکنجه توسط سند چشم انداز از نسخه های جایگزین از زندگی خود را. او زندگی در مکزیک با اولین عشق دولورس. در دیگر او را پیری لیسانس در یک جزیره یونانی. در واقع او را محدود به یک پراکنده بروکلین آپارتمان نه چندان دور از دخترش (ال فانینگ).
در دسترس از طریق کشتی الج

عمر مفید
ارائه شده از digital انتقال پل Bartel شخصی 35mm چاپ (!), این 1993 کمدی تاریک در مورد سه منحرف بزرگسالان مطرح شده در یک پناهگاه بمب, که در آن پدر و مادر خود را مخفی می کردند با آنها را پس از ترور کندی. بعد از هر غربالگری سازمان ثبت Q&A with Andrea استین جیم ترنر, O-Lan جونز, فیلم و برنامه نویس و “مرمت قهرمان” الکس Mechanik.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

ذبح کردن اژدها
باراک گودمن و کریس Durrance مستند به بررسی چگونه gerrymandering آسیب دیده است ما دموکراسی و چگونه شهروند-led فعال گروه شده اند بسیار مهم عوامل تغییر زمانی که بزرگتر سیستم های شکست است.
در دسترس از طریق SIFF و ارک تسلیم

ببخشید ما از دست رفته شما
از کن لوچ فیلمساز بریتانیایی (لوچ در لوچ, jimmy’s Hall) می آید یک طبقه کارگر درام خانوادگی است که در معرض شاید-نه-پس راز تاریک از فرفره اقتصاد است. به نیویورک تایمز‘ وسلی موریس تماس لوچ “یکی از زمین ترین ارجمند و تکریم مدیران.”
در دسترس از طریق Grand Illusion

SPLIFF 2020
شما نومیدانه در نیاز به برخی از سرگرم کننده… و از شانس شما ما رو تنها چیزی! معشوق و خنده دار 2020 SPLIFF جشنواره فیلم های کوتاه شاهدانه-مضمون فیلم های ساخته شده توسط stoners درست مثل شما—که debuting آنلاین زندگی می کنند! هر یک از این محدود, ویژه, آنلاین, نمایش فیلم از SPLIFF 2020 خواهد بود میزبانی زنده توسط خارق العاده الهی استعدادهای سیاتل کشیدن ملکه duo بتی وتر و کوکی COUTURE! اگر شما هرگز تجربه روانگردان سرگرم کننده از SPLIFF (از دیوانه, ذهن خلاق پشت قوز!) شما در چنین درمان است. در این سال شما می توانید انتظار 22 با نام تجاری جدید شدید سرگرم کننده علف های هرز-الهام کوتاه (4:20 یا کمتر… البته) های خنده دار, psychedelic trip-outs سنگسار پرواز گربه, side-splitting, انیمیشن, تهاجمی, دلفین, پورنو shenanigans, سرگردان, سیب زمینی و… رقص برگر پادشاهان? حتما چرا که نه ؟ به ما اعتماد شما هرگز از تجربه چیزی شبیه SPLIFF قبل از. به دوستان خود بگویید که غربالگری شما باید پس از همه شما می توانید پخته و به اشتراک گذاری جلال SPLIFF 2020 از آسایش فردی خود را نیمکتها! WM. استیون هامفری
در دسترس از طریق غریبه

نمی توانید صبر کنید تا این نمایش? نیاز بیشتر SPLIFF? دریافت بلیط به ما بر روی تقاضا غربالگری از سال گذشته SPLIFF اینجا و تماشای آن را هر زمان که شما زمان!

این اثر Vasulka
نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که پیشگامان تصویری هنر شده اند در اطراف بیش از اینترنت. این Vasulka اثر می درخشد نور را در بارها فراموش شده دو Steina و وودی Vasulka از طریق اوایل کلیپ ها و مصاحبه.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

مجازی در حال حرکت تاریخچه IV – اخبار
برای یک استراحت کوتاه از آخرین اخبار از حال حاضر در حال حرکت تصویر حفظ Puget صدا حفاری خواهد شد تا مجموعه ای از داستان نویسی از نقاط محوری در تاریخ محلی. با شروع نشانه یک برنامه که پخش شده در اولین سالگرد KIRO-تلویزیون افتتاحیه پخش در سال 1959 آنها در حال حاضر بیشتر قطعات از MOHAI, موزه هنر سیاتل سیاتل, شهرداری بایگانی, بال لوقا موزه و بسیاری دیگر.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم

این Whistlers
جشنواره های مورد علاقه Corneliu Porumboiu (گنج پلیس صفت) کنکاش در ژانر نوآر کامل با کج کردن کج بازرس و…یک راز سوت زبان ؟
در دسترس از طریق SIFF

زمستان برادران
ایسلندی مدیر Hlynur Pálmason را اولین ویژگی (شات در 16mm!) می گیرد در یک روستایی گچ-معدن جامعه در طول یک ویژه زمستان سخت که در آن از دو برادر امیل, تقطیر مهتاب ساخته شده از سرقت مواد شیمیایی از کارخانه که در آن او کار می کند. با وجود برادر بزرگترش در تلاش برای کمک به او را به جا امیل می شود خود را به خشونت دشمنی با دیگر کارگران معدن. “آقای Palmason و بی دوربین خود را از طریق برفی, جنگل, چشم به صورت ترکیب است که قافیه گچ-تحت پوشش چهره ها و مناظر زمستانی” می نویسد: نیویورک تایمز.
در دسترس از طریق Grand Illusion

سفید سفید روز
در Hlynur Pálmason را دنبال کنید تا به زمستان برادرانخارج وظیفه رئیس پلیس در یک کنترل از راه دور ایسلندی شهر شروع به مشکوک یک مرد محلی از داشتن یک رابطه با همسر اواخر خود را. در هیجان انگیز-دیدار-اروپا-هنر-خانه, مد, مرد وسواس می شود با پیدا کردن حقیقت در هزینه های خود را (زندگی) عزیزان.
در دسترس از طریق SIFF

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de